Klasa A seniorów grupa I

     Godzina   Termin  1 -   24  sierpień  2008 r.  - niedziela 

      15:00    ZRYW Skroniów                  - JAWORNIK Gorzków                1 : 1         
      15:00    DĄB Nagłowice                  - LKS Bolmin                      0 : 1         
      15:00    SAMSON Samsonów                - CZARNOVIA Kielce                5 : 1         
      15:00    ZRYW Łopuszno                  - GKS Kluczewsko                  5 : 2         
      15:00    TĘCZA Gowarczów                - PARTYZANT Wodzisław             1 : 2         
      15:00    WICHER Miedziana Góra          - POLANIE Pierzchnica             2 : 2         


 
Godzina Termin 2 - 30 sierpień 2008 r. - sobota 17:00 GKS Kluczewsko - TĘCZA Gowarczów 9 : 1 15:00 CZARNOVIA Kielce - ZRYW Łopuszno 0 : 5 Godzina Termin 2 - 31 sierpień 2008 r. - niedziela 15:00 PARTYZANT Wodzisław - WICHER Miedziana Góra 1 : 1 15:00 LKS Bolmin - SAMSON Samsonów 3 : 2 15:00 JAWORNIK Gorzków - DĄB Nagłowice 1 : 2 15:00 ASTRA Piekoszów - ZRYW Skroniów 5 : 1
Godzina Termin 3 - 7 wrzesień 2008 r. - niedziela 15:00 ZRYW Skroniów - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 3 : 1 15:00 DĄB Nagłowice - ASTRA Piekoszów 2 : 2 15:00 SAMSON Samsonów - JAWORNIK Gorzków 7 : 1 15:00 ZRYW Łopuszno - LKS Bolmin 0 : 0 15:00 TĘCZA Gowarczów - CZARNOVIA Kielce 1 : 1 15:00 WICHER Miedziana Góra - GKS Kluczewsko 10 : 1 15:00 POLANIE Pierzchnica - PARTYZANT Wodzisław 0 : 0
Godzina Termin 1 - 10 wrzesień 2008 r. - środa 16:30 ASTRA Piekoszów - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 4 : 0
Godzina Termin 4 - 14 wrzesień 2008 r. - niedziela 15:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0 15:00 GKS Kluczewsko - POLANIE Pierzchnica 4 : 1 15:00 CZARNOVIA Kielce - WICHER Miedziana Góra 1 : 2 15:00 LKS Bolmin - TĘCZA Gowarczów 0 : 2 15:00 JAWORNIK Gorzków - ZRYW Łopuszno 0 : 3 W 15:00 ASTRA Piekoszów - SAMSON Samsonów 3 : 0 15:00 ZRYW Skroniów - DĄB Nagłowice 2 : 1
Godzina Termin 2 - 17 wrzesień 2008 r. - środa 16:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - POLANIE Pierzchnica 1 : 2
Godzina Termin 5 - 21 wrzesień 2008 r. - niedziela 15:00 DĄB Nagłowice - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 4 : 1 15:00 SAMSON Samsonów - ZRYW Skroniów 5 : 2 15:00 ZRYW Łopuszno - ASTRA Piekoszów 2 : 1 15:00 TĘCZA Gowarczów - JAWORNIK Gorzków 3 : 3 15:00 WICHER Miedziana Góra - LKS Bolmin 1 : 2 15:00 POLANIE Pierzchnica - CZARNOVIA Kielce 0 : 0 15:00 PARTYZANT Wodzisław - GKS Kluczewsko 4 : 5
Godzina Termin 6 - 28 wrzesień 2008 r. - niedziela 15:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - GKS Kluczewsko 4 : 1 15:00 PARTYZANT Wodzisław - CZARNOVIA Kielce 3 : 0 15:00 LKS Bolmin - POLANIE Pierzchnica 3 : 1 15:00 JAWORNIK Gorzków - WICHER Miedziana Góra 1 : 2 15:00 ASTRA Piekoszów - TĘCZA Gowarczów 0 : 4 15:00 ZRYW Skroniów - ZRYW Łopuszno 0 : 0 15:00 DĄB Nagłowice - SAMSON Samsonów 1 : 2
Godzina Termin 7 - 5 październik 2008 r. - niedziela 15:00 SAMSON Samsonów - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 5 : 2 15:00 ZRYW Łopuszno - DĄB Nagłowice 5 : 0 15:00 TĘCZA Gowarczów - ZRYW Skroniów 2 : 0 15:00 WICHER Miedziana Góra - ASTRA Piekoszów 1 : 1 15:00 PARTYZANT Wodzisław - LKS Bolmin 5 : 2 15:00 GKS Kluczewsko - CZARNOVIA Kielce 2 : 2
Godzina Termin 8 - 12 październik 2008 r. - niedziela 14:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - CZARNOVIA Kielce 1 : 3 14:00 LKS Bolmin - GKS Kluczewsko 4 : 0 14:00 JAWORNIK Gorzków - PARTYZANT Wodzisław 4 : 0 14:00 ASTRA Piekoszów - POLANIE Pierzchnica 2 : 3 14:00 ZRYW Skroniów - WICHER Miedziana Góra 0 : 2 14:00 DĄB Nagłowice - TĘCZA Gowarczów 0 : 0 14:00 SAMSON Samsonów - ZRYW Łopuszno 3 : 1
Godzina Termin 9 - 19 październik 2008 r. - niedziela 14:00 ZRYW Łopuszno - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 2 : 0 14:00 TĘCZA Gowarczów - SAMSON Samsonów 0 : 3 W 14:00 WICHER Miedziana Góra - DĄB Nagłowice 5 : 1 14:00 POLANIE Pierzchnica - ZRYW Skroniów 2 : 0 14:00 PARTYZANT Wodzisław - ASTRA Piekoszów 0 : 2 14:00 GKS Kluczewsko - JAWORNIK Gorzków 5 : 3 14:00 CZARNOVIA Kielce - LKS Bolmin 0 : 4
Godzina Termin 10 - 26 październik 2008 r. - niedziela 13:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - LKS Bolmin 2 : 4 13:00 JAWORNIK Gorzków - CZARNOVIA Kielce 0 : 0 13:00 ASTRA Piekoszów - GKS Kluczewsko 3 : 1 13:00 ZRYW Skroniów - PARTYZANT Wodzisław 2 : 3 13:00 DĄB Nagłowice - POLANIE Pierzchnica 2 : 0 13:00 SAMSON Samsonów - WICHER Miedziana Góra 1 : 1 13:00 ZRYW Łopuszno - TĘCZA Gowarczów 2 : 0
Godzina Termin 11 - 2 listopad 2008 r. - niedziela 13:00 TĘCZA Gowarczów - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 0 : 0 13:00 WICHER Miedziana Góra - ZRYW Łopuszno 3 : 2 13:00 POLANIE Pierzchnica - SAMSON Samsonów 0 : 0 13:00 PARTYZANT Wodzisław - DĄB Nagłowice 2 : 4 13:00 GKS Kluczewsko - ZRYW Skroniów 0 : 1 13:00 ASTRA Piekoszów - CZARNOVIA Kielce 1 : 1 13:00 LKS Bolmin - JAWORNIK Gorzków 3 : 0
Godzina Termin 12 - 8 listopad 2008 r. - sobota 12:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - JAWORNIK Gorzków 5 : 1 12:00 ASTRA Piekoszów - LKS Bolmin 2 : 2 12:00 ZRYW Skroniów - CZARNOVIA Kielce 0 : 2 12:00 DĄB Nagłowice - GKS Kluczewsko 1 : 0 12:00 SAMSON Samsonów - PARTYZANT Wodzisław 3 : 1 12:00 ZRYW Łopuszno - POLANIE Pierzchnica 1 : 0 12:00 TĘCZA Gowarczów - WICHER Miedziana Góra 3 : 2
Godzina Termin 13 - 11 listopad 2008 r. - wtorek 12:00 WICHER Miedziana Góra - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 6 : 2 12:00 POLANIE Pierzchnica - TĘCZA Gowarczów 2 : 2 13:00 PARTYZANT Wodzisław - ZRYW Łopuszno 3 : 4 12:00 GKS Kluczewsko - SAMSON Samsonów 4 : 3 12:00 DĄB Nagłowice - CZARNOVIA Kielce 4 : 1 12:00 LKS Bolmin - ZRYW Skroniów 1 : 0 12:00 JAWORNIK Gorzków - ASTRA Piekoszów 3 : 2
Godzina Termin 7 - 16 listopad 2008 r. - niedziela 12:00 POLANIE Pierzchnica - JAWORNIK Gorzków 3 : 0
Godzina Termin 15 - 5 kwiecień 2009 r. - niedziela 15:00 POLANIE Pierzchnica - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 2 : 2 15:00 WICHER Miedziana Góra - PARTYZANT Wodzisław 2 : 0 15:00 TĘCZA Gowarczów - GKS Kluczewsko 1 : 2 15:00 ZRYW Łopuszno - CZARNOVIA Kielce 2 : 1 15:00 SAMSON Samsonów - LKS Bolmin 3 : 2 15:00 DĄB Nagłowice - JAWORNIK Gorzków 0 : 0 15:00 ZRYW Skroniów - ASTRA Piekoszów 0 : 1
Godzina Termin 16 - 11 kwiecień 2009 r. - sobota 13:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - ZRYW Skroniów 0 : 1 13:00 ASTRA Piekoszów - DĄB Nagłowice 4 : 1 13:00 JAWORNIK Gorzków - SAMSON Samsonów 0 : 1 13:00 LKS Bolmin - ZRYW Łopuszno 0 : 2 13:00 CZARNOVIA Kielce - TĘCZA Gowarczów 2 : 0 13:00 GKS Kluczewsko - WICHER Miedziana Góra 1 : 1 13:00 PARTYZANT Wodzisław - POLANIE Pierzchnica 0 : 5
Godzina Termin 17 - 18 kwiecień 2009 r. - sobota 11:00 SAMSON Samsonów - ASTRA Piekoszów 2 : 1 Godzina Termin 17 - 19 kwiecień 2009 r. - niedziela 15:00 PARTYZANT Wodzisław - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 1 : 1 15:00 POLANIE Pierzchnica - GKS Kluczewsko 1 : 5 15:00 WICHER Miedziana Góra - CZARNOVIA Kielce 4 : 2 15:00 TĘCZA Gowarczów - LKS Bolmin 1 : 3 15:00 ZRYW Łopuszno - JAWORNIK Gorzków 4 : 1 15:00 DĄB Nagłowice - ZRYW Skroniów 1 : 0
Godzina Termin 18 - 26 kwiecień 2009 r. - niedziela 15:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - DĄB Nagłowice 2 : 6 15:00 ZRYW Skroniów - SAMSON Samsonów 0 : 0 15:00 ASTRA Piekoszów - ZRYW Łopuszno 1 : 1 15:00 JAWORNIK Gorzków - TĘCZA Gowarczów 4 : 1 15:00 LKS Bolmin - WICHER Miedziana Góra 1 : 1 12:30 CZARNOVIA Kielce - POLANIE Pierzchnica 0 : 2 15:00 GKS Kluczewsko - PARTYZANT Wodzisław 3 : 2
Godzina Termin 14 - 29 kwiecień 2009 r. - środa 17:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - ASTRA Piekoszów 2 : 0 Godzina Termin 14 - 30 kwiecień 2009 r. - czwartek 17:00 JAWORNIK Gorzków - ZRYW Skroniów 4 : 0 17:00 LKS Bolmin - DĄB Nagłowice 2 : 1 17:00 CZARNOVIA Kielce - SAMSON Samsonów 0 : 3 17:00 GKS Kluczewsko - ZRYW Łopuszno 0 : 5 17:00 PARTYZANT Wodzisław - TĘCZA Gowarczów 1 : 1 17:00 POLANIE Pierzchnica - WICHER Miedziana Góra 0 : 0
Godzina Termin 19 - 3 maj 2009 r. - niedziela 17:00 GKS Kluczewsko - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 2 : 5 15:00 CZARNOVIA Kielce - PARTYZANT Wodzisław 2 : 2 15:00 POLANIE Pierzchnica - LKS Bolmin 2 : 2 15:00 WICHER Miedziana Góra - JAWORNIK Gorzków 9 : 1 15:00 TĘCZA Gowarczów - ASTRA Piekoszów 2 : 3 15:00 ZRYW Łopuszno - ZRYW Skroniów 2 : 0 15:00 SAMSON Samsonów - DĄB Nagłowice 3 : 1
Godzina Termin 20 - 10 maj 2009 r. - niedziela 15:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - SAMSON Samsonów 0 : 3 15:00 DĄB Nagłowice - ZRYW Łopuszno 0 : 3 15:00 ZRYW Skroniów - TĘCZA Gowarczów 1 : 1 15:00 ASTRA Piekoszów - WICHER Miedziana Góra 2 : 3 15:00 JAWORNIK Gorzków - POLANIE Pierzchnica 3 : 2 15:00 LKS Bolmin - PARTYZANT Wodzisław 4 : 3 15:00 CZARNOVIA Kielce - GKS Kluczewsko 2 : 2
Godzina Termin 21 - 17 maj 2009 r. - niedziela 14:00 CZARNOVIA Kielce - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 1 : 1 17:00 GKS Kluczewsko - LKS Bolmin 3 : 3 15:00 PARTYZANT Wodzisław - JAWORNIK Gorzków 3 : 4 15:00 POLANIE Pierzchnica - ASTRA Piekoszów 3 : 2 15:00 WICHER Miedziana Góra - ZRYW Skroniów 6 : 0 15:00 TĘCZA Gowarczów - DĄB Nagłowice 2 : 3 17:00 ZRYW Łopuszno - SAMSON Samsonów 0 : 2
Godzina Termin 22 - 24 maj 2009 r. - niedziela 15:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - ZRYW Łopuszno 2 : 0 17:00 SAMSON Samsonów - TĘCZA Gowarczów 4 : 1 15:00 DĄB Nagłowice - WICHER Miedziana Góra 1 : 2 15:00 ZRYW Skroniów - POLANIE Pierzchnica 2 : 3 15:00 ASTRA Piekoszów - PARTYZANT Wodzisław 0 : 3 15:00 JAWORNIK Gorzków - GKS Kluczewsko 1 : 3 15:00 LKS Bolmin - CZARNOVIA Kielce 2 : 3
Godzina Termin 23 - 30 maj 2009 r. - sobota 17:30 TĘCZA Gowarczów - ZRYW Łopuszno 0 : 4 Godzina Termin 23 - 31 maj 2009 r. - niedziela 15:00 LKS Bolmin - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 3 : 3 15:00 CZARNOVIA Kielce - JAWORNIK Gorzków 3 : 2 17:00 GKS Kluczewsko - ASTRA Piekoszów 1 : 1 15:00 PARTYZANT Wodzisław - ZRYW Skroniów 1 : 2 15:00 POLANIE Pierzchnica - DĄB Nagłowice 3 : 2 15:00 WICHER Miedziana Góra - SAMSON Samsonów 2 : 1
Godzina Termin 24 - 7 czerwiec 2009 r. - niedziela 15:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - TĘCZA Gowarczów 3 : 0 15:00 ZRYW Łopuszno - WICHER Miedziana Góra 4 : 1 15:00 SAMSON Samsonów - POLANIE Pierzchnica 2 : 1 15:00 DĄB Nagłowice - PARTYZANT Wodzisław 2 : 3 15:00 ZRYW Skroniów - GKS Kluczewsko 3 : 2 15:00 CZARNOVIA Kielce - ASTRA Piekoszów 3 : 1 15:00 JAWORNIK Gorzków - LKS Bolmin 4 : 2
Godzina Termin 25 - 11 czerwiec 2009 r. - czwartek 17:00 JAWORNIK Gorzków - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 4 : 3 17:00 LKS Bolmin - ASTRA Piekoszów 5 : 0 17:00 CZARNOVIA Kielce - ZRYW Skroniów 0 : 0 17:00 GKS Kluczewsko - DĄB Nagłowice 3 : 1 17:00 PARTYZANT Wodzisław - SAMSON Samsonów 3 : 2 17:00 POLANIE Pierzchnica - ZRYW Łopuszno 0 : 1 17:00 WICHER Miedziana Góra - TĘCZA Gowarczów 9 : 2
Godzina Termin 26 - 14 czerwiec 2009 r. - niedziela 17:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - WICHER Miedziana Góra 0 : 3 W 17:00 TĘCZA Gowarczów - POLANIE Pierzchnica 0 : 1 17:00 ZRYW Łopuszno - PARTYZANT Wodzisław 1 : 1 17:00 SAMSON Samsonów - GKS Kluczewsko 5 : 3 17:00 CZARNOVIA Kielce - DĄB Nagłowice 1 : 0 17:00 ZRYW Skroniów - LKS Bolmin 1 : 5 17:00 ASTRA Piekoszów - JAWORNIK Gorzków 3 : 0