Trampkarz młodszy 1992 gr.I

     Godzina   Termin  1 -   27  sierpień  2005 r.  - sobota 

      10:00    RUCH Skarżysko                 - PIASKOWIANKA Piaski             0 : 1         
      10:00    ULKS SOKÓŁ Rykoszyn            - JUVENTA Starachowice            1 : 4         
      10:00    SPARTAKUS Daleszyce            - KKP KOLPORTER KORONA Kielce     2 : 3         
      10:00    KOLPORTER KORONA SSA Kielce    - GKS Rudki                      10 : 0         
      10:00    MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.  - BUCOVIA Bukowa                 13 : 0         
      10:00    MKS Stąporków                  - MORAVIA Morawica                2 : 6         


 
Godzina Termin 2 - 30 sierpień 2005 r. - wtorek 15:30 PIASKOWIANKA Piaski - MORAVIA Morawica 0 :10 15:30 BUCOVIA Bukowa - MKS Stąporków 0 : 4 15:30 GKS Rudki - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 8 15:30 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 0 : 8 15:30 JUVENTA Starachowice - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 0 W 15:30 RUCH Skarżysko - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 2
Godzina Termin 3 - 3 wrzesień 2005 r. - sobota 10:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - PIASKOWIANKA Piaski 4 : 0 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - RUCH Skarżysko 0 : 3 W 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - JUVENTA Starachowice 7 : 0 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 7 : 1 10:00 MKS Stąporków - GKS Rudki 1 : 1 10:00 MORAVIA Morawica - BUCOVIA Bukowa 23 : 0
Godzina Termin 4 - 10 wrzesień 2005 r. - sobota 10:00 PIASKOWIANKA Piaski - BUCOVIA Bukowa 1 : 2 10:00 GKS Rudki - MORAVIA Morawica 0 : 8 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - MKS Stąporków 1 : 0 10:00 JUVENTA Starachowice - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 7 10:00 RUCH Skarżysko - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 0 : 6 10:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 1
Godzina Termin 5 - 17 wrzesień 2005 r. - sobota 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - PIASKOWIANKA Piaski 2 : 4 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 8 : 0 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - RUCH Skarżysko 8 : 0 10:00 MKS Stąporków - JUVENTA Starachowice 0 : 4 10:00 MORAVIA Morawica - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 2 : 1 10:00 GKS Rudki - BUCOVIA Bukowa 0 : 3 W
Godzina Termin 6 - 24 wrzesień 2005 r. - sobota 10:00 PIASKOWIANKA Piaski - GKS Rudki 7 : 1 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - BUCOVIA Bukowa 2 : 9 10:00 JUVENTA Starachowice - MORAVIA Morawica 0 : 2 10:00 RUCH Skarżysko - MKS Stąporków 2 : 1 10:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 6 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 1 : 7
Godzina Termin 7 - 1 październik 2005 r. - sobota 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - PIASKOWIANKA Piaski 15 : 0 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 0 W 10:00 MKS Stąporków - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 0 10:00 MORAVIA Morawica - RUCH Skarżysko 5 : 1 10:00 BUCOVIA Bukowa - JUVENTA Starachowice 2 : 9 10:00 GKS Rudki - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 2 : 9
Godzina Termin 8 - 8 październik 2005 r. - sobota 10:00 PIASKOWIANKA Piaski - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 1 :11 10:00 JUVENTA Starachowice - GKS Rudki 15 : 0 10:00 RUCH Skarżysko - BUCOVIA Bukowa 1 : 3 10:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - MORAVIA Morawica 0 : 3 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - MKS Stąporków 4 : 2 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 2 : 1
Godzina Termin 9 - 15 październik 2005 r. - sobota 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 W 10:00 MKS Stąporków - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 0 : 6 10:00 MORAVIA Morawica - SPARTAKUS Daleszyce 5 : 1 10:00 BUCOVIA Bukowa - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 5 : 0 10:00 GKS Rudki - RUCH Skarżysko 0 : 2 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - JUVENTA Starachowice 2 : 5
Godzina Termin 10 - 22 październik 2005 r. - sobota 10:00 PIASKOWIANKA Piaski - JUVENTA Starachowice 0 :10 10:00 RUCH Skarżysko - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 2 : 2 10:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - GKS Rudki 5 : 0 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - BUCOVIA Bukowa 7 : 0 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - MORAVIA Morawica 11 : 0 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - MKS Stąporków 5 : 0
Godzina Termin 11 - 29 październik 2005 r. - sobota 10:00 MKS Stąporków - PIASKOWIANKA Piaski 4 : 1 10:00 MORAVIA Morawica - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 3 : 1 10:00 BUCOVIA Bukowa - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 0 :12 10:00 GKS Rudki - SPARTAKUS Daleszyce 5 : 0 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 3 : 0 W 10:00 JUVENTA Starachowice - RUCH Skarżysko 7 : 0
Godzina Termin 12 - 1 kwiecień 2006 r. - sobota 10:00 PIASKOWIANKA Piaski - RUCH Skarżysko 1 : 3 10:00 JUVENTA Starachowice - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 5 : 1 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 2 10:00 GKS Rudki - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 0 : 8 10:00 BUCOVIA Bukowa - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 6 10:00 MORAVIA Morawica - MKS Stąporków 6 : 0
Godzina Termin 13 - 8 kwiecień 2006 r. - sobota 10:00 MORAVIA Morawica - PIASKOWIANKA Piaski 4 : 0 10:00 MKS Stąporków - BUCOVIA Bukowa 4 : 0 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GKS Rudki 3 : 0 W 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 15 : 0 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - JUVENTA Starachowice 1 : 2 13:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - RUCH Skarżysko 3 : 1
Godzina Termin 14 - 18 kwiecień 2006 r. - wtorek 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 3 : 1 15:00 RUCH Skarżysko - SPARTAKUS Daleszyce 1 : 1 15:00 JUVENTA Starachowice - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 4 : 5 15:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 3 W 15:00 GKS Rudki - MKS Stąporków 1 : 0 15:00 BUCOVIA Bukowa - MORAVIA Morawica 0 : 8
Godzina Termin 15 - 22 kwiecień 2006 r. - sobota 10:00 BUCOVIA Bukowa - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 1 10:00 MORAVIA Morawica - GKS Rudki 12 : 0 10:00 MKS Stąporków - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 2 : 3 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - JUVENTA Starachowice 3 : 1 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - RUCH Skarżysko 11 : 0 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 2
Godzina Termin 16 - 29 kwiecień 2006 r. - sobota 10:00 PIASKOWIANKA Piaski - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 1 13:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 1 : 4 10:00 RUCH Skarżysko - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 4 10:00 JUVENTA Starachowice - MKS Stąporków 5 : 0 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - MORAVIA Morawica 1 : 6 10:00 BUCOVIA Bukowa - GKS Rudki 3 : 0 W
Godzina Termin 17 - 6 maj 2006 r. - sobota 10:00 GKS Rudki - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 2 10:00 BUCOVIA Bukowa - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 6 : 1 10:00 MORAVIA Morawica - JUVENTA Starachowice 4 : 1 10:00 MKS Stąporków - RUCH Skarżysko 2 : 2 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 3 : 0 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 0
Godzina Termin 18 - 13 maj 2006 r. - sobota 10:00 PIASKOWIANKA Piaski - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 2 : 6 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 6 13:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - MKS Stąporków 1 : 1 10:00 RUCH Skarżysko - MORAVIA Morawica 0 : 3 10:00 JUVENTA Starachowice - BUCOVIA Bukowa 8 : 0 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - GKS Rudki 2 : 2
Godzina Termin 19 - 20 maj 2006 r. - sobota 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - PIASKOWIANKA Piaski 8 : 4 10:00 GKS Rudki - JUVENTA Starachowice 3 : 5 10:00 BUCOVIA Bukowa - RUCH Skarżysko 5 : 1 10:00 MORAVIA Morawica - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 3 : 2 10:00 MKS Stąporków - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 0 W 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 2 : 3
Godzina Termin 20 - 27 maj 2006 r. - sobota 10:00 PIASKOWIANKA Piaski - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 3 : 7 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - MKS Stąporków 6 : 1 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - MORAVIA Morawica 2 : 4 13:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - BUCOVIA Bukowa 4 : 3 10:00 RUCH Skarżysko - GKS Rudki 1 : 0 10:00 JUVENTA Starachowice - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 7 : 0
Godzina Termin 21 - 3 czerwiec 2006 r. - sobota 10:00 JUVENTA Starachowice - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 W 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - RUCH Skarżysko 9 : 0 10:00 GKS Rudki - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 1 : 3 10:00 BUCOVIA Bukowa - SPARTAKUS Daleszyce 2 : 6 10:00 MORAVIA Morawica - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 0 : 9 10:00 MKS Stąporków - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 3
Godzina Termin 22 - 10 czerwiec 2006 r. - sobota 10:00 PIASKOWIANKA Piaski - MKS Stąporków 3 : 1 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - MORAVIA Morawica 2 : 1 10:00 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - BUCOVIA Bukowa 2 : 0 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - GKS Rudki 5 : 1 13:30 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 1 : 2 10:00 RUCH Skarżysko - JUVENTA Starachowice 0 : 4