Klasa Okręgowa juniorów starszych gr. I

     Godzina   Termin  1 -   28  sierpień  2005 r.  - niedziela 

      15:00    SKAŁA Tumlin                   - ORLICZ Suchedniów               1 : 2         
      15:00    GRÓD Wiślica                   - PIAST Chęciny                   3 : 0         
      15:00    GKS GRÓD Ćmińsk                - ORLĘTA Kielce                   5 : 1         
      15:00    UNIA Sędziszów                 - LECHIA Strawczyn                3 : 2         
      15:00    VICTORIA Skalbmierz            - POLONIA Białogon                0 : 6         
      15:00    VICTORIA Górki Szczukowskie    - MORAVIA Morawica                2 : 2         


 
Godzina Termin 2 - 4 wrzesień 2005 r. - niedziela 14:00 ORLICZ Suchedniów - MORAVIA Morawica 5 : 2 14:00 POLONIA Białogon - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 1 14:00 LECHIA Strawczyn - VICTORIA Skalbmierz 3 : 0 W 14:00 ORLĘTA Kielce - UNIA Sędziszów 1 : 7 14:00 PIAST Chęciny - GKS GRÓD Ćmińsk 3 : 5 14:00 SKAŁA Tumlin - GRÓD Wiślica 7 : 2
Godzina Termin 3 - 11 wrzesień 2005 r. - niedziela 14:00 GRÓD Wiślica - ORLICZ Suchedniów 4 : 7 14:00 GKS GRÓD Ćmińsk - SKAŁA Tumlin 1 : 1 14:00 UNIA Sędziszów - PIAST Chęciny 10 : 1 14:00 VICTORIA Skalbmierz - ORLĘTA Kielce 2 : 4 14:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - LECHIA Strawczyn 3 : 1 14:00 MORAVIA Morawica - POLONIA Białogon 0 : 5
Godzina Termin 4 - 18 wrzesień 2005 r. - niedziela 14:00 ORLICZ Suchedniów - POLONIA Białogon 3 : 2 14:00 LECHIA Strawczyn - MORAVIA Morawica 4 : 1 14:00 ORLĘTA Kielce - VICTORIA Górki Szczukowskie 1 : 5 14:00 PIAST Chęciny - VICTORIA Skalbmierz 3 : 0 W 14:00 SKAŁA Tumlin - UNIA Sędziszów 6 : 0 14:00 GRÓD Wiślica - GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 4
Godzina Termin 5 - 25 wrzesień 2005 r. - niedziela 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - ORLICZ Suchedniów 3 : 2 13:00 UNIA Sędziszów - GRÓD Wiślica 8 : 0 13:00 VICTORIA Skalbmierz - SKAŁA Tumlin 0 : 6 13:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - PIAST Chęciny 5 : 0 13:00 MORAVIA Morawica - ORLĘTA Kielce 7 : 2 13:00 POLONIA Białogon - LECHIA Strawczyn 0 : 4
Godzina Termin 6 - 2 październik 2005 r. - niedziela 13:00 ORLICZ Suchedniów - LECHIA Strawczyn 3 : 1 13:00 ORLĘTA Kielce - POLONIA Białogon 0 : 6 13:00 PIAST Chęciny - MORAVIA Morawica 1 : 3 13:00 SKAŁA Tumlin - VICTORIA Górki Szczukowskie 2 : 2 13:00 GRÓD Wiślica - VICTORIA Skalbmierz 5 : 1 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - UNIA Sędziszów 0 : 0 W
Godzina Termin 7 - 9 październik 2005 r. - niedziela 13:00 UNIA Sędziszów - ORLICZ Suchedniów 2 : 1 13:00 VICTORIA Skalbmierz - GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 4 13:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - GRÓD Wiślica 3 : 1 13:00 MORAVIA Morawica - SKAŁA Tumlin 3 : 1 13:00 POLONIA Białogon - PIAST Chęciny 3 : 0 13:00 LECHIA Strawczyn - ORLĘTA Kielce 6 : 1
Godzina Termin 8 - 16 październik 2005 r. - niedziela 12:00 ORLICZ Suchedniów - ORLĘTA Kielce 7 : 1 12:00 PIAST Chęciny - LECHIA Strawczyn 5 : 4 12:00 SKAŁA Tumlin - POLONIA Białogon 2 : 5 12:00 GRÓD Wiślica - MORAVIA Morawica 1 : 2 12:00 GKS GRÓD Ćmińsk - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 5 12:00 UNIA Sędziszów - VICTORIA Skalbmierz 11 : 0
Godzina Termin 9 - 23 październik 2005 r. - niedziela 12:00 VICTORIA Skalbmierz - ORLICZ Suchedniów 0 : 4 12:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - UNIA Sędziszów 3 : 1 12:00 MORAVIA Morawica - GKS GRÓD Ćmińsk 4 : 2 12:00 POLONIA Białogon - GRÓD Wiślica 6 : 2 12:00 LECHIA Strawczyn - SKAŁA Tumlin 6 : 2 12:00 ORLĘTA Kielce - PIAST Chęciny 4 : 2
Godzina Termin 10 - 30 październik 2005 r. - niedziela 11:00 ORLICZ Suchedniów - PIAST Chęciny 6 : 1 11:00 SKAŁA Tumlin - ORLĘTA Kielce 1 : 1 11:00 GRÓD Wiślica - LECHIA Strawczyn 2 : 3 11:00 GKS GRÓD Ćmińsk - POLONIA Białogon 2 : 3 11:00 UNIA Sędziszów - MORAVIA Morawica 1 : 0 11:00 VICTORIA Skalbmierz - VICTORIA Górki Szczukowskie 1 : 9
Godzina Termin 11 - 6 listopad 2005 r. - niedziela 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - ORLICZ Suchedniów 2 : 1 11:00 MORAVIA Morawica - VICTORIA Skalbmierz 7 : 0 11:00 POLONIA Białogon - UNIA Sędziszów 3 : 2 11:00 LECHIA Strawczyn - GKS GRÓD Ćmińsk 3 : 1 11:00 ORLĘTA Kielce - GRÓD Wiślica 3 : 0 W 11:00 PIAST Chęciny - SKAŁA Tumlin 2 : 1
Godzina Termin 12 - 2 kwiecień 2006 r. - niedziela 13:00 ORLICZ Suchedniów - SKAŁA Tumlin 1 : 0 13:00 PIAST Chęciny - GRÓD Wiślica 6 : 0 13:00 ORLĘTA Kielce - GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 3 13:00 LECHIA Strawczyn - UNIA Sędziszów 3 : 2 13:00 POLONIA Białogon - VICTORIA Skalbmierz 11 : 0 13:00 MORAVIA Morawica - VICTORIA Górki Szczukowskie 1 : 3
Godzina Termin 13 - 9 kwiecień 2006 r. - niedziela 13:00 MORAVIA Morawica - ORLICZ Suchedniów 3 : 1 13:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - POLONIA Białogon 1 : 1 13:00 VICTORIA Skalbmierz - LECHIA Strawczyn 0 : 6 13:00 UNIA Sędziszów - ORLĘTA Kielce 3 : 0 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - PIAST Chęciny 1 : 1 13:00 GRÓD Wiślica - SKAŁA Tumlin 0 : 3 W
Godzina Termin 14 - 23 kwiecień 2006 r. - niedziela 14:00 ORLICZ Suchedniów - GRÓD Wiślica 7 : 2 14:00 SKAŁA Tumlin - GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 0 14:00 PIAST Chęciny - UNIA Sędziszów 1 : 4 14:00 ORLĘTA Kielce - VICTORIA Skalbmierz 9 : 0 14:00 LECHIA Strawczyn - VICTORIA Górki Szczukowskie 4 : 2 14:00 POLONIA Białogon - MORAVIA Morawica 4 : 3
Godzina Termin 15 - 30 kwiecień 2006 r. - niedziela 14:00 POLONIA Białogon - ORLICZ Suchedniów 1 : 1 14:00 MORAVIA Morawica - LECHIA Strawczyn 1 : 4 14:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - ORLĘTA Kielce 1 : 0 14:00 VICTORIA Skalbmierz - PIAST Chęciny 0 : 1 14:00 UNIA Sędziszów - SKAŁA Tumlin 2 : 1 14:00 GKS GRÓD Ćmińsk - GRÓD Wiślica 3 : 0 W
Godzina Termin 16 - 7 maj 2006 r. - niedziela 15:00 ORLICZ Suchedniów - GKS GRÓD Ćmińsk 2 : 1 15:00 GRÓD Wiślica - UNIA Sędziszów 2 : 8 15:00 SKAŁA Tumlin - VICTORIA Skalbmierz 6 : 0 15:00 PIAST Chęciny - VICTORIA Górki Szczukowskie 1 : 4 15:00 ORLĘTA Kielce - MORAVIA Morawica 1 : 4 15:00 LECHIA Strawczyn - POLONIA Białogon 2 : 1
Godzina Termin 17 - 14 maj 2006 r. - niedziela 15:00 LECHIA Strawczyn - ORLICZ Suchedniów 3 : 4 15:00 POLONIA Białogon - ORLĘTA Kielce 8 : 0 15:00 MORAVIA Morawica - PIAST Chęciny 1 : 0 15:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - SKAŁA Tumlin 1 : 3 15:00 VICTORIA Skalbmierz - GRÓD Wiślica 6 : 2 15:00 UNIA Sędziszów - GKS GRÓD Ćmińsk 3 : 1
Godzina Termin 18 - 21 maj 2006 r. - niedziela 15:00 ORLICZ Suchedniów - UNIA Sędziszów 5 : 1 15:00 GKS GRÓD Ćmińsk - VICTORIA Skalbmierz 3 : 0 W 15:00 GRÓD Wiślica - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 5 15:00 SKAŁA Tumlin - MORAVIA Morawica 4 : 1 15:00 PIAST Chęciny - POLONIA Białogon 3 : 1 15:00 ORLĘTA Kielce - LECHIA Strawczyn 0 : 6
Godzina Termin 19 - 28 maj 2006 r. - niedziela 15:00 ORLĘTA Kielce - ORLICZ Suchedniów 3 : 9 15:00 LECHIA Strawczyn - PIAST Chęciny 7 : 0 15:00 POLONIA Białogon - SKAŁA Tumlin 1 : 1 15:00 MORAVIA Morawica - GRÓD Wiślica 3 : 0 W 15:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - GKS GRÓD Ćmińsk 4 : 3 15:00 VICTORIA Skalbmierz - UNIA Sędziszów 0 : 8
Godzina Termin 20 - 4 czerwiec 2006 r. - niedziela 15:00 ORLICZ Suchedniów - VICTORIA Skalbmierz 3 : 0 W 15:00 UNIA Sędziszów - VICTORIA Górki Szczukowskie 2 : 3 15:00 GKS GRÓD Ćmińsk - MORAVIA Morawica 1 : 4 15:00 GRÓD Wiślica - POLONIA Białogon 0 : 3 W 15:00 SKAŁA Tumlin - LECHIA Strawczyn 3 : 2 15:00 PIAST Chęciny - ORLĘTA Kielce 2 :11
Godzina Termin 21 - 11 czerwiec 2006 r. - niedziela 15:00 PIAST Chęciny - ORLICZ Suchedniów 0 : 4 15:00 ORLĘTA Kielce - SKAŁA Tumlin 0 : 3 15:00 LECHIA Strawczyn - GRÓD Wiślica 3 : 0 W 15:00 POLONIA Białogon - GKS GRÓD Ćmińsk 4 : 0 15:00 MORAVIA Morawica - UNIA Sędziszów 2 : 1 15:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - VICTORIA Skalbmierz 3 : 0 W
Godzina Termin 22 - 15 czerwiec 2006 r. - czwartek 15:00 ORLICZ Suchedniów - VICTORIA Górki Szczukowskie 4 : 0 15:00 VICTORIA Skalbmierz - MORAVIA Morawica 1 : 4 15:00 UNIA Sędziszów - POLONIA Białogon 4 : 1 15:00 GKS GRÓD Ćmińsk - LECHIA Strawczyn 3 : 0 15:00 GRÓD Wiślica - ORLĘTA Kielce 3 : 0 W 15:00 SKAŁA Tumlin - PIAST Chęciny 3 : 0 W