NASI W CZECHACH

data: 2010-12-01

W dniach 25-28.11.2010r. na obozie sportowym w Głuchołazach (woj. opolskie) przebywali uczniowie-zawodnicy z Licealnego i Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży z Ostrowca. W ramach obozu wzięli oni udział w mocno obsadzonym II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Opolskiego Związku Piłki Nożnej, który odbył się na boiskach w czeskich miejscowościach Mikulovice i Jesenik. Zawody odbyły się w kategoriach Juniora Starszego rocz. 1992/93, Juniora Młodszego rocz. 1994/95 i Trampkarza Starszego rocz. 1996.


Oto wyniki jakie osiągnęły nasze drużyny:

  Kategoria  Junior Starszy rocz. 1992/93

MAŁAPANEW Ozimek - OSSM Ostrowiec Św. 0-2
Bramki: Żurek, Mucha

OSSM Ostrowiec Św. - OSSM Prószków 3-1
Bramki: Mucha 2, Żurek

SIARKA Tarnobrzeg - OSSM Ostrowiec Św. 0-1
Bramka: Gardynik

  Półfinał:
OSSM Ostrowiec Św. - OSSM Kraków 1-1 k. 2-1
Bramka: Syty
Karne wykorzystali: Żurek, Syty

  Finał:
OSSM Zielona Góra - OSSM Ostrowiec Św. 0-0 k. 2-3
Karne wykorzystali: Żurek, Styczyński, Syty

  Klasyfikacja końcowa:

1.    OSSM Ostrowiec I
2.    OSSM Zielona Góra
3.    OSSM Prószków
4.    OSSM Kraków
5.    SIARKA Tarnobrzeg
6.    MAŁAPANEW Ozimek
7.    MKS Gogolin
8.    OSSM Ostrowiec II

Arkadiusz Lech został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

OSSM Ostrowiec Św.: Konrad Żytniewski, Arkadiusz Lech, Wojciech Dylewski, Bartosz Styczyński, Krzysztof Syty, Wojciech Olech, Bartosz Drożdżal, Adam Imiela, Bartosz Żurek, Paweł Małek, Damian Piotrowicz, Bartłomiej Mucha, Grzegorz Banaszek, Damian Gardynik, Adrian Żurański, Marcin Żukowski, Jacek Wodecki, Patryk Sowiński, Arnold Dudek, Tomasz Siudak.
Trenerzy: Rafał Lasocki, Waldemar Domagała.

Kategoria Junior Młodszy rocz. 1994/95
CHROBRY Głogów - OSSM Ostrowiec Św. 2-0
OSSM Ostrowiec Św. - ODERKA Opole 0-1
Bramka: Bies
OSSM Lubuskie - OSSM Ostrowiec Św. 2-0

Mecze o miejsca 5-8:
SIARKA Tarnobrzeg - OSSM Ostrowiec Św. 0-2
Bramki: Kowalski, Mikosa
OSSM Ostrowiec Św. - ODRA Opole 2-1
Bramki Dudek 2

Klasyfikacja końcowa:

1.    OSSM Lubuskie
2.    CHROBRY Głogów
3.    POZNANIAK Poznań
4.    OSSM Kraków
5.    OSSM Ostrowiec Św.
6.    ODERKA Opole
7.    OSSM Prószków
8.    SIARKA Tarnobrzeg

 
OSSM Ostrowiec Św.: Konrad Zacharski, Adrian Surowiec, Krystian Czaja, Mateusz Jagiełło, Konrad Arcowski, Maciej Ciepielewski, Piotr Bies, Dawid Jakubczyk, Paweł Czajkowski, Jakub Sulima, Karol Mikosa, Bartłomiej Dudek, Patryk Larkowski, Hubert Kowalski, Michał Tomaszczuk, Piotr Cyprianiuk, Kamil Sołtykiewicz, Szymon Matyjasek, Mikołaj Łuczak, Dawid Lebieda, Mateusz Wabia.
Trenerzy: Tomasz Siczek, Rafał Barański

Kategoria Trampkarz Młodszy rocz. 1996

CHROBRY Głogów - OSSM Ostrowiec Św. 2-2
Bramki: Boguś, Kubasik
OSSM Ostrowiec Św. - OSSM Kraków 1-0
Bramka: Wochniak
OSSM Lubuskie - OSSM Ostrowiec Św. 1-0

Półfinał:
OSSM Pruszków - OSSM Ostrowiec Św. 3-1
Bramka: Ptasiński

Mecz o 3 miejsce:
OSSM Ostrowiec Św. - OSSM Lubuskie 0-5

Klasyfikacja końcowa:

1.    KP POLONIA Warszawa
2.    OSSM Pruszków
3.    OSSM Lubuskie
4.    OSSM Ostrowiec Św.
5.    GKS Bełchatów
6.    OSSM Kraków
7.    CHROBRY Głogów
8.    CHROBRY Nowogrodziec

OSSM Ostrowiec Św.: Bartłomiej Duda, Albert Witoń, Marek Jagiełło, Michał Jagiełło, Dominik Boguś, Kamil Wochniak, Krystian Piłat, Wojciech Kos, Emil Śliwa, Krzysztof Świątek, Paweł Gordon, Kewin Chaba, Karol Spyra, Jakub Spychaj, Patryk Kwiatkowski, Mateusz Mularski, Jakub Jedlikowski, Filip Machel, Norbert Ptasiński, Dominik Cheba, Patryk Cheba, Przemysław Rutkowski, Michał Rutkowski, Hubert Kubasik.
Trenerzy: Marcin Wróbel, Mariusz Kadela 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook