Trampkarz młodszy 1995 grupa II

     Godzina   Termin  1 -   30  sierpień  2008 r.  - sobota 

      11:30    PARTYZANT Radoszyce            - HETMAN Włoszczowa               1 : 7         
      10:00    ASTRA Piekoszów                - KKP KORONA II Kielce            3 : 7         
      10:00    SAMSON Samsonów                - PIAST Chęciny                   3 : 0  W      

     Godzina   Termin  1 -   31  sierpień  2008 r.  - niedziela 

      14:00    POLONIA Białogon               - JUVENTA Starachowice            0 : 6         
      10:00    HEKO Czermno                   - NEPTUN Końskie                  0 : 1         


 
Godzina Termin 2 - 6 wrzesień 2008 r. - sobota 10:00 HETMAN Włoszczowa - NEPTUN Końskie 1 : 0 10:00 PIAST Chęciny - HEKO Czermno 1 : 3 12:00 KKP KORONA II Kielce - SAMSON Samsonów 15 : 1 10:00 JUVENTA Starachowice - ASTRA Piekoszów 3 : 1 10:00 PARTYZANT Radoszyce - POLONIA Białogon 1 : 4
Godzina Termin 3 - 13 wrzesień 2008 r. - sobota 10:00 POLONIA Białogon - HETMAN Włoszczowa 0 : 1 10:00 ASTRA Piekoszów - PARTYZANT Radoszyce 0 : 1 10:00 SAMSON Samsonów - JUVENTA Starachowice 1 :10 10:00 HEKO Czermno - KKP KORONA II Kielce 0 : 8 10:00 NEPTUN Końskie - PIAST Chęciny 5 : 0
Godzina Termin 4 - 20 wrzesień 2008 r. - sobota 10:00 HETMAN Włoszczowa - PIAST Chęciny 3 : 0 10:00 KKP KORONA II Kielce - NEPTUN Końskie 7 : 0 10:00 PARTYZANT Radoszyce - SAMSON Samsonów 5 : 2 10:00 POLONIA Białogon - ASTRA Piekoszów 1 : 0
Godzina Termin 5 - 27 wrzesień 2008 r. - sobota 10:00 ASTRA Piekoszów - HETMAN Włoszczowa 3 : 2 10:00 SAMSON Samsonów - POLONIA Białogon 1 : 3 10:00 HEKO Czermno - PARTYZANT Radoszyce 5 : 1 10:00 PIAST Chęciny - KKP KORONA II Kielce 2 : 8 Godzina Termin 5 - 28 wrzesień 2008 r. - niedziela 10:00 NEPTUN Końskie - JUVENTA Starachowice 2 : 3
Godzina Termin 6 - 4 październik 2008 r. - sobota 10:00 HETMAN Włoszczowa - KKP KORONA II Kielce 0 : 6 10:00 JUVENTA Starachowice - PIAST Chęciny 20 : 0 10:00 PARTYZANT Radoszyce - NEPTUN Końskie 1 : 2 10:00 ASTRA Piekoszów - SAMSON Samsonów 3 : 1 Godzina Termin 6 - 5 październik 2008 r. - niedziela 11:00 POLONIA Białogon - HEKO Czermno 1 : 3
Godzina Termin 7 - 11 październik 2008 r. - sobota 10:00 SAMSON Samsonów - HETMAN Włoszczowa 0 : 5 10:00 HEKO Czermno - ASTRA Piekoszów 7 : 2 10:00 NEPTUN Końskie - POLONIA Białogon 2 : 2 10:00 PIAST Chęciny - PARTYZANT Radoszyce 0 : 4 10:00 KKP KORONA II Kielce - JUVENTA Starachowice 3 : 3
Godzina Termin 8 - 18 październik 2008 r. - sobota 10:00 HETMAN Włoszczowa - JUVENTA Starachowice 0 : 2 10:00 PARTYZANT Radoszyce - KKP KORONA II Kielce 0 : 5 10:00 POLONIA Białogon - PIAST Chęciny 5 : 1 10:00 ASTRA Piekoszów - NEPTUN Końskie 2 : 1 10:00 SAMSON Samsonów - HEKO Czermno 0 : 2
Godzina Termin 9 - 25 październik 2008 r. - sobota 10:00 NEPTUN Końskie - SAMSON Samsonów 3 : 2 10:00 PIAST Chęciny - ASTRA Piekoszów 2 : 5 10:00 KKP KORONA II Kielce - POLONIA Białogon 3 : 0 W 10:00 JUVENTA Starachowice - PARTYZANT Radoszyce 3 : 0 Godzina Termin 9 - 26 październik 2008 r. - niedziela 10:00 HEKO Czermno - HETMAN Włoszczowa 1 : 3
Godzina Termin 4 - 9 listopad 2008 r. - niedziela 11:30 JUVENTA Starachowice - HEKO Czermno 0 : 0
Godzina Termin 10 - 18 kwiecień 2009 r. - sobota 10:00 HETMAN Włoszczowa - PARTYZANT Radoszyce 2 : 1 11:30 JUVENTA Starachowice - POLONIA Białogon 8 : 0 16:00 KKP KORONA II Kielce - ASTRA Piekoszów 10 : 1 10:00 PIAST Chęciny - SAMSON Samsonów 0 : 3 W 10:00 NEPTUN Końskie - HEKO Czermno 0 : 3
Godzina Termin 11 - 25 kwiecień 2009 r. - sobota 10:00 NEPTUN Końskie - HETMAN Włoszczowa 1 : 1 10:00 HEKO Czermno - PIAST Chęciny 6 : 1 10:00 SAMSON Samsonów - KKP KORONA II Kielce 1 : 4 10:00 ASTRA Piekoszów - JUVENTA Starachowice 2 : 3 Godzina Termin 11 - 26 kwiecień 2009 r. - niedziela 15:00 POLONIA Białogon - PARTYZANT Radoszyce 0 : 1
Godzina Termin 12 - 30 kwiecień 2009 r. - czwartek 16:00 KKP KORONA II Kielce - HEKO Czermno 9 : 2 Godzina Termin 12 - 2 maj 2009 r. - sobota 10:00 HETMAN Włoszczowa - POLONIA Białogon 2 : 0 10:00 PARTYZANT Radoszyce - ASTRA Piekoszów 0 : 0 10:00 JUVENTA Starachowice - SAMSON Samsonów 12 : 2 10:00 PIAST Chęciny - NEPTUN Końskie 3 : 3
Godzina Termin 13 - 8 maj 2009 r. - piątek 17:00 NEPTUN Końskie - KKP KORONA II Kielce 0 : 7 Godzina Termin 13 - 9 maj 2009 r. - sobota 10:00 PIAST Chęciny - HETMAN Włoszczowa 0 : 2 10:00 HEKO Czermno - JUVENTA Starachowice 2 : 2 10:00 SAMSON Samsonów - PARTYZANT Radoszyce 2 : 1 10:00 ASTRA Piekoszów - POLONIA Białogon 1 : 3
Godzina Termin 14 - 16 maj 2009 r. - sobota 10:00 HETMAN Włoszczowa - ASTRA Piekoszów 2 : 0 10:00 POLONIA Białogon - SAMSON Samsonów 1 : 0 10:00 PARTYZANT Radoszyce - HEKO Czermno 1 : 6 10:00 JUVENTA Starachowice - NEPTUN Końskie 3 : 0 16:00 KKP KORONA II Kielce - PIAST Chęciny 11 : 0
Godzina Termin 15 - 23 maj 2009 r. - sobota 16:00 KKP KORONA II Kielce - HETMAN Włoszczowa 4 : 0 10:00 PIAST Chęciny - JUVENTA Starachowice 2 : 1 10:00 NEPTUN Końskie - PARTYZANT Radoszyce 5 : 4 10:00 HEKO Czermno - POLONIA Białogon 3 : 1 Godzina Termin 15 - 24 maj 2009 r. - niedziela 10:00 SAMSON Samsonów - ASTRA Piekoszów 1 : 1
Godzina Termin 16 - 30 maj 2009 r. - sobota 10:00 HETMAN Włoszczowa - SAMSON Samsonów 1 : 1 10:00 ASTRA Piekoszów - HEKO Czermno 1 : 5 10:00 JUVENTA Starachowice - KKP KORONA II Kielce 4 : 0 Godzina Termin 16 - 31 maj 2009 r. - niedziela 13:00 POLONIA Białogon - NEPTUN Końskie 0 : 1
Godzina Termin 17 - 3 czerwiec 2009 r. - środa 17:00 JUVENTA Starachowice - HETMAN Włoszczowa 5 : 1 Godzina Termin 17 - 6 czerwiec 2009 r. - sobota 16:00 KKP KORONA II Kielce - PARTYZANT Radoszyce 3 : 0 W 10:00 PIAST Chęciny - POLONIA Białogon 1 :10 10:00 NEPTUN Końskie - ASTRA Piekoszów 10 : 2 Godzina Termin 17 - 7 czerwiec 2009 r. - niedziela 10:00 HEKO Czermno - SAMSON Samsonów 4 : 0
Godzina Termin 16 - 9 czerwiec 2009 r. - wtorek 16:00 PARTYZANT Radoszyce - PIAST Chęciny 5 : 1
Godzina Termin 18 - 10 czerwiec 2009 r. - środa 16:00 HETMAN Włoszczowa - HEKO Czermno 1 : 3 Godzina Termin 18 - 12 czerwiec 2009 r. - piątek 10:00 ASTRA Piekoszów - PIAST Chęciny 5 : 2 Godzina Termin 18 - 13 czerwiec 2009 r. - sobota 10:00 SAMSON Samsonów - NEPTUN Końskie 2 : 5 10:00 POLONIA Białogon - KKP KORONA II Kielce 1 : 3 10:00 PARTYZANT Radoszyce - JUVENTA Starachowice 1 : 6