Półfinał Pucharu Polski ŚZPN
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
22-05-202417:15
MKS STAR STARACHOWICE
MKS CZARNI POŁANIEC
22-05-202417:15
ŁYSICA BODZENTYN
Ćwierćfinał Pucharu Polski ŚZPN
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
1:60:117-04-2024 16:45
MKS CZARNI POŁANIEC
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
2:21:117-04-2024 16:45
KP KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
ALIT OŻARÓW
0:10:017-04-2024 16:45
MKS STAR STARACHOWICE
ŁYSICA BODZENTYN
4:01:017-04-2024 16:45
KORONA SA II KIELCE
V runda Pucharu Polski ŚZPN
SPARTAKUS DALESZYCE
0:40:203-04-2024 16:15
KP KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
GKS RUDKI
0:40:103-04-2024 16:15
MKS CZARNI POŁANIEC
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
2:02:003-04-2024 16:15
KS MORAVIA ANNA-BUD MORAWICA
GKS ZIO-MAX NOWINY
1:30:303-04-2024 16:15
MKS STAR STARACHOWICE
KS HETMAN WŁOSZCZOWA
0:30:203-04-2024 16:15
KORONA SA II KIELCE
ALIT OŻARÓW
5:14:003-04-2024 16:15
GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA
ŁYSICA BODZENTYN
1:00:003-04-2024 16:15
ORLĘTA KIELCE
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA
2:40:103-04-2024 16:30
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
IV runda Pucharu Polski ŚZPN
TS 1946 NIDA PIŃCZÓW
0:40:204-10-2023 15:30
KORONA SA II KIELCE
ŚWIT ĆMIELÓW
0:10:004-10-2023 15:30
ALIT OŻARÓW
GKS RUDKI
2:11:004-10-2023 15:30
KORONA SA III KIELCE
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
4:12:104-10-2023 15:30
WIERNA MAŁOGOSZCZ
MKS OLIMPIA-POGOŃ STASZÓW
0:30:204-10-2023 15:30
KP KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
ZENIT CHMIELNIK
0:30:004-10-2023 15:30
KS MORAVIA ANNA-BUD MORAWICA
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA
2:22:204-10-2023 15:30
AKS 1947 BUSKO-ZDRÓJ
PIASKOWIANKA PIASKI
1:31:204-10-2023 15:30
ORLĘTA KIELCE
GKS GÓRAL GÓRNO
0:60:404-10-2023 15:30
ŁYSICA BODZENTYN
KS HETMAN WŁOSZCZOWA
1:10:104-10-2023 15:30
MKS NEPTUN KOŃSKIE
SKS WISŁA SANDOMIERZ
0:90:404-10-2023 15:30
MKS CZARNI POŁANIEC
MKS ORLICZ SUCHEDNIÓW
2:30:104-10-2023 15:30
SPARTAKUS DALESZYCE
PARTYZANT RADOSZYCE
0:3Walkower04-10-2023 15:30
GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA
ŁKS GÓRNIK ŁAGÓW
2:31:004-10-2023 16:30
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
STAL KUNÓW
0:60:211-10-2023 15:00
MKS STAR STARACHOWICE
KS NIDA OKSA
1:61:311-10-2023 15:30
GKS ZIO-MAX NOWINY
III runda Pucharu Polski ŚZPN
ŚWIT ĆMIELÓW
1:11:013-09-2023 16:30
ARKA PAWŁÓW
LZS ZRYW SKRONIÓW
0:00:013-09-2023 16:30
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
SPARTA DWIKOZY
1:51:513-09-2023 16:30
ŁKS GÓRNIK ŁAGÓW
KS NIDA OKSA
3:22:113-09-2023 16:30
UNIA SĘDZISZÓW
GKS GÓRAL GÓRNO
4:11:113-09-2023 16:30
KKP KORONA KIELCE
GKS STRUMYK SOLEC-ZDRÓJ
1:121:613-09-2023 16:30
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA
GRANAT BORKI
0:10:013-09-2023 18:00
MKS ORLICZ SUCHEDNIÓW
KAMIENNA BRODY
2:82:319-09-2023 16:30
KORONA SA III KIELCE
GLKS FAŁKÓW
1:10:020-09-2023 16:15
PARTYZANT RADOSZYCE
PARTYZANT WODZISŁAW
2:30:320-09-2023 16:30
TS 1946 NIDA PIŃCZÓW
ZENIT CHMIELNIK
3:0Walkower20-09-2023 16:30
KS VICTORIA 2015 SKALBMIERZ
PIASKOWIANKA PIASKI
3:20:126-09-2023 16:00
KORONA SA IV KIELCE
II runda Pucharu Polski ŚZPN
KS POLANIE PIERZCHNICA
0:20:130-08-2023 16:45
ZENIT CHMIELNIK
GKS STRUMYK SOLEC-ZDRÓJ
3:01:0Walkower30-08-2023 16:45
KS WISŁA NOWY KORCZYN
GKS 4 ECO ASTRA PIEKOSZÓW
0:3Walkower30-08-2023 16:45
MKS ORLICZ SUCHEDNIÓW
LZS ZRYW SKRONIÓW
3:0Walkower30-08-2023 16:45
LKS GRÓD WIŚLICA
MGTS DZIAŁOSZYCE
2:20:030-08-2023 16:45
KS VICTORIA 2015 SKALBMIERZ
GLKS FAŁKÓW
1:11:030-08-2023 16:45
WICHER MIEDZIANA GÓRA
KS CAMPEONES WĄCHOCK
0:70:030-08-2023 16:45
KAMIENNA BRODY
SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RYKOSZYN
1:41:130-08-2023 16:45
PIASKOWIANKA PIASKI
AGRICOLA ŁONIÓW
1:61:330-08-2023 16:45
SPARTA DWIKOZY
KS NIDA OKSA
2:20:230-08-2023 16:45
KS MORAVIA II ANNA-BUD MORAWICA
SKAŁA TUMLIN
0:70:430-08-2023 16:45
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
LKS START SŁUPIA JĘDRZEJOWSKA
0:20:230-08-2023 16:45
PARTYZANT WODZISŁAW
GRANAT BORKI
1:01:031-08-2023 19:00
VICTORIA MNIÓW
OLDBOYS KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI.
1:30:205-09-2023 16:45
ŚWIT ĆMIELÓW
POLONIA BIAŁOGON KIELCE
0:50:105-09-2023 16:45
KORONA SA IV KIELCE
KORONA SA III KIELCE
6:15:006-09-2023 16:45
GKS GRÓD ĆMIŃSK
MSS MASŁÓW
0:100:406-09-2023 16:45
KKP KORONA KIELCE
TĘCZA GOWARCZÓW
1:100:406-09-2023 16:45
PARTYZANT RADOSZYCE
I runda Pucharu Polski ŚZPN
GKS STRUMYK SOLEC-ZDRÓJ
3:0Walkower11-08-2023 17:00
GKS ŚWINIARY
OLDBOYS JĘDRZEJÓW
5:71:411-08-2023 17:45
KS NIDA OKSA
SKAŁA TUMLIN
2:01:012-08-2023 12:00
GKS BUCOVIA BUKOWA
KS NAPRZÓD II JĘDRZEJÓW
1:60:313-08-2023 16:00
SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RYKOSZYN
GKS ZIO-MAX II NOWINY
3:52:114-08-2023 20:00
MSS MASŁÓW
KKP KORONA KIELCE
3:00:0Walkower15-08-2023 11:00
KS PROTOR DZIKI SKARŻYSKO-KAMIENNA
LKS PIASKOWIANKA II PIASKI
1:51:115-08-2023 11:00
POLONIA BIAŁOGON KIELCE
TĘCZA GOWARCZÓW
4:32:315-08-2023 11:00
RADIATOR$ STĄPORKÓW
LZS DĄB NAGŁOWICE
1:10:015-08-2023 12:30
LKS START SŁUPIA JĘDRZEJOWSKA
MKS ZRYW 2021 ŁOPUSZNO
1:41:215-08-2023 17:00
KORONA SA IV KIELCE
KS CAMPEONES WĄCHOCK
3:0Walkower15-08-2023 17:00
OKS OPATÓW
UKS BAĆKOWICE
1:20:015-08-2023 17:00
AGRICOLA ŁONIÓW
KS MORAVIA II ANNA-BUD MORAWICA
4:41:215-08-2023 17:00
GKS IMIELNO
KS POLANIE PIERZCHNICA
5:02:015-08-2023 17:00
KS BASZTA RYTWIANY
GRANAT BORKI
4:02:015-08-2023 17:00
AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA KIELCE
LZS JAWORNIK GORZKÓW
2:30:215-08-2023 17:00
KS WISŁA NOWY KORCZYN
LZS ZRYW SKRONIÓW
3:02:015-08-2023 17:00
KS NIDA SOBKÓW
KS SAMSON SAMSONÓW
1:40:215-08-2023 17:00
VICTORIA MNIÓW
GKS STRZELEC CHROBERZ
0:20:015-08-2023 17:00
LKS GRÓD WIŚLICA
GKS 4 ECO ASTRA PIEKOSZÓW
8:13:115-08-2023 17:45
LKS BOLMIN
OLDBOYS KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI.
3:21:016-08-2023 17:00
LZS SAMBORZEC
MGTS DZIAŁOSZYCE
3:23:119-08-2023 17:00
NIDZICA DOBIESŁAWICE
MKS STAR II STARACHOWICE
0:00:023-08-2023 17:00
KORONA SA III KIELCE
GLKS FAŁKÓW
3:12:023-08-2023 17:30
KS SMYKÓW