Tabela rozgrywek o mistrzostwo: IV Liga Świętokrzyska seniorów
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  PONIDZIE-NIDA Pińczów          30   67   61-20    35   34-9   11   2   2   32   27-11  10   2   3
  2.  CZARNI Połaniec                30   63   57-27    30   23-14   8   6   1   33   34-13  10   3   2
  3.  OLIMPIA-POGOŃ Staszów          30   62   67-22    38   42-8   12   2   1   24   25-14   6   6   3
  4.  LUBRZANKA Kajetanów            30   57   64-33    31   37-13   9   4   2   26   27-20   8   2   5
  5.  ORLICZ Suchedniów              30   55   45-20    30   27-10   9   3   3   25   18-10   6   7   2
  6.  PIASKOWIANKA Piaski            30   51   48-23    32   29-10  10   2   3   19   19-13   5   4   6
  7.  NEPTUN Końskie                 30   49   48-42    26   27-20   8   2   5   23   21-22   7   2   6
  8.  GRANAT Skarżysko               30   46   57-40    21   32-21   6   3   6   25   25-19   7   4   4
  9.  KSZO II SSA Ostrowiec Św.      30   44   44-28    31   31-11   9   4   2   13   13-17   3   4   8
 10.  ORLĘTA Kielce                  30   36   37-42    22   16-15   7   1   7   14   21-27   4   2   9
 11.  GKS Rudki                      30   35   35-51    20   22-26   6   2   7   15   13-25   4   3   8
 12.  ALIT Ożarów                    30   33   36-44    18   15-16   4   6   5   15   21-28   4   3   8
 13.  KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin      30   22   27-66    10   15-32   2   4   9   12   12-34   3   3   9
 14.  ŁYSICA Bodzentyn               30   21   26-57    14   10-21   3   5   7    7   16-36   2   1  12
 15.  GKS Nowiny                     30   18   18-81    12   11-32   3   3   9    6    7-49   2   0  13
 16.  WISŁA Sandomierz               30   12   25-99     9   19-47   3   0  12    3    6-52   0   3  12
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
 04.07.2008  Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych


  
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa seniorów grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HEKO Czermno 26 60 67-11 33 46-6 10 3 0 27 21-5 8 3 2 2. SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 26 52 55-25 33 35-7 11 0 2 19 20-18 6 1 6 3. HETMAN Włoszczowa 26 47 55-24 29 33-5 9 2 2 18 22-19 4 6 3 4. PARTYZANT Radoszyce 26 47 59-25 33 34-9 10 3 0 14 25-16 3 5 5 5. PIAST Chęciny 26 47 63-24 27 43-12 8 3 2 20 20-12 6 2 5 6. MORAVIA Morawica 26 43 59-40 26 33-14 8 2 3 17 26-26 5 2 6 7. UNIA Sędziszów 26 43 57-37 26 30-12 8 2 3 17 27-25 5 2 6 8. LECHIA Strawczyn 26 38 62-53 18 32-25 6 0 7 20 30-28 6 2 5 9. MKS Stąporków 26 35 40-33 23 27-15 6 5 2 12 13-18 3 3 7 10. NIDZIANKA Bieliny 26 35 37-51 21 17-18 6 3 4 14 20-33 4 2 7 11. ASTRA Piekoszów 26 31 39-48 21 21-20 6 3 4 10 18-28 3 1 9 12. WICHER Miedziana Góra 26 18 28-75 8 17-42 2 2 9 10 11-33 3 1 9 13. POLITECHNIKA Świętokrzyska 26 16 28-73 13 15-31 4 1 8 3 13-42 1 0 12 14. MAROL Jacentów 26 4 24-154 4 15-59 1 1 11 0 9-95 0 0 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa seniorów grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 26 61 63-13 33 36-5 10 3 0 28 27-8 8 4 1 2. OKS Opatów 26 57 63-18 33 30-7 10 3 0 24 33-11 7 3 3 3. SPARTA Kazimierza Wielka 26 55 62-14 30 36-6 9 3 1 25 26-8 7 4 2 4. SPARTA Dwikozy 26 53 52-23 24 27-8 7 3 2 29 25-15 9 2 3 5. VICTORIA Skalbmierz 26 46 50-21 26 25-9 7 5 1 20 25-12 5 5 3 6. ZENIT Chmielnik 26 40 37-40 20 20-18 5 5 3 20 17-22 6 2 5 7. GRÓD Wiślica 26 39 36-30 23 21-12 7 2 4 16 15-18 4 4 5 8. ZORZA TEMPO Pacanów 26 36 42-38 20 26-24 6 2 5 16 16-14 3 7 3 9. ŚWIT Ćmielów 26 34 35-52 23 20-24 7 2 5 11 15-28 3 2 7 10. LZS Samborzec 26 31 42-44 16 23-23 5 1 7 15 19-21 4 3 6 11. POLANIE Pierzchnica 26 25 35-58 17 18-23 4 5 4 8 17-35 2 2 9 12. KS Tarłów 26 14 19-60 7 10-28 2 1 10 7 9-32 2 1 10 13. GKS Świniary 26 8 17-88 4 8-41 1 1 11 4 9-47 1 1 11 14. WISŁA Nowy Korczyn 26 7 24-78 4 14-35 0 4 9 3 10-43 1 0 12 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NAPRZÓD II Jędrzejów 20 52 66-15 27 36-6 9 0 1 25 30-9 8 1 1 2. ZIELEŃ Żelisławice 20 43 45-19 22 21-7 7 1 2 21 24-12 6 3 1 3. GKS Kluczewsko 20 36 55-39 21 30-13 6 3 1 15 25-26 5 0 5 4. PARTYZANT Wodzisław 20 32 48-47 18 26-22 6 0 4 14 22-25 4 2 4 5. ZRYW Skroniów 20 32 35-22 23 26-10 7 2 1 9 9-12 2 3 5 6. CZARNOVIA Kielce 20 28 38-40 18 19-13 6 0 4 10 19-27 3 1 6 7. DĄB Nagłowice 20 27 41-44 12 19-19 3 3 4 15 22-25 5 0 5 8. AZS WSU Kielce 20 26 36-39 19 26-18 6 1 3 7 10-21 2 1 7 9. WIERNA II Małogoszcz 20 19 32-56 13 18-19 4 1 5 6 14-37 2 0 8 10. START Słupia Jędrzejowska 20 15 37-55 10 28-34 3 1 6 5 9-21 1 2 7 11. POLONIA Białogon 20 7 24-81 4 13-34 1 1 8 3 11-47 1 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SKAŁA Tumlin 20 45 48-17 25 27-9 8 1 1 20 21-8 6 2 2 2. ZRYW Łopuszno 20 43 48-20 20 20-11 6 2 2 23 28-9 7 2 1 3. SAMSON Samsonów 20 38 39-21 22 24-9 7 1 2 16 15-12 5 1 4 4. STAR Starachowice 20 37 60-18 20 28-6 6 2 2 17 32-12 5 2 3 5. LKS Bolmin 20 35 48-31 18 31-21 5 3 2 17 17-10 5 2 3 6. TĘCZA Gowarczów 20 34 38-28 19 22-10 6 1 3 15 16-18 5 0 5 7. LEŚNIK Zagnańsk 20 31 47-38 16 22-16 4 4 2 15 25-22 4 3 3 8. GKS GRÓD Ćmińsk 20 26 30-27 17 17-11 5 2 3 9 13-16 2 3 5 9. VICTORIA Mniów 20 12 18-82 9 9-40 3 0 7 3 9-42 1 0 9 10. VICTORIA Górki Szczukowskie 20 7 10-57 3 4-27 1 0 9 4 6-30 1 1 8 11. KOLEJARZ Skarżysko 20 6 14-61 6 8-28 2 0 8 0 6-33 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SA Kielce 24 68 112-4 34 58-2 11 1 0 34 54-2 11 1 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 24 56 96-14 30 57-8 10 0 2 26 39-6 8 2 2 3. JUVENTA Starachowice 24 51 64-24 24 32-12 7 3 2 27 32-12 9 0 3 4. PONIDZIE-NIDA Pińczów 24 41 44-43 18 23-21 5 3 4 23 21-22 7 2 3 5. ŁYSICA Bodzentyn 24 36 56-55 18 29-27 5 3 4 18 27-28 6 0 6 6. WISŁA Sandomierz 24 28 52-72 18 30-27 6 0 6 10 22-45 3 1 8 7. NEPTUN Końskie 24 27 36-78 19 28-40 6 1 5 8 8-38 2 2 8 8. RODZINA Kielce 24 26 36-43 19 25-22 6 1 5 7 11-21 1 4 7 9. GRANAT Skarżysko 24 25 23-56 19 15-22 6 1 5 6 8-34 1 3 8 10. ORLICZ Suchedniów 24 24 35-71 17 23-28 5 2 5 7 12-43 1 4 7 11. ZENIT Chmielnik 24 23 24-55 16 15-16 4 4 4 7 9-39 2 1 9 12. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 24 22 31-52 15 18-24 5 0 7 7 13-28 2 1 9 13. WIERNA Małogoszcz 24 19 29-71 18 19-17 5 3 4 1 10-54 0 1 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 22 63 117-6 33 71-2 11 0 0 30 46-4 10 0 1 2. KOLPORTER KORONA SA Kielce 22 61 113-11 33 59-3 11 0 0 28 54-8 9 1 1 3. NEPTUN Końskie 22 41 51-43 25 35-17 8 1 2 16 16-26 4 4 3 4. JUVENTA Starachowice 22 34 39-26 14 15-13 4 2 5 20 24-13 6 2 3 5. GRANAT Skarżysko 22 30 36-40 16 19-22 5 1 5 14 17-18 4 2 5 6. ALIT Ożarów 22 27 40-54 16 19-20 5 1 5 11 21-34 3 2 6 7. CZARNI Połaniec 22 26 35-61 17 21-23 5 2 4 9 14-38 3 0 8 8. GKS Nowiny 22 26 30-44 16 22-22 4 4 3 10 8-22 3 1 7 9. SPARTA Kazimierza Wielka 22 26 30-72 19 17-24 6 1 4 7 13-48 2 1 8 10. PONIDZIE-NIDA Pińczów 22 24 42-76 17 27-29 5 2 4 7 15-47 2 1 8 11. RODZINA Kielce 22 14 25-61 10 18-30 3 1 7 4 7-31 1 1 9 12. WISŁA Sandomierz 22 8 20-84 7 16-34 2 1 8 1 4-50 0 1 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 22 51 76-26 31 48-12 10 1 0 20 28-14 6 2 3 2. HETMAN Włoszczowa 22 49 74-22 24 29-7 7 3 1 25 45-15 8 1 2 3. MORAVIA Morawica 22 45 65-24 27 36-11 9 0 2 18 29-13 5 3 3 4. UNIA Sędziszów 22 45 57-33 25 38-15 8 1 2 20 19-18 6 2 3 5. SOKÓŁ Rykoszyn 22 39 56-34 24 35-14 8 0 3 15 21-20 5 0 6 6. WICHER Miedziana Góra 22 37 47-55 22 24-22 7 1 3 15 23-33 5 0 6 7. MKS Stąporków 22 31 43-52 21 30-23 6 3 2 10 13-29 3 1 7 8. PIAST Chęciny 22 19 51-74 13 30-39 4 1 6 6 21-35 2 0 9 9. ORLĘTA Kielce 22 18 40-80 3 15-47 1 0 10 15 25-33 5 0 6 10. HEKO Czermno 22 17 34-56 7 11-21 1 4 6 10 23-35 3 1 7 11. NIDZIANKA Bieliny 22 16 28-61 7 16-26 2 1 8 9 12-35 2 3 6 12. PARTYZANT Radoszyce 22 14 28-82 6 11-39 2 0 9 8 17-43 2 2 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. STAL Kunów 14 34 46-14 16 33-10 5 1 1 18 13-4 6 0 1 2. GKS Rudki 14 33 46-18 16 14-5 5 1 1 17 32-13 5 2 0 3. CZARNI Połaniec 14 27 35-17 15 26-8 5 0 2 12 9-9 4 0 3 4. SPARTA Dwikozy 14 22 28-29 13 19-12 4 1 2 9 9-17 3 0 4 5. BASZTA Rytwiany 14 18 22-32 9 12-14 3 0 4 9 10-18 3 0 4 6. KAMIENNA Brody 14 18 23-22 9 11-9 3 0 4 9 12-13 3 0 4 7. ALIT Ożarów 14 11 19-42 7 10-18 2 1 4 4 9-24 1 1 5 8. ŚWIT Ćmielów 14 1 10-55 0 5-23 0 0 7 1 5-32 0 1 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA II SA Kielce 18 41 83-23 18 41-15 6 0 3 23 42-8 7 2 0 2. KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 18 38 78-44 19 39-25 6 1 2 19 39-19 6 1 2 3. NAPRZÓD Jędrzejów 18 37 65-24 21 38-11 7 0 2 16 27-13 4 4 1 4. PUCHACZ Nowiny 18 37 54-30 18 24-15 5 3 1 19 30-15 6 1 2 5. PIASKOWIANKA Piaski 18 33 55-40 19 28-17 6 1 2 14 27-23 4 2 3 6. MKS ZDRÓJ Busko 18 19 29-44 15 19-11 4 3 2 4 10-33 1 1 7 7. LKS Bolmin 18 17 33-75 8 15-42 2 2 5 9 18-33 3 0 6 8. VICTORIA Górki Szczukowskie 18 16 39-51 8 22-24 2 2 5 8 17-27 2 2 5 9. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 18 14 29-55 8 15-27 2 2 5 6 14-28 2 0 7 10. WISŁA Nowy Korczyn 18 4 15-94 3 10-42 1 0 8 1 5-52 0 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NIDZICA Dobiesławice 14 34 78-19 16 49-14 5 1 1 18 29-5 6 0 1 2. SPARTA Kielce 14 29 45-17 12 18-10 4 0 3 17 27-7 5 2 0 3. NIDA Oksa 14 28 58-27 15 27-11 5 0 2 13 31-16 4 1 2 4. LEŚNIK Zagnańsk 14 24 48-34 16 23-8 5 1 1 8 25-26 2 2 3 5. VICTORIA Mniów 14 23 44-24 14 26-11 4 2 1 9 18-13 3 0 4 6. START Słupia Jędrzejowska 14 19 42-49 13 28-17 4 1 2 6 14-32 2 0 5 7. CZARNOVIA Kielce 14 4 16-71 3 12-40 1 0 6 1 4-31 0 1 6 8. ZRYW Skroniów 14 1 9-99 1 3-43 0 1 6 0 6-56 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 20 58 103-9 30 61-4 10 0 0 28 42-5 9 1 0 2. KOLPORTER KORONA II SA Kielce 20 46 86-17 23 42-9 7 2 1 23 44-8 7 2 1 3. ORLĘTA Kielce 20 43 86-32 25 50-11 8 1 1 18 36-21 6 0 4 4. SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 20 36 53-33 19 28-14 6 1 3 17 25-19 5 2 3 5. MKS Stąporków 20 34 51-37 19 28-15 6 1 3 15 23-22 5 0 5 6. SKAŁA Tumlin 20 25 44-46 14 22-25 4 2 4 11 22-21 3 2 5 7. GKS Rudki 20 22 45-77 9 19-31 3 0 7 13 26-46 4 1 5 8. WICHER Miedziana Góra 20 21 27-74 13 12-31 4 1 5 8 15-43 2 2 6 9. KOLEJARZ Skarżysko 20 16 21-51 10 12-20 3 1 6 6 9-31 2 0 8 10. GKS GRÓD Ćmińsk 20 12 26-81 6 19-42 2 0 8 6 7-39 2 0 8 11. NIDZIANKA Bieliny 20 7 26-111 4 12-61 1 1 8 3 14-50 1 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS ZDRÓJ Busko 16 36 69-17 17 48-12 5 2 1 22 22-5 7 1 1 2. MORAVIA Morawica 16 35 65-23 19 35-8 6 1 1 19 39-15 6 1 2 3. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 16 32 54-20 19 21-4 6 1 1 16 36-16 5 1 3 4. NAPRZÓD Jędrzejów 16 29 68-21 15 21-9 5 0 3 17 50-12 5 2 2 5. PIAST Stopnica 16 25 31-28 21 24-13 7 0 2 7 14-17 2 1 5 6. PIASKOWIANKA Piaski 16 20 29-52 11 14-27 3 2 3 12 19-27 4 0 5 7. PARTYZANT Wodzisław 16 18 31-47 15 26-21 5 0 3 6 10-27 2 0 7 8. VICTORIA Skalbmierz 16 10 22-53 9 17-22 3 0 6 4 12-31 1 1 6 9. GRÓD Wiślica 16 4 9-117 4 10-72 1 1 7 3 5-49 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HETMAN Włoszczowa 16 41 54-8 24 37-4 8 0 0 17 17-4 5 2 1 2. ZRYW Łopuszno 16 34 55-32 16 28-13 5 1 2 18 27-19 6 0 2 3. ASTRA Piekoszów 16 28 46-34 13 31-15 4 1 3 15 15-19 5 0 3 4. GKS Kluczewsko 16 24 31-31 17 18-8 5 2 1 7 13-23 2 1 5 5. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 16 22 38-34 13 21-16 4 1 3 9 17-18 3 0 5 6. PARTYZANT Radoszyce 16 20 31-41 13 23-15 4 1 3 7 8-26 2 1 5 7. KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 15 16 34-33 9 23-15 3 0 5 7 11-18 2 1 4 8. SOKÓŁ Siedlce 16 12 23-66 9 13-22 3 0 5 3 10-44 1 0 7 9. ZIELEŃ Żelisławice 15 10 15-48 6 10-15 2 0 5 4 5-33 1 1 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarzy starszych 1993 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 18 54 142-3 27 93-1 9 0 0 27 49-2 9 0 0 2. JUVENTA Starachowice 18 46 82-23 22 40-9 7 1 1 24 42-14 8 0 1 3. GRANAT Skarżysko 18 37 61-28 19 32-16 6 1 2 18 29-12 5 3 1 4. ORLĘTA Kielce 18 29 37-33 22 31-13 7 1 2 7 6-20 2 1 5 5. KAMIENNA Brody 18 24 44-40 18 30-16 6 0 3 6 14-24 2 0 7 6. UKS TRÓJKA Sandomierz 18 24 32-40 17 19-11 5 2 2 7 13-29 2 1 6 7. GKS Nowiny 18 17 18-54 13 11-19 4 1 4 4 7-35 1 1 7 8. ORLICZ Suchedniów 18 12 14-57 6 4-25 1 3 5 6 10-32 1 3 5 9. ŁYSICA Bodzentyn 18 10 18-86 4 7-29 1 1 7 6 11-57 2 0 7 10. ARKA Pawłów 18 7 18-102 3 9-51 1 0 7 4 9-51 1 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarzy starszych 1993 gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. PONIDZIE-NIDA Pińczów 18 45 71-21 27 39-5 9 0 0 18 32-16 6 0 3 2. UNIA Sędziszów 18 39 63-26 24 45-11 8 0 1 15 18-15 5 0 4 3. ZENIT Chmielnik 18 38 76-35 21 40-15 7 0 2 17 36-20 5 2 2 4. SPARTA Kazimierza Wielka 18 31 72-50 18 46-28 6 0 3 13 26-22 4 1 4 5. WISŁA Nowy Korczyn 18 27 53-53 22 35-10 7 1 1 5 18-43 1 2 6 6. MKS ZDRÓJ Busko 18 25 29-27 15 13-9 4 3 2 10 16-18 3 1 5 7. PIAST Stopnica 18 20 29-57 14 19-20 4 2 3 6 10-37 2 0 7 8. NAPRZÓD Jędrzejów 18 17 38-54 14 29-23 4 2 3 3 9-31 1 0 8 9. POLANIE Pierzchnica 18 15 43-49 10 28-18 3 1 5 5 15-31 1 2 6 10. GRÓD Wiślica 18 4 16-118 0 8-49 0 0 9 4 8-69 1 1 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarzy starszych 1993 gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HEKO Czermno 18 44 89-23 22 55-12 7 1 1 22 34-11 7 1 1 2. LUBRZANKA Kajetanów 18 35 59-46 19 31-20 6 1 2 16 28-26 5 1 3 3. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 18 33 88-33 22 51-12 7 1 1 11 37-21 3 2 4 4. WIERNA Małogoszcz 18 32 58-42 23 39-13 7 2 0 9 19-29 3 0 6 5. LECHIA Strawczyn 18 32 100-56 17 53-23 5 2 2 15 47-33 5 0 4 6. TĘCZA Gowarczów 18 23 45-49 16 25-17 5 1 3 7 20-32 2 1 6 7. SPARTA Kielce 18 21 42-40 12 19-17 4 0 5 9 23-23 2 3 4 8. POLONIA Białogon 18 19 40-57 10 19-22 3 1 5 9 21-35 3 0 6 9. KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 18 15 43-113 9 24-51 3 0 6 6 19-62 2 0 7 10. PIAST Chęciny 18 7 27-132 3 14-74 1 0 8 4 13-58 1 1 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarzy młodszych 1994 gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 10 24 54-7 11 34-4 3 2 0 13 20-3 4 1 0 2. GRANAT Skarżysko 10 20 32-15 10 20-6 3 1 1 10 12-9 3 1 1 3. KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 10 19 45-17 9 20-10 3 0 2 10 25-7 3 1 1 4. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 10 15 35-18 9 14-9 3 0 2 6 21-9 2 0 3 5. GKS Rudki 10 6 17-55 6 11-19 2 0 3 0 6-36 0 0 5 6. MKS Stąporków 10 3 8-79 3 6-38 1 0 4 0 2-41 0 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarzy młodszych 1994 gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HETMAN Włoszczowa 16 45 71-5 24 46-2 8 0 0 21 25-3 7 0 1 2. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 16 35 62-16 19 35-6 6 1 1 16 27-10 5 1 2 3. MORAVIA Morawica 16 30 52-16 20 39-5 6 2 0 10 13-11 3 1 4 4. NAPRZÓD Jędrzejów 16 28 52-40 16 34-12 5 1 2 12 18-28 4 0 4 5. GKS Kluczewsko 16 27 32-34 15 17-14 5 0 3 12 15-20 4 0 4 6. DĄB Nagłowice 16 24 29-26 13 17-10 4 1 3 11 12-16 3 2 3 7. STRZELEC Chroberz 16 11 27-62 6 15-25 2 0 6 5 12-37 1 2 5 8. SAMSON Samsonów 16 7 18-69 4 10-26 1 1 6 3 8-43 1 0 7 9. VICTORIA Skalbmierz 16 3 11-86 3 7-34 1 0 7 0 4-52 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzików starszych 1995 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 16 41 89-15 22 52-8 7 1 0 19 37-7 6 1 1 2. JUVENTA Starachowice 16 40 106-21 21 61-10 7 0 1 19 45-11 6 1 1 3. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 40 55-12 24 33-4 8 0 0 16 22-8 5 1 2 4. GRANAT Skarżysko 16 24 54-46 12 24-17 4 0 4 12 30-29 4 0 4 5. NEPTUN Końskie 16 24 43-35 14 27-15 4 2 2 10 16-20 3 1 4 6. ASTRA Piekoszów 16 13 27-88 7 11-35 2 1 5 6 16-53 2 0 6 7. ORLICZ Suchedniów 16 11 24-89 7 13-39 2 1 5 4 11-50 1 1 6 8. HEKO Czermno 16 9 33-78 6 19-46 2 0 6 3 14-32 1 0 7 9. POLONIA Białogon 16 9 17-64 9 11-23 3 0 5 0 6-41 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzików starszych 1995 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ZENIT Chmielnik 16 39 61-18 21 30-8 7 0 1 18 31-10 5 3 0 2. PONIDZIE-NIDA Pińczów 16 27 77-24 16 34-10 5 1 2 11 43-14 3 2 3 3. MKS ZDRÓJ Busko 16 26 54-35 14 27-11 4 2 2 12 27-24 4 0 4 4. POLANIE Pierzchnica 16 23 55-45 8 39-29 2 2 4 15 16-16 5 0 3 5. JAWORNIK Gorzków 16 0 18-143 0 12-65 0 0 8 0 6-78 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzików młodszych 1996 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HETMAN Włoszczowa 16 46 64-8 24 31-5 8 0 0 22 33-3 7 1 0 2. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 16 33 56-22 15 27-11 5 0 3 18 29-11 6 0 2 3. SPARTA Kazimierza Wielka 16 16 24-49 7 13-23 2 1 5 9 11-26 3 0 5 4. GKS Nowiny 16 16 20-54 9 9-28 3 0 5 7 11-26 2 1 5 5. WIERNA Małogoszcz 16 7 17-48 4 10-24 1 1 6 3 7-24 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzików młodszych 1996 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ŁYSICA Bodzentyn 16 35 67-26 16 32-14 5 1 2 19 35-12 6 1 1 2. LUBRZANKA Kajetanów 16 31 66-31 15 40-18 5 0 3 16 26-13 5 1 2 3. MKS NEPTUN Końskie 16 29 58-48 16 30-23 5 1 2 13 28-25 4 1 3 4. SKAŁA Tumlin 16 18 41-67 12 21-25 4 0 4 6 20-42 2 0 6 5. KOLEJARZ Skarżysko 16 4 18-78 4 9-38 1 1 6 0 9-40 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: II Liga Kobiet Grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. BRONOWIANKA Kraków 12 33 94-4 18 51-1 6 0 0 15 43-3 5 0 1 2. PODGÓRZE Kraków 12 33 72-5 18 32-1 6 0 0 15 40-4 5 0 1 3. GRANAT Skarżysko 12 22 47-20 10 27-12 3 1 2 12 20-8 4 0 2 4. MORAVIA Morawica 12 19 33-27 9 13-15 3 0 3 10 20-12 3 1 2 5. PTS Piekoszów 12 7 13-72 6 8-34 2 0 4 1 5-38 0 1 5 6. LECHIA Strawczyn 12 6 15-87 6 10-42 2 0 4 0 5-45 0 0 6 7. SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 12 4 8-67 4 5-31 1 1 4 0 3-36 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik Starszy 1997 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 12 27 54-4 12 18-2 3 3 0 15 36-2 5 0 1 2. JUVENTA Starachowice 12 24 40-6 15 28-2 5 0 1 9 12-4 2 3 1 3. ORLICZ Suchedniów 12 0 0-84 0 0-44 0 0 6 0 0-40 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik Starszy 1997 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SUKS SOKÓŁ Starachowice 12 34 53-1 21 40-0 7 0 0 13 13-1 4 1 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 25 46-6 16 29-4 5 1 2 9 17-2 3 0 1 3. ŚWIT Ćmielów 12 12 21-26 6 9-10 2 0 3 6 12-16 2 0 5 4. MAROL Jacentów 12 0 2-89 0 1-29 0 0 4 0 1-60 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik Starszy 1997 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KOLPORTER KORONA II Kielce 12 20 21-16 10 10-7 3 1 2 10 11-9 3 1 2 2. SPARTA Kazimierza Wielka 12 18 21-17 11 12-7 3 2 1 7 9-10 2 1 3 3. LUBRZANKA Kajetanów 12 13 15-24 9 10-11 3 0 3 4 5-13 1 1 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik Starszy 1997 grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. BASZTA Rytwiany 6 14 22-3 7 11-2 2 1 0 7 11-1 2 1 0 2. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 6 11 15-8 4 4-5 1 1 1 7 11-3 2 1 0 3. GKS Świniary 6 0 1-27 0 1-15 0 0 3 0 0-12 0 0 3 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik Młodszy 1998 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 12 23 27-11 14 15-5 4 2 1 9 12-6 3 0 2 2. SUKS SOKÓŁ Starachowice 12 23 22-14 12 12-8 4 0 2 11 10-6 3 2 1 3. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 18 21-16 17 19-7 5 2 1 1 2-9 0 1 3 4. STAR Starachowice 12 4 5-34 3 3-6 1 0 2 1 2-28 0 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik Młodszy 1998 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KOLPORTER KORONA II Kielce 12 28 39-11 16 20-3 5 1 0 12 19-8 4 0 2 2. KKP KOLPORTER KORONA IIIKielce 12 18 23-21 9 10-5 3 0 0 9 13-16 2 3 4 3. SPARTA Kazimierza Wielka 12 15 17-26 14 14-18 4 2 3 1 3-8 0 1 2 4. CZARNI Połaniec 12 6 5-26 5 3-11 1 2 3 1 2-15 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik st.1997 gr.V ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OLIMPEK Połaniec 4 12 28-1 3 6-0 1 0 0 9 22-1 3 0 0 2. WISŁA Sandomierz 4 6 5-15 3 3-9 1 0 1 3 2-6 1 0 1 3. KS Tarłów 4 0 1-18 0 0-16 0 0 3 0 1-2 0 0 1 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KLIMONTOWIANKA Klimontów 22 56 64-20 28 41-12 9 1 1 28 23-8 9 1 1 2. ZRYW Zbigniewice 22 50 66-13 19 28-10 5 4 2 31 38-3 10 1 0 3. JAWORNIK Gorzków 22 39 33-23 25 18-8 8 1 2 14 15-15 4 2 5 4. BASZTA Rytwiany 22 36 56-38 19 33-21 5 4 2 17 23-17 5 2 4 5. PIAST Stopnica 22 34 39-27 18 22-13 6 0 5 16 17-14 4 4 3 6. PIAST Osiek 22 33 48-35 13 18-17 3 4 4 20 30-18 5 5 1 7. SOKÓŁ Jachimowice 22 29 39-41 17 21-14 5 2 4 12 18-27 3 3 5 8. GKS Łoniów 22 23 27-31 10 14-18 3 1 7 13 13-13 3 4 4 9. GKS Szydłów 22 21 30-45 12 18-18 3 3 5 9 12-27 2 3 6 10. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 22 20 28-67 12 19-31 3 3 5 8 9-36 2 2 7 11. STRZELEC Chroberz 22 16 22-63 12 12-22 3 3 5 4 10-41 1 1 9 12. WKS POLESIE Wiązownica 22 11 16-65 8 12-28 2 2 7 3 4-37 1 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SKFiS Łagów 20 47 48-10 26 27-3 8 2 0 21 21-7 6 3 1 2. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 20 43 50-15 25 32-6 8 1 1 18 18-9 5 3 2 3. STAL Kunów 20 40 40-22 22 18-8 7 1 2 18 22-14 5 3 2 4. POLVAT Szwarszowice 20 37 52-25 21 30-10 6 3 1 16 22-15 5 1 4 5. KAMIENNA Brody 20 32 30-28 22 19-12 7 1 2 10 11-16 3 1 6 6. ARKA Pawłów 20 29 39-47 16 25-28 5 1 4 13 14-19 4 1 5 7. GKS Iwaniska 20 25 31-42 17 19-15 5 2 3 8 12-27 2 2 6 8. HUTNIK Sandomierz 20 16 16-35 12 7-11 3 3 4 4 9-24 1 1 8 9. HURAGAN Wilczyce 20 16 28-50 15 23-18 4 3 3 1 5-32 0 1 9 10. ESTER Wojciechowice 20 14 19-51 12 15-17 4 0 6 2 4-34 0 2 8 11. CUKROWNIK Włostów 20 11 18-46 9 11-17 2 3 5 2 7-29 0 2 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. CUKROWNIK Włostów 10 23 46-14 11 25-8 3 2 0 12 21-6 4 0 1 2. STAR Starachowice 10 21 37-15 10 17-8 3 1 1 11 20-7 3 2 0 3. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 10 17 26-21 10 15-11 3 1 1 7 11-10 1 4 0 4. SKFiS Łagów 10 13 18-17 7 11-10 2 1 2 6 7-7 2 0 3 5. SOKÓŁ Jachimowice 10 7 13-34 4 4-12 1 1 3 3 9-22 1 0 4 6. GKS Iwaniska 10 2 10-49 1 5-24 0 1 4 1 5-25 0 1 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTA Dwikozy 20 42 68-32 22 37-12 7 1 2 20 31-20 6 2 2 2. ZRYW Zbigniewice 20 38 51-32 18 19-17 6 0 4 20 32-15 6 2 2 3. LZS Samborzec 20 38 51-48 20 23-20 6 2 2 18 28-28 6 0 4 4. MAROL Jacentów 20 37 64-47 24 38-21 7 3 0 13 26-26 4 1 5 5. OKS Opatów 20 33 56-35 23 43-16 7 2 1 10 13-19 3 1 6 6. POLVAT Szwarszowice 20 30 31-35 19 17-14 6 1 3 11 14-21 3 2 5 7. ARKA Pawłów 20 26 45-41 14 25-20 4 2 4 12 20-21 3 3 4 8. HURAGAN Wilczyce 20 26 53-56 15 29-27 4 3 3 11 24-29 3 2 5 9. KLIMONTOWIANKA Klimontów 20 25 44-40 12 22-14 4 0 6 13 22-26 4 1 5 10. ESTER Wojciechowice 20 14 31-70 4 17-40 1 1 8 10 14-30 3 1 6 11. WKS POLESIE Wiązownica 20 6 28-86 0 10-41 0 0 10 6 18-45 2 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.V ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. BASZTA Rytwiany 16 34 43-21 16 24-10 5 1 2 18 19-11 6 0 2 2. GKS Świniary 16 31 46-26 17 23-11 5 2 1 14 23-15 4 2 2 3. ZORZA TEMPO Pacanów 16 26 39-31 12 23-18 4 0 4 14 16-13 4 2 2 4. GKS Łoniów 16 20 25-42 13 17-16 4 1 3 7 8-26 2 1 5 5. GKS Szydłów 16 4 18-51 1 6-23 0 1 7 3 12-28 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarzy starszych 1993 gr.IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 18 46 99-18 24 51-8 8 0 1 22 48-10 7 1 1 2. ALIT Ożarów 18 42 90-20 23 51-8 7 2 0 19 39-12 6 1 2 3. OKS Opatów 18 35 79-31 23 54-10 7 2 0 12 25-21 4 0 5 4. ARKA Koprzywnica 18 33 78-44 19 41-22 6 1 2 14 37-22 4 2 3 5. OLIMPIA Kleczanów 18 32 77-46 19 42-18 6 1 2 13 35-28 4 1 4 6. SPARTA Dwikozy 18 28 57-35 17 32-13 5 2 2 11 25-22 3 2 4 7. KS Tarłów 18 22 46-55 12 24-23 4 0 5 10 22-32 3 1 5 8. CUKROWNIK Włostów 18 9 19-137 6 13-74 2 0 7 3 6-63 1 0 8 9. KLIMONTOWIANKA Klimontów 18 9 16-86 6 10-38 2 0 7 3 6-48 1 0 8 10. HURAGAN Wilczyce 18 6 13-102 6 9-33 2 0 7 0 4-69 0 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarzy młodszych 1994 gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. LZS Samborzec 16 43 117-36 22 54-14 7 1 0 21 63-22 7 0 1 2. CZARNI Połaniec 16 28 57-38 15 33-21 5 0 3 13 24-17 4 1 3 3. PIAST Osiek 16 19 53-73 10 33-35 3 1 4 9 20-38 3 0 5 4. ZORZA TEMPO Pacanów 16 17 42-73 10 23-39 3 1 4 7 19-34 2 1 5 5. BASZTA Rytwiany 16 9 23-72 7 15-25 2 1 5 2 8-47 0 2 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzików starszych 1995 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. UKS TRÓJKA Sandomierz 16 42 73-17 21 44-8 7 0 1 21 29-9 7 0 1 2. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 16 35 38-16 19 22-6 6 1 1 16 16-10 5 1 2 3. ALIT Ożarów 16 23 35-37 12 21-19 4 0 4 11 14-18 3 2 3 4. HURAGAN Wilczyce 16 13 32-64 7 17-28 2 1 5 6 15-36 2 0 6 5. ARKA Koprzywnica 16 4 21-65 4 10-24 1 1 6 0 11-41 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzików młodszych 1996 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 31 51-6 18 31-1 6 0 0 13 20-5 4 1 1 2. JUVENTA Starachowice 12 25 35-17 15 22-7 5 0 1 10 13-10 3 1 2 3. CZARNI Połaniec 12 7 17-48 4 9-18 1 1 4 3 8-30 1 0 5 4. HUTNIK Sandomierz 12 6 5-37 5 5-15 1 2 3 1 0-22 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 04.07.2008 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych