IV Liga Świętokrzyska

     Godzina   Termin  1 -   14  sierpień  2005 r.  - niedziela 

      17:00    PIAST Chęciny                  - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów       0 : 0         
      17:00    ALIT Cementownia Ożarów        - GRANAT Skarżysko                2 : 1         
      17:00    NAPRZÓD Jędrzejów              - ŁYSICA Bodzentyn                3 : 1         
      17:00    GKS Nowiny                     - ORLĘTA Kielce                   3 : 1         
      17:00    KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - CZARNI Połaniec                 2 : 0         
      17:00    WISŁA Sandomierz               - PIASKOWIANKA Piaski             0 : 0         
      17:00    ORLICZ Suchedniów              - SPARTAKUS Daleszyce             0 : 1         


 
Godzina Termin 2 - 21 sierpień 2005 r. - niedziela 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - ZENIT Chmielnik 1 : 1 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - ORLICZ Suchedniów 3 : 0 17:00 CZARNI Połaniec - WISŁA Sandomierz 5 : 0 17:00 ORLĘTA Kielce - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 4 : 3 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - GKS Nowiny 2 : 2 17:00 GRANAT Skarżysko - NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 3 17:00 PIAST Chęciny - ALIT Cementownia Ożarów 2 : 1
Godzina Termin 3 - 28 sierpień 2005 r. - niedziela 17:00 ALIT Cementownia Ożarów - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 2 : 2 17:00 NAPRZÓD Jędrzejów - PIAST Chęciny 0 : 1 17:00 GKS Nowiny - GRANAT Skarżysko 1 : 0 17:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 0 17:00 WISŁA Sandomierz - ORLĘTA Kielce 0 : 6 17:00 ORLICZ Suchedniów - CZARNI Połaniec 0 : 0 17:00 ZENIT Chmielnik - PIASKOWIANKA Piaski 0 : 0
Godzina Termin 4 - 31 sierpień 2005 r. - środa 17:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 2 17:00 CZARNI Połaniec - ZENIT Chmielnik 0 : 1 17:00 ORLĘTA Kielce - ORLICZ Suchedniów 2 : 2 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - WISŁA Sandomierz 1 : 1 17:00 GRANAT Skarżysko - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 1 : 3 17:00 PIAST Chęciny - GKS Nowiny 0 : 2 17:00 ALIT Cementownia Ożarów - NAPRZÓD Jędrzejów 3 : 2
Godzina Termin 5 - 4 wrzesień 2005 r. - niedziela 16:00 NAPRZÓD Jędrzejów - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 1 : 0 16:00 GKS Nowiny - ALIT Cementownia Ożarów 2 : 3 16:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - PIAST Chęciny 6 : 0 16:00 WISŁA Sandomierz - GRANAT Skarżysko 1 : 1 16:00 ORLICZ Suchedniów - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 1 16:00 ZENIT Chmielnik - ORLĘTA Kielce 0 : 2 16:00 SPARTAKUS Daleszyce - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 2
Godzina Termin 6 - 11 wrzesień 2005 r. - niedziela 16:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - PIASKOWIANKA Piaski 0 : 1 16:00 CZARNI Połaniec - SPARTAKUS Daleszyce 4 : 0 16:00 ŁYSICA Bodzentyn - ZENIT Chmielnik 3 : 2 16:00 GRANAT Skarżysko - ORLICZ Suchedniów 1 : 1 16:00 PIAST Chęciny - WISŁA Sandomierz 2 : 0 16:00 ALIT Cementownia Ożarów - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 2 : 5 16:00 NAPRZÓD Jędrzejów - GKS Nowiny 0 : 1
Godzina Termin 7 - 18 wrzesień 2005 r. - niedziela 16:00 GKS Nowiny - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 2 : 2 16:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - NAPRZÓD Jędrzejów 3 : 0 16:00 WISŁA Sandomierz - ALIT Cementownia Ożarów 3 : 2 16:00 ORLICZ Suchedniów - PIAST Chęciny 0 : 0 16:00 ZENIT Chmielnik - GRANAT Skarżysko 0 : 0 16:00 SPARTAKUS Daleszyce - ORLĘTA Kielce 2 : 1 16:00 PIASKOWIANKA Piaski - CZARNI Połaniec 0 : 2
Godzina Termin 8 - 25 wrzesień 2005 r. - niedziela 15:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - CZARNI Połaniec 0 : 1 15:00 ORLĘTA Kielce - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 1 15:00 ŁYSICA Bodzentyn - SPARTAKUS Daleszyce 2 : 2 15:00 PIAST Chęciny - ZENIT Chmielnik 4 : 1 15:00 ALIT Cementownia Ożarów - ORLICZ Suchedniów 2 : 1 15:00 NAPRZÓD Jędrzejów - WISŁA Sandomierz 3 : 1 15:00 GKS Nowiny - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 1 : 1
Godzina Termin 9 - 2 październik 2005 r. - niedziela 15:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 0 : 1 15:00 WISŁA Sandomierz - GKS Nowiny 0 : 1 15:00 ORLICZ Suchedniów - NAPRZÓD Jędrzejów 3 : 0 15:00 ZENIT Chmielnik - ALIT Cementownia Ożarów 2 : 0 15:00 SPARTAKUS Daleszyce - GRANAT Skarżysko 1 : 2 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 1 15:00 CZARNI Połaniec - ORLĘTA Kielce 0 : 0
Godzina Termin 10 - 9 październik 2005 r. - niedziela 15:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - ORLĘTA Kielce 0 : 0 15:00 ŁYSICA Bodzentyn - CZARNI Połaniec 1 : 2 15:00 GRANAT Skarżysko - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 0 15:00 PIAST Chęciny - SPARTAKUS Daleszyce 1 : 0 15:00 NAPRZÓD Jędrzejów - ZENIT Chmielnik 1 : 1 15:00 GKS Nowiny - ORLICZ Suchedniów 1 : 0 15:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - WISŁA Sandomierz 10 : 0
Godzina Termin 11 - 16 październik 2005 r. - niedziela 14:00 WISŁA Sandomierz - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 0 : 3 14:00 ORLICZ Suchedniów - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 1 : 7 14:00 ZENIT Chmielnik - GKS Nowiny 0 : 2 14:00 SPARTAKUS Daleszyce - ALIT Cementownia Ożarów 3 : 1 14:00 PIASKOWIANKA Piaski - PIAST Chęciny 0 : 0 14:00 CZARNI Połaniec - GRANAT Skarżysko 1 : 1 14:00 ORLĘTA Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 3 : 0
Godzina Termin 12 - 23 październik 2005 r. - niedziela 14:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - ŁYSICA Bodzentyn 5 : 1 14:00 GRANAT Skarżysko - ORLĘTA Kielce 1 : 2 14:00 PIAST Chęciny - CZARNI Połaniec 0 : 1 14:00 ALIT Cementownia Ożarów - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 1 14:00 NAPRZÓD Jędrzejów - SPARTAKUS Daleszyce 2 : 0 14:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - ZENIT Chmielnik 2 : 1 14:00 WISŁA Sandomierz - ORLICZ Suchedniów 2 : 1
Godzina Termin 13 - 30 październik 2005 r. - niedziela 13:00 ORLICZ Suchedniów - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 1 : 0 13:00 ZENIT Chmielnik - WISŁA Sandomierz 3 : 2 13:00 SPARTAKUS Daleszyce - GKS Nowiny 0 : 1 13:00 PIASKOWIANKA Piaski - NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 0 13:00 CZARNI Połaniec - ALIT Cementownia Ożarów 2 : 1 13:00 ORLĘTA Kielce - PIAST Chęciny 1 : 0 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko 1 : 0
Godzina Termin 14 - 6 listopad 2005 r. - niedziela 13:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - GRANAT Skarżysko 2 : 2 13:00 PIAST Chęciny - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 1 13:00 ALIT Cementownia Ożarów - ORLĘTA Kielce 1 : 1 13:00 NAPRZÓD Jędrzejów - CZARNI Połaniec 0 : 0 13:00 GKS Nowiny - PIASKOWIANKA Piaski 0 : 0 13:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - SPARTAKUS Daleszyce 1 : 1 13:00 ORLICZ Suchedniów - ZENIT Chmielnik 2 : 0
Godzina Termin 15 - 13 listopad 2005 r. - niedziela 12:00 ZENIT Chmielnik - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 0 : 2 12:00 SPARTAKUS Daleszyce - WISŁA Sandomierz 4 : 0 12:00 PIASKOWIANKA Piaski - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 2 : 0 12:00 CZARNI Połaniec - GKS Nowiny 2 : 1 12:00 ORLĘTA Kielce - NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 0 12:00 ŁYSICA Bodzentyn - ALIT Cementownia Ożarów 0 : 2 12:00 GRANAT Skarżysko - PIAST Chęciny 3 : 1
Godzina Termin 16 - 19 marzec 2006 r. - niedziela 15:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - PIAST Chęciny 2 : 0 15:00 GRANAT Skarżysko - ALIT Cementownia Ożarów 1 : 0 15:00 ŁYSICA Bodzentyn - NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 3 15:00 ORLĘTA Kielce - GKS Nowiny 0 : 0 15:00 CZARNI Połaniec - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 1 : 3 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - WISŁA Sandomierz 1 : 0 15:00 SPARTAKUS Daleszyce - ORLICZ Suchedniów 2 : 1
Godzina Termin 17 - 26 marzec 2006 r. - niedziela 15:00 ZENIT Chmielnik - SPARTAKUS Daleszyce 4 : 0 15:00 ORLICZ Suchedniów - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 2 15:00 WISŁA Sandomierz - CZARNI Połaniec 1 : 3 15:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - ORLĘTA Kielce 2 : 1 15:00 GKS Nowiny - ŁYSICA Bodzentyn 4 : 1 15:00 NAPRZÓD Jędrzejów - GRANAT Skarżysko 3 : 0 15:00 ALIT Cementownia Ożarów - PIAST Chęciny 2 : 2
Godzina Termin 18 - 2 kwiecień 2006 r. - niedziela 15:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - ALIT Cementownia Ożarów 0 : 3 15:00 PIAST Chęciny - NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 1 15:00 GRANAT Skarżysko - GKS Nowiny 1 : 2 15:00 ŁYSICA Bodzentyn - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 0 : 4 15:00 ORLĘTA Kielce - WISŁA Sandomierz 4 : 0 15:00 CZARNI Połaniec - ORLICZ Suchedniów 3 : 1 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - ZENIT Chmielnik 1 : 0
Godzina Termin 19 - 9 kwiecień 2006 r. - niedziela 15:00 SPARTAKUS Daleszyce - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 0 : 1 15:00 ZENIT Chmielnik - CZARNI Połaniec 1 : 1 15:00 ORLICZ Suchedniów - ORLĘTA Kielce 1 : 0 15:00 WISŁA Sandomierz - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 1 15:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - GRANAT Skarżysko 3 : 2 15:00 GKS Nowiny - PIAST Chęciny 1 : 1 15:00 NAPRZÓD Jędrzejów - ALIT Cementownia Ożarów 1 : 2
Godzina Termin 20 - 15 kwiecień 2006 r. - sobota 13:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 0 13:00 ALIT Cementownia Ożarów - GKS Nowiny 0 : 0 13:00 PIAST Chęciny - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 2 : 2 13:00 GRANAT Skarżysko - WISŁA Sandomierz 3 : 0 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - ORLICZ Suchedniów 1 : 0 13:00 ORLĘTA Kielce - ZENIT Chmielnik 2 : 1 13:00 PIASKOWIANKA Piaski - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 0
Godzina Termin 21 - 23 kwiecień 2006 r. - niedziela 16:00 PIASKOWIANKA Piaski - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 1 : 1 16:00 SPARTAKUS Daleszyce - CZARNI Połaniec 2 : 0 16:00 ZENIT Chmielnik - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 1 16:00 ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko 1 : 1 16:00 WISŁA Sandomierz - PIAST Chęciny 0 : 2 16:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - ALIT Cementownia Ożarów 1 : 1 16:00 GKS Nowiny - NAPRZÓD Jędrzejów 1 : 1
Godzina Termin 22 - 30 kwiecień 2006 r. - niedziela 16:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - GKS Nowiny 2 : 1 16:00 NAPRZÓD Jędrzejów - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 0 : 2 16:00 ALIT Cementownia Ożarów - WISŁA Sandomierz 2 : 0 16:00 PIAST Chęciny - ORLICZ Suchedniów 3 : 0 16:00 GRANAT Skarżysko - ZENIT Chmielnik 0 : 1 16:00 ORLĘTA Kielce - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 0 16:00 CZARNI Połaniec - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 0
Godzina Termin 23 - 3 maj 2006 r. - środa 17:00 CZARNI Połaniec - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 2 : 3 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - ORLĘTA Kielce 2 : 0 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 3 17:00 ZENIT Chmielnik - PIAST Chęciny 2 : 0 17:00 ORLICZ Suchedniów - ALIT Cementownia Ożarów 1 : 0 17:00 WISŁA Sandomierz - NAPRZÓD Jędrzejów 1 : 4 17:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - GKS Nowiny 1 : 0
Godzina Termin 24 - 7 maj 2006 r. - niedziela 17:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 2 : 2 17:00 GKS Nowiny - WISŁA Sandomierz 4 : 1 17:00 NAPRZÓD Jędrzejów - ORLICZ Suchedniów 4 : 1 17:00 ALIT Cementownia Ożarów - ZENIT Chmielnik 0 : 1 17:00 GRANAT Skarżysko - SPARTAKUS Daleszyce 5 : 0 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - PIASKOWIANKA Piaski 0 : 1 17:00 ORLĘTA Kielce - CZARNI Połaniec 3 : 0
Godzina Termin 25 - 14 maj 2006 r. - niedziela 17:00 ORLĘTA Kielce - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 1 : 1 17:00 CZARNI Połaniec - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 2 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - GRANAT Skarżysko 4 : 2 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - PIAST Chęciny 0 : 0 17:00 ZENIT Chmielnik - NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 3 17:00 ORLICZ Suchedniów - GKS Nowiny 0 : 1 17:00 WISŁA Sandomierz - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 2 : 6
Godzina Termin 26 - 21 maj 2006 r. - niedziela 17:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - WISŁA Sandomierz 5 : 0 17:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - ORLICZ Suchedniów 5 : 0 17:00 GKS Nowiny - ZENIT Chmielnik 4 : 0 17:00 ALIT Cementownia Ożarów - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 0 17:00 PIAST Chęciny - PIASKOWIANKA Piaski 0 : 1 17:00 GRANAT Skarżysko - CZARNI Połaniec 2 : 1 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - ORLĘTA Kielce 1 : 2
Godzina Termin 27 - 28 maj 2006 r. - niedziela 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 1 : 0 17:00 ORLĘTA Kielce - GRANAT Skarżysko 0 : 2 17:00 CZARNI Połaniec - PIAST Chęciny 2 : 0 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - ALIT Cementownia Ożarów 2 : 0 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - NAPRZÓD Jędrzejów 1 : 1 17:00 ZENIT Chmielnik - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 2 : 0 17:00 ORLICZ Suchedniów - WISŁA Sandomierz 6 : 0
Godzina Termin 28 - 4 czerwiec 2006 r. - niedziela 17:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - ORLICZ Suchedniów 3 : 2 17:00 WISŁA Sandomierz - ZENIT Chmielnik 1 : 1 17:00 GKS Nowiny - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 0 17:00 NAPRZÓD Jędrzejów - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 W 17:00 ALIT Cementownia Ożarów - CZARNI Połaniec 3 : 0 17:00 PIAST Chęciny - ORLĘTA Kielce 1 : 0 17:00 GRANAT Skarżysko - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 0
Godzina Termin 29 - 11 czerwiec 2006 r. - niedziela 17:00 GRANAT Skarżysko - PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 0 : 2 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - PIAST Chęciny 0 : 3 W 17:00 ORLĘTA Kielce - ALIT Cementownia Ożarów 1 : 1 17:00 CZARNI Połaniec - NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 0 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - GKS Nowiny 3 : 1 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 0 : 5 17:00 ZENIT Chmielnik - ORLICZ Suchedniów 1 : 1
Godzina Termin 30 - 18 czerwiec 2006 r. - niedziela 17:00 PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów - ZENIT Chmielnik 5 : 2 17:00 WISŁA Sandomierz - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 0 17:00 KOLPORTER KORONA II SSA Kielce - PIASKOWIANKA Piaski 4 : 6 17:00 GKS Nowiny - CZARNI Połaniec 2 : 1 17:00 NAPRZÓD Jędrzejów - ORLĘTA Kielce 0 : 3 W 17:00 ALIT Cementownia Ożarów - ŁYSICA Bodzentyn 5 : 0 17:00 PIAST Chęciny - GRANAT Skarżysko 1 : 2