Klasa A seniorów grupa I

     Godzina   Termin  1 -   26  sierpień  2007 r.  - niedziela 

      17:00    WIERNA II Małogoszcz           - PARTYZANT Wodzisław             1 : 3         
      17:00    NAPRZÓD II Jędrzejów           - AZS WSU Kielce                  0 : 1         
      17:00    POLONIA Białogon               - ZRYW Skroniów                   0 : 2         
      17:00    CZARNOVIA Kielce               - ZIELEŃ Żelisławice              0 : 1         
      17:00    DĄB Nagłowice                  - START Słupia Jędrzejowska       1 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 1 wrzesień 2007 r. - sobota 17:00 WIERNA II Małogoszcz - GKS Kluczewsko 0 : 2 Godzina Termin 2 - 2 wrzesień 2007 r. - niedziela 16:00 PARTYZANT Wodzisław - START Słupia Jędrzejowska 5 : 1 16:00 ZIELEŃ Żelisławice - DĄB Nagłowice 1 : 2 16:00 ZRYW Skroniów - CZARNOVIA Kielce 5 : 0 16:00 AZS WSU Kielce - POLONIA Białogon 2 : 1
Godzina Termin 3 - 9 wrzesień 2007 r. - niedziela 16:00 GKS Kluczewsko - PARTYZANT Wodzisław 1 : 2 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - WIERNA II Małogoszcz 3 : 1 16:00 CZARNOVIA Kielce - AZS WSU Kielce 3 : 1 16:00 DĄB Nagłowice - ZRYW Skroniów 0 : 0 16:00 START Słupia Jędrzejowska - ZIELEŃ Żelisławice 2 : 3
Godzina Termin 4 - 16 wrzesień 2007 r. - niedziela 16:00 PARTYZANT Wodzisław - ZIELEŃ Żelisławice 2 : 3 16:00 ZRYW Skroniów - START Słupia Jędrzejowska 2 : 0 16:00 AZS WSU Kielce - DĄB Nagłowice 6 : 1 16:00 WIERNA II Małogoszcz - POLONIA Białogon 5 : 2 16:00 GKS Kluczewsko - NAPRZÓD II Jędrzejów 2 : 2
Godzina Termin 5 - 23 wrzesień 2007 r. - niedziela 15:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - PARTYZANT Wodzisław 4 : 0 15:00 POLONIA Białogon - GKS Kluczewsko 3 : 6 15:00 CZARNOVIA Kielce - WIERNA II Małogoszcz 4 : 0 15:00 START Słupia Jędrzejowska - AZS WSU Kielce 5 : 0 15:00 ZIELEŃ Żelisławice - ZRYW Skroniów 1 : 0
Godzina Termin 6 - 29 wrzesień 2007 r. - sobota 15:00 WIERNA II Małogoszcz - DĄB Nagłowice 2 : 3 Godzina Termin 6 - 30 wrzesień 2007 r. - niedziela 15:00 PARTYZANT Wodzisław - ZRYW Skroniów 1 : 0 15:00 AZS WSU Kielce - ZIELEŃ Żelisławice 0 : 3 15:00 GKS Kluczewsko - CZARNOVIA Kielce 4 : 1 15:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - POLONIA Białogon 13 : 0
Godzina Termin 7 - 7 październik 2007 r. - niedziela 15:00 POLONIA Białogon - PARTYZANT Wodzisław 1 : 3 15:00 CZARNOVIA Kielce - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 1 15:00 DĄB Nagłowice - GKS Kluczewsko 3 : 4 15:00 START Słupia Jędrzejowska - WIERNA II Małogoszcz 3 : 4 15:00 ZRYW Skroniów - AZS WSU Kielce 1 : 0
Godzina Termin 8 - 13 październik 2007 r. - sobota 13:30 WIERNA II Małogoszcz - ZIELEŃ Żelisławice 1 : 1 Godzina Termin 8 - 14 październik 2007 r. - niedziela 14:00 PARTYZANT Wodzisław - AZS WSU Kielce 1 : 0 14:00 GKS Kluczewsko - START Słupia Jędrzejowska 0 : 0 14:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - DĄB Nagłowice 3 : 1 14:00 POLONIA Białogon - CZARNOVIA Kielce 1 : 6
Godzina Termin 9 - 21 październik 2007 r. - niedziela 14:00 CZARNOVIA Kielce - PARTYZANT Wodzisław 4 : 3 14:00 DĄB Nagłowice - POLONIA Białogon 5 : 2 14:00 START Słupia Jędrzejowska - NAPRZÓD II Jędrzejów 1 : 5 14:00 ZIELEŃ Żelisławice - GKS Kluczewsko 1 : 2 14:00 ZRYW Skroniów - WIERNA II Małogoszcz 6 : 0
Godzina Termin 10 - 28 październik 2007 r. - niedziela 13:00 GKS Kluczewsko - ZRYW Skroniów 4 : 2 13:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - ZIELEŃ Żelisławice 2 : 1 13:00 POLONIA Białogon - START Słupia Jędrzejowska 2 : 2 13:00 CZARNOVIA Kielce - DĄB Nagłowice 0 : 3 W
Godzina Termin 11 - 4 listopad 2007 r. - niedziela 13:00 DĄB Nagłowice - PARTYZANT Wodzisław 3 : 0 13:00 START Słupia Jędrzejowska - CZARNOVIA Kielce 3 : 5 13:00 ZIELEŃ Żelisławice - POLONIA Białogon 6 : 0 13:00 ZRYW Skroniów - NAPRZÓD II Jędrzejów 1 : 3 13:00 AZS WSU Kielce - GKS Kluczewsko 2 : 1
Godzina Termin 12 - 30 marzec 2008 r. - niedziela 15:00 WIERNA II Małogoszcz - AZS WSU Kielce 3 : 2 Godzina Termin 12 - 5 kwiecień 2008 r. - sobota 16:00 PARTYZANT Wodzisław - WIERNA II Małogoszcz 5 : 4 Godzina Termin 12 - 6 kwiecień 2008 r. - niedziela 16:00 AZS WSU Kielce - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 5 16:00 ZRYW Skroniów - POLONIA Białogon 2 : 1 16:00 ZIELEŃ Żelisławice - CZARNOVIA Kielce 2 : 0 16:00 START Słupia Jędrzejowska - DĄB Nagłowice 2 : 4
Godzina Termin 13 - 12 kwiecień 2008 r. - sobota 16:00 CZARNOVIA Kielce - ZRYW Skroniów 0 : 2 Godzina Termin 13 - 13 kwiecień 2008 r. - niedziela 16:00 START Słupia Jędrzejowska - PARTYZANT Wodzisław 3 : 2 16:00 DĄB Nagłowice - ZIELEŃ Żelisławice 1 : 3 16:00 POLONIA Białogon - AZS WSU Kielce 1 : 2 16:00 GKS Kluczewsko - WIERNA II Małogoszcz 2 : 1
Godzina Termin 14 - 19 kwiecień 2008 r. - sobota 17:00 AZS WSU Kielce - CZARNOVIA Kielce 1 : 0 Godzina Termin 14 - 20 kwiecień 2008 r. - niedziela 16:00 PARTYZANT Wodzisław - GKS Kluczewsko 2 : 3 16:00 WIERNA II Małogoszcz - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 2 16:00 ZRYW Skroniów - DĄB Nagłowice 2 : 1 16:00 ZIELEŃ Żelisławice - START Słupia Jędrzejowska 3 : 0
Godzina Termin 15 - 26 kwiecień 2008 r. - sobota 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - GKS Kluczewsko 5 : 1 Godzina Termin 15 - 27 kwiecień 2008 r. - niedziela 16:00 ZIELEŃ Żelisławice - PARTYZANT Wodzisław 1 : 1 13:00 START Słupia Jędrzejowska - ZRYW Skroniów 2 : 2 16:00 DĄB Nagłowice - AZS WSU Kielce 1 : 1 16:00 POLONIA Białogon - WIERNA II Małogoszcz 2 : 1
Godzina Termin 16 - 1 maj 2008 r. - czwartek 17:00 PARTYZANT Wodzisław - NAPRZÓD II Jędrzejów 2 : 6 17:00 GKS Kluczewsko - POLONIA Białogon 7 : 1 17:00 WIERNA II Małogoszcz - CZARNOVIA Kielce 3 : 1 17:00 AZS WSU Kielce - START Słupia Jędrzejowska 2 : 1 17:00 ZRYW Skroniów - ZIELEŃ Żelisławice 2 : 2
Godzina Termin 17 - 3 maj 2008 r. - sobota 17:00 DĄB Nagłowice - WIERNA II Małogoszcz 2 : 3 17:00 CZARNOVIA Kielce - GKS Kluczewsko 2 : 1 Godzina Termin 17 - 4 maj 2008 r. - niedziela 17:00 ZRYW Skroniów - PARTYZANT Wodzisław 3 : 3 17:00 ZIELEŃ Żelisławice - AZS WSU Kielce 2 : 1 17:00 POLONIA Białogon - NAPRZÓD II Jędrzejów 1 : 2
Godzina Termin 18 - 11 maj 2008 r. - niedziela 17:00 PARTYZANT Wodzisław - POLONIA Białogon 3 : 0 17:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - CZARNOVIA Kielce 3 : 0 17:00 GKS Kluczewsko - DĄB Nagłowice 5 : 1 17:00 WIERNA II Małogoszcz - START Słupia Jędrzejowska 1 : 3 13:00 AZS WSU Kielce - ZRYW Skroniów 1 : 1
Godzina Termin 19 - 17 maj 2008 r. - sobota 15:30 AZS WSU Kielce - PARTYZANT Wodzisław 4 : 5 17:00 ZIELEŃ Żelisławice - WIERNA II Małogoszcz 2 : 0 17:00 DĄB Nagłowice - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 3 Godzina Termin 19 - 18 maj 2008 r. - niedziela 17:00 START Słupia Jędrzejowska - GKS Kluczewsko 6 : 5 17:00 CZARNOVIA Kielce - POLONIA Białogon 3 : 0
Godzina Termin 20 - 24 maj 2008 r. - sobota 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - START Słupia Jędrzejowska 2 : 1 16:00 WIERNA II Małogoszcz - ZRYW Skroniów 2 : 0 Godzina Termin 20 - 25 maj 2008 r. - niedziela 17:00 PARTYZANT Wodzisław - CZARNOVIA Kielce 2 : 3 17:00 POLONIA Białogon - DĄB Nagłowice 1 : 4 17:00 GKS Kluczewsko - ZIELEŃ Żelisławice 1 : 1
Godzina Termin 21 - 31 maj 2008 r. - sobota 17:00 AZS WSU Kielce - WIERNA II Małogoszcz 8 : 0 17:00 START Słupia Jędrzejowska - POLONIA Białogon 1 : 4 Godzina Termin 21 - 1 czerwiec 2008 r. - niedziela 17:00 ZRYW Skroniów - GKS Kluczewsko 2 : 0 17:00 ZIELEŃ Żelisławice - NAPRZÓD II Jędrzejów 2 : 1 17:00 DĄB Nagłowice - CZARNOVIA Kielce 3 : 3
Godzina Termin 22 - 7 czerwiec 2008 r. - sobota 17:00 GKS Kluczewsko - AZS WSU Kielce 4 : 2 Godzina Termin 22 - 8 czerwiec 2008 r. - niedziela 15:00 PARTYZANT Wodzisław - DĄB Nagłowice 3 : 2 12:00 CZARNOVIA Kielce - START Słupia Jędrzejowska 3 : 1 15:00 POLONIA Białogon - ZIELEŃ Żelisławice 1 : 6 15:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - ZRYW Skroniów 1 : 0