• WYTYCZNE ORGANIZACJI MECZÓW - AKTUALIZACJA 14.05.2021

  czytaj więcej » archiwum
 • SZATNIE DLA PIASTA OSIEK

  czytaj więcej » archiwum
 • KONSULTACJE W KLIMONTOWIE

  Blisko 30 młodych piłkarzy (rocznik 2009) uczestniczyło w Klimntowie, w konsultacjach zorganizowanych przez Wydział Szkolenia ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • NIECZYNNY PODOKRĘG

  Informujemy, że w dniu 13.05.2021 (czwartek) Biuro Podokręgu ŚZPN w Sandomierzu będzie nieczynne. Za utrudnuenia przepraszamy. 

  czytaj więcej » archiwum
 • AKTUALIACJA WYTYCZNYCH W ZAKRESIE ORGANIZACJI MECZÓW

  Informujemy, że na podstawie Uchwały nr 05/VI/2021 Zarząd ŚZPN przyjął ....

  czytaj więcej » archiwum
 

UWAGA DELEGACI

data: 2021-04-16

Szanowni Delegaci,

informujemy, że:

 

1. W dniu 17.04.2021 r. wejście do Centrum Kongresowego Targów Kielce możliwe będzie od godz. 11:00. Wejście do obiektu od ul. Zakładowej1, wejście nr 1. Zaznaczono je na planie niebieskim znakiem X. Przed wejściem do budynku prosimy o zachowanie zalecanego dystansu społecznego i stosowania się do komunikatów Organizatora. Parking dla Delegatów na terenie Targów Kielce - wjazd przez bramę nr 2, wyłącznie dla osób uprawnionych – Delegatów na Walne ŚZPN.

2. Prosimy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem. Brak posiadania dowodu tożsamości może skutkować odmową wpuszczenia Delegata na obiekt Targów Kielce lub nakazem opuszczenia obiektu podczas weryfikacji przebiegu zdarzenia przez organ inspekcji sanitarnej (Sanepid),

3. Poniżej znajduje się ankieta, którą można wydrukować samodzielnie, wypełnić i podpisać własnoręcznie, a następnie przekazać obsłudze Zgromadzenia po wejściu do obiektu Targów Kielce. Ankiety będą także dostępne do wypełnienia na miejscu, ale zalecamy wcześniejsze wypełnienie ankiety, co skróci czas rejestracji Delegatów,

4. Prosimy o zapoznanie się z przesłanymi Państwu przepisami porządkowymi i bezwzględne przestrzegania zaleceń i przepisów sanitarno-porządkowych!

Brak przestrzegania przepisów sanitarno-porządkowych skutkować będzie usunięciem Delegata z terenu Targów Kielce.

ANKIETA

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook