Młodzicy młodsi 1995 grupa II

     Godzina   Termin  1 -   26  sierpień  2006 r.  - sobota

      15:00    UMLKS Suchedniów               - UKS JEDYNKA Piekoszów           5 : 0         
      15:00    GRANAT Skarżysko               - MKS NEPTUN Końskie              2 : 2         


 
Godzina Termin 2 - 2 wrzesień 2006 r. - sobota 15:00 UKS JEDYNKA Piekoszów - GRANAT Skarżysko 0 : 5
Godzina Termin 3 - 9 wrzesień 2006 r. - sobota 15:00 MKS NEPTUN Końskie - UKS JEDYNKA Piekoszów 3 : 0 W
Godzina Termin 4 - 16 wrzesień 2006 r. - sobota 15:00 UMLKS Suchedniów - GRANAT Skarżysko 1 : 9
Godzina Termin 5 - 23 wrzesień 2006 r. - sobota 15:00 MKS NEPTUN Końskie - UMLKS Suchedniów 4 : 1
Godzina Termin 6 - 30 wrzesień 2006 r. - sobota 15:00 UKS JEDYNKA Piekoszów - UMLKS Suchedniów 3 : 2 15:00 MKS NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko 1 : 2
Godzina Termin 7 - 7 październik 2006 r. - sobota 15:00 GRANAT Skarżysko - UKS JEDYNKA Piekoszów 7 : 0
Godzina Termin 8 - 14 październik 2006 r. - sobota 15:00 UKS JEDYNKA Piekoszów - MKS NEPTUN Końskie 0 : 3
Godzina Termin 9 - 21 październik 2006 r. - sobota 15:00 GRANAT Skarżysko - UMLKS Suchedniów 4 : 0
Godzina Termin 10 - 28 październik 2006 r. - sobota 15:00 UMLKS Suchedniów - MKS NEPTUN Końskie 0 : 6
Godzina Termin 11 - 5 kwiecień 2007 r. - czwartek 15:00 GRANAT Skarżysko - POLONIA Białogon 4 : 1 Godzina Termin 11 - 10 kwiecień 2007 r. - wtorek 15:00 UKS JEDYNKA Piekoszów - UMLKS Suchedniów 2 : 1
Godzina Termin 12 - 14 kwiecień 2007 r. - sobota 11:00 UMLKS Suchedniów - POLONIA Białogon 4 : 2
Godzina Termin 11 - 18 kwiecień 2007 r. - środa 15:00 POLONIA Białogon - MKS NEPTUN Końskie 4 : 1
Godzina Termin 13 - 21 kwiecień 2007 r. - sobota 15:00 POLONIA Białogon - GRANAT Skarżysko 0 : 1 11:00 UKS JEDYNKA Piekoszów - MKS NEPTUN Końskie 0 : 0
Godzina Termin 11 - 25 kwiecień 2007 r. - środa 17:00 MKS NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko 1 : 3
Godzina Termin 14 - 28 kwiecień 2007 r. - sobota 15:00 MKS NEPTUN Końskie - POLONIA Białogon 4 : 0 15:00 GRANAT Skarżysko - UMLKS Suchedniów 7 : 1
Godzina Termin 15 - 5 maj 2007 r. - sobota 13:30 UMLKS Suchedniów - MKS NEPTUN Końskie 2 : 2 15:00 POLONIA Białogon - UKS JEDYNKA Piekoszów 1 : 0
Godzina Termin 11 - 9 maj 2007 r. - środa 15:00 UKS JEDYNKA Piekoszów - POLONIA Białogon 1 : 2
Godzina Termin 16 - 12 maj 2007 r. - sobota 11:00 UMLKS Suchedniów - UKS JEDYNKA Piekoszów 3 : 1 15:00 GRANAT Skarżysko - MKS NEPTUN Końskie 5 : 1
Godzina Termin 11 - 16 maj 2007 r. - środa 15:00 UMLKS Suchedniów - POLONIA Białogon 9 : 1
Godzina Termin 17 - 19 maj 2007 r. - sobota 15:00 UKS JEDYNKA Piekoszów - GRANAT Skarżysko 0 : 2 13:00 POLONIA Białogon - UMLKS Suchedniów 1 : 4
Godzina Termin 12 - 23 maj 2007 r. - środa 15:30 GRANAT Skarżysko - UKS JEDYNKA Piekoszów 5 : 1
Godzina Termin 18 - 26 maj 2007 r. - sobota 15:00 GRANAT Skarżysko - POLONIA Białogon 8 : 0 15:00 MKS NEPTUN Końskie - UKS JEDYNKA Piekoszów 5 : 0
Godzina Termin 11 - 30 maj 2007 r. - środa 17:00 POLONIA Białogon - GRANAT Skarżysko 0 : 3
Godzina Termin 19 - 2 czerwiec 2007 r. - sobota 15:00 POLONIA Białogon - MKS NEPTUN Końskie 0 : 2 11:30 UMLKS Suchedniów - GRANAT Skarżysko 1 : 6
Godzina Termin 11 - 6 czerwiec 2007 r. - środa 15:00 MKS NEPTUN Końskie - POLONIA Białogon 3 : 0
Godzina Termin 20 - 9 czerwiec 2007 r. - sobota 09:00 MKS NEPTUN Końskie - UMLKS Suchedniów 5 : 0 15:00 UKS JEDYNKA Piekoszów - POLONIA Białogon 2 : 4
Godzina Termin 11 - 12 czerwiec 2007 r. - wtorek 16:30 POLONIA Białogon - UMLKS Suchedniów 2 : 3 Godzina Termin 11 - 16 czerwiec 2007 r. - sobota 15:00 POLONIA Białogon - UKS JEDYNKA Piekoszów 6 : 1