W meczach towarzyskich rozgrywanych w Łagowie górą drużyna z Podkarpacia

Strona główna>Aktualności>W meczach towarzyskich rozgrywanych w Łagowie górą drużyna z Podkarpacia
2024-03-21Aktualności

Podczas dzisiejszych meczów towarzyskich rozgrywanych na boisku sztucznym w Łagowie rywale z Podkarpacia dwukrotnie okazali się lepsi. W pierwszym starciu o godzinie 15:00 kadra U-12, prowadzona przez Łukasza Gągorowskiego i Mariusza Kurasia, przegrała 2:5 z drużyną Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej U-12, choć do przerwy prowadziła 2:1 po bramkach Juliana Jagusia (Baszta Rytwiany) i Aleksa Osojcy (Galacticos KSZO Ostrowiec Świętokrzyski). W drugim meczu podopieczni Michała Kostuchy i Bartłomieja Strzębskiego z kadry U-13 ulegli rówieśnikom z Podkarpacia 2:4, mimo że wynik do przerwy był remisowy 2:2 po bramkach Franciszka Grada i Adama Kózki (obaj KKP Korona Kielce).