• KOMUNIKAT WYDZIAŁU SZKOLENIA

  KURS TRENERSKI UEFA C ORAZ WYRÓWNAWCZY UEFA B, więcej informacji w rozwinięciu.

  czytaj więcej » archiwum
 • ZMARŁ PAWEŁ PRZYBYŁ

  Dziś rano zmarł nagle Paweł Przybył wychowanek Orląt Kielce. W przeszłości Paweł bronił również barw Lubrzanki Kajetanów oraz wiele lat występował amatorsko w drużynie Unimaxu Kiele w Świętokrzyskiej Halowej Lidze Firm. Był wielokrotnie nagradzany najlepszym bramkarzem tej Ligi.

  Zarząd i pracownicy ŚZPN składają najszczersze wyrazy wspólczucia rodzinie i bliskim Pawła.

  czytaj więcej » archiwum
 • WIGILIA W HOTELU GRAFIT

  Zarząd ŚZPN informuje, że spotkanie wigilijne naszego środowiska piłkarskiego odbędzie się w dniu 18 grudnia 2015 roku (piątek) o godzinie 17.00 w Hoteku Grafit (Kostomłoty Pierwsze, ul. Kielecka 120). Podczas wigilii odbędzie się tradycyjnie Gala Fair Play na której będą wręczaone wyróżnienia dla klubów, instytucji i osób zaangażowanych w bezpieczeństwo, wsperanie i organizację zawodów piłkarskich.

  czytaj więcej » archiwum
 • OŚWIADCZENIE

  Oświadczenie Tomasza Domaradzkiego, więcej w rozwinięciu.

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT DLA SĘDZIÓW

  W związku z zakończeniem rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2015/2016 prosimy o dostarczanie oryginałów sprawozdań sędziowskich za miesiąc listopad do siedziby ŚZPN w Kielcach do dnia 19.11.2015 r.

  czytaj więcej » archiwum
 

KOMUNIKAT WYDZIAŁU SZKOLENIA

data: 2015-11-26

Wydział Szkolenia  Świętokrzyskiego  Związku  Piłki  Nożnej  informuje, iż prowadzi nabór na kurs podstawowy Trenerów UEFA C, specjalność piłka nożna oraz Wyrównawczy UEFA B dla instruktorów piłki nożnej.

Całkowity koszt kursu 1300 zł.(w tym materiały szkoleniowe i sprzęt sportowy), możliwość rozłożenia płatności na 2 raty, (pierwsza rata 600 zł. płatna do dnia rozpoczęcia kursu).
Absolwent kursu otrzymuje dyplom oraz licencje trenera UEFA C lub UEFA B .

 

Planowany termin rozpoczęcia - po zgłoszeniu wymaganej liczby uczestników. 

Warunek: liczba kandydatów na kurs  tj. grupa licząca – min. 24, maks.  32 osoby.

Do wniosku należy dołączyć:

 

1.Wniosek (oryginał) o przyjęcie na kurs (do pobrania zakładka wydział szkolenia)
2. Oświadczenie o zdolności do czynności prawnych i niekaralności (do pobrania zakładka    wydział szkolenia)   
3. Zaświadczenie lekarskie stwierdzające zdolność do udziału w zajęciach treningowych
4. Poświadczone kserokopie dokumentów o wykształceniu
5. Zaświadczenie lub certyfikat udziału w konferencjach szkoleniowych z zakresu piłki nożnej (jeśli uczestnik w takowych brał udział)
6. Opinię klubu w którym aktualnie występuje kandydat (nie jest to konieczne)
7. Zdjęcie legitymacyjne

Więcej informacji o kursach udzielają trenerzy–edukatorzy:
- Paweł Rybus – tel. 797 168 900
- Michał Gębura – tel. 512 030 114
- Marcin Gawron – tel. 698 565 464

Czytaj więcej »

KOMUNIKAT ZARZĄDU ŚZPN

data: 2015-11-24

Zarząd ŚZPN informuje, że podczas posiedzenia Zarządu ŚZPN w dniu 23 listopada 2015 r. rezygnację z pełnienia funkcji Przewodniczącego Kolegium Sędziów ŚZPN złożył Pan Tomasz Domaradzki. W związku z powyższym Zarząd odwołał Kolegium Sędziów ŚZPN. Zarząd ŚZPN w najbliższym czasie podejmie decyzję dotyczącą funkcjonowania Kolegium Sędziów. Planowane najbliższe plenarki, egzaminy nie odbędą się.

Zarząd ŚZPN

Czytaj więcej »

Oświadczenie

data: 2015-11-24

Szanowni Państwo

Drodzy Przyjaciele, Koledzy

 

                Przez cztery lata pełniłem zaszczytną funkcję przewodniczącego Kolegium Sędziów działającego przy Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej. Nie ma dwóch zdań, to był dobry okres dla naszej organizacji. Podniósł się poziom pracy arbitrów w trakcie meczów piłkarskich, zwiększyliśmy znacznie stan liczebności członków KS. O świętokrzyskich arbitrach mówi się pozytywnie – i w regionie, i w kraju. Życie płynie jednak naprzód. Z początkiem grudnia zmienia się „struktura mojej codzienności”. W związku z nowymi wyzwaniami będę miał zdecydowanie więcej pracy zawodowej. Oznacza to jedno -zabrakłoby mi czasu na społeczne działanie w środowisku sędziowskim. Oczywiście nie zastosuję wobec siebie „piłkarskiej polityki ostracyzmu”. Nadal będę działał w strukturach ŚZPN z nadzieją, że moje czyny będą dostrzegane pozytywnie.

 

Dziękując serdecznie wszystkim za okazywaną pomoc pozostaję z wyrazami szacunku

 

Tomasz Domaradzki

Czytaj więcej »

Komunikat Wydziału Dyscypliny

data: 2015-11-20

Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Dyscypliny zamieszczony został Komunikat nr 14-2015/16, w którym umieszczone zostały kary nałożone przez Wydział Dyscypliny na posiedzeniu w dniu 19.11.2015 r

Czytaj więcej »

PODOKRĘG SANDOMIERZ NIECZYNNY

data: 2015-11-20

Informujemy, iż w dniach 23-25.11.2015r. Podokręg Sandomierz będzie nieczynny. W pilnych sprawach prosimy się kontakować z biurem w Kielcach.

Czytaj więcej »

V Runda Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN

data: 2015-11-16

Informujemy, że w zakładce Puchar i Wydział/Wydział Gier zamieszczony został komunikat dotyczący V Rundy Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN. W najbliższą sobotę to jest 21 listopada 2015 roku odbędzie się mecz pomiędzy zespołami: HETMAN Włoszczowa i WIERNA Małogoszcz. Pozostałe mecze zostały przełożone na rundę wiosenną z powodu wydłużenia rozgrywek III Ligi przez Małopolski ZPN (rozgrywanie awansem dwóch kolejek z rundy wiosennej III Ligi).

Czytaj więcej »

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU ŚZPN

data: 2015-11-16

ŚZPN informuję, że z dniem 31.07.2015 r. została rozwiązana umowa o pracę pomiędzy Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej w Kielcach a Panem Maciejem Cenderem. Wobec powyższego wszelkie działania oraz spotkania z działaczami byłego pracownika w imieniu Świętokrzyskiego ZPN nie mają umocowań prawnych i pełnomocnictwa Zarządu ŚZPN.

ZARZĄD ŚZPN w Kielcach

Czytaj więcej »

KOMUNIKAT DLA SĘDZIÓW

data: 2015-11-16

W związku z zakończeniem rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2015/2016 prosimy o dostarczanie oryginałów sprawozdań sędziowskich za miesiąc listopad do siedziby ŚZPN w Kielcach do dnia 19.11.2015 r.

Czytaj więcej »

SZKOLENIE MENTORSKIE

data: 2015-11-13

W piątek 13.11.2015r. w VI LO im. Juliusza Słowackiego w Kielcach o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie programu mentorskiego ŚZPN połączone z warsztatami.

Czytaj więcej »

Komunikat Wydziału Dyscypliny

data: 2015-11-13

Informujemy, że w zakładce Wydziały/Wydział Dyscypliny zamieszczony został Komunikat nr 13-2015/16, w którym umieszczone zostały kary nałożone przez Wydział Dyscypliny na posiedzeniu w dniu 12.11.2015 r

Czytaj więcej »

Ładowanie...

Odwiedziło Nas

 • Dzisiaj:
 • Wczoraj:
 • W tym miesiącu:
 • Wszystkich:
 
 
Facebook