Młodzik starszy 1993 grupa I

     Godzina   Termin  1 -   27  sierpień  2005 r.  - sobota 

      10:00    SAMSON Samsonów                - GRANAT Skarżysko                1 :10         
      10:00    WICHER Miedziana Góra          - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.   0 : 5         
      10:00    UMLKS Suchedniów               - KKP KOLPORTER KORONA Kielce     1 :12         
      10:00    JUVENTA Starachowice           - UKS TRÓJKA Sandomierz           2 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 30 sierpień 2005 r. - wtorek 15:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - LEŚNIK Zagnańsk 5 : 0 15:30 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - LUBRZANKA Kajetanów 0 : 2 15:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - UMLKS Suchedniów 15 : 0 15:30 SAMSON Samsonów - WICHER Miedziana Góra 0 : 3 W
Godzina Termin 3 - 3 wrzesień 2005 r. - sobota 10:00 WICHER Miedziana Góra - GRANAT Skarżysko 1 : 4 10:00 UMLKS Suchedniów - SAMSON Samsonów 3 : 0 10:00 LUBRZANKA Kajetanów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 2 : 5 10:00 JUVENTA Starachowice - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 2 : 0
Godzina Termin 4 - 10 wrzesień 2005 r. - sobota 10:00 GRANAT Skarżysko - UKS TRÓJKA Sandomierz 3 : 1 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - LEŚNIK Zagnańsk 4 : 0 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - JUVENTA Starachowice 0 : 3 10:00 SAMSON Samsonów - LUBRZANKA Kajetanów 1 : 7 10:00 WICHER Miedziana Góra - UMLKS Suchedniów 2 : 0
Godzina Termin 5 - 17 wrzesień 2005 r. - sobota 10:00 UMLKS Suchedniów - GRANAT Skarżysko 0 :17 10:00 LUBRZANKA Kajetanów - WICHER Miedziana Góra 3 : 1 10:00 JUVENTA Starachowice - SAMSON Samsonów 20 : 0 10:00 LEŚNIK Zagnańsk - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 8
Godzina Termin 6 - 24 wrzesień 2005 r. - sobota 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - UKS TRÓJKA Sandomierz 2 : 1 10:00 SAMSON Samsonów - LEŚNIK Zagnańsk 0 : 3 10:00 WICHER Miedziana Góra - JUVENTA Starachowice 0 : 3 W 10:00 UMLKS Suchedniów - LUBRZANKA Kajetanów 0 :12
Godzina Termin 7 - 1 październik 2005 r. - sobota 10:00 LUBRZANKA Kajetanów - GRANAT Skarżysko 4 : 1 10:00 JUVENTA Starachowice - UMLKS Suchedniów 15 : 0 10:00 LEŚNIK Zagnańsk - WICHER Miedziana Góra 0 : 2 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 3
Godzina Termin 8 - 8 październik 2005 r. - sobota 10:00 GRANAT Skarżysko - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 0 : 1 10:00 SAMSON Samsonów - UKS TRÓJKA Sandomierz 0 : 3 10:00 UMLKS Suchedniów - LEŚNIK Zagnańsk 2 : 1 10:00 LUBRZANKA Kajetanów - JUVENTA Starachowice 2 : 3
Godzina Termin 9 - 15 październik 2005 r. - sobota 10:00 JUVENTA Starachowice - GRANAT Skarżysko 0 : 1 10:00 LEŚNIK Zagnańsk - LUBRZANKA Kajetanów 0 : 9 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - WICHER Miedziana Góra 4 : 0 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 0
Godzina Termin 10 - 22 październik 2005 r. - sobota 10:00 GRANAT Skarżysko - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 4 10:00 SAMSON Samsonów - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 0 :14 10:00 UMLKS Suchedniów - UKS TRÓJKA Sandomierz 0 : 8 10:00 JUVENTA Starachowice - LEŚNIK Zagnańsk 14 : 0
Godzina Termin 11 - 29 październik 2005 r. - sobota 10:00 LEŚNIK Zagnańsk - GRANAT Skarżysko 0 : 9 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - LUBRZANKA Kajetanów 1 : 1 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - WICHER Miedziana Góra 3 : 2 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - SAMSON Samsonów 3 : 0 W
Godzina Termin 12 - 1 kwiecień 2006 r. - sobota 10:00 GRANAT Skarżysko - SAMSON Samsonów 3 : 0 W 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - WICHER Miedziana Góra 4 : 1 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - UMLKS Suchedniów 3 : 0 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - JUVENTA Starachowice 0 : 6
Godzina Termin 13 - 8 kwiecień 2006 r. - sobota 10:00 LEŚNIK Zagnańsk - UKS TRÓJKA Sandomierz 0 : 4 10:00 LUBRZANKA Kajetanów - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 1 : 2 10:00 UMLKS Suchedniów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 3 10:00 WICHER Miedziana Góra - SAMSON Samsonów 4 : 0
Godzina Termin 14 - 18 kwiecień 2006 r. - wtorek 15:00 GRANAT Skarżysko - WICHER Miedziana Góra 6 : 1 15:00 SAMSON Samsonów - UMLKS Suchedniów 0 : 3 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - LUBRZANKA Kajetanów 7 : 1 15:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - JUVENTA Starachowice 2 : 4
Godzina Termin 15 - 22 kwiecień 2006 r. - sobota 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - GRANAT Skarżysko 0 : 2 10:00 LEŚNIK Zagnańsk - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 0 :12 10:00 JUVENTA Starachowice - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 1 10:00 LUBRZANKA Kajetanów - SAMSON Samsonów 6 : 1 10:00 UMLKS Suchedniów - WICHER Miedziana Góra 0 : 3
Godzina Termin 16 - 29 kwiecień 2006 r. - sobota 10:00 GRANAT Skarżysko - UMLKS Suchedniów 4 : 0 10:00 WICHER Miedziana Góra - LUBRZANKA Kajetanów 2 : 1 10:00 SAMSON Samsonów - JUVENTA Starachowice 0 :15 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - LEŚNIK Zagnańsk 20 : 0
Godzina Termin 17 - 6 maj 2006 r. - sobota 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 0 : 3 10:00 LEŚNIK Zagnańsk - SAMSON Samsonów 1 : 0 10:00 JUVENTA Starachowice - WICHER Miedziana Góra 4 : 0 10:00 LUBRZANKA Kajetanów - UMLKS Suchedniów 3 : 0
Godzina Termin 18 - 13 maj 2006 r. - sobota 10:00 GRANAT Skarżysko - LUBRZANKA Kajetanów 8 : 0 10:00 UMLKS Suchedniów - JUVENTA Starachowice 0 : 9 10:00 WICHER Miedziana Góra - LEŚNIK Zagnańsk 7 : 1 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - UKS TRÓJKA Sandomierz 5 : 0
Godzina Termin 19 - 20 maj 2006 r. - sobota 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - GRANAT Skarżysko 0 : 1 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - SAMSON Samsonów 3 : 0 W 10:00 LEŚNIK Zagnańsk - UMLKS Suchedniów 0 : 4 10:00 JUVENTA Starachowice - LUBRZANKA Kajetanów 3 : 0 W
Godzina Termin 20 - 27 maj 2006 r. - sobota 10:00 GRANAT Skarżysko - JUVENTA Starachowice 0 : 1 10:00 LUBRZANKA Kajetanów - LEŚNIK Zagnańsk 8 : 1 10:00 WICHER Miedziana Góra - UKS TRÓJKA Sandomierz 1 : 1 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 2 : 0
Godzina Termin 21 - 3 czerwiec 2006 r. - sobota 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GRANAT Skarżysko 4 : 0 10:00 KKP KOLPORTER KORONA Kielce - SAMSON Samsonów 5 : 0 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - UMLKS Suchedniów 2 : 1 10:00 LEŚNIK Zagnańsk - JUVENTA Starachowice 0 : 8
Godzina Termin 22 - 10 czerwiec 2006 r. - sobota 10:00 GRANAT Skarżysko - LEŚNIK Zagnańsk 9 : 0 10:00 LUBRZANKA Kajetanów - UKS TRÓJKA Sandomierz 2 : 3 10:00 WICHER Miedziana Góra - KKP KOLPORTER KORONA Kielce 0 : 5 10:00 SAMSON Samsonów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 :11