Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 12 34 60 2
2. KSP II KIELCE 12 26 58 11
3. VICTORIA Pińczów 12 19 23 22
4. ŁYSICA Bodzentyn 12 15 20 28
5. ESKA Skarżysko-Kamienna 12 13 21 38
6. TOPSPIN Promnik 12 9 12 51
7. LUKS WISŁA Nowy Korczyn 12 7 6 48

Terminarz spotkań dla Czwarta liga kobiet "ŚZPN Kielce"

  • Kolejka 14 w dn. 2021-06-26
    2021-06-27 10:00TOPSPIN Promnik3 - 1ESKA Skarżysko-Kamienna
    2021-06-26 09:00KSP II KIELCE6 - 1VICTORIA Pińczów
    2021-06-26 16:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    LUKS WISŁA Nowy Korczyn - PAUZJE
  • Kolejka 13 w dn. 2021-06-19
    2021-06-23 17:30VICTORIA Pińczów6 - 0TOPSPIN Promnik
    2021-06-19 13:00ESKA Skarżysko-Kamienna0 - 6KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2021-06-19 17:00ŁYSICA Bodzentyn3 - 0LUKS WISŁA Nowy KorczynWalkower
    PAUZJE - KSP II KIELCE
  • Kolejka 12 w dn. 2021-06-12
    2021-06-16 19:00KSP II KIELCE7 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2021-06-13 14:00TOPSPIN Promnik0 - 6KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2021-06-12 12:00LUKS WISŁA Nowy Korczyn0 - 3ESKA Skarżysko-KamiennaWalkower
    VICTORIA Pińczów - PAUZJE
  • Kolejka 11 w dn. 2021-06-05
    2021-06-06 11:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.9 - 0LUKS WISŁA Nowy Korczyn
    2021-06-06 14:30ŁYSICA Bodzentyn0 - 3VICTORIA Pińczów
    2021-06-05 13:00ESKA Skarżysko-Kamienna3 - 0KSP II KIELCEWalkower
    PAUZJE - TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 10 w dn. 2021-05-29
    2021-05-30 11:00TOPSPIN Promnik2 - 0LUKS WISŁA Nowy Korczyn
    2021-05-29 12:00VICTORIA Pińczów2 - 2ESKA Skarżysko-Kamienna
    2021-05-29 15:00KSP II KIELCE0 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Walkower
    PAUZJE - ŁYSICA Bodzentyn
  • Kolejka 9 w dn. 2021-05-22
    2021-06-02 17:00LUKS WISŁA Nowy Korczyn0 - 0KSP II KIELCE
    2021-05-22 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.2 - 0VICTORIA Pińczów
    2021-05-22 15:00ŁYSICA Bodzentyn3 - 0TOPSPIN Promnik
    ESKA Skarżysko-Kamienna - PAUZJE
  • Kolejka 8 w dn. 2021-05-15
    2021-05-16 10:00TOPSPIN Promnik1 - 9KSP II KIELCE
    2021-05-16 11:00VICTORIA Pińczów2 - 1LUKS WISŁA Nowy Korczyn
    2021-05-16 11:00ŁYSICA Bodzentyn5 - 2ESKA Skarżysko-Kamienna
    PAUZJE - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
  • Kolejka 7 w dn. 2020-10-17
    2020-10-18 11:00ESKA Skarżysko-Kamienna2 - 3TOPSPIN Promnik
    2020-10-17 11:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 5KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-10-17 15:00VICTORIA Pińczów1 - 4KSP II KIELCE
    PAUZJE - LUKS WISŁA Nowy Korczyn
  • Kolejka 6 w dn. 2020-10-10
    2020-11-08 11:00LUKS WISŁA Nowy Korczyn1 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2020-10-25 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.5 - 1ESKA Skarżysko-Kamienna
    2020-10-10 16:00TOPSPIN Promnik1 - 2VICTORIA Pińczów
    KSP II KIELCE - PAUZJE
  • Kolejka 5 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 11:00ESKA Skarżysko-Kamienna1 - 2LUKS WISŁA Nowy Korczyn
    2020-10-03 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 2KSP II KIELCE
    2020-10-03 14:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.4 - 0TOPSPIN Promnik
    PAUZJE - VICTORIA Pińczów
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-26
    2020-11-08 14:00KSP II KIELCE12 - 0ESKA Skarżysko-Kamienna
    2020-09-27 11:00LUKS WISŁA Nowy Korczyn0 - 15KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-09-26 11:00VICTORIA Pińczów3 - 0ŁYSICA BodzentynWalkower
    TOPSPIN Promnik - PAUZJE
  • Kolejka 3 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 11:00LUKS WISŁA Nowy Korczyn2 - 1TOPSPIN Promnik
    2020-09-19 08:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.1 - 1KSP II KIELCE
    2020-09-19 13:00ESKA Skarżysko-Kamienna3 - 0VICTORIA Pińczów
    ŁYSICA Bodzentyn - PAUZJE
  • Kolejka 2 w dn. 2020-09-12
    2021-06-03 11:00TOPSPIN Promnik1 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2020-09-13 14:00KSP II KIELCE5 - 0LUKS WISŁA Nowy Korczyn
    2020-09-12 11:00VICTORIA Pińczów0 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    PAUZJE - ESKA Skarżysko-Kamienna
  • Kolejka 1 w dn. 2020-09-05
    2020-10-25 16:00KSP II KIELCE12 - 0TOPSPIN Promnik
    2020-09-06 11:00LUKS WISŁA Nowy Korczyn0 - 3VICTORIA Pińczów
    2020-09-05 11:00ESKA Skarżysko-Kamienna3 - 0ŁYSICA BodzentynWalkower
    KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - PAUZJE
« wstecz
 
 
 
Facebook