Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW) 10 23 40 10
2. UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW) 10 23 56 14
3. CZARNI Połaniec (RW) 10 16 28 28
4. UKS BAĆKOWICE (RW) 10 13 21 31
5. GKS FUTSAL Nowiny (RW) 10 10 23 41
6. AKS 1947 Busko-Zdrój (RW) 10 0 15 59

Terminarz spotkań dla II liga wojewódzka D2 Młodzik (RW) "Św.II Liga Młodzików Młodszych 2009 - Wiosna 2021"

  • Kolejka 10 w dn. 2021-06-19
    2021-06-19 10:00GKS FUTSAL Nowiny (RW)4 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)
    2021-06-19 10:30UKS BAĆKOWICE (RW)0 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)
    2021-06-18 17:30CZARNI Połaniec (RW)2 - 2UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
  • Kolejka 9 w dn. 2021-06-15
    2021-06-15 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)6 - 0GKS FUTSAL Nowiny (RW)
    2021-06-15 18:00UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)3 - 0UKS BAĆKOWICE (RW)
    2021-06-15 18:00AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)2 - 4CZARNI Połaniec (RW)
  • Kolejka 8 w dn. 2021-06-12
    2021-06-12 10:00CZARNI Połaniec (RW)2 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)
    2021-06-12 10:30UKS BAĆKOWICE (RW)2 - 1GKS FUTSAL Nowiny (RW)
    2021-06-12 16:00UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)11 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)
  • Kolejka 7 w dn. 2021-06-05
    2021-06-09 17:30AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)1 - 5UKS BAĆKOWICE (RW)
    2021-06-05 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)1 - 1UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
    2021-06-05 10:00GKS FUTSAL Nowiny (RW)4 - 4CZARNI Połaniec (RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2021-06-02
    2021-06-02 18:30UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)12 - 2GKS FUTSAL Nowiny (RW)
    2021-06-01 17:00UKS BAĆKOWICE (RW)1 - 1CZARNI Połaniec (RW)
    2021-06-01 18:00AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)1 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)
  • Kolejka 5 w dn. 2021-05-29
    2021-05-30 11:00UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)5 - 0CZARNI Połaniec (RW)
    2021-05-29 10:00AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)2 - 7GKS FUTSAL Nowiny (RW)
    2021-05-27 18:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)3 - 1UKS BAĆKOWICE (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2021-05-22
    2021-05-26 17:30CZARNI Połaniec (RW)3 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)
    2021-05-22 11:30GKS FUTSAL Nowiny (RW)2 - 1KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)
    2021-05-22 14:00UKS BAĆKOWICE (RW)4 - 7UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2021-05-18
    2021-05-18 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)9 - 0CZARNI Połaniec (RW)
    2021-05-18 17:45GKS FUTSAL Nowiny (RW)1 - 3UKS BAĆKOWICE (RW)
    2021-05-18 18:00AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)1 - 8UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2021-05-15
    2021-06-22 17:30CZARNI Połaniec (RW)3 - 0GKS FUTSAL Nowiny (RW)
    2021-05-15 10:30UKS BAĆKOWICE (RW)4 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)
    2021-05-14 18:30UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)0 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2021-05-08
    2021-05-08 08:00GKS FUTSAL Nowiny (RW)2 - 7UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
    2021-05-08 10:00CZARNI Połaniec (RW)9 - 1UKS BAĆKOWICE (RW)
    2021-05-08 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.(RW)10 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój (RW)
« wstecz
 
 
 
Facebook