Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.I

     Godzina   Termin  1 -   19  sierpień  2007 r.  - niedziela 

      15:00    MORAVIA Morawica               - UNIA Sędziszów                  2 : 0         
      15:00    MKS Stąporków                  - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce       2 : 2         
      15:00    ORLĘTA Kielce                  - PIAST Chęciny                   2 : 6         
      15:00    HETMAN Włoszczowa              - WICHER Miedziana Góra           5 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 26 sierpień 2007 r. - niedziela 15:00 SOKÓŁ Rykoszyn - WICHER Miedziana Góra 5 : 1 15:00 PIAST Chęciny - HETMAN Włoszczowa 0 :16 15:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - NIDZIANKA Bieliny 1 : 1 15:00 UNIA Sędziszów - PARTYZANT Radoszyce 5 : 1 15:00 HEKO Czermno - MORAVIA Morawica 1 : 0
Godzina Termin 3 - 2 wrzesień 2007 r. - niedziela 14:00 MORAVIA Morawica - SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 1 14:00 PARTYZANT Radoszyce - HEKO Czermno 1 : 3 14:00 MKS Stąporków - UNIA Sędziszów 2 : 2 14:00 ORLĘTA Kielce - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 5 : 2 14:00 WICHER Miedziana Góra - PIAST Chęciny 2 : 1
Godzina Termin 4 - 9 wrzesień 2007 r. - niedziela 14:00 SOKÓŁ Rykoszyn - PIAST Chęciny 7 : 3 14:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - HETMAN Włoszczowa 3 : 1 14:00 UNIA Sędziszów - NIDZIANKA Bieliny 5 : 0 14:00 HEKO Czermno - MKS Stąporków 0 : 0 14:00 MORAVIA Morawica - PARTYZANT Radoszyce 3 : 0 W
Godzina Termin 5 - 16 wrzesień 2007 r. - niedziela 14:00 PARTYZANT Radoszyce - SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 1 14:00 MKS Stąporków - MORAVIA Morawica 1 : 7 14:00 NIDZIANKA Bieliny - HEKO Czermno 1 : 1 14:00 ORLĘTA Kielce - UNIA Sędziszów 2 : 3 14:00 WICHER Miedziana Góra - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 2
Godzina Termin 6 - 23 wrzesień 2007 r. - niedziela 13:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - PIAST Chęciny 5 : 3 13:00 UNIA Sędziszów - HETMAN Włoszczowa 1 : 4 13:00 HEKO Czermno - ORLĘTA Kielce 0 : 3 13:00 MORAVIA Morawica - NIDZIANKA Bieliny 6 : 0 13:00 PARTYZANT Radoszyce - MKS Stąporków 3 : 1
Godzina Termin 7 - 30 wrzesień 2007 r. - niedziela 13:00 MKS Stąporków - SOKÓŁ Rykoszyn 1 : 0 13:00 NIDZIANKA Bieliny - PARTYZANT Radoszyce 1 : 2 13:00 ORLĘTA Kielce - MORAVIA Morawica 1 : 4 13:00 HETMAN Włoszczowa - HEKO Czermno 2 : 0 13:00 WICHER Miedziana Góra - UNIA Sędziszów 0 : 1
Godzina Termin 8 - 7 październik 2007 r. - niedziela 13:00 SOKÓŁ Rykoszyn - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 1 : 2 13:00 UNIA Sędziszów - PIAST Chęciny 5 : 1 13:00 HEKO Czermno - WICHER Miedziana Góra 0 : 2 13:00 MORAVIA Morawica - HETMAN Włoszczowa 2 : 4 13:00 PARTYZANT Radoszyce - ORLĘTA Kielce 2 : 4 13:00 MKS Stąporków - NIDZIANKA Bieliny 8 : 0
Godzina Termin 9 - 14 październik 2007 r. - niedziela 12:00 NIDZIANKA Bieliny - SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 3 12:00 MKS Stąporków - ORLĘTA Kielce 1 : 4 12:00 HETMAN Włoszczowa - PARTYZANT Radoszyce 1 : 1 12:00 WICHER Miedziana Góra - MORAVIA Morawica 1 : 1 12:00 PIAST Chęciny - HEKO Czermno 7 : 2
Godzina Termin 1 - 20 październik 2007 r. - sobota 10:00 HEKO Czermno - SOKÓŁ Rykoszyn 1 : 3
Godzina Termin 10 - 21 październik 2007 r. - niedziela 12:00 UNIA Sędziszów - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 1 : 3 12:00 MORAVIA Morawica - PIAST Chęciny 3 : 2 12:00 PARTYZANT Radoszyce - WICHER Miedziana Góra 1 : 5 12:00 MKS Stąporków - HETMAN Włoszczowa 1 : 1 12:00 NIDZIANKA Bieliny - ORLĘTA Kielce 4 : 3
Godzina Termin 11 - 28 październik 2007 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Rykoszyn - ORLĘTA Kielce 1 : 0 11:00 HETMAN Włoszczowa - NIDZIANKA Bieliny 5 : 1 11:00 WICHER Miedziana Góra - MKS Stąporków 3 : 2 11:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - HEKO Czermno 3 : 1
Godzina Termin 12 - 4 listopad 2007 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Rykoszyn - UNIA Sędziszów 4 : 1 11:00 MORAVIA Morawica - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 1 : 0 11:00 MKS Stąporków - PIAST Chęciny 3 : 2 11:00 NIDZIANKA Bieliny - WICHER Miedziana Góra 1 : 3 11:00 ORLĘTA Kielce - HETMAN Włoszczowa 1 : 3
Godzina Termin 13 - 11 listopad 2007 r. - niedziela 10:00 HETMAN Włoszczowa - SOKÓŁ Rykoszyn 6 : 1 10:00 WICHER Miedziana Góra - ORLĘTA Kielce 3 : 6 10:00 PIAST Chęciny - NIDZIANKA Bieliny 1 : 1 10:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - PARTYZANT Radoszyce 12 : 0 10:00 UNIA Sędziszów - HEKO Czermno 6 : 3
Godzina Termin 14 - 25 marzec 2008 r. - wtorek 13:00 PIAST Chęciny - PARTYZANT Radoszyce 8 : 1 Godzina Termin 14 - 29 marzec 2008 r. - sobota 15:30 PIAST Chęciny - ORLĘTA Kielce 9 : 0 Godzina Termin 14 - 30 marzec 2008 r. - niedziela 12:30 SOKÓŁ Rykoszyn - HEKO Czermno 1 : 2 12:30 UNIA Sędziszów - MORAVIA Morawica 1 : 1 12:30 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - MKS Stąporków 4 : 0
Godzina Termin 15 - 5 kwiecień 2008 r. - sobota 13:00 WICHER Miedziana Góra - SOKÓŁ Rykoszyn 3 : 2 Godzina Termin 15 - 6 kwiecień 2008 r. - niedziela 13:30 HETMAN Włoszczowa - PIAST Chęciny 1 : 0 13:30 NIDZIANKA Bieliny - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 4 13:30 PARTYZANT Radoszyce - UNIA Sędziszów 1 : 2 13:30 MORAVIA Morawica - HEKO Czermno 7 : 0
Godzina Termin 16 - 12 kwiecień 2008 r. - sobota 16:00 PIAST Chęciny - WICHER Miedziana Góra 1 : 2 Godzina Termin 16 - 13 kwiecień 2008 r. - niedziela 12:00 SOKÓŁ Rykoszyn - MORAVIA Morawica 1 : 0 13:30 HEKO Czermno - PARTYZANT Radoszyce 1 : 1 13:30 UNIA Sędziszów - MKS Stąporków 5 : 0 13:30 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - ORLĘTA Kielce 4 : 2
Godzina Termin 14 - 16 kwiecień 2008 r. - środa 14:45 WICHER Miedziana Góra - HETMAN Włoszczowa 2 : 1
Godzina Termin 17 - 19 kwiecień 2008 r. - sobota 11:00 PIAST Chęciny - SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 3 Godzina Termin 17 - 20 kwiecień 2008 r. - niedziela 13:30 HETMAN Włoszczowa - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 2 13:30 NIDZIANKA Bieliny - UNIA Sędziszów 1 : 2 13:30 MKS Stąporków - HEKO Czermno 4 : 3
Godzina Termin 18 - 27 kwiecień 2008 r. - niedziela 13:30 SOKÓŁ Rykoszyn - PARTYZANT Radoszyce 4 : 1 13:30 MORAVIA Morawica - MKS Stąporków 4 : 0 13:30 HEKO Czermno - NIDZIANKA Bieliny 2 : 2 13:30 UNIA Sędziszów - ORLĘTA Kielce 5 : 0 13:30 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - WICHER Miedziana Góra 6 : 0
Godzina Termin 19 - 30 kwiecień 2008 r. - środa 15:00 HETMAN Włoszczowa - UNIA Sędziszów 2 : 2 Godzina Termin 19 - 1 maj 2008 r. - czwartek 17:00 PIAST Chęciny - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 3 : 2 11:00 ORLĘTA Kielce - HEKO Czermno 0 : 6 14:30 NIDZIANKA Bieliny - MORAVIA Morawica 0 : 2 14:30 MKS Stąporków - PARTYZANT Radoszyce 4 : 1
Godzina Termin 20 - 4 maj 2008 r. - niedziela 14:30 SOKÓŁ Rykoszyn - MKS Stąporków 6 : 0 14:30 MORAVIA Morawica - ORLĘTA Kielce 0 : 3 W 14:30 HEKO Czermno - HETMAN Włoszczowa 2 : 3 10:00 UNIA Sędziszów - WICHER Miedziana Góra 2 : 1
Godzina Termin 21 - 10 maj 2008 r. - sobota 17:00 PIAST Chęciny - UNIA Sędziszów 0 : 2 14:30 WICHER Miedziana Góra - HEKO Czermno 3 : 2 Godzina Termin 21 - 11 maj 2008 r. - niedziela 14:30 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - SOKÓŁ Rykoszyn 3 : 1 14:30 HETMAN Włoszczowa - MORAVIA Morawica 0 : 0 12:00 ORLĘTA Kielce - PARTYZANT Radoszyce 0 : 7 14:30 NIDZIANKA Bieliny - MKS Stąporków 0 : 3
Godzina Termin 22 - 18 maj 2008 r. - niedziela 14:30 SOKÓŁ Rykoszyn - NIDZIANKA Bieliny 4 : 1 14:30 ORLĘTA Kielce - MKS Stąporków 1 : 3 14:30 MORAVIA Morawica - WICHER Miedziana Góra 6 : 1 14:30 HEKO Czermno - PIAST Chęciny 1 : 3
Godzina Termin 23 - 22 maj 2008 r. - czwartek 14:30 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - UNIA Sędziszów 2 : 1 17:30 PIAST Chęciny - MORAVIA Morawica 1 : 6 14:30 WICHER Miedziana Góra - PARTYZANT Radoszyce 4 : 2 14:30 HETMAN Włoszczowa - MKS Stąporków 3 : 0 W 13:30 ORLĘTA Kielce - NIDZIANKA Bieliny 0 : 1
Godzina Termin 24 - 25 maj 2008 r. - niedziela 14:30 ORLĘTA Kielce - SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 5 14:30 NIDZIANKA Bieliny - HETMAN Włoszczowa 1 : 3 14:30 MKS Stąporków - WICHER Miedziana Góra 3 : 1 14:30 PARTYZANT Radoszyce - PIAST Chęciny 1 : 0 14:30 HEKO Czermno - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 1 : 1
Godzina Termin 22 - 28 maj 2008 r. - środa 15:00 PARTYZANT Radoszyce - HETMAN Włoszczowa 1 : 6
Godzina Termin 25 - 31 maj 2008 r. - sobota 14:30 WICHER Miedziana Góra - NIDZIANKA Bieliny 3 : 2 13:00 HETMAN Włoszczowa - ORLĘTA Kielce 4 : 0 Godzina Termin 25 - 1 czerwiec 2008 r. - niedziela 14:30 UNIA Sędziszów - SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 1 14:30 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - MORAVIA Morawica 5 : 2 14:30 PIAST Chęciny - MKS Stąporków 0 : 4
Godzina Termin 20 - 4 czerwiec 2008 r. - środa 17:30 PARTYZANT Radoszyce - NIDZIANKA Bieliny 0 : 3 W
Godzina Termin 26 - 7 czerwiec 2008 r. - sobota 14:00 ORLĘTA Kielce - WICHER Miedziana Góra 3 : 7 11:00 NIDZIANKA Bieliny - PIAST Chęciny 5 : 0 Godzina Termin 26 - 8 czerwiec 2008 r. - niedziela 14:30 SOKÓŁ Rykoszyn - HETMAN Włoszczowa 1 : 3 12:00 PARTYZANT Radoszyce - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 8 12:00 HEKO Czermno - UNIA Sędziszów 2 : 3
Godzina Termin 17 - 11 czerwiec 2008 r. - środa 17:00 PARTYZANT Radoszyce - MORAVIA Morawica 1 : 6