Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. WIERNA Małogoszcz (RW) 14 42 144 1
2. KS SMYKÓW (RW) 14 30 77 23
3. RADIATOR$ Stąporków (RW) 14 25 44 45
4. GKS BUCOVIA Bukowa (RW) 14 23 32 27
5. PUKS DEKO Włoszczowa (RW) 14 20 38 39
6. ORLĘTA II Kielce (RW) 14 17 30 36
7. GLKS KRASOCIN (RW) 14 4 11 96
8. TĘCZA Gowarczów (RW) 14 1 4 113

Terminarz spotkań dla Kielce: D2 Młodzik "2007 Licencyjna C12" Grupa 12 (RW)

  • Kolejka 14 w dn. 2019-06-08
    2019-06-08 10:00GLKS KRASOCIN (RW)2 - 7RADIATOR$ Stąporków (RW)
    2019-06-08 12:00WIERNA Małogoszcz (RW)6 - 0KS SMYKÓW (RW)
    2019-06-08 12:30TĘCZA Gowarczów (RW)0 - 8PUKS DEKO Włoszczowa (RW)
    2019-06-08 14:30ORLĘTA II Kielce (RW)0 - 1GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
  • Kolejka 13 w dn. 2019-06-01
    2019-06-03 16:30RADIATOR$ Stąporków (RW)5 - 1TĘCZA Gowarczów (RW)
    2019-06-01 11:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)0 - 8WIERNA Małogoszcz (RW)
    2019-06-01 13:00PUKS DEKO Włoszczowa (RW)2 - 0ORLĘTA II Kielce (RW)
    2019-06-01 13:00KS SMYKÓW (RW)10 - 1GLKS KRASOCIN (RW)
  • Kolejka 12 w dn. 2019-05-25
    2019-06-11 18:30ORLĘTA II Kielce (RW)1 - 2RADIATOR$ Stąporków (RW)
    2019-05-26 14:30WIERNA Małogoszcz (RW)16 - 0GLKS KRASOCIN (RW)
    2019-05-25 10:00TĘCZA Gowarczów (RW)0 - 10KS SMYKÓW (RW)
    2019-05-25 11:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)1 - 5PUKS DEKO Włoszczowa (RW)
  • Kolejka 11 w dn. 2019-05-21
    2019-06-15 10:00KS SMYKÓW (RW)3 - 0ORLĘTA II Kielce (RW)Walkower
    2019-05-21 16:00GLKS KRASOCIN (RW)1 - 1TĘCZA Gowarczów (RW)
    2019-05-21 16:30RADIATOR$ Stąporków (RW)2 - 2GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
    2019-05-21 17:00PUKS DEKO Włoszczowa (RW)0 - 9WIERNA Małogoszcz (RW)
  • Kolejka 10 w dn. 2019-05-18
    2019-06-12 17:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)0 - 1KS SMYKÓW (RW)
    2019-05-19 10:00WIERNA Małogoszcz (RW)22 - 0TĘCZA Gowarczów (RW)
    2019-05-18 14:00PUKS DEKO Włoszczowa (RW)1 - 1RADIATOR$ Stąporków (RW)
    2019-05-18 14:30ORLĘTA II Kielce (RW)5 - 1GLKS KRASOCIN (RW)
  • Kolejka 9 w dn. 2019-05-11
    2019-05-12 12:30TĘCZA Gowarczów (RW)0 - 8ORLĘTA II Kielce (RW)
    2019-05-11 09:00KS SMYKÓW (RW)4 - 0PUKS DEKO Włoszczowa (RW)
    2019-05-11 10:00GLKS KRASOCIN (RW)0 - 7GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
    2019-05-11 11:00RADIATOR$ Stąporków (RW)1 - 8WIERNA Małogoszcz (RW)
  • Kolejka 8 w dn. 2019-05-04
    2019-05-30 16:30RADIATOR$ Stąporków (RW)4 - 3KS SMYKÓW (RW)
    2019-05-05 10:00WIERNA Małogoszcz (RW)6 - 0ORLĘTA II Kielce (RW)
    2019-05-04 09:30PUKS DEKO Włoszczowa (RW)2 - 1GLKS KRASOCIN (RW)
    2019-05-04 11:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)3 - 0TĘCZA Gowarczów (RW)Walkower
  • Kolejka 7 w dn. 2019-04-30
    2019-05-08 17:30KS SMYKÓW (RW)0 - 5WIERNA Małogoszcz (RW)
    2019-04-30 16:30RADIATOR$ Stąporków (RW)5 - 2GLKS KRASOCIN (RW)
    2019-04-30 17:00PUKS DEKO Włoszczowa (RW)9 - 0TĘCZA Gowarczów (RW)
    2019-04-30 17:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)0 - 1ORLĘTA II Kielce (RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2019-04-27
    2019-04-28 09:30ORLĘTA II Kielce (RW)1 - 1PUKS DEKO Włoszczowa (RW)
    2019-04-27 10:00TĘCZA Gowarczów (RW)0 - 7RADIATOR$ Stąporków (RW)
    2019-04-27 10:00GLKS KRASOCIN (RW)0 - 10KS SMYKÓW (RW)
    2019-04-26 17:00WIERNA Małogoszcz (RW)8 - 0GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
  • Kolejka 5 w dn. 2019-04-23
    2019-04-23 10:00GLKS KRASOCIN (RW)0 - 15WIERNA Małogoszcz (RW)
    2019-04-23 12:00RADIATOR$ Stąporków (RW)1 - 1ORLĘTA II Kielce (RW)
    2019-04-23 16:00KS SMYKÓW (RW)12 - 2TĘCZA Gowarczów (RW)
    2019-04-23 17:00PUKS DEKO Włoszczowa (RW)0 - 4GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2019-04-17
    2019-04-17 16:00ORLĘTA II Kielce (RW)1 - 11KS SMYKÓW (RW)
    2019-04-17 16:00TĘCZA Gowarczów (RW)0 - 3GLKS KRASOCIN (RW)
    2019-04-17 17:00WIERNA Małogoszcz (RW)7 - 0PUKS DEKO Włoszczowa (RW)
    2019-04-17 17:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)1 - 1RADIATOR$ Stąporków (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2019-04-13
    2019-05-14 17:00RADIATOR$ Stąporków (RW)7 - 0PUKS DEKO Włoszczowa (RW)
    2019-04-13 09:00KS SMYKÓW (RW)1 - 2GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
    2019-04-13 10:00GLKS KRASOCIN (RW)0 - 4ORLĘTA II Kielce (RW)
    2019-04-13 13:30TĘCZA Gowarczów (RW)0 - 11WIERNA Małogoszcz (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2019-04-06
    2019-04-07 09:30ORLĘTA II Kielce (RW)8 - 0TĘCZA Gowarczów (RW)
    2019-04-07 12:00WIERNA Małogoszcz (RW)15 - 0RADIATOR$ Stąporków (RW)
    2019-04-06 11:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)5 - 0GLKS KRASOCIN (RW)
    2019-04-06 13:00PUKS DEKO Włoszczowa (RW)1 - 4KS SMYKÓW (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2019-03-30
    2019-03-31 10:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)6 - 0TĘCZA Gowarczów (RW)
    2019-03-30 10:00GLKS KRASOCIN (RW)0 - 9PUKS DEKO Włoszczowa (RW)
    2019-03-30 13:00KS SMYKÓW (RW)8 - 1RADIATOR$ Stąporków (RW)
    2019-03-30 14:30ORLĘTA II Kielce (RW)0 - 8WIERNA Małogoszcz (RW)
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook