Klasa A seniorów grupa I

     Godzina   Termin  1 -   27  sierpień  2006 r.  - niedziela 

      17:00    LKS Bolmin                     - DĄB Nagłowice                   1 : 3         
      17:00    PARTYZANT Wodzisław            - START Słupia Jędrzejowska       1 : 6         
      17:00    ZRYW Skroniów                  - ORLĘTA II Kielce                1 : 2         
      17:00    NIDZIANKA Bieliny              - PIASKOWIANKA II Piaski          1 : 0         
      17:00    CZARNOVIA Kielce               - AZS WSU Kielce                  1 : 3         
      17:00    WIERNA II Małogoszcz           - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska  2 : 2         


 
Godzina Termin 2 - 2 wrzesień 2006 r. - sobota 14:00 PIASKOWIANKA II Piaski - CZARNOVIA Kielce 2 : 1 Godzina Termin 2 - 3 wrzesień 2006 r. - niedziela 16:00 DĄB Nagłowice - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 0 : 1 11:00 AZS WSU Kielce - WIERNA II Małogoszcz 4 : 2 16:00 ORLĘTA II Kielce - NIDZIANKA Bieliny 1 : 1 16:00 START Słupia Jędrzejowska - ZRYW Skroniów 6 : 5 16:00 LKS Bolmin - PARTYZANT Wodzisław 3 : 6
Godzina Termin 3 - 9 wrzesień 2006 r. - sobota 16:00 WIERNA II Małogoszcz - PIASKOWIANKA II Piaski 3 : 0 Godzina Termin 3 - 10 wrzesień 2006 r. - niedziela 16:00 PARTYZANT Wodzisław - DĄB Nagłowice 1 : 3 16:00 ZRYW Skroniów - LKS Bolmin 0 : 2 16:00 NIDZIANKA Bieliny - START Słupia Jędrzejowska 1 : 2 16:00 CZARNOVIA Kielce - ORLĘTA II Kielce 2 : 2 16:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - AZS WSU Kielce 2 : 0
Godzina Termin 4 - 16 wrzesień 2006 r. - sobota 16:00 PIASKOWIANKA II Piaski - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 0 : 1 16:00 ORLĘTA II Kielce - WIERNA II Małogoszcz 0 : 1 Godzina Termin 4 - 17 wrzesień 2006 r. - niedziela 16:00 DĄB Nagłowice - AZS WSU Kielce 1 : 5 16:00 START Słupia Jędrzejowska - CZARNOVIA Kielce 0 : 1 16:00 LKS Bolmin - NIDZIANKA Bieliny 0 : 2 16:00 PARTYZANT Wodzisław - ZRYW Skroniów 2 : 0
Godzina Termin 5 - 23 wrzesień 2006 r. - sobota 15:00 NIDZIANKA Bieliny - PARTYZANT Wodzisław 2 : 1 16:00 WIERNA II Małogoszcz - START Słupia Jędrzejowska 4 : 0 Godzina Termin 5 - 24 wrzesień 2006 r. - niedziela 15:00 ZRYW Skroniów - DĄB Nagłowice 1 : 2 15:00 CZARNOVIA Kielce - LKS Bolmin 3 : 0 15:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - ORLĘTA II Kielce 4 : 1 15:00 AZS WSU Kielce - PIASKOWIANKA II Piaski 5 : 0
Godzina Termin 6 - 30 wrzesień 2006 r. - sobota 15:00 ORLĘTA II Kielce - AZS WSU Kielce 3 : 1 Godzina Termin 6 - 1 październik 2006 r. - niedziela 15:00 DĄB Nagłowice - PIASKOWIANKA II Piaski 1 : 2 15:00 START Słupia Jędrzejowska - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 4 : 1 15:00 LKS Bolmin - WIERNA II Małogoszcz 2 : 1 15:00 PARTYZANT Wodzisław - CZARNOVIA Kielce 0 : 2 15:00 ZRYW Skroniów - NIDZIANKA Bieliny 1 : 6
Godzina Termin 7 - 7 październik 2006 r. - sobota 15:00 WIERNA II Małogoszcz - PARTYZANT Wodzisław 5 : 0 15:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - LKS Bolmin 5 : 1 15:30 AZS WSU Kielce - START Słupia Jędrzejowska 2 : 1 12:00 PIASKOWIANKA II Piaski - ORLĘTA II Kielce 0 : 2 Godzina Termin 7 - 8 październik 2006 r. - niedziela 15:00 NIDZIANKA Bieliny - DĄB Nagłowice 1 : 0 15:00 CZARNOVIA Kielce - ZRYW Skroniów 4 : 1
Godzina Termin 8 - 15 październik 2006 r. - niedziela 14:00 DĄB Nagłowice - ORLĘTA II Kielce 0 : 3 14:00 START Słupia Jędrzejowska - PIASKOWIANKA II Piaski 4 : 1 14:00 LKS Bolmin - AZS WSU Kielce 3 : 3 14:00 PARTYZANT Wodzisław - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 0 : 4 14:00 ZRYW Skroniów - WIERNA II Małogoszcz 1 : 2 14:00 NIDZIANKA Bieliny - CZARNOVIA Kielce 1 : 0
Godzina Termin 9 - 21 październik 2006 r. - sobota 14:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - ZRYW Skroniów 4 : 0 14:00 PIASKOWIANKA II Piaski - LKS Bolmin 4 : 3 14:00 ORLĘTA II Kielce - START Słupia Jędrzejowska 1 : 3 Godzina Termin 9 - 22 październik 2006 r. - niedziela 14:00 CZARNOVIA Kielce - DĄB Nagłowice 3 : 1 14:00 WIERNA II Małogoszcz - NIDZIANKA Bieliny 3 : 0 14:00 AZS WSU Kielce - PARTYZANT Wodzisław 1 : 3
Godzina Termin 10 - 29 październik 2006 r. - niedziela 13:00 DĄB Nagłowice - START Słupia Jędrzejowska 4 : 2 13:00 LKS Bolmin - ORLĘTA II Kielce 1 : 2 13:00 PARTYZANT Wodzisław - PIASKOWIANKA II Piaski 1 : 4 13:00 ZRYW Skroniów - AZS WSU Kielce 1 : 5 13:00 NIDZIANKA Bieliny - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 0 : 3 13:00 CZARNOVIA Kielce - WIERNA II Małogoszcz 2 : 0
Godzina Termin 11 - 4 listopad 2006 r. - sobota 13:00 WIERNA II Małogoszcz - DĄB Nagłowice 10 : 0 13:00 PIASKOWIANKA II Piaski - ZRYW Skroniów 4 : 2 13:00 ORLĘTA II Kielce - PARTYZANT Wodzisław 2 : 1 Godzina Termin 11 - 5 listopad 2006 r. - niedziela 13:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - CZARNOVIA Kielce 3 : 0 W 13:00 AZS WSU Kielce - NIDZIANKA Bieliny 0 : 0 13:00 START Słupia Jędrzejowska - LKS Bolmin 3 : 0
Godzina Termin 12 - 31 marzec 2007 r. - sobota 15:30 AZS WSU Kielce - CZARNOVIA Kielce 1 : 1 11:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - WIERNA II Małogoszcz 3 : 0 Godzina Termin 12 - 1 kwiecień 2007 r. - niedziela 15:00 DĄB Nagłowice - LKS Bolmin 1 : 3 15:00 START Słupia Jędrzejowska - PARTYZANT Wodzisław 2 : 3 15:00 ORLĘTA II Kielce - ZRYW Skroniów 5 : 0 13:00 PIASKOWIANKA II Piaski - NIDZIANKA Bieliny 2 : 4
Godzina Termin 13 - 15 kwiecień 2007 r. - niedziela 16:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - DĄB Nagłowice 3 : 0 16:00 WIERNA II Małogoszcz - AZS WSU Kielce 5 : 0 16:00 CZARNOVIA Kielce - PIASKOWIANKA II Piaski 2 : 0 16:00 NIDZIANKA Bieliny - ORLĘTA II Kielce 5 : 0 16:00 ZRYW Skroniów - START Słupia Jędrzejowska 2 : 3 16:00 PARTYZANT Wodzisław - LKS Bolmin 2 : 1
Godzina Termin 14 - 22 kwiecień 2007 r. - niedziela 16:00 DĄB Nagłowice - PARTYZANT Wodzisław 2 : 2 16:00 LKS Bolmin - ZRYW Skroniów 4 : 0 16:00 START Słupia Jędrzejowska - NIDZIANKA Bieliny 0 : 4 16:00 ORLĘTA II Kielce - CZARNOVIA Kielce 0 : 2 16:00 PIASKOWIANKA II Piaski - WIERNA II Małogoszcz 2 : 1 16:00 AZS WSU Kielce - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 3 : 1
Godzina Termin 15 - 28 kwiecień 2007 r. - sobota 12:00 WIERNA II Małogoszcz - ORLĘTA II Kielce 3 : 2 Godzina Termin 15 - 29 kwiecień 2007 r. - niedziela 16:00 AZS WSU Kielce - DĄB Nagłowice 2 : 1 16:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - PIASKOWIANKA II Piaski 1 : 0 16:00 CZARNOVIA Kielce - START Słupia Jędrzejowska 1 : 1 16:00 NIDZIANKA Bieliny - LKS Bolmin 1 : 1 16:00 ZRYW Skroniów - PARTYZANT Wodzisław 0 : 3
Godzina Termin 16 - 6 maj 2007 r. - niedziela 17:00 DĄB Nagłowice - ZRYW Skroniów 4 : 2 17:00 PARTYZANT Wodzisław - NIDZIANKA Bieliny 2 : 6 17:00 LKS Bolmin - CZARNOVIA Kielce 4 : 2 17:00 START Słupia Jędrzejowska - WIERNA II Małogoszcz 4 : 1 17:00 ORLĘTA II Kielce - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 0 : 2 17:00 PIASKOWIANKA II Piaski - AZS WSU Kielce 2 : 3
Godzina Termin 17 - 12 maj 2007 r. - sobota 17:00 AZS WSU Kielce - ORLĘTA II Kielce 3 : 0 17:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - START Słupia Jędrzejowska 3 : 2 16:00 WIERNA II Małogoszcz - LKS Bolmin 2 : 6 Godzina Termin 17 - 13 maj 2007 r. - niedziela 14:00 PIASKOWIANKA II Piaski - DĄB Nagłowice 5 : 0 17:00 CZARNOVIA Kielce - PARTYZANT Wodzisław 1 : 2 17:00 NIDZIANKA Bieliny - ZRYW Skroniów 3 : 0 W
Godzina Termin 18 - 20 maj 2007 r. - niedziela 17:00 DĄB Nagłowice - NIDZIANKA Bieliny 2 : 4 17:00 ZRYW Skroniów - CZARNOVIA Kielce 1 : 2 17:00 PARTYZANT Wodzisław - WIERNA II Małogoszcz 6 : 2 17:00 LKS Bolmin - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 5 : 0 17:00 START Słupia Jędrzejowska - AZS WSU Kielce 2 : 0 17:00 ORLĘTA II Kielce - PIASKOWIANKA II Piaski 1 : 1
Godzina Termin 19 - 26 maj 2007 r. - sobota 17:00 AZS WSU Kielce - LKS Bolmin 2 : 1 16:00 WIERNA II Małogoszcz - ZRYW Skroniów 2 : 3 Godzina Termin 19 - 27 maj 2007 r. - niedziela 14:00 ORLĘTA II Kielce - DĄB Nagłowice 4 : 2 14:00 PIASKOWIANKA II Piaski - START Słupia Jędrzejowska 2 : 1 11:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - PARTYZANT Wodzisław 2 : 3 17:00 CZARNOVIA Kielce - NIDZIANKA Bieliny 1 : 4
Godzina Termin 20 - 2 czerwiec 2007 r. - sobota 17:00 DĄB Nagłowice - CZARNOVIA Kielce 2 : 1 17:00 NIDZIANKA Bieliny - WIERNA II Małogoszcz 3 : 1 17:00 ZRYW Skroniów - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 1 : 3 17:00 PARTYZANT Wodzisław - AZS WSU Kielce 0 : 2 Godzina Termin 20 - 3 czerwiec 2007 r. - niedziela 17:00 LKS Bolmin - PIASKOWIANKA II Piaski 3 : 2 17:00 START Słupia Jędrzejowska - ORLĘTA II Kielce 0 : 2
Godzina Termin 21 - 9 czerwiec 2007 r. - sobota 17:00 START Słupia Jędrzejowska - DĄB Nagłowice 4 : 4 18:00 AZS WSU Kielce - ZRYW Skroniów 2 : 0 16:00 WIERNA II Małogoszcz - CZARNOVIA Kielce 2 : 0 Godzina Termin 21 - 10 czerwiec 2007 r. - niedziela 17:00 ORLĘTA II Kielce - LKS Bolmin 2 : 0 14:00 PIASKOWIANKA II Piaski - PARTYZANT Wodzisław 2 : 3 17:00 AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska - NIDZIANKA Bieliny 1 : 2
Godzina Termin 22 - 16 czerwiec 2007 r. - sobota 17:00 DĄB Nagłowice - WIERNA II Małogoszcz 2 : 3 17:00 NIDZIANKA Bieliny - AZS WSU Kielce 1 : 0 18:00 ZRYW Skroniów - PIASKOWIANKA II Piaski 1 : 3 Godzina Termin 22 - 17 czerwiec 2007 r. - niedziela 17:00 CZARNOVIA Kielce - AZS POLITECHNIKA Świętokrzyska 3 : 2 17:00 PARTYZANT Wodzisław - ORLĘTA II Kielce 4 : 5 17:00 LKS Bolmin - START Słupia Jędrzejowska 2 : 4