Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.I

     Godzina   Termin  1 -   23  sierpień  2008 r.  - sobota 

      11:00    NIDZIANKA Bieliny              - KAMIENNA Brody                  4 : 2         
      11:00    ŁYSICA Bodzentyn               - POLONIA Białogon                1 : 1         
      11:00    ARKA Pawłów                    - GTS Raków                       1 : 5         

     Godzina   Termin  1 -   24  sierpień  2008 r.  - niedziela 

      13:00    SPARTAKUS RAZEM Daleszyce      - ORLĘTA Kielce                   4 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 27 sierpień 2008 r. - środa 11:00 ORLICZ Suchedniów - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 2 15:00 ORLĘTA Kielce - KKP KORONA II Kielce 3 : 5 11:00 MKS Stąporków - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 1 : 3
Godzina Termin 3 - 30 sierpień 2008 r. - sobota 12:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KAMIENNA Brody 8 : 1 11:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - NIDZIANKA Bieliny 8 : 0 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - ORLĘTA Kielce 2 : 0 11:00 ARKA Pawłów - ORLICZ Suchedniów 1 : 7 11:00 GTS Raków - POLONIA Białogon 6 : 3
Godzina Termin 1 - 2 wrzesień 2008 r. - wtorek 17:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - MKS Stąporków 6 : 2 17:00 POLONIA Białogon - ARKA Pawłów 4 : 2
Godzina Termin 4 - 6 wrzesień 2008 r. - sobota 11:00 KAMIENNA Brody - POLONIA Białogon 1 : 1 11:00 ORLICZ Suchedniów - GTS Raków 3 : 3 11:00 ORLĘTA Kielce - ARKA Pawłów 2 : 0 11:00 MKS Stąporków - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 2 11:00 NIDZIANKA Bieliny - KKP KORONA II Kielce 3 : 3 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 1 : 3
Godzina Termin 2 - 10 wrzesień 2008 r. - środa 16:30 NIDZIANKA Bieliny - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 6
Godzina Termin 5 - 13 wrzesień 2008 r. - sobota 11:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - KAMIENNA Brody 7 : 0 10:00 KKP KORONA II Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 1 12:00 ŁYSICA Bodzentyn - NIDZIANKA Bieliny 4 : 2 11:00 ARKA Pawłów - MKS Stąporków 1 : 1 11:00 GTS Raków - ORLĘTA Kielce 1 : 2 13:00 POLONIA Białogon - ORLICZ Suchedniów 2 : 0
Godzina Termin 6 - 20 wrzesień 2008 r. - sobota 11:00 KAMIENNA Brody - ORLICZ Suchedniów 3 : 1 11:00 MKS Stąporków - GTS Raków 6 : 2 11:00 NIDZIANKA Bieliny - ARKA Pawłów 4 : 1 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ŁYSICA Bodzentyn 5 : 0 Godzina Termin 6 - 21 wrzesień 2008 r. - niedziela 13:30 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - KKP KORONA II Kielce 2 : 2
Godzina Termin 2 - 24 wrzesień 2008 r. - środa 16:00 KAMIENNA Brody - GTS Raków 5 : 2
Godzina Termin 7 - 27 wrzesień 2008 r. - sobota 11:00 KKP KORONA II Kielce - KAMIENNA Brody 15 : 1 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 5 11:00 ARKA Pawłów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 2 11:00 GTS Raków - NIDZIANKA Bieliny 1 : 2 11:00 POLONIA Białogon - MKS Stąporków 1 : 3 Godzina Termin 7 - 28 wrzesień 2008 r. - niedziela 11:00 ORLICZ Suchedniów - ORLĘTA Kielce 3 : 2
Godzina Termin 1 - 1 październik 2008 r. - środa 16:00 KKP KORONA II Kielce - ORLICZ Suchedniów 6 : 0
Godzina Termin 8 - 4 październik 2008 r. - sobota 11:00 KAMIENNA Brody - ORLĘTA Kielce 3 : 3 11:00 MKS Stąporków - ORLICZ Suchedniów 1 : 0 11:00 NIDZIANKA Bieliny - POLONIA Białogon 2 : 1 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GTS Raków 6 : 0 11:00 KKP KORONA II Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 6 : 1
Godzina Termin 6 - 8 październik 2008 r. - środa 15:30 ORLĘTA Kielce - POLONIA Białogon 2 : 1
Godzina Termin 9 - 11 październik 2008 r. - sobota 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - KAMIENNA Brody 1 : 2 11:00 ARKA Pawłów - KKP KORONA II Kielce 2 : 5 11:00 GTS Raków - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 4 11:00 POLONIA Białogon - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 2 11:00 ORLICZ Suchedniów - NIDZIANKA Bieliny 3 : 1 12:30 ORLĘTA Kielce - MKS Stąporków 6 : 0
Godzina Termin 3 - 14 październik 2008 r. - wtorek 15:00 KKP KORONA II Kielce - MKS Stąporków 3 : 0 W 14:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - ARKA Pawłów 3 : 0
Godzina Termin 10 - 18 październik 2008 r. - sobota 11:00 KAMIENNA Brody - MKS Stąporków 1 : 4 11:00 NIDZIANKA Bieliny - ORLĘTA Kielce 3 : 6 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ORLICZ Suchedniów 7 : 1 11:00 KKP KORONA II Kielce - GTS Raków 4 : 0 Godzina Termin 10 - 19 październik 2008 r. - niedziela 13:30 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - POLONIA Białogon 4 : 0 13:30 ŁYSICA Bodzentyn - ARKA Pawłów 0 : 0
Godzina Termin 11 - 25 październik 2008 r. - sobota 11:00 ARKA Pawłów - KAMIENNA Brody 2 : 3 11:00 GTS Raków - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 0 11:00 POLONIA Białogon - KKP KORONA II Kielce 0 : 2 11:00 ORLICZ Suchedniów - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 5 11:00 ORLĘTA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 0 11:00 MKS Stąporków - NIDZIANKA Bieliny 7 : 0
Godzina Termin 13 - 4 kwiecień 2009 r. - sobota 11:00 GTS Raków - KAMIENNA Brody 3 : 1 11:00 ARKA Pawłów - POLONIA Białogon 0 : 0 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - ORLICZ Suchedniów 1 : 1 13:00 KKP KORONA II Kielce - ORLĘTA Kielce 2 : 3 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - NIDZIANKA Bieliny 7 : 1 Godzina Termin 13 - 5 kwiecień 2009 r. - niedziela 14:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - MKS Stąporków 4 : 1
Godzina Termin 12 - 14 kwiecień 2009 r. - wtorek 16:00 POLONIA Białogon - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 0
Godzina Termin 14 - 18 kwiecień 2009 r. - sobota 11:00 KAMIENNA Brody - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 6 11:00 NIDZIANKA Bieliny - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 3 11:00 MKS Stąporków - KKP KORONA II Kielce 1 : 3 11:00 ORLĘTA Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 3 : 2 12:00 ORLICZ Suchedniów - ARKA Pawłów 4 : 1 16:00 POLONIA Białogon - GTS Raków 2 : 0
Godzina Termin 15 - 25 kwiecień 2009 r. - sobota 11:30 POLONIA Białogon - KAMIENNA Brody 0 : 0 11:00 GTS Raków - ORLICZ Suchedniów 3 : 1 11:00 ARKA Pawłów - ORLĘTA Kielce 3 : 1 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - MKS Stąporków 0 : 1 15:00 KKP KORONA II Kielce - NIDZIANKA Bieliny 7 : 0 10:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 2
Godzina Termin 12 - 28 kwiecień 2009 r. - wtorek 17:00 KAMIENNA Brody - NIDZIANKA Bieliny 3 : 2 15:30 ORLĘTA Kielce - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 1 : 3 17:00 GTS Raków - ARKA Pawłów 5 : 3
Godzina Termin 16 - 1 maj 2009 r. - piątek 11:00 MKS Stąporków - ARKA Pawłów 5 : 0 Godzina Termin 16 - 2 maj 2009 r. - sobota 11:00 KAMIENNA Brody - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 4 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KKP KORONA II Kielce 1 : 1 11:00 NIDZIANKA Bieliny - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 0 11:00 ORLĘTA Kielce - GTS Raków 6 : 2 11:00 ORLICZ Suchedniów - POLONIA Białogon 1 : 0
Godzina Termin 17 - 9 maj 2009 r. - sobota 11:00 ORLICZ Suchedniów - KAMIENNA Brody 1 : 1 14:00 POLONIA Białogon - ORLĘTA Kielce 8 : 0 11:00 GTS Raków - MKS Stąporków 1 : 2 11:00 ARKA Pawłów - NIDZIANKA Bieliny 0 : 6 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 4 11:00 KKP KORONA II Kielce - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 2 : 1
Godzina Termin 12 - 12 maj 2009 r. - wtorek 17:00 MKS Stąporków - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 2 : 1 Godzina Termin 12 - 13 maj 2009 r. - środa 17:00 ORLICZ Suchedniów - KKP KORONA II Kielce 1 : 4
Godzina Termin 18 - 16 maj 2009 r. - sobota 11:00 KAMIENNA Brody - KKP KORONA II Kielce 3 : 3 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ARKA Pawłów 6 : 0 11:00 NIDZIANKA Bieliny - GTS Raków 3 : 2 11:00 MKS Stąporków - POLONIA Białogon 3 : 0 11:00 ORLĘTA Kielce - ORLICZ Suchedniów 2 : 6 Godzina Termin 18 - 17 maj 2009 r. - niedziela 10:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - ŁYSICA Bodzentyn 3 : 0
Godzina Termin 19 - 23 maj 2009 r. - sobota 11:00 ORLĘTA Kielce - KAMIENNA Brody 4 : 1 11:00 ORLICZ Suchedniów - MKS Stąporków 2 : 2 11:00 GTS Raków - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 4 11:00 ARKA Pawłów - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 1 : 6 Godzina Termin 19 - 24 maj 2009 r. - niedziela 14:00 POLONIA Białogon - NIDZIANKA Bieliny 3 : 0 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - KKP KORONA II Kielce 0 : 8
Godzina Termin 20 - 30 maj 2009 r. - sobota 11:00 KAMIENNA Brody - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 3 17:00 KKP KORONA II Kielce - ARKA Pawłów 15 : 1 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - POLONIA Białogon 0 : 2 11:00 NIDZIANKA Bieliny - ORLICZ Suchedniów 4 : 2 11:00 MKS Stąporków - ORLĘTA Kielce 3 : 1 Godzina Termin 20 - 2 czerwiec 2009 r. - wtorek 16:15 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - GTS Raków 3 : 1
Godzina Termin 21 - 6 czerwiec 2009 r. - sobota 11:00 MKS Stąporków - KAMIENNA Brody 5 : 1 11:00 ORLĘTA Kielce - NIDZIANKA Bieliny 5 : 1 11:00 ORLICZ Suchedniów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 5 16:00 POLONIA Białogon - SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 0 : 1 11:00 GTS Raków - KKP KORONA II Kielce 2 : 6 11:00 ARKA Pawłów - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 4
Godzina Termin 22 - 13 czerwiec 2009 r. - sobota 11:00 KAMIENNA Brody - ARKA Pawłów 3 : 2 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - GTS Raków 3 : 0 11:00 KKP KORONA II Kielce - POLONIA Białogon 2 : 1 11:00 SPARTAKUS RAZEM Daleszyce - ORLICZ Suchedniów 2 : 0 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ORLĘTA Kielce 9 : 1 11:00 NIDZIANKA Bieliny - MKS Stąporków 4 : 2