Tabela rozgrywek o mistrzostwo: III Liga seniorów grupa VII
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  KORONA II SA KIELCE            30   67   48-18    32   25-8   10   2   3   35   23-10  11   2   2
  2.  LKS Nieciecza                  30   64   57-20    38   37-9   12   2   1   26   20-11   7   5   3
  3.  HUTNIK SSA Kraków              30   55   60-23    32   39-7   10   2   3   23   21-16   6   5   4
  4.  KS DALIN Myślenice             30   50   52-23    26   25-11   8   2   5   24   27-12   5   9   1
  5.  MKS PUSZCZA Niepołomice        30   49   55-31    28   28-14   8   4   3   21   27-17   6   3   6
  6.  MKS WIERNA Małogoszcz          30   48   37-29    35   24-5   11   2   2   13   13-24   3   4   8
  7.  RKS GARBARNIA Kraków           30   48   40-23    26   25-11   7   5   3   22   15-12   5   7   3
  8.  MKS CZARNI Połaniec            30   47   35-26    17   20-18   4   5   6   30   15-8    9   3   3
  9.  KS GLINIK-KARPATIA Gorlice     30   39   34-29    28   27-10   8   4   3   11    7-19   2   5   8
 10.  LKS LUBRZANKA Kajetanów        30   38   37-50    29   24-11   8   5   2    9   13-39   2   3  10
 11.  ZKS UNIA Tarnów                30   38   29-33    27   18-11   8   3   4   11   11-22   3   2  10
 12.  KS NAPRZÓD Jędrzejów           30   37   38-39    22   24-16   5   7   3   15   14-23   4   3   8
 13.  MKS ORLICZ Suchedniów          30   27   33-48    20   24-22   5   5   5    7    9-26   1   4  10
 14.  MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów      30   22   25-71    17   18-25   5   2   8    5    7-46   1   2  12
 15.  MZKS GRANAT Skarżysko          30   19   22-76    15   14-30   4   3   8    4    8-46   1   1  13
 16.  MKS NEPTUN Końskie             30   14   14-77    11    9-27   2   5   8    3    5-50   1   0  14
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
 02.07.2009  Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych


  
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: IV Liga Świętokrzyska seniorów ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HETMAN Włoszczowa 30 63 52-28 38 30-9 12 2 1 25 22-19 7 4 4 2. JUVENTA Starachowice 30 58 66-26 31 39-8 9 4 2 27 27-18 8 3 4 3. SPARTA Dwikozy 30 53 52-32 36 35-11 11 3 1 17 17-21 4 5 6 4. ORLĘTA Kielce 30 48 47-35 27 29-16 8 3 4 21 18-19 6 3 6 5. SPARTA Kazimierza Wielka 30 47 61-41 28 43-24 9 1 5 19 18-17 5 4 6 6. HEKO Czermno 30 46 50-34 27 30-12 8 3 4 19 20-22 5 4 6 7. PARTYZANT Radoszyce 30 46 49-49 28 30-18 8 4 3 18 19-31 5 3 7 8. ALIT Ożarów 30 46 44-34 27 27-17 8 3 4 19 17-17 5 4 6 9. SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 30 39 47-48 27 26-15 8 3 4 12 21-33 3 3 9 10. KSZO II SSA Ostrowiec Św. 30 39 51-42 23 28-16 6 5 4 16 23-26 4 4 7 11. PIASKOWIANKA Piaski 30 36 33-49 21 22-22 6 3 6 15 11-27 4 3 8 12. ŁYSICA Bodzentyn 30 35 30-39 24 17-12 7 3 5 11 13-27 3 2 10 13. WISŁA Sandomierz 30 33 30-70 23 19-25 7 2 6 10 11-45 3 1 11 14. GKS Rudki 30 33 28-42 19 17-23 5 4 6 14 11-19 4 2 9 15. OKS Opatów 30 30 30-63 21 18-20 6 3 6 9 12-43 3 0 12 16. GKS Nowiny 30 20 26-64 14 14-24 4 2 9 6 12-40 1 3 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa seniorów ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS Stąporków 30 63 87-21 38 59-6 12 2 1 25 28-15 7 4 4 2. ŁKS Łagów 30 56 66-39 37 49-14 12 1 2 19 17-25 5 4 6 3. LZS Samborzec 30 53 60-46 34 40-14 11 1 3 19 20-32 5 4 6 4. NIDZIANKA Bieliny 30 50 55-37 28 34-17 8 4 3 22 21-20 6 4 5 5. MORAVIA Morawica 30 50 50-41 30 27-16 9 3 3 20 23-25 6 2 7 6. SKAŁA Tumlin 30 46 52-39 30 26-17 9 3 3 16 26-22 4 4 7 7. UNIA Sędziszów 30 45 51-44 28 27-20 8 4 3 17 24-24 4 5 6 8. ZENIT Chmielnik 30 44 53-46 33 35-19 11 0 4 11 18-27 2 5 8 9. VICTORIA Skalbmierz 30 44 51-54 32 32-15 9 5 1 12 19-39 3 3 9 10. LECHIA Strawczyn 30 42 65-52 28 41-21 8 4 3 14 24-31 4 2 9 11. ZORZA TEMPO Pacanów 30 39 37-48 27 23-15 7 6 2 12 14-33 3 3 9 12. ZIELEŃ Żelisławice 30 36 36-54 21 22-20 5 6 4 15 14-34 4 3 8 13. KLIMONTOWIANKA Klimontów 30 33 28-47 19 12-16 5 4 6 14 16-31 4 2 9 14. PIAST Chęciny 30 30 40-62 16 21-27 4 4 7 14 19-35 4 2 9 15. ŚWIT Ćmielów 30 22 30-88 12 15-40 3 3 9 10 15-48 3 1 11 16. GRÓD Wiślica 30 17 34-77 12 20-35 4 0 11 5 14-42 1 2 12 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ZRYW Łopuszno 26 58 61-21 32 30-9 10 2 1 26 31-12 8 2 3 2. SAMSON Samsonów 26 57 70-34 37 48-18 12 1 0 20 22-16 6 2 5 3. WICHER Miedziana Góra 26 55 81-33 32 60-17 10 2 1 23 21-16 6 5 2 4. LKS Bolmin 26 48 63-42 26 31-18 8 2 3 22 32-24 6 4 3 5. POLANIE Pierzchnica 26 38 41-38 19 18-16 4 7 2 19 23-22 6 1 6 6. GKS Kluczewsko 26 35 64-73 22 37-29 6 4 3 13 27-44 4 1 8 7. ASTRA Piekoszów 26 33 47-46 21 30-20 6 3 4 12 17-26 3 3 7 8. DĄB Nagłowice 26 30 41-50 18 18-15 5 3 5 12 23-35 4 0 9 9. CZARNOVIA Kielce 26 30 32-49 16 15-24 4 4 5 14 17-25 3 5 5 10. JAWORNIK Gorzków 26 28 46-70 22 29-21 7 1 5 6 17-49 1 3 9 11. PARTYZANT Wodzisław 26 27 47-58 12 27-33 3 3 7 15 20-25 4 3 6 12. AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 26 26 44-61 18 23-24 6 0 7 8 21-37 1 5 7 13. ZRYW Skroniów 26 23 22-51 13 15-22 3 4 6 10 7-29 3 1 9 14. TĘCZA Gowarczów 26 19 31-64 9 16-27 2 3 8 10 15-37 2 4 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 26 63 87-25 35 49-11 11 2 0 28 38-14 8 4 1 2. BASZTA Rytwiany 26 56 62-29 35 37-10 11 2 0 21 25-19 6 3 4 3. ZRYW Zbigniewice 26 51 73-39 33 51-16 11 0 2 18 22-23 5 3 5 4. PIAST Stopnica 26 51 65-36 33 39-17 10 3 0 18 26-19 5 3 5 5. ARKA Pawłów 26 48 69-44 30 45-21 10 0 3 18 24-23 5 3 5 6. STAL Kunów 26 45 54-38 24 22-13 6 6 1 21 32-25 7 0 6 7. PIAST Osiek 26 39 42-38 26 20-16 7 5 1 13 22-22 3 4 6 8. WISŁA Nowy Korczyn 26 35 66-66 26 44-25 8 2 3 9 22-41 2 3 8 9. KAMIENNA Brody 26 33 41-42 23 26-18 7 2 4 10 15-24 3 1 9 10. STAR Starachowice 26 30 43-48 23 23-15 7 2 4 7 20-33 1 4 8 11. GKS Świniary 26 30 31-47 23 18-15 7 2 4 7 13-32 2 1 10 12. MAROL Jacentów 26 15 30-65 9 18-28 2 3 8 6 12-37 2 0 11 13. SOKÓŁ Jachimowice 26 14 29-81 9 13-36 2 3 8 5 16-45 1 2 10 14. KS Tarłów 26 3 17-111 1 9-54 0 1 12 2 8-57 0 2 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa B seniorów grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. LEŚNIK Zagnańsk 16 37 38-16 19 17-6 6 1 1 18 21-10 6 0 2 2. GKS GRÓD Ćmińsk 16 33 44-15 19 28-9 6 1 1 14 16-6 4 2 2 3. AZS WSU Kielce 16 31 36-27 15 20-16 5 0 3 16 16-11 5 1 2 4. LUBRZANKA II Kajetanów 16 27 27-20 17 22-11 5 2 1 10 5-9 2 4 2 5. ULKS Łączna 16 23 29-25 10 15-16 3 1 4 13 14-9 4 1 3 6. KLONÓWKA Masłów 16 20 30-34 10 14-12 2 4 2 10 16-22 3 1 4 7. ORLICZ II Suchedniów 16 14 25-42 11 13-10 3 2 3 3 12-32 1 0 7 8. POLONIA Białogon 16 13 28-37 9 16-17 3 0 5 4 12-20 1 1 6 9. VICTORIA Mniów 16 7 14-55 3 5-24 1 0 7 4 9-31 1 1 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa B seniorów grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 10 26 42-10 13 20-3 4 1 0 13 22-7 4 1 0 2. START Słupia Jędrzejowska 10 25 35-16 12 22-9 4 0 1 13 13-7 4 1 0 3. WIERNA II Małogoszcz 10 16 22-19 7 12-9 2 1 2 9 10-10 3 0 2 4. GLKS Krasocin 10 12 20-27 6 14-16 2 0 3 6 6-11 2 0 3 5. PIASKOWIANKA II Piaski 10 9 13-24 6 5-9 2 0 3 3 8-15 1 0 4 6. STRZELEC Chroberz 10 0 11-47 0 5-19 0 0 5 0 6-28 0 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa B seniorów grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ŁYSICA II Bodzentyn 10 27 33-9 15 16-3 5 0 0 12 17-6 4 0 1 2. MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 10 25 29-10 15 18-2 5 0 0 10 11-8 3 1 1 3. GKS Górno 10 15 15-21 9 7-9 3 0 2 6 8-12 2 0 3 4. ZORZA Czajków 10 10 15-24 10 14-8 3 1 1 0 1-16 0 0 5 5. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 10 9 18-25 6 10-8 2 0 3 3 8-17 1 0 4 6. GKS Szydłów 10 3 6-27 3 6-15 1 0 4 0 0-12 0 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa B seniorów grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JANDAR Bodzechów 12 30 27-8 15 12-2 5 0 1 15 15-6 5 0 1 2. GKS Iwaniska 12 25 22-13 12 8-6 4 0 2 13 14-7 4 1 1 3. ESTER Wojciechowice 12 21 21-14 12 15-7 4 0 2 9 6-7 3 0 3 4. HUTNIK Sandomierz 12 15 9-21 9 6-10 3 0 3 6 3-11 2 0 4 5. HURAGAN Wilczyce 12 14 21-18 11 15-5 3 2 1 3 6-13 1 0 5 6. ALIT II Ożarów 12 13 19-25 3 8-17 1 0 5 10 11-8 3 1 2 7. OKS II Opatów 12 6 11-31 6 9-10 2 0 4 0 2-21 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KORONA SA Kielce 22 64 103-12 31 54-4 10 1 0 33 49-8 11 0 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 22 60 128-11 30 74-4 10 0 1 30 54-7 10 0 1 3. JUVENTA Starachowice 22 43 45-33 25 24-13 8 1 2 18 21-20 6 0 5 4. RODZINA Kielce 22 35 55-46 23 41-16 7 2 2 12 14-30 3 3 5 5. STAL Kunów 22 31 38-50 20 24-24 6 2 3 11 14-26 3 2 6 6. HETMAN Włoszczowa 22 28 35-48 25 28-16 8 1 2 3 7-32 0 3 8 7. KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 22 25 32-61 18 21-21 6 0 5 7 11-40 2 1 8 8. GRANAT Skarżysko 22 24 41-63 14 18-21 4 2 5 10 23-42 3 1 7 9. NEPTUN Końskie 22 22 47-69 11 28-38 3 2 6 11 19-31 3 2 6 10. PONIDZIE-NIDA Pińczów 22 20 31-72 13 11-28 4 1 6 7 20-44 2 1 8 11. ORLICZ Suchedniów 22 16 20-63 8 10-35 2 2 7 8 10-28 2 2 7 12. ZENIT Chmielnik 22 12 16-63 5 10-28 1 2 8 7 6-35 2 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 22 59 107-10 33 62-5 11 0 0 26 45-5 8 2 1 2. KORONA SA Kielce 22 58 106-12 33 67-4 11 0 0 25 39-8 8 1 2 3. RODZINA Kielce 22 55 95-27 30 59-12 10 0 1 25 36-15 8 1 2 4. MORAVIA Morawica 22 41 67-36 26 44-11 8 2 1 15 23-25 4 3 4 5. GRANAT Skarżysko 22 36 44-48 20 26-17 6 2 3 16 18-31 5 1 5 6. JUVENTA Starachowice 22 30 35-44 20 18-14 6 2 3 10 17-30 3 1 7 7. HETMAN Włoszczowa 22 28 35-30 16 16-8 4 4 3 12 19-22 4 0 7 8. SPARTA Kazimierza Wielka 22 25 40-69 18 25-31 6 0 5 7 15-38 2 1 8 9. PONIDZIE-NIDA Pińczów 22 23 40-66 11 26-35 3 2 6 12 14-31 4 0 7 10. ALIT Ożarów 22 19 32-69 9 18-24 3 0 8 10 14-45 3 1 7 11. GKS Nowiny 22 7 9-104 3 7-46 1 0 10 4 2-58 1 1 9 12. NEPTUN Końskie 22 3 12-107 3 10-37 1 0 10 0 2-70 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr. I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ORLĘTA Kielce 16 43 64-11 19 37-6 6 1 1 24 27-5 8 0 0 2. GKS Rudki 16 38 56-18 21 29-7 7 0 1 17 27-11 5 2 1 3. CZARNOVIA Kielce 16 30 32-29 18 18-8 6 0 2 12 14-21 4 0 4 4. SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 16 27 44-28 15 28-14 5 0 3 12 16-14 4 0 4 5. GKS Nowiny 16 24 43-35 9 23-22 3 0 5 15 20-13 5 0 3 6. ŁKS Łagów 16 20 25-41 10 11-22 3 1 4 10 14-19 3 1 4 7. PUCHACZ Nowiny 16 13 22-48 7 14-17 2 1 5 6 8-31 2 0 6 8. ARKA Pawłów 16 11 22-55 4 16-28 1 1 6 7 6-27 2 1 5 9. KOLEJARZ Skarżysko 16 6 17-60 6 10-15 2 0 6 0 7-45 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. VICTORIA Górki Szczukowskie 12 31 58-7 13 27-5 4 1 1 18 31-2 6 0 0 2. SOKÓŁ Rykoszyn 12 28 47-14 15 32-9 5 0 1 13 15-5 4 1 1 3. MKS Stąporków 12 19 23-17 13 15-7 4 1 1 6 8-10 1 3 2 4. TĘCZA Gowarczów 12 14 13-28 8 11-12 2 2 2 6 2-16 2 0 4 5. LKS Bolmin 12 12 20-27 7 9-11 2 1 3 5 11-16 1 2 3 6. ZIELEŃ Żelisławice 12 11 21-49 11 16-18 3 2 1 0 5-31 0 0 6 7. GKS Kluczewsko 12 4 15-55 3 5-20 1 0 5 1 10-35 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NIDZICA Dobiesławice 16 38 50-18 24 31-10 8 0 0 14 19-8 4 2 2 2. SPARTA Kazimierza Wielka 16 37 59-23 24 35-6 8 0 0 13 24-17 4 1 3 3. UNIA Sędziszów 16 32 50-23 20 33-5 6 2 0 12 17-18 4 0 4 4. NAPRZÓD Jędrzejów 16 32 52-21 19 28-9 6 1 1 13 24-12 4 1 3 5. MKS ZDRÓJ Busko 16 27 37-33 20 20-8 6 2 0 7 17-25 2 1 5 6. NIDA Oksa 16 20 41-57 12 20-28 4 0 4 8 21-29 2 2 4 7. SPARTA Kielce 16 13 35-47 7 16-19 2 1 5 6 19-28 2 0 6 8. START Słupia Jędrzejowska 16 7 29-67 4 19-34 1 1 6 3 10-33 1 0 7 9. ZRYW Skroniów 16 3 5-69 3 4-33 1 0 7 0 1-36 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTA Dwikozy 16 42 56-7 20 30-2 6 2 0 22 26-5 7 1 0 2. CUKROWNIK Włostów 16 36 50-22 21 23-8 7 0 1 15 27-14 5 0 3 3. BASZTA Rytwiany 16 29 40-23 15 23-12 5 0 3 14 17-11 4 2 2 4. CZARNI Połaniec 16 24 34-24 13 22-14 4 1 3 11 12-10 3 2 3 5. LZS Samborzec 16 21 35-33 12 22-20 4 0 4 9 13-13 2 3 3 6. SOKÓŁ Jachimowice 16 20 31-43 11 16-22 3 2 3 9 15-21 3 0 5 7. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 16 20 49-57 10 23-20 3 1 4 10 26-37 3 1 4 8. MAROL Jacentów 16 11 28-67 8 16-32 2 2 4 3 12-35 1 0 7 9. GKS Iwaniska 16 4 21-68 4 15-24 1 1 6 0 6-44 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 22 58 79-12 28 41-6 9 1 1 30 38-6 10 0 1 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 22 53 89-18 25 56-12 8 1 2 28 33-6 9 1 1 3. KKP KORONA II Kielce 22 52 104-27 27 62-9 9 0 2 25 42-18 7 4 0 4. MKS Stąporków 22 39 54-42 25 36-13 8 1 2 14 18-29 4 2 5 5. ORLĘTA Kielce 22 32 53-62 22 34-21 7 1 3 10 19-41 3 1 7 6. NIDZIANKA Bieliny 22 28 43-76 22 28-28 7 1 3 6 15-48 2 0 9 7. POLONIA Białogon 22 25 32-32 19 22-10 6 1 4 6 10-22 1 3 7 8. KAMIENNA Brody 22 23 38-81 15 25-31 4 3 4 8 13-50 2 2 7 9. ŁYSICA Bodzentyn 22 22 26-50 12 12-24 3 3 5 10 14-26 3 1 7 10. ORLICZ Suchedniów 22 22 38-58 15 19-26 4 3 4 7 19-32 2 1 8 11. GTS Raków 22 19 41-70 15 24-28 5 0 6 4 17-42 1 1 9 12. ARKA Pawłów 22 6 22-91 5 12-40 1 2 8 1 10-51 0 1 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr. II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SKAŁA Tumlin 22 54 80-21 30 49-8 10 0 1 24 31-13 7 3 1 2. HEKO Czermno 22 53 97-33 31 53-12 10 1 0 22 44-21 7 1 3 3. WIERNA Małogoszcz 22 51 83-29 31 57-11 10 1 0 20 26-18 6 2 3 4. WICHER Miedziana Góra 22 38 74-42 22 50-23 7 1 3 16 24-19 5 1 5 5. ZRYW Łopuszno 22 38 70-44 19 33-18 6 1 4 19 37-26 6 1 4 6. ASTRA Piekoszów 22 33 58-57 15 26-26 5 0 6 18 32-31 6 0 5 7. LECHIA Strawczyn 22 32 62-62 14 30-32 4 2 5 18 32-30 6 0 5 8. GKS GRÓD Ćmińsk 22 26 52-66 17 34-30 5 2 4 9 18-36 3 0 8 9. DEKO Włoszczowa 22 18 32-69 11 16-27 3 2 6 7 16-42 2 1 8 10. PIAST Chęciny 22 16 35-131 9 20-54 3 0 8 7 15-77 2 1 8 11. PARTYZANT Radoszyce 22 14 32-50 7 18-22 2 1 8 7 14-28 2 1 8 12. LUBRZANKA Kajetanów 22 12 32-103 6 22-36 2 0 9 6 10-67 2 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GRÓD Wiślica 22 52 86-29 28 53-11 9 1 1 24 33-18 8 0 3 2. PIASKOWIANKA Piaski 22 47 71-18 22 39-10 6 4 1 25 32-8 8 1 2 3. POLANIE Pierzchnica 22 46 64-26 25 40-11 8 1 2 21 24-15 6 3 2 4. NIDZICA Dobiesławice 22 41 55-34 25 32-11 8 1 2 16 23-23 5 1 5 5. NAPRZÓD Jędrzejów 22 39 67-38 23 33-17 7 2 2 16 34-21 5 1 5 6. ZORZA TEMPO Pacanów 22 31 29-48 24 15-16 8 0 3 7 14-32 2 1 8 7. VICTORIA Skalbmierz 22 28 37-57 19 20-29 6 1 4 9 17-28 3 0 8 8. WISŁA Nowy Korczyn 22 24 36-64 18 24-23 6 0 5 6 12-41 2 0 9 9. ZENIT Chmielnik 22 21 43-65 12 22-34 4 0 7 9 21-31 2 3 6 10. PARTYZANT Wodzisław 22 20 34-77 16 21-33 5 1 5 4 13-44 1 1 9 11. PIAST Stopnica 22 18 27-53 15 21-18 5 0 6 3 6-35 1 0 10 12. MKS ZDRÓJ Busko 22 18 22-62 18 18-20 6 0 5 0 4-42 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. UKS TRÓJKA Sandomierz 22 50 64-29 28 35-11 9 1 1 22 29-18 7 1 3 2. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 22 49 72-24 24 42-12 7 3 1 25 30-12 8 1 2 3. GKS Świniary 22 43 54-22 25 37-8 8 1 2 18 17-14 6 0 5 4. SPARTA Dwikozy 22 37 47-29 22 23-10 7 1 3 15 24-19 4 3 4 5. OLIMPIA Kleczanów 22 35 40-43 25 25-16 8 1 2 10 15-27 3 1 7 6. KLIMONTOWIANKA Klimontów 22 33 49-45 25 33-13 8 1 2 8 16-32 2 2 7 7. OKS Opatów 22 30 52-46 23 33-17 7 2 2 7 19-29 1 4 6 8. HURAGAN Wilczyce 22 26 46-65 15 28-33 4 3 4 11 18-32 3 2 6 9. ESTER Wojciechowice 22 26 33-58 18 19-25 6 0 5 8 14-33 2 2 7 10. MKS CZARNI Połaniec 21 19 22-45 9 8-20 3 0 7 10 14-25 3 1 7 11. KS Tarłów 22 16 29-66 10 13-22 3 1 7 6 16-44 2 0 9 12. BASZTA Rytwiany 21 12 18-54 9 15-28 2 3 6 3 3-26 1 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1994 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA Kielce 16 44 106-8 20 45-4 6 2 0 24 61-4 8 0 0 2. HETMAN Włoszczowa 16 34 45-23 15 19-14 4 3 1 19 26-9 6 1 1 3. JUVENTA Starachowice 16 33 52-18 15 22-9 5 0 3 18 30-9 6 0 2 4. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 29 49-18 15 21-9 5 0 3 14 28-9 4 2 2 5. GRANAT Skarżysko 16 26 52-29 12 31-15 4 0 4 14 21-14 4 2 2 6. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 16 21 21-36 14 14-19 4 2 2 7 7-17 2 1 5 7. GKS Rudki 16 11 19-61 7 11-36 2 1 5 4 8-25 0 4 4 8. KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 16 7 20-86 4 14-42 1 1 6 3 6-44 1 0 7 9. ŁKS Łagów 16 1 11-96 1 5-45 0 1 7 0 6-51 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1994 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NAPRZÓD Jędrzejów 18 46 95-23 24 49-8 8 0 1 22 46-15 7 1 1 2. KKP KORONA II Kielce 18 45 110-11 25 68-2 8 1 0 20 42-9 6 2 1 3. MKS ZDRÓJ Busko 18 39 50-19 23 32-6 7 2 0 16 18-13 5 1 3 4. MORAVIA Morawica 18 37 67-24 22 37-10 7 1 1 15 30-14 5 0 4 5. UNIA Sędziszów 18 33 51-32 18 28-14 6 0 3 15 23-18 5 0 4 6. PONIDZIE-NIDA Pińczów 18 24 48-60 15 26-30 5 0 4 9 22-30 3 0 6 7. DĄB Nagłowice 18 19 38-85 9 17-26 3 0 6 10 21-59 3 1 5 8. VICTORIA Skalbmierz 18 10 40-78 4 19-42 1 1 7 6 21-36 2 0 7 9. ZORZA TEMPO Pacanów 18 7 28-110 6 18-62 2 0 7 1 10-48 0 1 8 10. GRÓD Wiślica 18 4 12-97 1 3-42 0 1 8 3 9-55 1 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1994 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OKS Opatów 16 44 94-13 22 59-5 7 1 0 22 35-8 7 1 0 2. ALIT Ożarów 16 41 84-26 22 43-10 7 1 0 19 41-16 6 1 1 3. ARKA Koprzywnica 16 29 59-37 14 23-17 4 2 2 15 36-20 5 0 3 4. CZARNI Połaniec 16 27 39-26 11 15-16 3 2 3 16 24-10 5 1 2 5. PIAST Osiek 16 19 65-58 12 35-25 4 0 4 7 30-33 2 1 5 6. ZRYW Zbigniewice 16 18 35-78 6 17-40 2 0 6 12 18-38 4 0 4 7. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 16 17 34-50 9 25-24 3 0 5 8 9-26 2 2 4 8. LZS Samborzec 16 15 50-92 12 37-32 4 0 4 3 13-60 1 0 7 9. CUKROWNIK Włostów 16 0 10-90 0 6-41 0 0 8 0 4-49 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz młodszy 1995 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA I Kielce 20 60 200-5 30 120-3 10 0 0 30 80-2 10 0 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 20 40 96-24 21 55-14 7 0 3 19 41-10 6 1 3 3. GRANAT Skarżysko 20 35 49-57 19 32-16 6 1 3 16 17-41 5 1 4 4. ORLĘTA Kielce 20 19 36-129 10 23-41 3 1 6 9 13-88 3 0 7 5. ORLICZ Suchedniów 20 15 31-102 11 20-51 3 2 5 4 11-51 1 1 8 6. ARKA Pawłów 20 6 17-112 4 10-44 1 1 8 2 7-68 0 2 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz młodszy 1995 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA II Kielce 18 49 113-18 25 65-7 8 1 0 24 48-11 8 0 1 2. JUVENTA Starachowice 18 45 94-17 25 58-4 8 1 0 20 36-13 6 2 1 3. HEKO Czermno 18 38 55-33 16 28-19 5 1 3 22 27-14 7 1 1 4. HETMAN Włoszczowa 18 32 34-28 16 12-13 5 1 3 16 22-15 5 1 3 5. NEPTUN Końskie 18 24 36-44 14 28-24 4 2 3 10 8-20 3 1 5 6. POLONIA Białogon 18 22 32-38 9 9-16 3 0 6 13 23-22 4 1 4 7. ASTRA Piekoszów 18 17 32-61 12 20-25 4 0 5 5 12-36 1 2 6 8. PARTYZANT Radoszyce 18 16 28-53 7 15-33 2 1 6 9 13-20 3 0 6 9. SAMSON Samsonów 18 14 24-70 10 12-26 3 1 5 4 12-44 1 1 7 10. PIAST Chęciny 18 4 16-102 4 11-39 1 1 7 0 5-63 0 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz młodszy 1995 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. WISŁA Nowy Korczyn 16 41 65-23 17 37-13 5 2 1 24 28-10 8 0 0 2. JAWORNIK Gorzków 16 29 68-51 16 32-18 5 1 2 13 36-33 4 1 3 3. PIAST Stopnica 16 24 50-36 16 33-17 5 1 2 8 17-19 2 2 4 4. PIASKOWIANKA Piaski 16 21 55-50 12 30-22 4 0 4 9 25-28 3 0 5 5. MORAVIA Morawica 16 1 15-93 0 7-44 0 0 8 1 8-49 0 1 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz młodszy 1995 grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. UKS TRÓJKA Sandomierz 20 50 83-24 25 39-7 8 1 1 25 44-17 8 1 1 2. HURAGAN Wilczyce 20 40 82-64 25 46-25 8 1 1 15 36-39 5 0 5 3. BASZTA Rytwiany 20 26 59-54 18 45-23 6 0 4 8 14-31 2 2 6 4. GKS Iwaniska 20 25 48-61 10 21-22 3 1 6 15 27-39 5 0 5 5. SPARTA Dwikozy 20 25 39-48 13 22-26 4 1 5 12 17-22 4 0 6 6. KLIMONTOWIANKA Klimontów 20 10 25-85 6 14-46 2 0 8 4 11-39 1 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1996 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 46 140-9 24 80-3 8 0 0 22 60-6 7 1 0 2. KKP KORONA Kielce 16 39 109-25 22 67-9 7 1 0 17 42-16 5 2 1 3. NEPTUN Końskie 16 28 53-63 19 35-26 6 1 1 9 18-37 3 0 5 4. NIDZIANKA Bieliny 16 28 47-66 16 28-31 5 1 2 12 19-35 4 0 4 5. ŁYSICA Bodzentyn 16 25 64-42 16 35-18 5 1 2 9 29-24 3 0 5 6. GKS Nowiny 16 13 28-76 6 14-34 2 0 6 7 14-42 2 1 5 7. LUBRZANKA Kajetanów 16 13 33-72 12 16-27 4 0 4 1 17-45 0 1 7 8. GKS Rudki 16 10 31-78 7 15-30 2 1 5 3 16-48 1 0 7 9. SKAŁA Tumlin 16 9 29-103 6 17-49 2 0 6 3 12-54 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1996 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ZENIT Chmielnik 20 44 64-26 23 32-12 7 2 1 21 32-14 6 3 1 2. MKS ZDRÓJ Busko 20 43 74-38 25 42-14 8 1 1 18 32-24 5 3 2 3. PONIDZIE-NIDA Pińczów 20 35 60-37 15 34-19 4 3 3 20 26-18 6 2 2 4. WIERNA Małogoszcz 20 25 35-41 14 16-20 4 2 4 11 19-21 3 2 5 5. MORAVIA Morawica 20 12 29-77 5 14-37 1 2 7 7 15-40 2 1 7 6. SPARTA Kazimierza Wielka 20 10 31-74 4 16-37 1 1 8 6 15-37 2 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1996 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ALIT Ożarów 12 30 56-17 15 34-7 5 0 1 15 22-10 5 0 1 2. CZARNI Połaniec 12 21 41-25 15 30-7 5 0 1 6 11-18 2 0 4 3. UKS TRÓJKA Sandomierz 12 16 32-23 7 18-9 2 1 3 9 14-14 3 0 3 4. ARKA Koprzywnica 12 4 6-70 3 4-26 1 0 5 1 2-44 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1997 gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA Kielce 12 31 40-15 18 21-7 6 0 0 13 19-8 4 1 1 2. PIASKOWIANKA Piaski 12 20 23-17 10 12-9 3 1 2 10 11-8 3 1 2 3. ORLĘTA Kielce 12 1 8-39 1 4-18 0 1 5 0 4-21 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1997 gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. LECHIA Strawczyn 12 21 20-17 14 13-7 4 2 0 7 7-10 2 1 3 2. ORLICZ Suchedniów 12 15 20-18 10 12-7 3 1 2 5 8-11 1 2 3 3. LEŚNIK Zagnańsk 12 14 17-22 10 9-9 3 1 2 4 8-13 1 1 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1997 gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS NEPTUN Końskie 12 34 37-9 18 23-6 6 0 0 16 14-3 5 1 0 2. PARTYZANT Radoszyce 12 10 18-27 7 7-6 2 1 3 3 11-21 1 0 5 3. HEKO Czermno 12 8 9-28 4 5-17 1 1 4 4 4-11 1 1 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1997 gr.IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 12 24 23-11 13 12-5 4 1 1 11 11-6 3 2 1 2. SOKÓŁ Starachowice 12 23 17-11 11 8-7 3 2 1 12 9-4 4 0 2 3. GRANAT Skarżysko 12 4 9-27 0 3-14 0 0 6 4 6-13 1 1 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1997 gr.V ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 36 68-7 18 27-5 6 0 0 18 41-2 6 0 0 2. ŚWIT Ćmielów 12 11 20-36 10 16-15 3 1 2 1 4-21 0 1 5 3. WISŁA Sandomierz 12 5 10-55 4 6-29 1 1 4 1 4-26 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik starszy 1998 gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SUKS SOKÓŁ Starachowice 12 34 46-7 18 25-2 6 0 0 16 21-5 5 1 0 2. ORLICZ Suchedniów 12 19 26-18 10 15-9 3 1 2 9 11-9 3 0 3 3. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 12 18 36-21 9 12-9 3 0 3 9 24-12 3 0 3 4. SPARTAKUS RAZEM Daleszyce 12 0 5-67 0 3-38 0 0 6 0 2-29 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik starszy 1998 gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 29 30-13 13 16-10 4 1 1 16 14-3 5 1 0 2. JUVENTA Starachowice 12 24 23-9 9 8-4 2 3 1 15 15-5 5 0 1 3. GRANAT Skarżysko 12 8 10-18 3 5-11 1 0 5 5 5-7 1 2 3 4. ŚWIT Ćmielów 12 7 8-31 3 2-15 1 0 5 4 6-16 1 1 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik starszy 1998 gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. POLONIA Białogon 12 24 18-7 13 10-4 4 1 1 11 8-3 3 2 1 2. HETMAN Włoszczowa 12 22 13-5 16 11-2 5 1 0 6 2-3 1 3 2 3. WIERNA Małogoszcz 12 14 13-16 7 4-8 2 1 3 7 9-8 2 1 3 4. ASTRA Piekoszów 12 6 4-20 3 1-8 0 3 3 3 3-12 1 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik starszy 1998 gr.IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 12 24 26-11 16 16-1 5 1 0 8 10-10 2 2 2 2. CZARNI Połaniec 12 16 15-18 8 8-8 2 2 2 8 7-10 2 2 2 3. MORAVIA Morawica 12 14 11-18 12 9-6 4 0 2 2 2-12 0 2 4 4. SPARTA Kazimierza Wielka 12 12 14-19 9 10-8 2 3 1 3 4-11 1 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik młodszy 1999 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA Kielce 12 33 22-2 18 13-0 6 0 0 15 9-2 5 0 1 2. SPARTA Kazimierza Wielka 12 15 14-16 6 5-10 2 0 5 9 9-6 3 0 2 3. Piaskowianka Piaski 12 6 6-24 3 3-11 1 0 4 3 3-13 1 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik młodszy 1999 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 28 38-4 16 26-1 5 1 0 12 12-3 4 0 2 2. JUVENTA Starachowice 12 23 42-12 10 14-10 3 1 2 13 28-2 4 1 1 3. STAR Starachowice 12 1 4-68 0 1-32 0 0 6 1 3-36 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Puchar Kazimierza Deyny rocznik 1993 ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. LUBELSKI ZPN 6 14 13-4 7 6-1 2 1 0 7 7-3 2 1 0 2. PODKARPACKI ZPN 6 10 12-7 6 10-4 2 0 1 4 2-3 1 1 1 3. MAŁOPOLSKI ZPN 6 5 4-8 4 3-3 1 1 1 1 1-5 0 1 2 4. ŚWIĘTOKRZYSKI ZPN 6 4 5-15 4 3-4 1 1 1 0 2-11 0 0 3 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Puchar Jerzego Michałowicza rocznik 1994 ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MAŁOPOLSKI ZPN 6 15 14-4 9 7-0 3 0 0 6 7-4 2 0 1 2. LUBELSKI ZPN 6 9 11-11 6 5-2 2 0 1 3 6-9 1 0 2 3. PODKARPACKI ZPN 6 6 12-11 3 9-8 1 0 2 3 3-3 1 0 2 4. ŚWIĘTOKRZYSKI ZPN 6 6 7-18 6 7-6 2 0 1 0 0-12 0 0 3 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Puchar Wacława Kuchara rocznik 1995 ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ŚWIĘTOKRZYSKI ZPN 6 13 8-3 7 6-2 2 1 0 6 2-1 2 0 1 2. MAŁOPOLSKI ZPN 6 10 8-3 7 6-1 2 1 0 3 2-2 1 0 2 3. LUBELSKI ZPN 6 8 6-6 3 2-3 1 0 2 5 4-3 1 2 0 4. PODKARPACKI ZPN 6 3 2-12 0 0-4 0 0 3 3 2-8 1 0 2 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Puchar Kazimierza Górskiego rocznik 1996 ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MAŁOPOLSKI ZPN 6 12 9-5 5 5-3 1 2 0 7 4-2 2 1 0 2. PODKARPACKI ZPN 6 11 12-7 6 6-4 2 0 1 5 6-3 1 2 0 3. LUBELSKI ZPN 6 7 10-8 3 3-3 0 3 0 4 7-5 1 1 1 4. ŚWIĘTOKRZYSKI ZPN 6 1 7-18 0 3-11 0 0 3 1 4-7 0 1 2 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik młodszy 1999 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. WISŁA II Sandomierz 6 10 12-7 7 9-1 2 1 0 3 3-6 1 0 2 2. OLIMPIA Kleczanów 6 10 9-6 6 3-2 2 0 1 4 6-4 1 1 1 3. WISŁA I Sandomierz 6 6 7-15 6 7-6 2 0 1 0 0-9 0 0 3 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 02.07.2009 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych