Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec 38 85 94 40
2. MORAVIA Anna-Bud Morawica 38 74 76 40
3. ORLICZ Suchedniów 38 71 74 46
4. SPARTAKUS Daleszyce 38 69 70 50
5. GKS ZIO-MAX Nowiny 38 66 99 50
6. GRANAT Skarżysko Kamienna 38 65 81 45
7. AKS 1947 Busko-Zdrój 38 64 79 59
8. ALIT Ożarów 38 61 75 64
9. GKS Rudki 38 59 63 55
10. WIERNA Małogoszcz 38 57 82 72
11. MKS STAR Starachowice 38 54 62 70
12. TS 1946 NIDA Pińczów 38 53 53 54
13. ŁYSICA Bodzentyn 38 50 56 65
14. MKS NEPTUN Końskie 38 50 59 57
15. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 38 46 50 72
16. LUBRZANKA Kajetanów 38 36 52 103
17. NAPRZÓD Jędrzejów 38 35 48 82
18. HETMAN Włoszczowa 38 35 56 82
19. OKS Opatów 38 26 49 89
20. PARTYZANT Radoszyce 38 19 29 112

Terminarz spotkań dla IV Liga "Świętokrzyska seniorów"

  • Kolejka 38 w dn. 2021-06-26
    2021-06-26 12:00OKS Opatów4 - 5GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-06-26 16:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 5AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-06-26 16:00WIERNA Małogoszcz5 - 2ORLICZ Suchedniów
    2021-06-26 17:00MKS STAR Starachowice2 - 2HETMAN Włoszczowa
    2021-06-26 17:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-06-26 17:00ALIT Ożarów3 - 0CZARNI Połaniec
    2021-06-26 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 6 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-06-26 17:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 0PARTYZANT RadoszyceWalkower
    2021-06-26 17:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-06-26 17:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 1GKS Rudki
  • Kolejka 37 w dn. 2021-06-20
    2021-06-20 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2021-06-20 17:00PARTYZANT Radoszyce0 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-06-20 17:00NAPRZÓD Jędrzejów6 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2021-06-20 17:00CZARNI Połaniec2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-06-20 17:00ORLICZ Suchedniów2 - 0ALIT Ożarów
    2021-06-20 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 0WIERNA Małogoszcz
    2021-06-20 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2021-06-20 17:00HETMAN Włoszczowa4 - 1OKS Opatów
    2021-06-19 17:00GKS Rudki2 - 1MKS STAR Starachowice
    2021-06-18 18:00GKS ZIO-MAX Nowiny3 - 0ŁYSICA BodzentynWalkower
  • Kolejka 36 w dn. 2021-06-06
    2021-06-06 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-06-06 17:00MKS STAR Starachowice1 - 0OKS Opatów
    2021-06-06 17:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 2HETMAN Włoszczowa
    2021-06-06 17:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-06-06 17:00ALIT Ożarów2 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-06-06 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 0ORLICZ Suchedniów
    2021-06-06 17:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-06-06 17:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2021-06-06 17:00GKS Rudki2 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-06-06 18:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 0CZARNI PołaniecWalkower
  • Kolejka 35 w dn. 2021-06-03
    2021-06-03 16:30MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-06-03 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0MKS STAR Starachowice
    2021-06-03 17:00PARTYZANT Radoszyce1 - 3GKS Rudki
    2021-06-03 17:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2021-06-03 17:00CZARNI Połaniec1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-06-03 17:00ORLICZ Suchedniów0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2021-06-03 17:00HETMAN Włoszczowa0 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2021-06-03 17:00OKS Opatów2 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2021-06-03 18:00AKS 1947 Busko-Zdrój5 - 1ALIT Ożarów
    2021-06-02 17:30GKS ZIO-MAX Nowiny4 - 0WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 34 w dn. 2021-05-29
    2021-05-30 17:00MKS NEPTUN Końskie2 - 0OKS Opatów
    2021-05-30 17:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 0MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-05-30 17:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 0ORLICZ Suchedniów
    2021-05-30 17:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 4CZARNI Połaniec
    2021-05-29 11:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 2PARTYZANT Radoszyce
    2021-05-29 16:00GKS Rudki1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-05-29 17:00MKS STAR Starachowice0 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2021-05-29 17:00WIERNA Małogoszcz4 - 1HETMAN Włoszczowa
    2021-05-29 17:00ALIT Ożarów0 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-05-29 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 33 w dn. 2021-05-22
    2021-05-23 17:00PARTYZANT Radoszyce0 - 1MKS STAR Starachowice
    2021-05-23 17:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-05-23 17:00ORLICZ Suchedniów1 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2021-05-23 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-05-23 17:00OKS Opatów1 - 2WIERNA Małogoszcz
    2021-05-23 17:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2021-05-22 13:30HETMAN Włoszczowa3 - 0ALIT Ożarów
    2021-05-22 17:00CZARNI Połaniec5 - 1GKS Rudki
    2021-05-22 17:30GKS ZIO-MAX Nowiny1 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-05-22 19:47AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 0SPARTAKUS Daleszyce
  • Kolejka 32 w dn. 2021-05-19
    2021-05-26 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 8CZARNI Połaniec
    2021-05-19 17:30GKS Rudki1 - 2ORLICZ Suchedniów
    2021-05-19 17:30PARTYZANT Radoszyce1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-05-19 17:30MKS STAR Starachowice1 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2021-05-19 17:30WIERNA Małogoszcz4 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2021-05-19 17:30ALIT Ożarów1 - 1OKS Opatów
    2021-05-19 17:30GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2021-05-19 17:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 1GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-05-19 17:30TS 1946 NIDA Pińczów1 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-05-19 17:30LUBRZANKA Kajetanów0 - 5MORAVIA Anna-Bud Morawica
  • Kolejka 31 w dn. 2021-05-15
    2021-05-16 17:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 1MKS STAR Starachowice
    2021-05-16 17:00ORLICZ Suchedniów0 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-05-16 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 0GKS Rudki
    2021-05-16 17:00HETMAN Włoszczowa1 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2021-05-16 17:00OKS Opatów1 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-05-16 17:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 2ALIT Ożarów
    2021-05-16 17:00MKS NEPTUN Końskie1 - 1WIERNA Małogoszcz
    2021-05-15 15:00CZARNI Połaniec6 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2021-05-15 17:30GKS ZIO-MAX Nowiny2 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-05-15 19:47AKS 1947 Busko-Zdrój7 - 1LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 30 w dn. 2021-05-08
    2021-05-09 17:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 2OKS Opatów
    2021-05-09 17:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 7GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-05-09 17:00GKS Rudki1 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-05-09 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-05-09 17:00PARTYZANT Radoszyce0 - 2ORLICZ Suchedniów
    2021-05-09 17:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 4CZARNI Połaniec
    2021-05-08 13:00ALIT Ożarów5 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2021-05-08 17:00MKS STAR Starachowice2 - 4WIERNA Małogoszcz
    2021-05-08 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2021-05-08 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0HETMAN Włoszczowa
  • Kolejka 29 w dn. 2021-05-01
    2021-05-02 13:00MKS NEPTUN Końskie1 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-05-02 17:00ORLICZ Suchedniów2 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-05-02 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny0 - 0GKS Rudki
    2021-05-02 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2021-05-02 17:00OKS Opatów2 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-05-01 14:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2021-05-01 15:00CZARNI Połaniec4 - 0MKS STAR Starachowice
    2021-05-01 16:00WIERNA Małogoszcz1 - 1ALIT Ożarów
    2021-05-01 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2021-05-01 19:47AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 28 w dn. 2021-04-28
    2021-04-28 17:00MKS STAR Starachowice2 - 2ALIT Ożarów
    2021-04-28 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 4 - 0WIERNA Małogoszcz
    2021-04-28 17:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2021-04-28 17:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2021-04-28 17:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 0OKS Opatów
    2021-04-28 17:00GKS Rudki3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2021-04-28 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 3GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-04-28 17:00PARTYZANT Radoszyce1 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-04-28 17:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-04-28 17:30CZARNI Połaniec0 - 2ORLICZ Suchedniów
  • Kolejka 27 w dn. 2021-04-24
    2021-04-25 17:00ORLICZ Suchedniów2 - 0MKS STAR Starachowice
    2021-04-25 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 1CZARNI Połaniec
    2021-04-25 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny6 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2021-04-25 17:00HETMAN Włoszczowa0 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-04-25 17:00OKS Opatów1 - 1GKS Rudki
    2021-04-25 17:00MKS NEPTUN Końskie2 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-04-24 13:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2021-04-24 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2021-04-24 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-04-24 17:00ALIT Ożarów2 - 4GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 26 w dn. 2021-04-17
    2021-05-26 17:30LUBRZANKA Kajetanów1 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2021-05-26 17:30GKS Rudki6 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2021-05-26 17:30PARTYZANT Radoszyce2 - 0HETMAN Włoszczowa
    2021-05-26 17:30NAPRZÓD Jędrzejów2 - 1GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-04-18 12:00ORLICZ Suchedniów0 - 2MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-04-18 16:00MKS STAR Starachowice3 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-04-18 16:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0ALIT Ożarów
    2021-04-18 16:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2021-04-18 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 1OKS Opatów
    2021-04-17 16:00CZARNI Połaniec2 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 25 w dn. 2021-06-12
    2021-06-13 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica6 - 2MKS STAR Starachowice
    2021-06-13 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 0ORLICZ Suchedniów
    2021-06-13 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-06-13 17:00OKS Opatów1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2021-06-13 17:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-06-13 17:00MKS NEPTUN Końskie1 - 1GKS Rudki
    2021-06-12 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2021-06-12 16:00WIERNA Małogoszcz7 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2021-06-12 16:00ALIT Ożarów3 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-04-14 16:30GKS ZIO-MAX Nowiny0 - 1CZARNI Połaniec
  • Kolejka 24 w dn. 2021-04-10
    2021-04-11 16:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-04-11 16:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 4ALIT Ożarów
    2021-04-11 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2021-04-11 16:00PARTYZANT Radoszyce0 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2021-04-11 16:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 0OKS Opatów
    2021-04-11 16:00CZARNI Połaniec4 - 1HETMAN Włoszczowa
    2021-04-11 16:00ORLICZ Suchedniów2 - 1GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-04-11 16:00MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-04-10 16:00MKS STAR Starachowice0 - 4SPARTAKUS Daleszyce
    2021-04-10 16:00GKS Rudki3 - 2WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 23 w dn. 2021-04-03
    2021-04-03 11:00GKS ZIO-MAX Nowiny2 - 2MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-04-03 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-04-03 11:30GRANAT Skarżysko Kamienna 5 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2021-04-03 12:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-04-03 13:00MKS NEPTUN Końskie5 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2021-04-03 13:00ALIT Ożarów1 - 1GKS Rudki
    2021-04-03 13:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-04-03 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 2MKS STAR Starachowice
    2021-04-03 16:00HETMAN Włoszczowa2 - 6ORLICZ Suchedniów
    2021-04-03 16:00OKS Opatów1 - 0CZARNI Połaniec
  • Kolejka 22 w dn. 2021-03-27
    2021-03-28 11:00CZARNI Połaniec3 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2021-03-28 15:00MKS STAR Starachowice0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-03-28 15:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2021-03-28 15:00GKS Rudki1 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-03-28 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4ALIT Ożarów
    2021-03-28 15:00PARTYZANT Radoszyce0 - 1WIERNA Małogoszcz
    2021-03-28 15:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2021-03-28 15:00ORLICZ Suchedniów1 - 0OKS Opatów
    2021-03-28 15:00MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2021-03-27 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 4GKS ZIO-MAX Nowiny
  • Kolejka 21 w dn. 2021-03-20
    2021-04-21 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny1 - 3MKS STAR Starachowice
    2021-04-21 17:00HETMAN Włoszczowa1 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-04-21 17:00OKS Opatów1 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-04-21 17:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 1ORLICZ Suchedniów
    2021-04-21 17:00MKS NEPTUN Końskie0 - 0CZARNI Połaniec
    2021-04-21 17:00WIERNA Małogoszcz3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-04-21 17:00ALIT Ożarów4 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2021-04-21 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-04-21 17:00SPARTAKUS Daleszyce0 - 1GKS Rudki
    2021-04-21 17:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 20 w dn. 2021-03-13
    2021-03-14 11:00CZARNI Połaniec3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2021-03-14 14:00MKS STAR Starachowice3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2021-03-14 14:00PARTYZANT Radoszyce0 - 6GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-03-14 14:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 3ALIT Ożarów
    2021-03-14 14:00MKS NEPTUN Końskie1 - 1ORLICZ Suchedniów
    2021-03-14 14:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2021-03-14 14:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 3SPARTAKUS Daleszyce
    2021-03-13 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój6 - 2OKS Opatów
    2021-03-13 15:00GKS Rudki1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-03-13 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny1 - 2HETMAN Włoszczowa
  • Kolejka 19 w dn. 2020-11-14
    2020-11-15 11:00CZARNI Połaniec4 - 3ALIT Ożarów
    2020-11-15 13:00HETMAN Włoszczowa1 - 1MKS STAR Starachowice
    2020-11-15 13:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-11-15 13:00PARTYZANT Radoszyce0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-11-15 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-11-15 13:00GKS Rudki3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2020-11-14 11:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2020-11-14 11:00MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-11-14 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny8 - 0OKS Opatów
    2020-11-14 13:00ORLICZ Suchedniów1 - 1WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 18 w dn. 2020-11-11
    2020-11-11 13:00MKS STAR Starachowice1 - 5GKS Rudki
    2020-11-11 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-11-11 13:00TS 1946 NIDA Pińczów5 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-11-11 13:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-11-11 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1CZARNI Połaniec
    2020-11-11 13:00ALIT Ożarów0 - 0ORLICZ Suchedniów
    2020-11-11 13:00WIERNA Małogoszcz1 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-11-11 13:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-11-11 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 3GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-11-11 13:00OKS Opatów3 - 1HETMAN Włoszczowa
  • Kolejka 17 w dn. 2020-11-07
    2020-11-08 13:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-11-08 13:00PARTYZANT Radoszyce2 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-11-08 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 2GKS Rudki
    2020-11-08 13:00OKS Opatów3 - 0MKS STAR Starachowice
    2020-11-08 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny1 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-11-07 13:00CZARNI Połaniec5 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-11-07 13:00HETMAN Włoszczowa0 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2020-11-07 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 0ALIT Ożarów
    2020-11-07 13:00ORLICZ Suchedniów2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-11-07 13:30AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 2WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 16 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 13:00MKS STAR Starachowice2 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-31 13:00GKS Rudki3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-10-31 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-31 13:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 3CZARNI Połaniec
    2020-10-31 13:00SPARTAKUS Daleszyce4 - 2ORLICZ Suchedniów
    2020-10-31 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 2MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-10-31 13:00ALIT Ożarów4 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-31 13:00MKS NEPTUN Końskie2 - 3HETMAN Włoszczowa
    2020-10-31 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 1OKS Opatów
    2020-10-30 13:30WIERNA Małogoszcz0 - 1GKS ZIO-MAX Nowiny
  • Kolejka 15 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 11:00CZARNI Połaniec5 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2020-10-25 13:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-10-25 13:00OKS Opatów2 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-10-25 13:00HETMAN Włoszczowa3 - 1WIERNA Małogoszcz
    2020-10-25 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny5 - 3ALIT Ożarów
    2020-10-25 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica0 - 4SPARTAKUS Daleszyce
    2020-10-25 13:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 1GKS Rudki
    2020-10-25 13:00PARTYZANT Radoszyce2 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-24 12:00ORLICZ Suchedniów3 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-10-24 13:30AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 14 w dn. 2020-10-17
    2020-11-22 13:00GKS Rudki0 - 3CZARNI Połaniec
    2020-11-22 13:00ALIT Ożarów1 - 0HETMAN Włoszczowa
    2020-11-21 11:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-11-18 13:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-28 13:30LUBRZANKA Kajetanów0 - 3ORLICZ Suchedniów
    2020-10-18 14:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-10-18 14:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-17 11:00WIERNA Małogoszcz6 - 4OKS Opatów
    2020-10-17 14:00MKS STAR Starachowice4 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2020-10-17 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-10
    2020-11-22 13:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-11-04 13:30ŁYSICA Bodzentyn2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-10-11 11:00MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2020-10-11 15:00MKS NEPTUN Końskie0 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-10-11 15:00OKS Opatów3 - 0ALIT Ożarów
    2020-10-11 15:00HETMAN Włoszczowa1 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-10-11 15:00ORLICZ Suchedniów3 - 0GKS Rudki
    2020-10-10 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny4 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2020-10-10 15:30CZARNI Połaniec0 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-10 19:00AKS 1947 Busko-Zdrój4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-03
    2020-11-04 13:30MKS STAR Starachowice3 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-04 15:00PARTYZANT Radoszyce0 - 7CZARNI Połaniec
    2020-10-04 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 5ORLICZ Suchedniów
    2020-10-04 15:00GKS Rudki3 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-10-04 15:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-10-04 15:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-10-04 15:00ALIT Ożarów2 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2020-10-03 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-03 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 1OKS Opatów
    2020-10-03 15:00WIERNA Małogoszcz2 - 0MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 11 w dn. 2020-09-26
    2020-10-28 13:30CZARNI Połaniec2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-09-27 14:00ORLICZ Suchedniów3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-09-27 15:00MKS NEPTUN Końskie5 - 1ALIT Ożarów
    2020-09-27 15:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-09-27 15:00OKS Opatów2 - 3SPARTAKUS Daleszyce
    2020-09-27 15:00HETMAN Włoszczowa1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-09-27 15:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-09-26 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 0MKS STAR Starachowice
    2020-09-26 15:30GKS ZIO-MAX Nowiny2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2020-09-25 19:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 1GKS Rudki
  • Kolejka 10 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 11:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-09-20 15:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 4ORLICZ Suchedniów
    2020-09-20 15:00PARTYZANT Radoszyce1 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-09-20 15:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0OKS Opatów
    2020-09-20 15:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2020-09-19 15:00MKS STAR Starachowice2 - 3CZARNI Połaniec
    2020-09-19 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów5 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-09-19 15:00GKS Rudki2 - 5GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-09-19 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-19 15:00ALIT Ożarów3 - 2WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 16:00MKS NEPTUN Końskie1 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2020-09-13 16:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-09-13 16:00OKS Opatów2 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-09-13 16:00HETMAN Włoszczowa2 - 2GKS Rudki
    2020-09-13 16:00ORLICZ Suchedniów4 - 1CZARNI Połaniec
    2020-09-12 11:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-09-12 16:00ALIT Ożarów4 - 4MKS STAR Starachowice
    2020-09-12 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-09-12 16:00GKS ZIO-MAX Nowiny4 - 5MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-09-12 19:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 4PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 11:00CZARNI Połaniec0 - 0MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-09-06 16:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 4AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-09-06 16:00PARTYZANT Radoszyce0 - 4GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-09-06 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-09-06 16:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2020-09-06 16:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-06 16:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-09-05 16:00MKS STAR Starachowice1 - 3ORLICZ Suchedniów
    2020-09-05 16:00GKS Rudki2 - 2OKS Opatów
    2020-09-05 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 2ALIT Ożarów
  • Kolejka 7 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 1MKS STAR Starachowice
    2020-08-30 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2020-08-30 17:00OKS Opatów1 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-30 17:00HETMAN Włoszczowa3 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-30 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 0CZARNI PołaniecWalkower
    2020-08-29 16:00WIERNA Małogoszcz5 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-08-29 17:00ALIT Ożarów0 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2020-08-29 17:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0GKS Rudki
    2020-08-29 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny5 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-29 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 1ORLICZ Suchedniów
  • Kolejka 6 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 13:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-08-23 17:00ORLICZ Suchedniów4 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-23 17:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-08-23 17:00PARTYZANT Radoszyce3 - 0OKS Opatów
    2020-08-23 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2ALIT Ożarów
    2020-08-23 17:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-08-22 11:00CZARNI Połaniec1 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-08-22 17:00MKS STAR Starachowice3 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-08-22 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-08-22 17:00GKS Rudki3 - 3MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 17:00MKS NEPTUN Końskie0 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-16 17:00ŁYSICA Bodzentyn4 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-16 17:00OKS Opatów1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-16 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 3CZARNI Połaniec
    2020-08-16 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-08-15 11:00WIERNA Małogoszcz2 - 1GKS Rudki
    2020-08-15 14:00GKS ZIO-MAX Nowiny5 - 1ORLICZ Suchedniów
    2020-08-15 17:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 4MKS STAR Starachowice
    2020-08-15 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-08-15 17:00ALIT Ożarów4 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 17:30MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 1GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-08-09 17:30ORLICZ Suchedniów3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-08-09 17:30NAPRZÓD Jędrzejów1 - 5ŁYSICA Bodzentyn
    2020-08-09 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4WIERNA Małogoszcz
    2020-08-08 11:00PARTYZANT Radoszyce1 - 5MKS NEPTUN Końskie
    2020-08-08 17:00GKS Rudki2 - 0ALIT Ożarów
    2020-08-08 17:00LUBRZANKA Kajetanów5 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-08-08 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2020-08-08 17:30MKS STAR Starachowice2 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-08 17:30CZARNI Połaniec1 - 0OKS Opatów
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 3GKS Rudki
    2020-08-02 17:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-08-02 17:30MKS NEPTUN Końskie3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-02 17:30OKS Opatów1 - 4ORLICZ Suchedniów
    2020-08-02 17:30HETMAN Włoszczowa2 - 5MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-08-02 17:30GKS ZIO-MAX Nowiny4 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-01 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-08-01 17:30ALIT Ożarów3 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-01 17:30WIERNA Małogoszcz3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-01 17:30ŁYSICA Bodzentyn0 - 1CZARNI Połaniec
  • Kolejka 2 w dn. 2020-07-25
    2020-07-26 17:30AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-07-26 17:30MORAVIA Anna-Bud Morawica4 - 0OKS Opatów
    2020-07-26 17:30ORLICZ Suchedniów2 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-07-26 17:30CZARNI Połaniec4 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-07-26 17:30NAPRZÓD Jędrzejów6 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-07-26 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-07-26 17:30GKS Rudki0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-07-26 17:30LUBRZANKA Kajetanów1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-07-25 17:30MKS STAR Starachowice1 - 3GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-07-25 17:30PARTYZANT Radoszyce0 - 3ALIT Ożarów
  • Kolejka 1 w dn. 2020-07-18
    2020-07-19 17:30TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0GKS Rudki
    2020-07-19 17:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-07-19 17:30ORLICZ Suchedniów0 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-07-19 17:30OKS Opatów2 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-07-19 17:30HETMAN Włoszczowa2 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-07-18 11:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3MKS STAR Starachowice
    2020-07-18 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 6 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-07-18 15:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-07-18 17:30ALIT Ożarów2 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-07-18 17:30WIERNA Małogoszcz0 - 2CZARNI Połaniec
« wstecz
 
 
 
Facebook