Trampkarz starszy 1994 grupa I

     Godzina   Termin  1 -   30  sierpień  2008 r.  - sobota

      11:30    KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin      - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.   1 : 5         

     Godzina   Termin  1 -   2  wrzesień  2008 r.  - wtorek 

      15:00    GKS Rudki                      - JUVENTA Starachowice            0 : 5         

     Godzina   Termin  1 -   3  wrzesień  2008 r.  - środa 

      15:00    ULKS SOKÓŁ Rykoszyn            - KKP KORONA Kielce               0 :11         


 
Godzina Termin 2 - 6 wrzesień 2008 r. - sobota 11:30 ŁKS Łagów - JUVENTA Starachowice 0 :10 11:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GKS Rudki 3 : 0 11:30 KKP KORONA Kielce - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 14 : 0 11:30 HETMAN Włoszczowa - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 5 : 0
Godzina Termin 3 - 13 wrzesień 2008 r. - sobota 11:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - GRANAT Skarżysko 2 : 1 11:30 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - HETMAN Włoszczowa 0 : 9 11:30 GKS Rudki - KKP KORONA Kielce 1 :12 11:30 JUVENTA Starachowice - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 2 : 1
Godzina Termin 4 - 20 wrzesień 2008 r. - sobota 11:30 ŁKS Łagów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 2 : 9 11:30 HETMAN Włoszczowa - GKS Rudki 0 : 0 11:30 GRANAT Skarżysko - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 7 : 1 Godzina Termin 4 - 21 wrzesień 2008 r. - niedziela 11:00 KKP KORONA Kielce - JUVENTA Starachowice 1 : 0
Godzina Termin 5 - 27 wrzesień 2008 r. - sobota 11:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - ŁKS Łagów 3 : 1 11:30 GKS Rudki - GRANAT Skarżysko 2 : 3 11:30 JUVENTA Starachowice - HETMAN Włoszczowa 1 : 2 11:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KKP KORONA Kielce 1 : 2
Godzina Termin 1 - 1 październik 2008 r. - środa 16:00 GRANAT Skarżysko - ŁKS Łagów 14 : 0
Godzina Termin 6 - 4 październik 2008 r. - sobota 11:30 HETMAN Włoszczowa - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 0 11:30 GRANAT Skarżysko - JUVENTA Starachowice 1 : 3 11:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 4 : 0
Godzina Termin 7 - 11 październik 2008 r. - sobota 11:30 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - ŁKS Łagów 7 : 0 11:30 GKS Rudki - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 2 11:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GRANAT Skarżysko 3 : 1 11:30 KKP KORONA Kielce - HETMAN Włoszczowa 5 : 1
Godzina Termin 6 - 14 październik 2008 r. - wtorek 14:00 ŁKS Łagów - KKP KORONA Kielce 0 :11
Godzina Termin 8 - 18 październik 2008 r. - sobota 11:30 ŁKS Łagów - HETMAN Włoszczowa 0 : 7 11:30 GRANAT Skarżysko - KKP KORONA Kielce 0 : 4 11:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - JUVENTA Starachowice 0 : 2 Godzina Termin 8 - 22 październik 2008 r. - środa 15:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - GKS Rudki 2 : 2
Godzina Termin 9 - 25 październik 2008 r. - sobota 11:30 GKS Rudki - ŁKS Łagów 4 : 3 11:30 JUVENTA Starachowice - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 9 : 1 12:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 4 : 0 11:30 HETMAN Włoszczowa - GRANAT Skarżysko 2 : 2
Godzina Termin 13 - 14 kwiecień 2009 r. - wtorek 14:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - GRANAT Skarżysko 2 : 7
Godzina Termin 10 - 18 kwiecień 2009 r. - sobota 11:30 ŁKS Łagów - GRANAT Skarżysko 1 : 3 11:00 KKP KORONA Kielce - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 3 : 0 11:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 4 : 0 10:00 JUVENTA Starachowice - GKS Rudki 4 : 0
Godzina Termin 11 - 25 kwiecień 2009 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - ŁKS Łagów 3 : 0 11:30 GKS Rudki - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 8 11:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - KKP KORONA Kielce 0 :11 11:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - HETMAN Włoszczowa 0 : 0
Godzina Termin 12 - 2 maj 2009 r. - sobota 11:30 GRANAT Skarżysko - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 1 11:30 HETMAN Włoszczowa - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 4 : 1 11:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - JUVENTA Starachowice 1 : 4
Godzina Termin 13 - 9 maj 2009 r. - sobota 14:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ŁKS Łagów 4 : 0 11:30 JUVENTA Starachowice - KKP KORONA Kielce 1 : 2 11:30 GKS Rudki - HETMAN Włoszczowa 0 : 2
Godzina Termin 12 - 12 maj 2009 r. - wtorek 17:30 KKP KORONA Kielce - GKS Rudki 7 : 1
Godzina Termin 14 - 16 maj 2009 r. - sobota 11:30 ŁKS Łagów - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 1 11:30 GRANAT Skarżysko - GKS Rudki 5 : 1 11:30 HETMAN Włoszczowa - JUVENTA Starachowice 4 : 1 11:30 KKP KORONA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 1
Godzina Termin 15 - 23 maj 2009 r. - sobota 11:00 KKP KORONA Kielce - ŁKS Łagów 13 : 0 14:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - HETMAN Włoszczowa 1 : 2 11:30 JUVENTA Starachowice - GRANAT Skarżysko 1 : 3 11:30 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 3
Godzina Termin 16 - 30 maj 2009 r. - sobota 11:30 ŁKS Łagów - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 0 : 2 11:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - GKS Rudki 2 : 2 11:30 HETMAN Włoszczowa - KKP KORONA Kielce 1 : 8 Godzina Termin 16 - 1 czerwiec 2009 r. - poniedziałek 17:00 GRANAT Skarżysko - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 2
Godzina Termin 17 - 3 czerwiec 2009 r. - środa 15:30 JUVENTA Starachowice - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 1 : 0 Godzina Termin 17 - 6 czerwiec 2009 r. - sobota 11:30 HETMAN Włoszczowa - ŁKS Łagów 3 : 2 11:30 KKP KORONA Kielce - GRANAT Skarżysko 1 : 1 11:30 GKS Rudki - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 2 : 1
Godzina Termin 18 - 13 czerwiec 2009 r. - sobota 11:30 ŁKS Łagów - GKS Rudki 2 : 2 11:30 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - JUVENTA Starachowice 2 : 5 11:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 3 : 2 11:30 GRANAT Skarżysko - HETMAN Włoszczowa 2 : 3