Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych

     Godzina   Termin  1 -   23  sierpień  2008 r.  - sobota 

      13:00    HETMAN Włoszczowa              - STAL Kunów                      2 : 1         
      13:00    JUVENTA Starachowice           - ORLICZ Suchedniów               2 : 1         
      13:00    PONIDZIE-NIDA Pińczów          - ZENIT Chmielnik                 2 : 0         
      13:00    GRANAT Skarżysko               - RODZINA Kielce                  0 : 1         


 
Godzina Termin 2 - 26 sierpień 2008 r. - wtorek 17:00 STAL Kunów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 :10 17:00 ZENIT Chmielnik - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 4 : 1 17:00 ORLICZ Suchedniów - PONIDZIE-NIDA Pińczów 0 : 2 17:00 HETMAN Włoszczowa - KORONA SA Kielce 2 : 4
Godzina Termin 3 - 30 sierpień 2008 r. - sobota 13:30 KORONA SA Kielce - STAL Kunów 4 : 0 13:00 JUVENTA Starachowice - HETMAN Włoszczowa 1 : 1 13:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - ORLICZ Suchedniów 1 : 0 13:00 GRANAT Skarżysko - ZENIT Chmielnik 0 : 1 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - RODZINA Kielce 5 : 0
Godzina Termin 4 - 6 wrzesień 2008 r. - sobota 13:00 STAL Kunów - RODZINA Kielce 1 : 1 13:00 ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko 0 : 4 14:30 NEPTUN Końskie - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 0 : 2 Godzina Termin 4 - 9 wrzesień 2008 r. - wtorek 15:00 HETMAN Włoszczowa - PONIDZIE-NIDA Pińczów 2 : 0
Godzina Termin 2 - 10 wrzesień 2008 r. - środa 16:00 NEPTUN Końskie - JUVENTA Starachowice 1 : 2
Godzina Termin 5 - 13 wrzesień 2008 r. - sobota 13:00 JUVENTA Starachowice - STAL Kunów 3 : 1 13:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - KORONA SA Kielce 0 : 5 13:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - HETMAN Włoszczowa 3 : 1 13:00 GRANAT Skarżysko - NEPTUN Końskie 4 : 3 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ZENIT Chmielnik 9 : 0
Godzina Termin 4 - 17 wrzesień 2008 r. - środa 16:30 KORONA SA Kielce - JUVENTA Starachowice 6 : 0
Godzina Termin 6 - 20 wrzesień 2008 r. - sobota 13:00 ZENIT Chmielnik - RODZINA Kielce 0 : 1 13:00 HETMAN Włoszczowa - GRANAT Skarżysko 8 : 1 13:00 KORONA SA Kielce - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 8 : 0 13:00 JUVENTA Starachowice - PONIDZIE-NIDA Pińczów 2 : 0
Godzina Termin 1 - 24 wrzesień 2008 r. - środa 16:00 KORONA SA Kielce - NEPTUN Końskie 4 : 0
Godzina Termin 7 - 27 wrzesień 2008 r. - sobota 13:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - STAL Kunów 1 : 0 13:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - JUVENTA Starachowice 0 : 4 14:00 GRANAT Skarżysko - KORONA SA Kielce 1 : 5 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - NEPTUN Końskie 12 : 0 13:00 RODZINA Kielce - ORLICZ Suchedniów 5 : 0
Godzina Termin 3 - 30 wrzesień 2008 r. - wtorek 15:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - NEPTUN Końskie 2 : 1
Godzina Termin 6 - 1 październik 2008 r. - środa 13:00 ORLICZ Suchedniów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 9
Godzina Termin 8 - 4 październik 2008 r. - sobota 13:00 STAL Kunów - ZENIT Chmielnik 3 : 1 13:00 NEPTUN Końskie - RODZINA Kielce 5 : 3 13:00 HETMAN Włoszczowa - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 5 13:00 JUVENTA Starachowice - GRANAT Skarżysko 4 : 0 13:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 2 : 4
Godzina Termin 9 - 11 październik 2008 r. - sobota 13:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - STAL Kunów 2 : 0 13:00 GRANAT Skarżysko - PONIDZIE-NIDA Pińczów 3 : 2 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KORONA SA Kielce 2 : 3 13:00 RODZINA Kielce - HETMAN Włoszczowa 8 : 0 13:00 ZENIT Chmielnik - ORLICZ Suchedniów 0 : 1
Godzina Termin 10 - 18 październik 2008 r. - sobota 13:00 STAL Kunów - ORLICZ Suchedniów 2 : 2 14:30 NEPTUN Końskie - ZENIT Chmielnik 9 : 1 13:00 KORONA SA Kielce - RODZINA Kielce 10 : 2 13:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - GRANAT Skarżysko 3 : 1
Godzina Termin 11 - 25 październik 2008 r. - sobota 13:00 GRANAT Skarżysko - STAL Kunów 1 : 1 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - PONIDZIE-NIDA Pińczów 10 : 1 13:00 RODZINA Kielce - JUVENTA Starachowice 3 : 1 13:00 ZENIT Chmielnik - HETMAN Włoszczowa 1 : 1 13:00 ORLICZ Suchedniów - NEPTUN Końskie 2 : 2
Godzina Termin 12 - 31 październik 2008 r. - piątek 14:00 KORONA SA Kielce - ZENIT Chmielnik 0 : 0 14:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - RODZINA Kielce 1 : 1 Godzina Termin 12 - 2 listopad 2008 r. - niedziela 10:30 STAL Kunów - NEPTUN Końskie 0 : 3 14:00 HETMAN Włoszczowa - ORLICZ Suchedniów 2 : 1 13:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 6
Godzina Termin 13 - 6 listopad 2008 r. - czwartek 14:00 ORLICZ Suchedniów - KORONA SA Kielce 1 : 6 Godzina Termin 13 - 8 listopad 2008 r. - sobota 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GRANAT Skarżysko 8 : 0 Godzina Termin 13 - 9 listopad 2008 r. - niedziela 12:00 RODZINA Kielce - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 6 : 1 12:00 ZENIT Chmielnik - JUVENTA Starachowice 1 : 2 12:00 NEPTUN Końskie - HETMAN Włoszczowa 2 : 0
Godzina Termin 10 - 12 listopad 2008 r. - środa 14:00 JUVENTA Starachowice - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 6
Godzina Termin 14 - 28 marzec 2009 r. - sobota
Godzina Termin 15 - 4 kwiecień 2009 r. - sobota 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - STAL Kunów 9 : 0 13:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - ZENIT Chmielnik 0 : 3 W 13:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - ORLICZ Suchedniów 0 : 1 13:00 JUVENTA Starachowice - NEPTUN Końskie 3 : 2 13:00 KORONA SA Kielce - HETMAN Włoszczowa 5 : 1
Godzina Termin 16 - 9 kwiecień 2009 r. - czwartek 13:00 STAL Kunów - KORONA SA Kielce 0 : 1 13:00 HETMAN Włoszczowa - JUVENTA Starachowice 2 : 1 13:00 NEPTUN Końskie - PONIDZIE-NIDA Pińczów 4 : 4 13:00 ORLICZ Suchedniów - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 1 : 1 13:00 ZENIT Chmielnik - GRANAT Skarżysko 2 : 2 13:00 RODZINA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 2 : 4
Godzina Termin 17 - 14 kwiecień 2009 r. - wtorek 17:00 RODZINA Kielce - STAL Kunów 3 : 3 17:00 GRANAT Skarżysko - ORLICZ Suchedniów 3 : 0 17:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - NEPTUN Końskie 1 : 3 17:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - HETMAN Włoszczowa 3 : 1 17:00 JUVENTA Starachowice - KORONA SA Kielce 1 : 2
Godzina Termin 18 - 18 kwiecień 2009 r. - sobota 13:00 STAL Kunów - JUVENTA Starachowice 3 : 2 13:00 KORONA SA Kielce - PONIDZIE-NIDA Pińczów 3 : 0 W 13:00 HETMAN Włoszczowa - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 2 : 0 13:00 NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko 1 : 2 13:00 ZENIT Chmielnik - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 5
Godzina Termin 19 - 25 kwiecień 2009 r. - sobota 13:00 RODZINA Kielce - ZENIT Chmielnik 3 : 0 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ORLICZ Suchedniów 5 : 0 13:00 GRANAT Skarżysko - HETMAN Włoszczowa 1 : 1 13:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - KORONA SA Kielce 0 : 3 13:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - JUVENTA Starachowice 0 : 2
Godzina Termin 14 - 28 kwiecień 2009 r. - wtorek 17:00 STAL Kunów - HETMAN Włoszczowa 1 : 0 17:00 NEPTUN Końskie - KORONA SA Kielce 0 :14 17:00 ORLICZ Suchedniów - JUVENTA Starachowice 0 : 4 17:00 ZENIT Chmielnik - PONIDZIE-NIDA Pińczów 0 : 7 17:30 RODZINA Kielce - GRANAT Skarżysko 2 : 0
Godzina Termin 20 - 2 maj 2009 r. - sobota 13:00 STAL Kunów - PONIDZIE-NIDA Pińczów 5 : 1 13:00 NEPTUN Końskie - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 2 : 3 Godzina Termin 20 - 6 maj 2009 r. - środa 17:00 ORLICZ Suchedniów - RODZINA Kielce 1 : 3
Godzina Termin 21 - 9 maj 2009 r. - sobota 13:00 ZENIT Chmielnik - STAL Kunów 1 : 2 11:00 RODZINA Kielce - NEPTUN Końskie 1 : 1 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - HETMAN Włoszczowa 5 : 0 13:00 GRANAT Skarżysko - JUVENTA Starachowice 1 : 3 13:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - PONIDZIE-NIDA Pińczów 8 : 0
Godzina Termin 20 - 13 maj 2009 r. - środa 17:30 JUVENTA Starachowice - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 3 : 0
Godzina Termin 22 - 16 maj 2009 r. - sobota 13:00 STAL Kunów - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 4 : 0 13:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - GRANAT Skarżysko 0 : 9 13:00 KORONA SA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 0 13:00 HETMAN Włoszczowa - RODZINA Kielce 2 : 2 11:30 ORLICZ Suchedniów - ZENIT Chmielnik 3 : 0 W
Godzina Termin 23 - 23 maj 2009 r. - sobota 13:00 ORLICZ Suchedniów - STAL Kunów 0 : 3 W 13:00 ZENIT Chmielnik - NEPTUN Końskie 0 : 3 W 13:00 RODZINA Kielce - KORONA SA Kielce 1 : 3 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - JUVENTA Starachowice 3 : 0 13:00 GRANAT Skarżysko - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 4 : 2
Godzina Termin 20 - 27 maj 2009 r. - środa 15:00 KORONA SA Kielce - GRANAT Skarżysko 9 : 1
Godzina Termin 24 - 30 maj 2009 r. - sobota 13:00 STAL Kunów - GRANAT Skarżysko 5 : 3 13:00 PONIDZIE-NIDA Pińczów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 4 13:00 JUVENTA Starachowice - RODZINA Kielce 2 : 0 13:00 HETMAN Włoszczowa - ZENIT Chmielnik 3 : 0 W 13:00 NEPTUN Końskie - ORLICZ Suchedniów 4 : 4
Godzina Termin 25 - 6 czerwiec 2009 r. - sobota 13:00 NEPTUN Końskie - STAL Kunów 0 : 3 13:00 ORLICZ Suchedniów - HETMAN Włoszczowa 2 : 1 13:00 ZENIT Chmielnik - KORONA SA Kielce 0 : 3 W 13:00 RODZINA Kielce - PONIDZIE-NIDA Pińczów 7 : 3 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 6 : 0
Godzina Termin 26 - 10 czerwiec 2009 r. - środa 18:00 GRANAT Skarżysko - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 2 18:00 KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin - RODZINA Kielce 3 : 0 W 16:30 JUVENTA Starachowice - ZENIT Chmielnik 3 : 0 W 18:00 KORONA SA Kielce - ORLICZ Suchedniów 4 : 0 17:00 HETMAN Włoszczowa - NEPTUN Końskie 2 : 1