KARNETY NA KORONĘ

data: 2021-07-14

16 lipca o godzinie 12:00 rusza internetowa sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2021/22, w której Żółto-Czerwoni rozegrają 10 spotkań na Suzuki Arenie. Sprzedaż stacjonarna wystartuje 18 lipca. 

Nowa siła w Koronie, to nie tylko nowe nadzieje. To przede wszystkim charakter, zawziętość i serce do walki. To także ogrom doświadczenia i wysokie umiejętności, które gwarantują poczynione przez nas wzmocnienia. Wszak nikomu nie trzeba przedstawiać Piotra Malarczyka, Łukasza Sierpiny, Adama Frączczaka czy Michała Koja. Tak wzmocniona Korona może mierzyć wysoko. Cel na najbliższy sezon został jasno określony, a do jego osiągnięcia potrzebne jest Wasze wsparcie. To właśnie Wy tworzycie z nami żółto-czerwoną armię! 

 

Pierwsza okazja do dopingowania Żółto-Czerwonych nadarzy się już w 1. kolejce. W piątek, 30 lipca o godzinie 20:00 podejmiemy beniaminka Fortuna 1 Ligi, Skrę Częstochowa. Następnie, przez trzy kolejne weekendy z rzędu będziemy spotykać się na Suzuki Arenie na kolejnych ligowych starciach. Zdobądź swój karnet i razem z nami zbuduj w Kielcach twierdzę nie do zdobycia!

 

Kupując karnet zyskujesz:

  • wstęp na 10 meczów Korony w rundzie jesiennej;
  • 2 mecze gratis;
  • domowe spotkania Pucharu Polski w cenie;
  • 10% zniżki w Sklepie Kibica do końca rundy jesiennej (nie dotyczy towarów przecenionych oraz na promocji).

 

15 lipcao godzinie 12:00 rusza sprzedaż internetowa. Sprzedaż stacjonarna rozpocznie się 18 lipca, a od 26 lipcakarnety będzie można nabyć także w wybranych salonikach prasowych Kolporter.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook