Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
2. VICTORIA Mniów 4 9 10 9
3. BASZTA Rytwiany 4 9 13 13
4. ZRYW Skroniów 4 9 13 16
5. ORLĘTA Kielce 3 6 15 9
6. SPARTA Kazimierza Wielka 2 6 5 3
7. PIASKOWIANKA Piaski 2 6 5 1
8. NAPRZÓD Jędrzejów 2 6 5 2
9. SPARTAKUS Daleszyce 2 6 3 0
10. HETMAN Włoszczowa 2 6 4 2
11. GKS ESTER Wojciechowice 3 6 5 5
12. OLDBOYS KSZO Ostrowiec Św. 3 6 5 5
13. PIAST Osiek 3 6 4 4
14. LECHIA Strawczyn 3 6 8 11
15. SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn 3 6 14 8
16. START Słupia Jędrzejowska 3 6 7 6
17. RADIATOR$ Stąporków 3 6 8 10
18. ŁKS Łagów 1 3 7 0
19. ALIT Ożarów 2 3 9 3
20. SKS WISŁA Sandomierz 1 3 4 0
21. CZARNI Połaniec 1 3 3 0
22. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1 3 3 0
23. ZENIT Chmielnik 2 3 3 2
25. KORONA SA II Kielce 1 3 3 1
26. MKS NEPTUN Końskie 1 3 1 0
27. MORAVIA Anna-Bud Morawica 2 3 4 5
28. ŚWIT Ćmielów 2 3 7 12
29. GKS ZIO-MAX Nowiny 1 3 11 1
30. POLANIE Pierzchnica 2 3 10 6
31. ZRYW Zbigniewice 2 3 7 3
32. GRANAT Skarżysko Kamienna 1 3 4 0
33. POLONIA BIAŁOGON Kielce 2 3 6 3
34. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 3 5 2
35. GKS GÓRAL Górno 2 3 7 5
36. ŁYSICA Bodzentyn 1 3 6 4
37. OLDBOYS Jędrzejów 2 3 5 3
39. FKS ŁAZY Starachowice 2 3 5 5
40. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 2 3 5 5
41. STAR/JUVENTA Starachowice 2 3 5 6
42. NIDZIANKA Bieliny 2 3 6 8
43. WODNIK Styków 2 3 5 7
44. WICHER Miedziana Góra 2 3 5 1
45. VICTORIA 2015 Skalbmierz 2 3 5 4
46. GRANAT Borki 2 3 7 3
47. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 3 2 3
48. MSS Masłów 2 3 2 4
49. STAL Kunów 2 3 2 4
50. KS TARŁÓW 2 3 7 10
51. OKS Opatów 2 3 4 9
52. ORLICZ Suchedniów 1 0 1 1
53. TS 1946 NIDA Pińczów 1 0 1 1
54. SPARTA Dwikozy 1 0 1 1
55. NIDZICA Dobiesławice 0 0 0 0
56. OKS INSTAL Michałów 1 0 4 5
57. LZS Samborzec 1 0 3 4
58. PIAST Stopnica 1 0 3 4
59. SAMSON Samsonów 1 0 3 4
60. GKS BUCOVIA II Bukowa 1 0 2 3
62. WISŁA Nowy Korczyn 1 0 2 3
63. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 1 0 2 3
64. ZORZA TEMPO Pacanów 1 0 1 2
65. ARKA Pawłów 1 0 1 2
66. GKS IWANISKA 1 0 1 2
67. PARTYZANT Radoszyce 1 0 1 2
68. UKS Baćkowice 1 0 1 2
69. TĘCZA Gowarczów 1 0 0 1
70. GKS Rudki 1 0 0 1
71. LKS Bolmin 1 0 3 5
72. UNIA Sędziszów 1 0 3 5
73. GKS GRÓD Ćmińsk 1 0 2 4
74. GKS Obrazów 1 0 2 4
75. HURAGAN Wilczyce 1 0 2 4
76. LUBRZANKA Kajetanów 1 0 1 3
77. MGTS DZIAŁOSZYCE 1 0 1 3
78. KAMIENNA Brody 1 0 1 3
79. WIERNA Małogoszcz 1 0 0 2
80. NIDA Oksa 1 0 4 7
81. KS SMYKÓW 1 0 2 5
82. GKS FUTSAL Nowiny 1 0 1 4
83. AKS 1947 Busko-Zdrój 1 0 0 3
84. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 1 0 0 3
85. GKS IMIELNO 1 0 1 5
86. LKS GRÓD Wiślica 1 0 2 7
87. GKS ŚWINIARY 1 0 1 6
88. DĄB Nagłowice 1 0 0 5
89. KS NIDA Sobków 1 0 0 6

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "ŚZPN sezon 2020/2021"

  • Kolejka 4 w dn. 2020-10-07
    2020-10-28 13:00OKS Opatów0 - 7ŁKS Łagów
    2020-10-21 14:30HETMAN Włoszczowa2 - 0WIERNA Małogoszcz
    2020-10-21 14:30SPARTAKUS Daleszyce1 - 0GKS Rudki
    2020-10-21 14:30PIASKOWIANKA Piaski3 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-21 14:30ZRYW Skroniów1 - 11GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-10-21 14:30WICHER Miedziana Góra0 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-10-21 14:30ORLĘTA Kielce4 - 6ŁYSICA Bodzentyn
    2020-10-21 14:30NAPRZÓD Jędrzejów3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2020-10-21 14:30SPARTA Kazimierza Wielka1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-10-20 14:30ALIT Ożarów0 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-10-20 18:30VICTORIA Mniów0 - 4GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-10-18 13:00BASZTA Rytwiany2 - 5MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-14 15:00STAL Kunów0 - 4SKS WISŁA Sandomierz
    2020-10-14 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 3CZARNI Połaniec
    2020-10-14 15:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 3KORONA SA II Kielce
    2020-10-14 15:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.0 - 1MKS STAR Starachowice
  • Kolejka 3 w dn. 2020-09-16
    2020-10-07 15:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.1 - 1ORLICZ Suchedniów
    2020-09-30 15:15GKS BUCOVIA Bukowa2 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-09-30 20:00OLDBOYS KSZO Ostrowiec Św.2 - 4OKS Opatów
    2020-09-29 18:00VICTORIA Mniów2 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2020-09-23 15:30BASZTA Rytwiany4 - 3PIAST Stopnica
    2020-09-23 15:30ZENIT Chmielnik0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-09-23 15:30SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn1 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2020-09-23 15:30GKS ESTER Wojciechowice0 - 2STAL Kunów
    2020-09-23 15:30PIAST Osiek0 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-09-23 15:30ZRYW Skroniów5 - 3UNIA Sędziszów
    2020-09-23 15:30ŚWIT Ćmielów0 - 9ALIT Ożarów
    2020-09-23 15:30LECHIA Strawczyn0 - 5WICHER Miedziana Góra
    2020-09-23 15:30VICTORIA 2015 Skalbmierz2 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-09-23 15:30RADIATOR$ Stąporków2 - 6ORLĘTA Kielce
    2020-09-23 15:30ZORZA TEMPO Pacanów1 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-09-23 15:30START Słupia Jędrzejowska2 - 4SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-26
    2020-09-23 18:00GRANAT Borki1 - 3GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-09-16 16:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.3 - 1KAMIENNA Brody
    2020-09-10 16:15OLDBOYS KSZO Ostrowiec Św.1 - 0FKS ŁAZY Starachowice
    2020-09-09 16:15POLANIE Pierzchnica3 - 4BASZTA Rytwiany
    2020-09-09 16:15MSS Masłów0 - 3ZENIT Chmielnik
    2020-09-09 16:15SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn6 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2020-09-09 16:15GKS ESTER Wojciechowice1 - 1SPARTA Dwikozy
    2020-09-09 16:15PIAST Osiek2 - 1ZRYW Zbigniewice
    2020-09-09 16:15ZRYW Skroniów3 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2020-09-09 16:15KS TARŁÓW3 - 7ŚWIT Ćmielów
    2020-09-09 16:15MGTS DZIAŁOSZYCE1 - 3VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-09-09 16:15RADIATOR$ Stąporków3 - 2GKS GÓRAL Górno
    2020-09-09 16:15WODNIK Styków1 - 5ORLĘTA Kielce
    2020-09-09 16:15STAR/JUVENTA Starachowice1 - 3VICTORIA Mniów
    2020-09-09 16:15OLDBOYS Jędrzejów0 - 2START Słupia Jędrzejowska
    2020-09-08 20:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce4 - 5LECHIA Strawczyn
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-12
    2020-08-26 16:30GKS GÓRAL Górno5 - 2KS SMYKÓW
    2020-08-26 17:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 4ZRYW Skroniów
    2020-08-19 17:00DĄB Nagłowice0 - 5POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2020-08-19 17:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 4NIDZIANKA Bieliny
    2020-08-19 17:00MSS Masłów2 - 1UKS Baćkowice
    2020-08-19 17:00POLANIE Pierzchnica7 - 2LKS GRÓD Wiślica
    2020-08-19 17:00GKS ESTER Wojciechowice4 - 2GKS Obrazów
    2020-08-19 17:00GKS IWANISKA1 - 2PIAST Osiek
    2020-08-19 17:00OKS INSTAL Michałów4 - 5FKS ŁAZY Starachowice
    2020-08-19 17:00GKS BUCOVIA II Bukowa2 - 3START Słupia Jędrzejowska
    2020-08-19 17:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka2 - 3RADIATOR$ Stąporków
    2020-08-19 17:00WODNIK Styków4 - 2HURAGAN Wilczyce
    2020-08-19 17:00STAR/JUVENTA Starachowice4 - 3SAMSON Samsonów
    2020-08-19 17:00GKS ŚWINIARY1 - 6ZRYW Zbigniewice
    2020-08-19 17:30BASZTA Rytwiany3 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    2020-08-19 17:30KS TARŁÓW4 - 3LZS Samborzec
    2020-08-19 17:30OLDBOYS Jędrzejów5 - 1GKS IMIELNO
    2020-08-19 17:30OLDBOYS KSZO Ostrowiec Św.2 - 1ARKA Pawłów
    2020-08-19 18:30GRANAT Borki6 - 0KS NIDA Sobków
    2020-08-19 19:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 0TĘCZA Gowarczów
    2020-08-18 17:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.3 - 0KOPRZYWIANKA KoprzywnicaWalkower
    2020-08-18 17:30LKS Bolmin3 - 5VICTORIA Mniów
    2020-08-18 17:30SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn7 - 4NIDA Oksa
    2020-08-12 17:00GKS FUTSAL Nowiny (jun)2 - 3LECHIA Strawczyn
    MGTS DZIAŁOSZYCE - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
« wstecz
 
 
 
Facebook