• AKTUALIACJA WYTYCZNYCH W ZAKRESIE ORGANIZACJI MECZÓW

  Informujemy, że na podstawie Uchwały nr 05/VI/2021 Zarząd ŚZPN przyjął ....

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT KOMISJI ds. LICENCJI KLUBOWYCH ŚZPN

  Komisja ds. Licencji...

  czytaj więcej » archiwum
 • UCHWAŁA KOMISJI ds. NAGŁYCH PZPN

  Świętokrzyski ZPN informuje, że na stronie głównej Związku w zakładce komunikaty zamieszczona została Uchwała nr 5/2021 z dnia 4 maja 2021 roku Komisji ds. Nagłych PZPN w sprawie szczególnych zasad postępowania w rozgrywkach prowadzonych przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej w sezonie 2020/2021.

  czytaj więcej » archiwum
 • KONSULTACJE W KLIMONTOWIE

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje, że ...

  czytaj więcej » archiwum
 • BILETY NA ROSJĘ I ISLANDIĘ

  W rozwinięciu zamieszczone są informacje o sposobie zakupu biletów na towarzyskie mecze reprezentacji Polski z Rosją (01.06.21) oraz Islandią (08.06.21). 

  czytaj więcej » archiwum
 

PROTRAINUP - PARTNER TECHNOLOGICZNY ŚZPN

data: 2021-04-12

Mamy przyjemność poinformować, że na mocy umowy między SZPN, a firmą ProTrainUp, nasz Związek zyskał oficjalnego partnera technologicznego. Zawarta umowa dotyczy dostarczenia narzędzi IT związanych z wieloma aspektami działalności: kursantów, trenerów i klubów związanych z piłką nożną w województwie świętokrzyskim . 

Związek

Związek otrzyma narzędzie do zarządzania kursantami i kursami trenerskimi odbywającymi się w ŚZPN. Edukatorzy zyskają narzędzie pozwalające na komunikowanie się z kursantami na platformie ProTrainUp, a także na przekazywanie materiałów szkoleniowych i egzekwowanie ewentualnych prac własnych kursantów.

Kursanci

Trenerzy na kursie UEFA A, B i C, otrzymają bezpłatny dostęp do najnowszej wersji systemu ProTrainUp 3.0 w licencji Dedicated Silver. System ProTrainUp to narzędzie wspomagające pracę trenerów w zakresie tworzenia bazy ćwiczeń, planowania treningów oraz tworzenia konspektów. Ważnym elementem systemu jest również możliwość tworzenia swoich własnych rysunków oraz animacji przy pomocy wbudowanego kreatora Tactic Board. 

Trenerzy

Wszyscy trenerzy w Świętokrzyskim ZPN, otrzymają zniżkę 50% na zakup pierwszego polskiego programu do wideo-analizy SportLiveTag. Cena wyjściowa programu to 360 zł, trenerzy będą mogli zakupić licencję za 180 zł.

Kluby

Wszystkie kluby zrzeszone w Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej otrzymają możliwość zakupu i wdrożenia Systemu Zarządzania Klubem ProTrainUp 3.0 Dedicated z 50% zniżką. Kluby posiadające już licencję w systemie ProTrainUp, otrzymają możliwość włączenia jednego modułu premium bezpłatnie. ProTrainUp 3.0 Dedicated, to rozwiązanie Sport IT, wdrożone już w ponad 500 klubach w Europie. W Polsce z tego narzędzia korzystają między innymi: Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin czy też Śląsk Wrocław.

Województwo świętokrzyskie to kolejne region w Polsce, z którym firma ProTrainUp postanowiła nawiązać tak szeroką współpracę w obszarze nowych technologii informatycznych w sporcie. W dobie powszechnego dostępu do nowych mediów i Internetu koniecznym jest podążanie za trendami wyznaczanymi przez najlepsze akademie i kluby w Polsce. Dzięki współpracy z firmą ProTrainUp wszyscy ludzie związani ze świętokrzyską piłką nożną otrzymają szansę na pracę na narzędziach docenionych przez najlepszych.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook