Młodzików starszych 1995 grupa I

     Godzina   Termin  1 -   1  wrzesień  2007 r.  - sobota 

      10:00    NEPTUN Końskie                 - ORLICZ Suchedniów               5 : 1         
      10:00    JUVENTA Starachowice           - ASTRA Piekoszów                 9 : 1         
      10:00    POLONIA Białogon               - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.   1 : 2         
      10:00    GRANAT Skarżysko               - HEKO Czermno                    6 : 1         


 
Godzina Termin 2 - 8 wrzesień 2007 r. - sobota 10:00 ORLICZ Suchedniów - HEKO Czermno 2 : 1 11:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 2 : 1 10:00 ASTRA Piekoszów - POLONIA Białogon 4 : 1 10:00 NEPTUN Końskie - JUVENTA Starachowice 0 : 6
Godzina Termin 3 - 15 wrzesień 2007 r. - sobota 10:00 JUVENTA Starachowice - ORLICZ Suchedniów 20 : 1 10:00 POLONIA Białogon - NEPTUN Końskie 3 : 0 10:00 KKP KOLPORTER KORONA I Kielce - ASTRA Piekoszów 15 : 1 10:00 GRANAT Skarżysko - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 2
Godzina Termin 4 - 22 wrzesień 2007 r. - sobota 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - HEKO Czermno 3 : 0 10:00 ASTRA Piekoszów - GRANAT Skarżysko 2 : 0 10:00 NEPTUN Końskie - KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 1 : 1 10:00 JUVENTA Starachowice - POLONIA Białogon 4 : 1
Godzina Termin 5 - 29 wrzesień 2007 r. - sobota 10:00 POLONIA Białogon - ORLICZ Suchedniów 3 : 2 10:00 KKP KOLPORTER KORONA I Kielce - JUVENTA Starachowice 3 : 3 10:00 GRANAT Skarżysko - NEPTUN Końskie 1 : 2 10:00 HEKO Czermno - ASTRA Piekoszów 7 : 5
Godzina Termin 6 - 6 październik 2007 r. - sobota 10:00 ORLICZ Suchedniów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 6 10:00 NEPTUN Końskie - HEKO Czermno 3 : 2 10:00 JUVENTA Starachowice - GRANAT Skarżysko 13 : 2 10:00 POLONIA Białogon - KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 0 : 5
Godzina Termin 7 - 13 październik 2007 r. - sobota 10:00 KKP KOLPORTER KORONA I Kielce - ORLICZ Suchedniów 10 : 0 10:00 GRANAT Skarżysko - POLONIA Białogon 2 : 1 10:00 HEKO Czermno - JUVENTA Starachowice 0 :15 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ASTRA Piekoszów 7 : 0
Godzina Termin 8 - 20 październik 2007 r. - sobota 10:00 ORLICZ Suchedniów - ASTRA Piekoszów 1 : 3 10:00 NEPTUN Końskie - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 0 10:00 POLONIA Białogon - HEKO Czermno 4 : 0 10:00 KKP KOLPORTER KORONA I Kielce - GRANAT Skarżysko 5 : 2
Godzina Termin 9 - 27 październik 2007 r. - sobota 10:00 GRANAT Skarżysko - ORLICZ Suchedniów 5 : 2 10:00 HEKO Czermno - KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 0 : 6 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - JUVENTA Starachowice 3 : 1 10:00 ASTRA Piekoszów - NEPTUN Końskie 1 : 6
Godzina Termin 10 - 12 kwiecień 2008 r. - sobota 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - POLONIA Białogon 9 : 1 10:00 HEKO Czermno - GRANAT Skarżysko 2 : 7
Godzina Termin 11 - 19 kwiecień 2008 r. - sobota 10:00 HEKO Czermno - ORLICZ Suchedniów 3 : 4 10:00 KKP KOLPORTER KORONA I Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 3 : 1 10:00 JUVENTA Starachowice - NEPTUN Końskie 5 : 1 Godzina Termin 11 - 20 kwiecień 2008 r. - niedziela 14:00 POLONIA Białogon - ASTRA Piekoszów 0 : 3
Godzina Termin 12 - 26 kwiecień 2008 r. - sobota 10:00 ORLICZ Suchedniów - JUVENTA Starachowice 2 : 3 10:00 ASTRA Piekoszów - KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 1 : 6 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GRANAT Skarżysko 2 : 0 Godzina Termin 12 - 27 kwiecień 2008 r. - niedziela 12:00 NEPTUN Końskie - POLONIA Białogon 9 : 0
Godzina Termin 13 - 3 maj 2008 r. - sobota 10:00 HEKO Czermno - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 5 10:00 GRANAT Skarżysko - ASTRA Piekoszów 8 : 2
Godzina Termin 10 - 6 maj 2008 r. - wtorek 16:30 ORLICZ Suchedniów - NEPTUN Końskie 4 : 4
Godzina Termin 14 - 10 maj 2008 r. - sobota 13:00 ORLICZ Suchedniów - POLONIA Białogon 1 : 0 11:30 JUVENTA Starachowice - KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 1 : 2 10:00 ASTRA Piekoszów - HEKO Czermno 0 : 8 Godzina Termin 14 - 11 maj 2008 r. - niedziela 12:00 NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko 3 : 4
Godzina Termin 13 - 14 maj 2008 r. - środa 17:00 KKP KOLPORTER KORONA I Kielce - NEPTUN Końskie 2 : 0
Godzina Termin 15 - 17 maj 2008 r. - sobota 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ORLICZ Suchedniów 4 : 1 10:00 HEKO Czermno - NEPTUN Końskie 1 : 3 10:00 KKP KOLPORTER KORONA I Kielce - POLONIA Białogon 7 : 1 Godzina Termin 15 - 18 maj 2008 r. - niedziela 10:00 GRANAT Skarżysko - JUVENTA Starachowice 1 : 4
Godzina Termin 10 - 21 maj 2008 r. - środa 17:00 ASTRA Piekoszów - JUVENTA Starachowice 2 : 8
Godzina Termin 16 - 24 maj 2008 r. - sobota 10:00 ORLICZ Suchedniów - KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 1 :13 10:00 POLONIA Białogon - GRANAT Skarżysko 0 : 6 11:00 JUVENTA Starachowice - HEKO Czermno 7 : 2 10:00 ASTRA Piekoszów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 6
Godzina Termin 13 - 27 maj 2008 r. - wtorek 17:00 POLONIA Białogon - JUVENTA Starachowice 0 : 5
Godzina Termin 17 - 31 maj 2008 r. - sobota 10:00 ASTRA Piekoszów - ORLICZ Suchedniów 0 : 0 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - NEPTUN Końskie 3 : 0 W 10:00 HEKO Czermno - POLONIA Białogon 5 : 1 10:00 GRANAT Skarżysko - KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 1 : 3
Godzina Termin 18 - 4 czerwiec 2008 r. - środa 17:00 JUVENTA Starachowice - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 2 : 0 Godzina Termin 18 - 7 czerwiec 2008 r. - sobota 10:00 ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko 2 : 9 10:00 NEPTUN Końskie - ASTRA Piekoszów 6 : 1 Godzina Termin 18 - 8 czerwiec 2008 r. - niedziela 10:00 KKP KOLPORTER KORONA I Kielce - HEKO Czermno 7 : 0