Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.II

     Godzina   Termin  1 -   20  sierpień  2006 r.  - niedziela

      15:00    SPARTA Dwikozy                 - SPARTA Kazimierza Wielka        1 : 2         
      15:00    KAMIENNA Brody                 - ALIT Ożarów                     1 : 1         
      15:00    STAL Kunów                     - KLIMONTOWIANKA Klimontów        4 : 1         


 
Godzina Termin 2 - 27 sierpień 2006 r. - niedziela 15:00 ALIT Ożarów - STAL Kunów 1 : 2 15:00 SPARTA Kazimierza Wielka - KAMIENNA Brody 3 : 1
Godzina Termin 3 - 3 wrzesień 2006 r. - niedziela 14:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ŚWIT Ćmielów 3 : 0 14:00 STAL Kunów - SPARTA Kazimierza Wielka 6 : 1 14:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ALIT Ożarów 4 : 1
Godzina Termin 4 - 10 wrzesień 2006 r. - niedziela 14:00 SPARTA Kazimierza Wielka - KLIMONTOWIANKA Klimontów 5 : 0 14:00 ŚWIT Ćmielów - SPARTA Dwikozy 0 : 4 14:00 GKS Rudki - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2 : 4
Godzina Termin 5 - 17 wrzesień 2006 r. - niedziela 14:00 SPARTA Dwikozy - GKS Rudki 3 : 1 14:00 KAMIENNA Brody - ŚWIT Ćmielów 2 : 0 14:00 ALIT Ożarów - SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 2
Godzina Termin 6 - 24 wrzesień 2006 r. - niedziela 13:00 ŚWIT Ćmielów - STAL Kunów 0 : 4 13:00 GKS Rudki - KAMIENNA Brody 4 : 1
Godzina Termin 7 - 1 październik 2006 r. - niedziela 13:00 STAL Kunów - GKS Rudki 6 : 2 13:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ŚWIT Ćmielów 1 : 2
Godzina Termin 8 - 8 październik 2006 r. - niedziela 13:00 ŚWIT Ćmielów - ALIT Ożarów 0 : 1 13:00 GKS Rudki - KLIMONTOWIANKA Klimontów 5 : 0 13:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTA Dwikozy 1 : 1
Godzina Termin 9 - 15 październik 2006 r. - niedziela 12:00 KAMIENNA Brody - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 4 12:00 ALIT Ożarów - GKS Rudki 4 : 3 12:00 SPARTA Kazimierza Wielka - ŚWIT Ćmielów 3 : 2
Godzina Termin 10 - 22 październik 2006 r. - niedziela 12:00 GKS Rudki - SPARTA Kazimierza Wielka 4 : 2 12:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - STAL Kunów 3 : 2 12:00 SPARTA Dwikozy - KAMIENNA Brody 5 : 2
Godzina Termin 11 - 29 październik 2006 r. - niedziela 11:00 STAL Kunów - SPARTA Dwikozy 8 : 0 11:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 9
Godzina Termin 12 - 5 listopad 2006 r. - niedziela 11:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ALIT Ożarów 3 : 2 11:00 SPARTA Dwikozy - KLIMONTOWIANKA Klimontów 0 : 1 11:00 KAMIENNA Brody - STAL Kunów 1 : 1
Godzina Termin 13 - 12 listopad 2006 r. - niedziela 10:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - KAMIENNA Brody 3 : 1 10:00 ALIT Ożarów - SPARTA Dwikozy 5 : 1 10:00 SPARTA Kazimierza Wielka - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 2 10:00 ŚWIT Ćmielów - GKS Rudki 0 : 1
Godzina Termin 14 - 31 marzec 2007 r. - sobota 13:30 ALIT Ożarów - KAMIENNA Brody 4 : 1 Godzina Termin 14 - 1 kwiecień 2007 r. - niedziela 13:00 SPARTA Kazimierza Wielka - SPARTA Dwikozy 1 : 0 13:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - STAL Kunów 0 : 3 W
Godzina Termin 15 - 7 kwiecień 2007 r. - sobota 11:00 STAL Kunów - ALIT Ożarów 4 : 0 11:00 KAMIENNA Brody - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 1
Godzina Termin 16 - 14 kwiecień 2007 r. - sobota 14:00 SPARTA Kazimierza Wielka - STAL Kunów 1 : 1 14:00 ALIT Ożarów - KLIMONTOWIANKA Klimontów 3 : 0 Godzina Termin 16 - 15 kwiecień 2007 r. - niedziela 14:00 ŚWIT Ćmielów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 2
Godzina Termin 17 - 22 kwiecień 2007 r. - niedziela 14:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 7 14:00 SPARTA Dwikozy - ŚWIT Ćmielów 1 : 0 14:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS Rudki 3 : 0
Godzina Termin 18 - 29 kwiecień 2007 r. - niedziela 14:00 GKS Rudki - SPARTA Dwikozy 7 : 2 14:00 ŚWIT Ćmielów - KAMIENNA Brody 0 : 2 14:00 SPARTA Kazimierza Wielka - ALIT Ożarów 3 : 0
Godzina Termin 19 - 6 maj 2007 r. - niedziela 15:00 STAL Kunów - ŚWIT Ćmielów 4 : 0 15:00 KAMIENNA Brody - GKS Rudki 2 : 1
Godzina Termin 20 - 13 maj 2007 r. - niedziela 15:00 GKS Rudki - STAL Kunów 2 : 0 15:00 ŚWIT Ćmielów - KLIMONTOWIANKA Klimontów 1 : 0
Godzina Termin 21 - 20 maj 2007 r. - niedziela 15:00 ALIT Ożarów - ŚWIT Ćmielów 4 : 0 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - GKS Rudki 0 : 8 15:00 SPARTA Dwikozy - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 2
Godzina Termin 22 - 27 maj 2007 r. - niedziela 15:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - KAMIENNA Brody 2 : 0 15:00 GKS Rudki - ALIT Ożarów 1 : 1 12:00 ŚWIT Ćmielów - SPARTA Kazimierza Wielka 5 : 0
Godzina Termin 23 - 2 czerwiec 2007 r. - sobota 15:00 SPARTA Kazimierza Wielka - GKS Rudki 0 : 1 17:00 KAMIENNA Brody - SPARTA Dwikozy 2 : 3 Godzina Termin 23 - 3 czerwiec 2007 r. - niedziela 15:00 STAL Kunów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 0
Godzina Termin 24 - 7 czerwiec 2007 r. - czwartek 15:00 SPARTA Dwikozy - STAL Kunów 1 : 2 15:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 : 1
Godzina Termin 25 - 9 czerwiec 2007 r. - sobota 15:00 STAL Kunów - KAMIENNA Brody 4 : 1 Godzina Termin 25 - 10 czerwiec 2007 r. - niedziela 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - SPARTA Dwikozy 0 : 4 Godzina Termin 25 - 13 czerwiec 2007 r. - środa 17:00 ALIT Ożarów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 3
Godzina Termin 26 - 16 czerwiec 2007 r. - sobota 17:00 KAMIENNA Brody - KLIMONTOWIANKA Klimontów 5 : 0 Godzina Termin 26 - 17 czerwiec 2007 r. - niedziela 15:00 SPARTA Dwikozy - ALIT Ożarów 2 : 3 15:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTA Kazimierza Wielka 8 : 0 15:00 GKS Rudki - ŚWIT Ćmielów 6 : 1