Tabela rozgrywek o mistrzostwo: IV LIGA Świętokrzyska seniorów
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  NAPRZÓD Jędrzejów              30   70   58-11    41   38-5   13   2   0   29   20-6    8   5   2
  2.  CZARNI Połaniec                30   60   43-24    37   22-6   12   1   2   23   21-18   7   2   6
  3.  ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 30   58   55-33    36   37-13  11   3   1   22   18-20   6   4   5
  4.  ORLĘTA Kielce                  30   55   53-24    32   29-10   9   5   1   23   24-14   6   5   4
  5.  PIASKOWIANKA Piaski            30   52   56-35    31   36-15  10   1   4   21   20-20   5   6   4
  6.  ORLICZ Suchedniów              30   49   48-34    30   30-14   9   3   3   19   18-20   5   4   6
  7.  GRANAT Skarżysko Kamienna      30   41   41-42    27   27-23   8   3   4   14   14-19   3   5   7
  8.  GKS Nowiny                     30   39   40-37    20   21-15   5   5   5   19   19-22   6   1   8
  9.  ALIT Ożarów                    30   39   35-41    26   21-15   8   2   5   13   14-26   4   1  10
 10.  GKS Rudki                      30   36   36-46    25   22-18   7   4   4   11   14-28   2   5   8
 11.  WISŁA Sandomierz               30   33   31-43    22   20-16   6   4   5   11   11-27   3   2  10
 12.  ŁYSICA Bodzentyn               30   32   39-55    18   16-12   4   6   5   14   23-43   3   5   7
 13.  LUBRZANKA Kajetanów            30   32   39-67    19   24-28   5   4   6   13   15-39   4   1  10
 14.  PIAST Chęciny                  30   31   26-44    19   13-18   5   4   6   12   13-26   3   3   9
 15.  ZENIT Chmielnik                30   30   38-56    16   22-28   4   4   7   14   16-28   4   2   9
 16.  SPARTAKUS Daleszyce            30   11   21-67     4   10-35   1   1  13    7   11-32   2   1  12
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
 03.08.2007  Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych


  
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa seniorów grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. TARTAK OLCZYK-BUCOVIA Krasocin 24 63 75-12 36 52-3 12 0 0 27 23-9 8 3 1 2. MKS NEPTUN Końskie 24 58 72-21 28 39-11 9 1 2 30 33-10 10 0 2 3. HETMAN Włoszczowa 24 47 42-25 22 17-10 6 4 2 25 25-15 8 1 3 4. MORAVIA Morawica 24 37 46-30 26 32-11 8 2 2 11 14-19 3 2 7 5. UNIA Sędziszów 24 37 46-45 24 25-17 8 0 4 13 21-28 4 1 7 6. MKS Stąporków 24 36 50-37 17 26-19 5 2 5 19 24-18 6 1 5 7. LECHIA Strawczyn 24 35 49-47 22 31-22 7 1 4 13 18-25 3 4 5 8. ASTRA Piekoszów 24 32 37-52 24 24-15 7 3 2 8 13-37 2 2 8 9. WICHER Miedziana Góra 24 29 38-43 18 19-17 5 3 4 11 19-26 3 2 7 10. NAPRZÓD II Jędrzejów 24 26 37-47 16 20-22 5 1 6 10 17-25 3 1 8 11. SKAŁA Tumlin 24 20 29-63 15 18-21 4 3 5 5 11-42 1 2 9 12. GKS Kluczewsko 24 18 28-80 6 9-41 2 0 10 12 19-39 4 0 8 13. LZS JAWORNIK Gorzków 24 9 18-65 4 13-33 1 1 10 5 5-32 1 2 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa seniorów grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 24 63 82-7 36 58-0 12 0 0 27 24-7 8 3 1 2. KSZO II SSA Ostrowiec Św. 24 61 100-11 34 59-3 11 1 0 27 41-8 8 3 1 3. JUVENTA Starachowice 24 49 61-20 26 35-6 7 5 0 23 26-14 7 2 3 4. SPARTA Kazimierza Wielka 24 46 39-19 25 22-6 7 4 1 21 17-13 6 3 3 5. OKS Opatów 24 37 40-27 20 28-13 6 2 4 17 12-14 5 2 5 6. VICTORIA Skalbmierz 24 36 36-42 19 24-25 6 1 5 17 12-17 5 2 5 7. ŚWIT Ćmielów 24 28 38-56 19 26-17 6 1 5 9 12-39 3 0 9 8. ZORZA TEMPO Pacanów 24 27 39-47 15 28-20 4 3 5 12 11-27 3 3 6 9. SPARTA Dwikozy 24 27 31-44 21 21-9 6 3 3 6 10-35 1 3 8 10. GRÓD Wiślica 24 22 24-48 9 9-16 2 3 7 13 15-32 4 1 7 11. MAROL Jacentów 24 16 21-85 6 8-35 1 3 8 10 13-50 3 1 8 12. GKS Świniary 24 14 20-62 8 10-25 2 2 8 6 10-37 1 3 8 13. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 24 14 20-83 9 14-34 3 0 9 5 6-49 1 2 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NIDZIANKA Bieliny 22 51 52-21 25 19-8 8 1 2 26 33-13 8 2 1 2. AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 22 46 51-27 27 31-9 9 0 2 19 20-18 6 1 4 3. AZS WSU Kielce 22 42 47-31 26 25-10 8 2 1 16 22-21 5 1 5 4. ORLĘTA II Kielce 22 36 40-37 17 19-14 5 2 4 19 21-23 6 1 4 5. START Słupia Jędrzejowska 22 35 54-45 19 29-22 6 1 4 16 25-23 5 1 5 6. WIERNA II Małogoszcz 22 34 55-42 25 41-13 8 1 2 9 14-29 3 0 8 7. CZARNOVIA Kielce 22 33 35-32 20 23-16 6 2 3 13 12-16 4 1 6 8. PARTYZANT Wodzisław 22 31 46-57 9 19-35 3 0 8 22 27-22 7 1 3 9. PIASKOWIANKA II Piaski 22 28 38-44 18 25-21 6 0 5 10 13-23 3 1 7 10. LKS Bolmin 22 26 46-50 16 28-25 5 1 5 10 18-25 3 1 7 11. DĄB Nagłowice 22 20 35-63 10 19-28 3 1 7 10 16-35 3 1 7 12. ZRYW Skroniów 22 3 23-73 0 10-33 0 0 11 3 13-40 1 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HEKO Czermno 22 56 75-12 31 42-2 10 1 0 25 33-10 8 1 2 2. PARTYZANT Radoszyce 22 53 56-16 31 34-10 10 1 0 22 22-6 6 4 1 3. ZIELEŃ Żelisławice 22 34 33-37 18 14-12 5 3 3 16 19-25 5 1 5 4. VICTORIA Górki Szczukowskie 22 34 26-22 16 10-7 4 4 3 18 16-15 6 0 5 5. SAMSON Samsonów 22 33 33-27 25 23-10 8 1 2 8 10-17 1 5 5 6. ZRYW Łopuszno 22 33 32-36 18 20-17 5 3 3 15 12-19 4 3 4 7. GLKS Fałków 22 32 29-32 22 19-13 7 1 3 10 10-19 2 4 5 8. TĘCZA Gowarczów 22 25 36-46 18 23-16 5 3 3 7 13-30 1 4 6 9. GKS GRÓD Ćmińsk 22 25 28-34 11 16-20 3 2 6 14 12-14 4 2 5 10. GÓRNIK Miedzianka 22 24 31-37 17 19-14 5 2 4 7 12-23 2 1 8 11. RUCH Skarżysko 22 18 25-52 15 17-17 4 3 4 3 8-35 1 0 10 12. LECHIA II Strawczyn 22 4 13-66 4 9-33 1 1 9 0 4-33 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 26 74 106-8 37 57-5 12 1 0 37 49-3 12 1 0 2. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 25 67 146-12 36 75-4 12 0 1 31 71-8 10 1 1 3. JUVENTA Starachowice 26 57 70-26 36 42-6 12 0 1 21 28-20 7 0 6 4. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 26 43 61-55 28 36-23 9 1 3 15 25-32 4 3 6 5. RODZINA Kielce 26 41 63-48 26 41-15 8 2 3 15 22-33 4 3 6 6. ŁYSICA Bodzentyn 26 41 57-54 23 36-34 7 2 4 18 21-20 5 3 5 7. WISŁA Sandomierz 26 34 59-62 21 34-22 6 3 4 13 25-40 4 1 8 8. ORLICZ Suchedniów 25 33 46-57 19 24-21 5 4 3 14 22-36 4 2 7 9. ZENIT Chmielnik 26 28 45-89 15 24-37 4 3 6 13 21-52 4 1 8 10. GRANAT Skarżysko 26 25 42-75 16 26-36 5 1 7 9 16-39 2 3 8 11. GKS Nowiny 26 25 49-76 19 30-36 6 1 6 6 19-40 1 3 9 12. WIERNA Małogoszcz 26 25 40-75 15 26-36 4 3 6 10 14-39 2 4 7 13. NAPRZÓD Jędrzejów 26 18 40-105 11 26-46 3 2 8 7 14-59 2 1 10 14. AKS Busko-Zdrój 26 6 29-111 6 14-41 1 3 9 0 15-70 0 0 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 26 70 121-17 35 73-9 11 2 0 35 48-8 11 2 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 26 66 133-23 36 81-12 12 0 1 30 52-11 9 3 1 3. JUVENTA Starachowice 26 50 67-36 31 39-9 10 1 2 19 28-27 6 1 6 4. CZARNI Połaniec 26 46 59-43 29 44-16 9 2 2 17 15-27 4 5 4 5. RODZINA Kielce 26 45 45-31 30 30-5 9 3 1 15 15-26 5 0 8 6. GRANAT Skarżysko 26 43 41-25 28 21-9 9 1 3 15 20-16 4 3 6 7. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 26 40 40-35 21 20-16 6 3 4 19 20-19 6 1 6 8. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 26 39 39-41 28 27-15 9 1 3 11 12-26 3 2 8 9. RAZEM Daleszyce 26 31 40-56 19 25-19 6 1 6 12 15-37 4 0 9 10. MKS NEPTUN Końskie 26 26 30-68 18 19-27 5 3 5 8 11-41 2 2 9 11. GKS Nowiny 26 23 45-75 16 30-28 5 1 7 7 15-47 2 1 10 12. WISŁA Sandomierz 26 16 26-90 12 17-40 4 0 9 4 9-50 1 1 11 13. ALIT Ożarów 26 16 33-110 12 21-40 3 3 7 4 12-70 1 1 11 14. AKS Busko-Zdrój 26 13 21-90 13 13-35 4 1 8 0 8-55 0 0 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 20 52 78-11 27 38-5 9 0 1 25 40-6 8 1 1 2. MKS NEPTUN Końskie 20 42 74-30 26 46-7 8 2 0 16 28-23 5 1 4 3. VICTORIA Mniów 20 36 48-42 26 33-16 8 2 0 10 15-26 3 1 6 4. HETMAN Włoszczowa 20 34 36-25 25 24-10 8 1 1 9 12-15 2 3 5 5. RAZEM Daleszyce 20 28 56-49 16 28-26 5 1 4 12 28-23 4 0 6 6. MORAVIA Morawica 20 27 62-45 19 40-16 6 1 3 8 22-29 2 2 6 7. UNIA Sędziszów 20 27 34-36 20 20-15 6 2 2 7 14-21 1 4 5 8. PIAST Chęciny 20 22 32-74 13 17-29 4 1 5 9 15-45 3 0 7 9. SKAŁA Tumlin 20 21 29-58 14 19-27 4 2 4 7 10-31 2 1 7 10. LKS Bolmin 20 15 23-62 14 17-27 4 2 4 1 6-35 0 1 9 11. ORLĘTA Kielce 20 11 21-61 7 10-23 2 1 7 4 11-38 1 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 16 43 51-11 25 30-6 8 1 0 21 26-5 7 0 1 2. STAL Kunów 16 38 52-14 24 37-5 8 0 0 17 17-10 5 2 2 3. GKS Rudki 16 28 48-29 19 33-14 6 1 2 9 17-18 3 0 5 4. SPARTA Kazimierza Wielka 16 24 31-35 19 19-7 6 1 2 8 15-28 2 2 4 5. ALIT Ożarów 16 24 32-30 16 23-12 5 1 2 11 13-19 3 2 4 6. SPARTA Dwikozy 16 19 28-37 9 13-13 3 0 5 10 17-29 3 1 5 7. KAMIENNA Brody 16 15 24-36 15 21-12 4 3 2 3 9-25 1 0 7 8. ŚWIT Ćmielów 16 9 12-38 6 7-14 2 0 6 3 6-29 1 0 8 9. KLIMONTOWIANKA Klimontów 16 9 12-60 9 12-35 3 0 6 3 3-25 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NIDZIANKA Bieliny 14 35 43-9 19 22-4 6 1 0 16 21-5 5 1 1 2. NIDA Oksa 14 28 60-37 13 35-17 4 1 2 15 25-20 5 0 2 3. NIDZICA Dobiesławice 14 26 37-32 15 21-19 5 0 2 11 16-13 3 2 2 4. PARTYZANT Radoszyce 14 21 36-27 15 23-6 5 0 2 6 13-21 2 0 5 5. SPARTA Kielce 14 20 34-31 7 15-19 2 1 4 13 19-12 4 1 2 6. START Słupia Jędrzejowska 14 18 37-37 9 19-19 3 0 4 9 18-18 3 0 4 7. ZRYW Skroniów 14 9 17-57 6 9-21 2 0 5 3 8-36 1 0 6 8. CZARNOVIA Kielce 14 7 11-45 7 10-16 2 1 4 0 1-29 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 14 42 64-17 21 32-6 7 0 0 21 32-11 7 0 0 2. NAPRZÓD Jędrzejów 14 30 46-19 18 24-8 6 0 1 12 22-11 4 0 3 3. BUCOVIA Bukowa 14 24 34-31 15 18-11 5 0 2 9 16-20 3 0 4 4. PIASKOWIANKA Piaski 14 22 38-29 13 24-11 4 1 2 9 14-18 3 0 4 5. MORAVIA Morawica 14 18 28-27 12 20-11 4 0 3 6 8-16 2 0 5 6. ZENIT Chmielnik 14 13 30-43 12 19-19 4 0 3 1 11-24 0 1 6 7. PARTYZANT Wodzisław 14 9 15-42 7 11-22 2 1 4 2 4-20 0 2 5 8. ZIELEŃ Żelisławice 14 7 15-62 4 11-23 1 1 5 3 4-39 1 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ŁYSICA Bodzentyn 12 25 20-5 9 9-5 2 3 1 16 11-0 5 1 0 2. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 12 21 27-18 12 14-9 4 0 2 9 13-9 2 3 1 3. MKS Stąporków 12 19 19-15 11 12-6 3 2 1 8 7-9 2 2 2 4. UKS PUCHACZ Nowiny 12 19 30-16 10 13-3 3 1 2 9 17-13 3 0 3 5. VICTORIA Górki Szczukowskie 12 14 18-25 7 11-16 2 1 3 7 7-9 2 1 3 6. WICHER Miedziana Góra 12 12 13-22 5 6-10 1 2 3 7 7-12 2 1 3 7. GKS GRÓD Ćmińsk 12 6 10-36 4 7-16 1 1 4 2 3-20 0 2 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Juniorzy młodsi B2-1991 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 14 40 75-1 19 37-0 6 1 0 21 38-1 7 0 0 2. KOLPORTER KORONA I SSA Kielce 14 37 90-14 18 49-10 6 0 1 19 41-4 6 1 0 3. ORLĘTA Kielce 14 19 34-34 9 16-15 3 0 4 10 18-19 3 1 3 4. UMLKS Suchedniów 14 17 27-42 10 17-20 3 1 3 7 10-22 2 1 4 5. GKS Kluczewsko 14 16 35-49 7 17-22 2 1 4 9 18-27 3 0 4 6. UKS JEDYNKA Piekoszów 14 16 28-57 6 10-31 2 0 5 10 18-26 3 1 3 7. GKS Nowiny 14 15 20-40 12 15-15 4 0 3 3 5-25 1 0 6 8. PARTYZANT Radoszyce 14 4 12-84 1 6-41 0 1 6 3 6-43 1 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Juniorzy młodsi B2-1991 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTA Kazimierza Wielka 20 50 90-26 30 54-5 10 0 0 20 36-21 6 2 2 2. HETMAN Włoszczowa 20 47 64-16 28 49-5 9 1 0 19 15-11 5 4 1 3. HEKO Czermno 20 43 72-36 22 36-15 7 1 2 21 36-21 7 0 3 4. NAPRZÓD Jędrzejów 20 42 93-26 21 53-11 7 0 3 21 40-15 7 0 3 5. PIAST Stopnica 20 41 56-26 22 32-10 7 1 2 19 24-16 6 1 3 6. POLANIE Pierzchnica 20 28 54-45 13 27-22 4 1 5 15 27-23 5 0 5 7. WIERNA Małogoszcz 20 26 42-52 14 26-28 4 2 4 12 16-24 4 0 6 8. KOLPORTER KORONA II Kielce 20 26 46-63 14 30-26 4 2 4 12 16-37 4 0 6 9. UKS CHORUS Nagłowice 20 12 32-93 6 18-38 2 0 8 6 14-55 2 0 8 10. VICTORIA Skalbmierz 20 7 28-63 3 17-31 1 0 9 4 11-32 1 1 8 11. GRÓD Wiślica 20 0 15-146 0 7-52 0 0 10 0 8-94 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarze starsi 1992 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 20 58 163-19 30 91-7 10 0 0 28 72-12 9 1 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 20 51 137-30 27 83-16 9 0 1 24 54-14 8 0 2 3. JUVENTA Starachowice 20 38 68-54 25 41-21 8 1 1 13 27-33 4 1 5 4. MKS Stąporków 20 34 36-48 21 21-20 7 0 3 13 15-28 4 1 5 5. KKP KOLPORTER KORONA II Kielce 20 33 43-44 18 23-14 6 0 4 15 20-30 4 3 3 6. GRANAT Skarżysko 20 23 47-56 16 35-24 5 1 4 7 12-32 1 4 5 7. SPARTAKUS Daleszyce 20 22 34-67 13 20-29 4 1 5 9 14-38 3 0 7 8. RUCH Skarżysko 20 20 37-75 17 29-24 5 2 3 3 8-51 1 0 9 9. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 20 20 35-68 13 20-26 4 1 5 7 15-42 2 1 7 10. GKS Rudki 20 18 20-71 9 8-28 2 3 5 9 12-43 3 0 7 11. NIDZIANKA Bieliny 20 2 23-111 2 16-47 0 2 8 0 7-64 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarze starsi 1992 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 22 55 90-37 29 50-19 9 2 0 26 40-18 8 2 1 2. KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 22 55 91-28 27 41-15 9 0 2 28 50-13 9 1 1 3. MORAVIA Morawica 22 45 81-39 24 49-20 8 0 3 21 32-19 6 3 2 4. BUCOVIA Bukowa 22 42 123-64 23 65-24 7 2 2 19 58-40 6 1 4 5. UNIA Sędziszów 22 34 69-51 17 34-25 4 5 2 17 35-26 5 2 4 6. SPARTA Kielce 22 32 64-82 16 35-40 5 1 5 16 29-42 5 1 5 7. ZRYW Łopuszno 22 32 61-77 15 28-38 5 0 6 17 33-39 5 2 4 8. WICHER Miedziana Góra 22 28 51-66 19 30-19 6 1 4 9 21-47 3 0 8 9. PIASKOWIANKA Piaski 22 24 46-75 13 28-40 4 1 6 11 18-35 3 2 6 10. AKS Busko-Zdrój 22 15 45-81 9 30-38 3 0 8 6 15-43 2 0 9 11. SKAŁA Tumlin 22 13 38-94 10 26-34 3 1 7 3 12-60 1 0 10 12. UKS SOKÓŁ Siedlce 22 7 21-86 7 15-37 2 1 8 0 6-49 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarze młodsi 1993 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 18 52 116-7 27 56-2 9 0 0 25 60-5 8 1 0 2. KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 18 44 75-11 25 46-6 8 1 0 19 29-5 6 1 2 3. JUVENTA Starachowice 18 41 95-17 20 46-10 6 2 1 21 49-7 7 0 2 4. UKS TRÓJKA Sandomierz 18 31 52-34 18 32-14 6 0 3 13 20-20 4 1 4 5. UKS JEDYNKA Piekoszów 18 24 50-55 13 26-29 4 1 4 11 24-26 3 2 4 6. ŁYSICA Bodzentyn 18 18 41-74 9 15-37 2 3 4 9 26-37 3 0 6 7. ARKA Kałków 18 16 33-66 11 22-33 3 2 4 5 11-33 1 2 6 8. ORLĘTA Kielce 18 12 26-70 5 9-31 1 2 6 7 17-39 2 1 6 9. POLONIA Białogon 18 11 15-120 9 8-53 3 0 6 2 7-67 0 2 7 10. UMLKS Suchedniów 18 9 26-75 4 14-40 1 1 7 5 12-35 1 2 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarze młodsi 1993 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ZENIT Chmielnik 22 58 104-27 28 51-15 9 1 1 30 53-12 10 0 1 2. HEKO Czermno 22 55 122-18 28 48-9 9 1 1 27 74-9 9 0 2 3. KKP KOLPORTER KORONA II Kielce 22 54 141-34 27 68-13 9 0 2 27 73-21 9 0 2 4. HETMAN Włoszczowa 22 44 165-33 20 99-14 6 2 3 24 66-19 8 0 3 5. WIERNA Małogoszcz 22 37 98-70 24 62-31 8 0 3 13 36-39 4 1 6 6. SPARTA Kazimierza Wielka 22 37 115-68 24 67-27 8 0 3 13 48-41 4 1 6 7. NAPRZÓD Jędrzejów 22 36 87-69 19 51-33 6 1 4 17 36-36 5 2 4 8. POLANIE Pierzchnica 22 31 91-46 18 61-22 6 0 5 13 30-24 4 1 6 9. PIAST Stopnica 22 18 46-91 9 22-32 3 0 8 9 24-59 3 0 8 10. ŚWIT Działoszyce 22 12 42-146 9 27-63 3 0 8 3 15-83 1 0 10 11. GRÓD Wiślica 22 9 25-139 6 18-42 2 0 9 3 7-97 1 0 10 12. VICTORIA Skalbmierz 22 0 7-302 0 2-166 0 0 11 0 5-136 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarze młodsi 1993 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. LECHIA Strawczyn 12 33 74-13 18 41-7 6 0 0 15 33-6 5 0 1 2. TĘCZA Gowarczów 12 22 42-21 15 26-6 5 0 1 7 16-15 2 1 3 3. LUBRZANKA Kajetanów 12 12 31-46 10 25-21 3 1 2 2 6-25 0 2 4 4. PIAST Chęciny 12 2 9-76 2 5-25 0 2 4 0 4-51 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzicy starsi 1994 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 10 27 46-9 15 30-3 5 0 0 12 16-6 4 0 1 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 10 25 30-13 15 23-5 5 0 0 10 7-8 3 1 1 3. GRANAT Skarżysko 10 17 19-28 10 11-9 3 1 1 7 8-19 2 1 2 4. KKP KOLPORTER KORONA I Kielce 10 13 24-21 7 14-12 2 1 2 6 10-9 2 0 3 5. GKS Nowiny 10 4 9-33 1 2-16 0 1 4 3 7-17 1 0 4 6. GKS Rudki 10 1 14-38 0 4-13 0 0 5 1 10-25 0 1 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzicy starsi 1994 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Kluczewsko 12 30 37-8 16 25-1 5 1 0 14 12-7 4 2 0 2. MORAVIA Morawica 12 26 29-17 11 14-9 3 2 1 15 15-8 5 0 1 3. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 12 26 59-17 12 35-8 4 0 2 14 24-9 4 2 0 4. KKP KOLPORTER KORONA II Kielce 12 19 34-20 9 18-10 3 0 3 10 16-10 3 1 2 5. NAPRZÓD Jędrzejów 12 13 18-39 7 10-13 2 1 3 6 8-26 2 0 4 6. SAMSON Samsonów 12 7 15-37 4 6-13 1 1 4 3 9-24 1 0 5 7. LEŚNIK Zagnańsk 12 0 5-59 0 5-30 0 0 6 0 0-29 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzicy młodsi 1995 gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 16 40 48-15 19 26-6 6 1 1 21 22-9 7 0 1 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 28 22-13 13 9-7 4 1 3 15 13-6 4 3 1 3. UKS TRÓJKA Sandomierz 16 24 24-22 17 16-6 5 2 1 7 8-16 2 1 5 4. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 16 15 22-36 10 14-15 3 1 4 5 8-21 1 2 5 5. SUKS SOKÓŁ Starachowice 16 7 16-46 7 10-23 2 1 5 0 6-23 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzicy młodsi 1995 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GRANAT Skarżysko 16 46 73-10 22 42-6 7 1 0 24 31-4 8 0 0 2. MKS NEPTUN Końskie 16 30 43-19 18 26-6 6 0 2 12 17-13 3 3 2 3. UMLKS Suchedniów 16 19 37-55 13 25-27 4 1 3 6 12-28 2 0 6 4. POLONIA Białogon 16 15 24-50 9 14-15 3 0 5 6 10-35 2 0 6 5. UKS JEDYNKA Piekoszów 16 7 11-54 7 8-19 2 1 5 0 3-35 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: II Liga Kobiet seniorki ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 12 33 85-7 18 48-2 6 0 0 15 37-5 5 0 1 2. LECHIA Strawczyn 12 28 87-23 16 55-10 5 1 0 12 32-13 4 0 2 3. GRANAT Skarżysko 12 25 47-14 15 23-4 5 0 1 10 24-10 3 1 2 4. RAZEM Daleszyce 12 21 50-31 12 32-13 4 0 2 9 18-18 3 0 3 5. PTS Piekoszów 12 12 19-54 6 7-23 2 0 4 6 12-31 2 0 4 6. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 12 6 24-62 3 17-30 1 0 5 3 7-32 1 0 5 7. GKS Nowiny 12 0 6-127 0 4-50 0 0 6 0 2-77 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik starszy 1996 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 27 34-10 15 15-5 5 0 1 12 19-5 4 0 2 2. JUVENTA Starachowice 12 27 27-16 18 19-6 6 0 0 9 8-10 3 0 3 3. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 12 0 5-40 0 1-20 0 0 6 0 4-20 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik starszy 1996 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. CZARNI Połaniec 12 26 31-9 19 23-4 6 1 1 7 8-5 2 1 1 2. BASZTA Rytwiany 12 23 25-17 10 9-7 3 1 2 13 16-10 4 1 1 3. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 12 21 19-14 9 7-7 3 0 2 12 12-7 4 0 3 4. LZS JAWORNIK Gorzków 12 0 6-41 0 5-19 0 0 5 0 1-22 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik starszy 1996 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. LUBRZANKA Kajetanów 12 29 27-8 14 12-4 4 2 0 15 15-4 5 0 1 2. POLONIA Białogon 12 16 15-19 13 10-9 4 1 1 3 5-10 0 3 3 3. LEŚNIK Zagnańsk 12 5 15-30 4 7-15 1 1 4 1 8-15 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. WISŁA Nowy Korczyn 18 40 38-16 23 23-8 7 2 0 17 15-8 5 2 2 2. POLANIE Pierzchnica 18 36 51-21 24 32-9 8 0 1 12 19-12 3 3 3 3. GKS Łoniów 18 34 44-29 20 23-11 6 2 1 14 21-18 4 2 3 4. GKS Szydłów 18 32 54-25 16 25-14 4 4 1 16 29-11 5 1 3 5. GKS Koniemłoty 18 29 31-29 18 16-10 6 0 3 11 15-19 3 2 4 6. PIAST Stopnica 18 21 29-40 17 19-12 5 2 2 4 10-28 1 1 7 7. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 18 20 35-50 11 17-20 3 2 4 9 18-30 3 0 6 8. PIAST Osiek 18 18 31-47 13 21-23 4 1 4 5 10-24 1 2 6 9. ŚWIT Działoszyce 18 18 28-46 8 17-27 2 2 5 10 11-19 3 1 5 10. STRZELEC Chroberz 18 6 13-51 4 4-23 1 1 7 2 9-28 0 2 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. LZS Samborzec 22 57 67-17 31 40-7 10 1 0 26 27-10 8 2 1 2. KS Tarłów 22 46 56-30 21 24-15 7 0 4 25 32-15 8 1 2 3. ZRYW Zbigniewice 22 44 56-31 20 27-16 6 2 3 24 29-15 8 0 3 4. GKS Iwaniska 22 41 50-32 24 27-13 8 0 3 17 23-19 5 2 4 5. ARKA Kałków 22 40 43-39 22 27-20 7 1 3 18 16-19 6 0 5 6. KLIMONTOWIANKA Klimontów 22 37 58-35 18 29-19 6 0 5 19 29-16 6 1 4 7. KAMIENNA Brody 22 34 43-32 19 23-14 6 1 4 15 20-18 4 3 4 8. STAL Kunów 22 32 53-44 14 33-23 4 2 5 18 20-21 6 0 5 9. HURAGAN Wilczyce 22 23 40-64 11 19-35 3 2 6 12 21-29 4 0 7 10. CUKROWNIK Włostów 22 13 22-53 9 12-18 2 3 6 4 10-35 0 4 7 11. SOKÓŁ Jachimowice 22 7 23-76 3 11-30 0 3 8 4 12-46 1 1 9 12. ESTER Wojciechowice 22 6 16-74 4 8-37 1 1 9 2 8-37 0 2 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Świniary 14 40 66-14 19 29-9 6 1 0 21 37-5 7 0 0 2. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 14 28 51-27 12 22-14 4 0 3 16 29-13 5 1 1 3. GKS Łoniów 14 25 34-30 13 12-14 4 1 2 12 22-16 3 3 1 4. ZRYW Zbigniewice 14 22 36-30 10 20-17 3 1 3 12 16-13 4 0 3 5. GKS Koniemłoty 14 17 33-44 7 17-23 2 1 4 10 16-21 3 1 3 6. ZORZA TEMPO Pacanów 14 12 32-47 6 19-25 1 3 3 6 13-22 2 0 5 7. BASZTA Rytwiany 14 12 15-39 7 11-21 2 1 4 5 4-18 1 2 4 8. GKS Szydłów 14 4 11-47 3 4-21 1 0 6 1 7-26 0 1 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. CUKROWNIK Włostów 14 38 48-17 21 27-7 7 0 0 17 21-10 5 2 0 2. SPARTA Dwikozy 14 29 38-16 14 17-4 4 2 1 15 21-12 5 0 2 3. ESTER Wojciechowice 14 27 33-29 12 17-18 4 0 3 15 16-11 5 0 2 4. MAROL Jacentów 14 24 45-20 12 28-12 4 0 3 12 17-8 4 0 3 5. OKS Opatów 14 18 25-30 9 11-13 3 0 4 9 14-17 3 0 4 6. ARKA Kałków 14 14 20-35 7 11-20 2 1 4 7 9-15 2 1 4 7. ŚWIT Ćmielów 14 8 10-34 6 6-15 2 0 5 2 4-19 0 2 5 8. KS Tarłów 14 5 10-48 2 6-17 0 2 5 3 4-31 1 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarze starsi 1992 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 12 27 53-21 21 42-3 7 0 0 9 19-19 2 3 1 2. CZARNI Połaniec 12 26 38-9 16 18-4 5 1 1 16 26-5 5 1 1 3. GKS Świniary 12 24 29-14 15 14-7 5 0 1 12 25-7 4 0 3 4. GKS Łoniów 12 21 39-25 12 21-11 3 3 0 12 30-14 4 0 3 5. ZORZA TEMPO Pacanów 12 11 21-43 9 19-27 3 0 4 5 8-17 1 2 3 6. BASZTA Rytwiany 12 8 22-40 5 14-18 1 2 3 6 14-24 2 0 5 7. GKS Szydłów 12 3 5-55 3 8-27 1 0 6 3 3-29 1 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarze starsi 1992 grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ALIT Ożarów 12 33 62-14 18 32-5 6 0 0 15 30-9 5 0 1 2. KLIMONTOWIANKA Klimontów 12 27 43-17 15 28-12 5 0 1 12 15-5 4 0 2 3. HURAGAN Wilczyce 12 24 42-30 15 23-8 5 0 1 9 19-22 3 0 3 4. KS Tarłów 12 22 35-20 15 22-5 5 0 1 7 13-15 2 1 3 5. SPARTA Dwikozy 12 7 18-50 6 14-19 2 0 4 1 4-31 0 1 5 6. MAROL Jacentów 12 6 10-38 3 4-17 1 0 5 3 6-21 1 0 5 7. OKS Opatów 12 5 11-52 2 2-30 0 2 4 3 9-22 1 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzicy starsi 1994 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. CZARNI Połaniec 14 36 78-17 21 38-9 7 0 0 15 40-8 5 0 2 2. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 14 34 77-14 19 44-6 6 1 0 15 33-8 5 0 2 3. ALIT Ożarów 14 30 65-25 18 38-4 6 0 1 12 27-21 4 0 3 4. BASZTA Rytwiany 14 19 27-69 9 12-47 3 0 4 10 15-22 3 1 3 5. UKS Trójka Sandomierz 14 18 47-31 9 14-14 3 0 4 9 33-17 3 0 4 6. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 14 13 26-48 6 12-23 2 0 5 7 14-25 2 1 4 7. GKS Koniemłoty 14 13 33-69 7 16-39 2 1 4 6 17-30 2 0 5 8. PIAST Osiek 14 3 13-93 3 7-43 1 0 6 0 6-50 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 12 25 40-17 16 24-4 5 1 0 9 16-13 2 3 1 2. STRZELEC Chroberz 12 19 29-31 13 14-7 4 1 1 6 15-24 2 0 4 3. LZS JAWORNIK Gorzków 12 14 24-32 13 19-12 4 1 1 1 5-20 0 1 5 4. WISŁA Nowy Korczyn 12 9 24-37 5 16-21 1 2 3 4 8-16 1 1 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. BASZTA Rytwiany 16 44 71-22 22 37-11 7 1 0 22 34-11 7 1 0 2. LZS Samborzec 16 31 58-22 18 29-8 6 0 2 13 29-14 4 1 3 3. WKS POLESIE Wiązownica 16 19 36-45 11 22-29 3 2 3 8 14-16 2 2 4 4. GKS Iwaniska 16 19 42-59 10 18-27 3 1 4 9 24-32 3 0 5 5. SOKÓŁ Jachimowice 16 3 18-77 3 9-35 1 0 7 0 9-42 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych