KOSMICZNY FINAŁ PUCHARU POLSKI

data: 2021-06-17

Siedem goli, nieprawdopodobne emocje, kulturalny doping, władze Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego i Połańca na trybunach. Obserwatorzy byli zgodni - to był jeden z najlepszych meczów finałowych Pucharu Polski na szczeblu regionalnym!!!
Decyzja o organizacji finałowej konfrontacji na reprezentacyjnym obiekcie województwa była jak najbardziej słuszna. - Arena Kielc, to serce świętokrzyskiego futbolu. Występ na tym stadionie dodaje nie tylko splendoru, ale i prestiżu - analizował Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN. O tym, że miał rację świadczy wypowiedź kapitana Czarnych Macieja Witka, który dla Radia Kielce powiedział: - To było niesamowite przeżycie. Nieprawdopodobny mecz. Szkoda, że nie udało się wygrać, ale i tak jesteśmy mega zadowoleni.
Świętokrzyki Związek Piłki Nożnej dziękuje za pomoc w oragnizacji finału: Bogdanowi Wencie - Prezydentowi Miasta Kielce, Marcinowi Chłodnickiemu - Zastępcy Prezydenta Miasta Kielce, Sławomirowi Stachurze - Dyrektorowi Kancelarii Prezydenta Miasta Kielce, Przemysławowi Chmielowi - Dyrektorowi MOSiR Kielce, Jackowi Domoradzkiemu - kierownikowi obiektów MOSiR Kielce, Piotrowi Dasiosowi - Zastępcy Prezydnta Ostrowca Św., Jackowi Tarnowskiemu - Burmistrzowi Połańca.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook