Turniej Futsalu Kobiet o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego

Strona główna>Aktualności>Turniej Futsalu Kobiet o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego
2024-01-30Aktualności

W dniu 28 stycznia br. (niedziela) w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany został Turniej Futsalu Kobiet o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego pod patronatem Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju wzięły udział następujące drużyny:
🔸 gospodynie KSZO 1929 Kobiety
🔸 U.K.S Hetmanki Włoszczowa
🔸 LUKS Wisła Nowy Korczyn (nie dotarła na turniej)
🔸 Naprzód Jędrzejów
🔸 Zamłynie Radom Kobiet.

W turnieju rozegrano łącznie 10 spotkań. Grano system „każdy z każdym” 2 x 10minut.
Zwyciężył zespół Zamłynia Radom, który nie zaznał w tym turnieju żadnej porażki. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa KSZO I Ostrowiec Św., na podium znalazła się też druga drużyna gospodyń. Wszystkie drużyny otrzymały puchary za miejsca oraz puchary za udział w turnieju. W każdym zespole wyłoniono najlepszą zawodniczkę, która otrzymała statuetkę.

Wręczono także wyróżnienia indywidualne:
🎖️ Najskuteczniejsza zawodniczka – Oliwia Kaszewska (Zamłynie Radom)
🎖️ Najlepsza bramkarka – Maja Pietrzyk (KSZO II Ostrowiec Św.)
🎖️ Najlepsza zawodniczka turnieju – Amelia Bień (KSZO I Ostrowiec Św.)

MVP poszczególnych drużyn:
🎖️ Wiktoria Krawczyk (KSZO I Ostrowiec Św.)
🎖️ Joanna Magierek (KSZO II Ostrowiec Św.)
🎖️ Julia Kędzierska (Naprzód Jędrzejów)
🎖️ Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki Włoszczowa)
🎖️ Magdalena Lisowska (Zamłynie Radom).

Puchary i nagrody wręczyli: Artur Łakomiec – Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, Magdalena Pawlik – Przewodnicząca Wydziału Piłkarstwa Kobiecego i Masowego ŚZPN oraz Andrzej Szymański – główny organizator oraz członek Wydziału PKiM ŚZPN.