Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ULKS Łączna 12 32 43 13
2. ORLICZ II Suchedniów 12 29 57 8
3. TOPSPIN Promnik 12 21 23 22
4. MORAVIA Anna-Bud II Morawica 11 19 31 18
5. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 12 17 30 15
6. SPARTA Strawczynek 12 17 30 29
7. GLKS Fałków 12 15 21 27
8. GKS FUTSAL Nowiny 12 10 15 36
9. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 12 5 13 39
10. KS KAMIENNA WOLA 11 3 6 62

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "ŚZPN seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 18 w dn. 2021-06-20
    2021-06-20 11:00GKS FUTSAL Nowiny - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2021-06-20 11:00KS KAMIENNA WOLA - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
    2021-06-20 11:00TOPSPIN Promnik - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2021-06-20 11:00ORLICZ II Suchedniów - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    2021-06-20 11:00SPARTA Strawczynek - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2021-05-29
    2021-05-30 11:00SPARTA Strawczynek - GKS FUTSAL NowinyMecz nie odbył się
    2021-05-30 11:00ULKS Łączna - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2021-05-30 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2021-05-30 14:00GLKS Fałków - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
    2021-05-29 13:00ORLICZ II Suchedniów - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2021-05-22
    2021-05-23 11:00TOPSPIN Promnik - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2021-05-23 11:00SPARTA Strawczynek - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    2021-05-23 13:00GKS FUTSAL Nowiny - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2021-05-23 14:00ORLICZ II Suchedniów - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
    2021-05-22 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2021-05-15
    2021-05-16 11:00GLKS Fałków - GKS FUTSAL NowinyMecz nie odbył się
    2021-05-16 11:00ULKS Łączna - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
    2021-05-16 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-05-16 11:00KS KAMIENNA WOLA - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2021-05-08
    2021-05-09 11:00ORLICZ II Suchedniów15 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2021-05-09 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica1 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-05-09 11:00SPARTA Strawczynek2 - 2ULKS Łączna
    2021-05-09 11:00GLKS Fałków4 - 2PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-05-09 13:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 4TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 13 w dn. 2021-05-01
    2021-05-02 11:00KS KAMIENNA WOLA - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaSms powiadamiający wysłano.
    2021-05-02 11:00TOPSPIN Promnik1 - 0ORLICZ II Suchedniów
    2021-05-01 16:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka4 - 2GKS FUTSAL Nowiny
    2021-05-01 16:00ULKS Łączna5 - 1GLKS Fałków
    2021-05-01 16:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce3 - 0SPARTA Strawczynek
  • Kolejka 12 w dn. 2021-04-24
    2021-04-25 11:00GKS FUTSAL Nowiny0 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2021-04-25 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica1 - 2TOPSPIN Promnik
    2021-04-25 11:00SPARTA Strawczynek11 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2021-04-25 11:00GLKS Fałków3 - 2AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-04-25 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 4ULKS Łączna
  • Kolejka 11 w dn. 2021-06-12
    2021-06-13 11:00ULKS Łączna - GKS FUTSAL NowinyMecz nie odbył się
    2021-06-13 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2021-06-13 11:00KS KAMIENNA WOLA - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    2021-06-13 11:00TOPSPIN Promnik - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2021-06-13 14:00ORLICZ II Suchedniów - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2021-06-05
    2021-06-06 11:00SPARTA Strawczynek - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-06-06 11:00GLKS Fałków - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2021-06-06 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2021-06-06 11:00ULKS Łączna - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2021-06-06 13:00GKS FUTSAL Nowiny - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce6 - 0GKS FUTSAL Nowiny
    2020-10-11 11:00ULKS Łączna4 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2020-10-11 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka2 - 2TOPSPIN Promnik
    2020-10-11 11:00GLKS Fałków1 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2020-10-11 15:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica4 - 1SPARTA Strawczynek
  • Kolejka 8 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica4 - 1GLKS Fałków
    2020-10-04 11:00TOPSPIN Promnik1 - 2ULKS Łączna
    2020-10-04 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 5AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceWalkower
    2020-10-04 15:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 2SPARTA Strawczynek
    2020-10-03 15:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 9ORLICZ II Suchedniów
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 4GKS FUTSAL Nowiny
    2020-09-27 11:00ULKS Łączna2 - 2ORLICZ II Suchedniów
    2020-09-27 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 3MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2020-09-27 11:00GLKS Fałków2 - 4SPARTA Strawczynek
    2020-09-27 14:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 3TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 11:00SPARTA Strawczynek4 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-09-20 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica1 - 2ULKS Łączna
    2020-09-20 11:00TOPSPIN Promnik1 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2020-09-20 15:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 1GLKS Fałków
    2020-09-20 15:00ORLICZ II Suchedniów1 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 11:00TOPSPIN Promnik0 - 2GKS FUTSAL Nowiny
    2020-09-13 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 2MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2020-09-13 11:00ULKS Łączna7 - 1SPARTA Strawczynek
    2020-09-13 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 3GLKS Fałków
    2020-09-13 14:00KS KAMIENNA WOLA0 - 9ORLICZ II Suchedniów
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 11:00GLKS Fałków0 - 3ULKS ŁącznaWalkower
    2020-09-06 11:00SPARTA Strawczynek0 - 4AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2020-09-06 16:00GKS FUTSAL Nowiny2 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-09-06 16:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica7 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2020-09-06 16:30ORLICZ II Suchedniów7 - 1TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 11:00TOPSPIN Promnik5 - 2MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2020-08-30 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 3SPARTA Strawczynek
    2020-08-30 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce3 - 1GLKS Fałków
    2020-08-30 11:00ULKS Łączna4 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-08-30 16:30ORLICZ II Suchedniów7 - 1GKS FUTSAL Nowiny
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2020-08-23 11:00GLKS Fałków3 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2020-08-23 11:00SPARTA Strawczynek2 - 2TOPSPIN Promnik
    2020-08-23 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica1 - 3ORLICZ II Suchedniów
    2020-08-23 16:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 5ULKS Łączna
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-15
    2020-08-18 17:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica5 - 0GKS FUTSAL Nowiny
    2020-08-16 11:00TOPSPIN Promnik1 - 1GLKS Fałków
    2020-08-16 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-08-16 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 3ULKS Łączna
    2020-08-16 15:00ORLICZ II Suchedniów2 - 0SPARTA Strawczynek
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook