Tabela rozgrywek o mistrzostwo: III Liga
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  KMITA Zabierzów                30   63   58-29    38   32-10  12   2   1   25   26-19   8   1   6
  2.  STAL Stalowa Wola              30   62   36-16    33   23-8   10   3   2   29   13-8    8   5   2
  3.  AVIA Świdnik                   30   55   41-25    37   30-11  11   4   0   18   11-14   4   6   5
  4.  GÓRNIK Wieliczka               30   52   53-30    31   34-14   8   7   0   21   19-16   5   6   4
  5.  STAL Rzeszów                   30   50   47-36    32   29-8   10   2   3   18   18-28   4   6   5
  6.  MOTOR Lublin                   30   49   54-29    33   37-14  10   3   2   16   17-15   3   7   5
  7.  HUTNIK Kraków                  30   41   40-41    29   24-14   8   5   2   12   16-27   3   3   9
  8.  STAL Sanok                     30   40   36-35    24   22-15   6   6   3   16   14-20   4   4   7
  9.  SANDECJA Nowy Sącz             30   34   31-39    28   24-13   8   4   3    6    7-26   1   3  11
 10.  KOLEJARZ Stróże                30   34   34-46    25   23-15   7   4   4    9   11-31   2   3  10
 11.  HETMAN Zamość                  30   33   29-40    21   15-12   5   6   4   12   14-28   3   3   9
 12.  AKS Busko-Zdrój                30   31   26-41    18   17-19   4   6   5   13    9-22   3   4   8
 13.  WIERNA Małogoszcz              30   28   35-44    17   20-20   5   2   8   11   15-24   1   8   6
 14.  WISŁA II Kraków                30   28   32-37    19   16-13   4   7   4    9   16-24   2   3  10
 15.  POGOŃ Leżajsk                  30   28   25-52    22   14-18   6   4   5    6   11-34   0   6   9
 16.  TŁOKI Gorzyce                  30   24   23-60    15   15-21   4   3   8    9    8-39   3   0  12
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
 03.09.2007  Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych


  
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: IV Liga Świętokrzyska ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 28 59 84-33 32 41-13 10 2 2 27 43-20 8 3 3 2. GKS Nowiny 28 53 44-23 29 29-12 8 5 1 24 15-11 7 3 4 3. PIASKOWIANKA Piaski 28 50 38-24 31 23-7 9 4 1 19 15-17 5 4 5 4. PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 28 50 49-28 27 31-17 8 3 3 23 18-11 6 5 3 5. ORLĘTA Kielce 28 45 44-25 27 25-11 7 6 1 18 19-14 5 3 6 6. NAPRZÓD Jędrzejów 28 43 39-29 23 21-13 7 2 5 20 18-16 5 5 4 7. CZARNI Połaniec 28 43 37-30 25 25-13 7 4 3 18 12-17 5 3 6 8. ALIT Cementownia Ożarów 28 40 44-37 26 27-16 7 5 2 14 17-21 4 2 8 9. PIAST Chęciny 28 37 28-31 23 18-12 7 2 5 14 10-19 3 5 6 10. GRANAT Skarżysko 28 36 36-37 22 20-16 7 1 6 14 16-21 3 5 6 11. ZENIT Chmielnik 28 31 30-40 19 17-14 5 4 5 12 13-26 3 3 8 12. ORLICZ Suchedniów 28 28 31-46 25 20-13 7 4 3 3 11-33 0 3 11 13. ŁYSICA Bodzentyn 28 25 26-55 15 13-24 4 3 7 10 13-31 2 4 8 14. SPARTAKUS Daleszyce 28 24 25-53 18 19-19 5 3 6 6 6-34 1 3 10 15. WISŁA Sandomierz 28 14 20-84 13 15-31 3 4 7 1 5-53 0 1 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. LUBRZANKA Kajetanów 22 48 39-22 24 23-12 7 3 1 24 16-10 7 3 1 2. SPARTA Kazimierza Wielka 22 38 28-21 21 18-10 6 3 2 17 10-11 5 2 4 3. LECHIA Strawczyn 22 36 55-34 15 35-21 4 3 4 21 20-13 6 3 2 4. VICTORIA Skalbmierz 22 36 43-26 22 23-9 7 1 3 14 20-17 3 5 3 5. GRÓD Wiślica 22 32 30-28 23 20-9 7 2 2 9 10-19 2 3 6 6. SKAŁA Tumlin 22 28 37-34 15 22-9 4 3 4 13 15-25 4 1 6 7. BUCOVIA Bukowa 22 28 30-28 20 22-13 6 2 3 8 8-15 1 5 5 8. UNIA Sędziszów 22 28 30-43 12 13-16 3 3 5 16 17-27 5 1 5 9. ASTRA Piekoszów 22 26 29-38 12 12-16 3 3 5 14 17-22 4 2 5 10. HETMAN Włoszczowa 22 25 33-34 18 22-12 5 3 3 7 11-22 2 1 8 11. MORAVIA Morawica 22 25 31-39 13 14-17 3 4 4 12 17-22 3 3 5 12. POLITECHNIKA Świętokrzyska 22 14 20-58 11 13-24 3 2 6 3 7-34 0 3 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Rudki 22 53 42-17 33 27-6 11 0 0 20 15-11 6 2 3 2. MKS NEPTUN Końskie 22 52 62-17 30 37-4 10 0 1 22 25-13 7 1 3 3. MKS Stąporków 22 41 42-26 19 22-16 5 4 2 22 20-10 7 1 3 4. OKS Opatów 22 38 49-29 20 28-12 6 2 3 18 21-17 6 0 5 5. ZORZA TEMPO Pacanów 22 33 44-39 20 23-13 6 2 3 13 21-26 4 1 6 6. ŚWIT Ćmielów 22 33 36-34 22 22-13 7 1 3 11 14-21 3 2 6 7. SPARTA Dwikozy 22 28 27-31 19 17-15 6 1 4 9 10-16 2 3 6 8. GKS Novico Świniary 22 28 22-29 17 15-9 4 5 2 11 7-20 2 5 4 9. WICHER Miedziana Góra 22 21 18-36 16 12-14 5 1 5 5 6-22 1 2 8 10. MAROL Jacentów 22 17 29-55 15 19-24 5 0 6 2 10-31 0 2 9 11. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 22 17 22-41 9 13-21 2 3 6 8 9-20 2 2 7 12. RUCH Skarżysko 22 13 27-66 3 7-31 0 3 8 10 20-35 3 1 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NAPRZÓD II Jędrzejów 22 54 66-17 29 41-6 9 2 0 25 25-11 8 1 2 2. ORLĘTA II Kielce 22 46 40-16 25 21-7 8 1 2 21 19-9 6 3 2 3. LZS JAWORNIK Gorzków 22 46 49-21 27 27-9 9 0 2 19 22-12 5 4 2 4. AZS WSU Kielce 22 42 53-35 27 28-7 9 0 2 15 25-28 5 0 6 5. PARTYZANT Wodzisław 22 38 44-31 21 29-20 6 3 2 17 15-11 5 2 4 6. ŚWIT Działoszyce 22 35 48-44 24 29-14 7 3 1 11 19-30 3 2 6 7. ZRYW Skroniów 22 33 38-40 18 18-18 5 3 3 15 20-22 5 0 6 8. PIASKOWIANKA II Piaski 22 31 62-40 20 45-17 6 2 3 11 17-23 3 2 6 9. CZARNOVIA Kielce 22 30 28-39 20 16-13 6 2 3 10 12-26 3 1 7 10. STRZELEC Chroberz 22 10 17-61 4 10-30 1 1 9 6 7-31 1 3 7 11. START Słupia Jędrzejowska 22 8 18-59 4 6-24 1 1 9 4 12-35 1 1 9 12. DĄB Nagłowice 22 4 16-76 1 9-35 0 1 10 3 7-41 1 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Kluczewsko 22 52 64-20 28 36-9 9 1 1 24 28-11 7 3 1 2. ZRYW Łopuszno 22 46 56-27 22 23-8 7 1 3 24 33-19 8 0 3 3. GÓRNIK Miedzianka 22 43 44-32 25 26-15 8 1 2 18 18-17 6 0 5 4. VICTORIA Górki Szczukowskie 22 42 61-25 26 43-11 8 2 1 16 18-14 5 1 5 5. SAMSON Samsonów 22 40 48-30 23 29-15 7 2 2 17 19-15 5 2 4 6. HEKO II Czermno 22 39 70-45 21 46-19 7 0 4 18 24-26 6 0 5 7. PARTYZANT Radoszyce 22 35 39-40 25 26-16 8 1 2 10 13-24 3 1 7 8. GKS GRÓD Ćmińsk 22 29 22-25 12 9-12 3 3 5 17 13-13 5 2 4 9. TĘCZA Gowarczów 22 21 29-44 13 11-18 4 1 6 8 18-26 2 2 7 10. POLONIA Białogon 22 17 26-57 11 14-20 3 2 6 6 12-37 2 0 9 11. GLKS Fałków 22 10 24-71 6 14-37 2 0 9 4 10-34 1 1 9 12. LEŚNIK Zagnańsk 22 8 14-81 6 10-30 2 0 9 2 4-51 0 2 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 24 69 113-13 33 68-8 11 0 1 36 45-5 12 0 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 24 61 64-10 31 40-5 10 1 1 30 24-5 10 0 2 3. JUVENTA Starachowice 24 57 75-28 29 37-10 9 2 1 28 38-18 9 1 2 4. WIERNA Małogoszcz 24 40 34-37 22 23-17 7 1 4 18 11-20 6 0 6 5. GKS Nowiny 24 34 40-42 17 19-22 5 2 5 17 21-20 4 5 3 6. RODZINA Kielce 24 29 40-37 19 26-13 6 1 5 10 14-24 2 4 6 7. ŁYSICA Bodzentyn 24 29 49-62 16 32-20 5 1 6 13 17-42 4 1 7 8. GRANAT Skarżysko 24 29 45-70 17 27-25 5 2 5 12 18-45 4 0 8 9. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 24 28 34-53 17 18-26 5 2 5 11 16-27 3 2 7 10. NAPRZÓD Jędrzejów 24 22 29-50 10 18-23 2 4 6 12 11-27 3 3 6 11. AKS Busko-Zdrój 24 20 17-53 7 6-29 2 1 9 13 11-24 4 1 7 12. WISŁA Sandomierz 24 17 33-70 13 18-23 4 1 7 4 15-47 1 1 10 13. CZARNI Połaniec 24 14 21-69 13 18-23 4 1 7 1 3-46 0 1 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 26 74 101-14 37 60-5 12 1 0 37 41-9 12 1 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 26 59 77-17 29 47-7 9 2 2 30 30-10 9 3 1 3. JUVENTA Starachowice 26 50 60-28 29 36-9 9 2 2 21 24-19 6 3 4 4. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 26 48 56-35 24 27-18 8 0 5 24 29-17 7 3 3 5. MKS NEPTUN Końskie 26 45 59-37 26 33-17 8 2 3 19 26-20 5 4 4 6. HETMAN Włoszczowa 26 41 42-51 22 27-20 7 1 5 19 15-31 6 1 6 7. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 26 39 36-45 25 20-20 8 1 4 14 16-25 4 2 7 8. GRANAT Skarżysko 26 35 45-55 22 23-21 7 1 5 13 22-34 4 1 8 9. GKS Nowiny 26 28 38-61 18 21-22 5 3 5 10 17-39 3 1 9 10. ALIT Cementownia Ożarów 26 26 41-51 21 29-19 6 3 4 5 12-32 1 2 10 11. RODZINA Kielce 26 24 30-53 13 16-24 3 4 6 11 14-29 3 2 8 12. WISŁA Sandomierz 26 22 28-74 16 19-26 5 1 7 6 9-48 2 0 11 13. CZARNI Połaniec 26 18 25-52 12 17-21 2 6 5 6 8-31 1 3 9 14. AKS Busko-Zdrój 26 10 25-90 3 11-48 1 0 12 7 14-42 2 1 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr. I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ORLICZ Suchedniów 22 52 82-33 33 46-11 11 0 0 19 36-22 6 1 4 2. VICTORIA Górki Szczukowskie 22 51 67-29 26 28-13 8 2 1 25 39-16 8 1 2 3. LECHIA Strawczyn 22 45 77-37 30 44-14 10 0 1 15 33-23 5 0 6 4. UNIA Sędziszów 21 42 83-36 30 49-10 10 0 1 12 34-26 4 0 6 5. POLONIA Białogon 22 42 75-31 23 41-14 7 2 2 19 34-17 6 1 4 6. MORAVIA Morawica 22 40 58-44 24 32-19 8 0 3 16 26-25 5 1 5 7. SKAŁA Tumlin 22 37 58-32 23 36-15 7 2 2 14 22-17 4 2 5 8. GKS GRÓD Ćmińsk 21 29 46-42 17 22-17 5 2 3 12 24-25 4 0 7 9. PIAST Chęciny 22 19 33-80 15 27-37 5 0 6 4 6-43 1 1 9 10. ORLĘTA Kielce 22 16 43-90 9 22-45 3 0 8 7 21-45 2 1 8 11. GRÓD Wiślica 22 9 30-91 9 21-36 3 0 8 0 9-55 0 0 11 12. VICTORIA Skalbmierz 22 3 11-118 3 10-54 1 0 10 0 1-64 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ZENIT Chmielnik 20 51 73-18 28 44-6 9 1 0 23 29-12 7 2 1 2. STAL Kunów 20 43 46-34 23 23-12 7 2 1 20 23-22 6 2 2 3. MKS NEPTUN Końskie 20 42 55-25 20 29-15 6 2 2 22 26-10 7 1 2 4. GKS Rudki 20 41 50-31 28 31-7 9 1 0 13 19-24 4 1 5 5. ALIT Cementownia Ożarów 20 36 63-26 22 48-11 7 1 2 14 15-15 4 2 4 6. KLIMONTOWIANKA Klimontów 20 36 41-36 21 23-16 7 0 3 15 18-20 4 3 3 7. GKS Szydłów 20 27 39-33 15 25-17 4 3 3 12 14-16 4 0 6 8. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 20 16 38-80 11 22-25 3 2 5 5 16-55 1 2 7 9. SPARTA Dwikozy 20 12 27-61 8 14-25 2 2 6 4 13-36 1 1 8 10. OKS Opatów 20 6 16-57 3 5-29 1 0 9 3 11-28 1 0 9 11. ŚWIT Ćmielów 20 5 9-56 1 4-26 0 1 9 4 5-30 1 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. VICTORIA Mniów 16 46 80-8 24 52-2 8 0 0 22 28-6 7 1 0 2. LKS Bolmin 16 30 50-19 18 32-7 6 0 2 12 18-12 4 0 4 3. PARTYZANT Radoszyce 16 29 39-41 21 28-14 7 0 1 8 11-27 2 2 4 4. STRZELEC Chroberz 16 29 41-25 17 20-10 5 2 1 12 21-15 4 0 4 5. GÓRNIK Miedzianka 16 24 59-37 21 50-11 7 0 1 3 9-26 1 0 7 6. ZRYW Skroniów 16 19 24-60 12 13-25 4 0 4 7 11-35 2 1 5 7. START Słupia Jędrzejowska 16 18 35-58 9 21-18 3 0 5 9 14-40 3 0 5 8. CZARNOVIA Kielce 16 13 16-47 7 9-12 2 1 5 6 7-35 2 0 6 9. ŚWIT Działoszyce 16 4 8-57 1 4-24 0 1 7 3 4-33 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. RAZEM Daleszyce 20 50 105-26 25 60-10 8 1 1 25 45-16 8 1 1 2. KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 20 42 74-37 22 37-13 7 1 2 20 37-24 6 2 2 3. SPARTA Kazimierza Wielka 20 39 54-25 25 38-10 8 1 1 14 16-15 4 2 4 4. ZENIT Chmielnik 20 34 66-46 15 29-20 4 3 3 19 37-26 6 1 3 5. NAPRZÓD Jędrzejów 20 33 65-46 19 39-18 5 4 1 14 26-28 4 2 4 6. LZS JAWORNIK Gorzków 20 27 43-49 11 23-27 3 2 5 16 20-22 5 1 4 7. BUCOVIA Bukowa 20 24 49-77 15 28-41 5 0 5 9 21-36 3 0 7 8. PARTYZANT Wodzisław 20 18 40-68 9 27-31 3 0 7 9 13-37 2 3 5 9. NIDZICA Dobiesławice 20 18 35-76 11 22-27 3 2 5 7 13-49 2 1 7 10. NIDA Oksa 20 17 46-84 12 24-30 4 0 6 5 22-54 1 2 7 11. SPARTA Kielce 20 13 33-76 4 15-41 1 1 8 9 18-35 3 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Junior Młodszy B2-1990 gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 20 58 151-9 30 90-2 10 0 0 28 61-7 9 1 0 2. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 20 55 110-15 28 51-7 9 1 0 27 59-8 9 0 1 3. JUVENTA Starachowice 20 38 49-42 21 25-17 7 0 3 17 24-25 5 2 3 4. RUCH Skarżysko 20 31 45-50 18 23-18 6 0 4 13 22-32 4 1 5 5. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 20 28 41-58 12 20-29 3 3 4 16 21-29 5 1 4 6. MORAVIA Morawica 20 27 45-47 17 31-21 5 2 3 10 14-26 3 1 6 7. RAZEM Daleszyce 20 23 18-28 13 11-13 3 4 3 10 7-15 3 1 6 8. UMLKS Suchedniów 20 23 27-77 18 20-32 6 0 4 5 7-45 1 2 7 9. MKS Stąporków 20 19 33-65 15 22-27 5 0 5 4 11-38 1 1 8 10. PIASKOWIANKA Piaski 20 14 28-64 10 20-34 3 1 6 4 8-30 1 1 8 11. VICTORIA Górki Szczukowskie 20 2 17-109 1 15-36 0 1 9 1 2-73 0 1 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1991 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 46 117-5 24 45-2 8 0 0 22 72-3 7 1 0 2. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 16 41 106-14 20 52-5 6 2 0 21 54-9 7 0 1 3. GRANAT Skarżysko 16 32 50-33 16 28-15 5 1 2 16 22-18 5 1 2 4. ŁYSICA Bodzentyn 16 27 48-54 15 24-26 5 0 3 12 24-28 4 0 4 5. UMLKS Suchedniów 16 26 52-50 15 29-25 5 0 3 11 23-25 3 2 3 6. NIDZIANKA Bieliny 16 16 26-58 7 15-35 2 1 5 9 11-23 3 0 5 7. WICHER Miedziana Góra 16 10 32-84 8 18-40 2 2 4 2 14-44 0 2 6 8. KAMIENNA Brody 16 7 32-112 6 21-49 2 0 6 1 11-63 0 1 7 9. SKAŁA Tumlin 16 4 36-89 4 24-46 1 1 6 0 12-43 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1991 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. UNIA Sędziszów 20 55 104-19 30 62-6 10 0 0 25 42-13 8 1 1 2. NAPRZÓD Jędrzejów 20 51 63-25 28 42-14 9 1 0 23 21-11 7 2 1 3. ZENIT Chmielnik 20 37 87-31 21 47-11 6 3 1 16 40-20 5 1 4 4. PIAST Stopnica 20 37 80-39 21 45-20 7 0 3 16 35-19 5 1 4 5. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 20 34 81-47 18 46-23 6 0 4 16 35-24 5 1 4 6. AKS Busko-Zdrój 20 31 60-37 16 30-16 5 1 4 15 30-21 5 0 5 7. WIERNA Małogoszcz 20 26 50-52 16 21-17 5 1 4 10 29-35 3 1 6 8. SPARTA Kazimierza Wielka 20 25 69-45 16 37-22 5 1 4 9 32-23 3 0 7 9. POLANIE Pierzchnica 20 10 24-72 10 19-25 3 1 6 0 5-47 0 0 10 10. UKS CHORUS Nagłowice 20 10 42-155 6 17-64 2 0 8 4 25-91 1 1 8 11. VICTORIA Skalbmierz 20 6 13-151 3 8-81 1 0 9 3 5-70 1 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1991 gr. III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS NEPTUN Końskie 18 48 98-17 25 44-7 8 1 0 23 54-10 7 2 0 2. HETMAN Włoszczowa 18 42 55-19 24 29-10 8 0 1 18 26-9 5 3 1 3. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 18 35 81-30 14 34-18 4 2 3 21 47-12 7 0 2 4. GKS Nowiny 18 33 95-39 19 50-22 6 1 2 14 45-17 4 2 3 5. ORLĘTA Kielce 18 31 43-29 18 23-10 6 0 3 13 20-19 4 1 4 6. HEKO Czermno 18 24 48-39 15 27-17 4 3 2 9 21-22 2 3 4 7. UKS JEDYNKA Piekoszów 18 24 44-42 12 29-17 3 3 3 12 15-25 4 0 5 8. ZRYW Łopuszno 18 10 35-88 7 23-46 2 1 6 3 12-42 1 0 8 9. POLONIA Białogon 18 9 24-92 6 10-47 2 0 7 3 14-45 1 0 8 10. KOLPORTER KORONA II SSA Kielce 18 3 20-148 0 4-76 0 0 9 3 16-72 1 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz młodszy 1992 gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 22 64 161-12 31 87-2 10 1 0 33 74-10 11 0 0 2. MORAVIA Morawica 22 57 118-34 30 67-16 10 0 1 27 51-18 9 0 2 3. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 22 57 104-17 30 52-6 10 0 1 27 52-11 9 0 2 4. JUVENTA Starachowice 22 48 103-38 24 58-15 8 0 3 24 45-23 8 0 3 5. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 22 29 61-86 13 28-39 4 1 6 16 33-47 5 1 5 6. BUCOVIA Bukowa 22 27 47-113 15 27-48 5 0 6 12 20-65 4 0 7 7. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 22 23 35-60 16 24-25 5 1 5 7 11-35 2 1 8 8. SPARTAKUS Daleszyce 22 21 38-59 10 26-34 3 1 7 11 12-25 3 2 6 9. RUCH Skarżysko 22 18 20-78 8 7-27 2 2 7 10 13-51 3 1 7 10. PIASKOWIANKA Piaski 22 18 34-100 9 21-53 3 0 8 9 13-47 3 0 8 11. MKS Stąporków 22 18 30-60 14 20-26 4 2 5 4 10-34 1 1 9 12. GKS Rudki 22 8 18-112 6 13-48 2 0 9 2 5-64 0 2 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1993 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 18 48 112-6 21 60-2 7 0 2 27 52-4 9 0 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 18 48 100-9 24 60-5 8 0 1 24 40-4 8 0 1 3. GRANAT Skarżysko 18 39 78-18 18 33-8 6 0 3 21 45-10 7 0 2 4. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 18 39 69-16 18 20-10 6 0 3 21 49-6 7 0 2 5. LUBRZANKA Kajetanów 18 28 64-39 15 31-17 5 0 4 13 33-22 4 1 4 6. UKS TRÓJKA Sandomierz 18 26 36-31 13 15-16 4 1 4 13 21-15 4 1 4 7. WICHER Miedziana Góra 18 22 30-44 13 17-20 4 1 4 9 13-24 3 0 6 8. UMLKS Suchedniów 18 12 15-109 6 7-65 2 0 7 6 8-44 2 0 7 9. LEŚNIK Zagnańsk 18 6 7-125 3 1-56 1 0 8 3 6-69 1 0 8 10. SAMSON Samsonów 18 0 3-117 0 2-69 0 0 9 0 1-48 0 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1993 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 10 30 79-8 15 38-3 5 0 0 15 41-5 5 0 0 2. WIERNA Małogoszcz 10 21 50-28 9 25-19 3 0 2 12 25-9 4 0 1 3. AKS Busko-Zdrój 10 15 18-21 9 12-9 3 0 2 6 6-12 2 0 3 4. PIAST Stopnica 10 12 26-45 9 17-16 3 0 2 3 9-29 1 0 4 5. NAPRZÓD Jędrzejów 10 12 26-51 9 16-19 3 0 2 3 10-32 1 0 4 6. ŚWIT Działoszyce 10 0 10-56 0 6-29 0 0 5 0 4-27 0 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1993 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HETMAN Włoszczowa 14 35 79-18 17 45-6 5 2 0 18 34-12 6 0 1 2. HEKO Czermno 14 31 43-26 18 22-8 6 0 1 13 21-18 4 1 2 3. TĘCZA Gowarczów 14 23 34-27 15 17-10 5 0 2 8 17-17 2 2 3 4. MKS NEPTUN Końskie 14 21 35-30 13 19-12 4 1 2 8 16-18 2 2 3 5. LECHIA Strawczyn 14 20 36-36 10 21-19 3 1 3 10 15-17 3 1 3 6. GKS Kluczewsko 14 19 35-43 13 22-14 4 1 2 6 13-29 2 0 5 7. UKS JEDYNKA Piekoszów 14 10 22-54 4 14-28 1 1 5 6 8-26 2 0 5 8. POLONIA Białogon 14 3 9-59 0 4-32 0 0 7 3 5-27 1 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik Młodszy 1994 gr. I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 14 34 47-9 16 30-7 5 1 1 18 17-2 6 0 1 2. JUVENTA Starachowice 14 31 63-18 18 41-8 6 0 1 13 22-10 4 1 2 3. GRANAT Skarżysko 14 22 29-19 10 10-8 3 1 3 12 19-11 3 3 1 4. JUVENTA II Starachowice 14 20 33-33 14 19-10 4 2 1 6 14-23 2 0 5 5. KKP KOLPORTER II KORONA Kielce 14 19 26-27 13 16-9 4 1 2 6 10-18 1 3 3 6. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 14 19 46-27 11 29-12 3 2 2 8 17-15 2 2 3 7. GKS Nowiny 14 11 16-38 5 9-17 1 2 4 6 7-21 2 0 5 8. NAPRZÓD Jędrzejów 14 3 13-102 3 9-39 1 0 6 0 4-63 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 20 55 95-13 30 63-3 10 0 0 25 32-10 8 1 1 2. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 20 50 70-15 25 34-7 8 1 1 25 36-8 8 1 1 3. LZS Samborzec 20 41 60-23 22 31-8 7 1 2 19 29-15 6 1 3 4. WISŁA Nowy Korczyn 20 34 34-30 21 19-10 6 3 1 13 15-20 4 1 5 5. POLANIE Pierzchnica 20 34 43-29 17 23-15 5 2 3 17 20-14 5 2 3 6. NIDZIANKA Bieliny 20 27 48-43 16 32-19 5 1 4 11 16-24 3 2 5 7. GKS Szydłów 20 27 38-45 14 16-14 4 2 4 13 22-31 4 1 5 8. LZS Koniemłoty 20 19 28-51 14 18-20 4 2 4 5 10-31 1 2 7 9. PIAST Stopnica 20 16 25-44 13 18-17 4 1 5 3 7-27 1 0 9 10. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 20 12 21-63 9 13-25 3 0 7 3 8-38 0 3 7 11. WKS POLESIE Wiązownica 20 1 11-117 1 8-60 0 1 9 0 3-57 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A seniorów grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KSZO SSA II Ostrowiec Św. 22 57 116-12 30 71-6 10 0 1 27 45-6 9 0 2 2. ZRYW Zbigniewice 22 47 44-29 29 30-8 9 2 0 18 14-21 5 3 3 3. STAL Kunów 22 40 34-26 25 20-12 8 1 2 15 14-14 4 3 4 4. GKS Iwaniska 22 36 41-29 23 23-7 7 2 2 13 18-22 3 4 4 5. SOKÓŁ Jachimowice 22 35 36-31 19 16-12 5 4 2 16 20-19 4 4 3 6. KLIMONTOWIANKA Klimontów 22 34 33-31 21 21-13 6 3 2 13 12-18 4 1 6 7. GKS Łoniów 22 28 29-41 17 21-18 5 2 4 11 8-23 3 2 6 8. KS Tarłów 22 27 32-36 18 20-13 5 3 3 9 12-23 1 6 4 9. KAMIENNA Brody 22 25 34-41 18 19-14 5 3 3 7 15-27 2 1 8 10. HURAGAN Wilczyce 22 15 28-70 10 15-29 3 1 7 5 13-41 1 2 8 11. PIAST Osiek 22 14 21-52 14 14-18 4 2 5 0 7-34 0 0 11 12. CUKROWNIK Włostów 22 12 20-70 9 16-32 2 3 6 3 4-38 1 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 16 39 70-16 21 40-7 7 0 1 18 30-9 6 0 2 2. LZS Samborzec 16 30 50-35 17 22-17 5 2 1 13 28-18 4 1 3 3. NIDZIANKA Bieliny 16 28 33-34 16 15-11 5 1 2 12 18-23 3 3 2 4. WISŁA Nowy Korczyn 16 25 35-28 16 23-10 5 1 2 9 12-18 3 0 5 5. BASZTA Rytwiany 16 24 37-34 17 22-16 5 2 1 7 15-18 2 1 5 6. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 16 22 44-43 15 31-17 5 0 3 7 13-26 2 1 5 7. PIAST Stopnica 16 16 23-39 11 15-14 3 2 3 5 8-25 1 2 5 8. LZS Koniemłoty 16 14 28-38 10 22-17 3 1 4 4 6-21 1 1 6 9. WKS POLESIE Wiązownica 16 8 17-70 4 8-30 1 1 6 4 9-40 1 1 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KAMIENNA Brody 12 33 55-9 18 30-2 6 0 0 15 25-7 5 0 1 2. SOKÓŁ Jachimowice 12 24 37-27 15 25-13 5 0 2 9 12-14 3 0 2 3. GKS Iwaniska 12 12 21-40 6 12-18 2 0 4 6 9-22 2 0 4 4. ZRYW Zbigniewice 12 3 11-48 3 7-17 1 0 4 0 4-31 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Novico Świniary 16 38 55-21 22 36-8 7 1 0 16 19-13 5 1 2 2. ŁYSICA Bodzentyn 16 36 71-23 20 39-11 6 2 0 16 32-12 5 1 2 3. OKS Opatów 16 31 41-30 20 24-6 6 2 0 11 17-24 3 2 3 4. KS Tarłów 16 26 41-40 17 22-12 5 2 1 9 19-28 3 0 5 5. ZORZA TEMPO Pacanów 16 24 46-44 15 29-21 5 0 3 9 17-23 2 3 3 6. BASZTA Rytwiany 16 14 25-42 10 18-22 3 1 4 4 7-20 1 1 6 7. HURAGAN Wilczyce 16 14 21-43 13 13-17 4 1 3 1 8-26 0 1 7 8. SPARTA Dwikozy 16 13 33-64 9 20-25 3 0 5 4 13-39 1 1 6 9. CUKROWNIK Włostów 16 10 33-59 10 18-25 3 1 4 0 15-34 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1991 grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Novico Świniary 16 38 52-12 21 27-5 7 0 1 17 25-7 5 2 1 2. BASZTA Rytwiany 16 38 84-31 22 51-10 7 1 0 16 33-21 5 1 2 3. GKS Szydłów 16 37 57-25 21 31-9 7 0 1 16 26-16 5 1 2 4. KLIMONTOWIANKA Klimontów 16 23 44-28 17 35-14 5 2 1 6 9-14 1 3 4 5. ŚWIT Ćmielów 16 21 34-48 15 28-16 5 0 3 6 6-32 2 0 6 6. ZORZA TEMPO Pacanów 16 21 41-56 18 28-21 6 0 2 3 13-35 1 0 7 7. OKS Opatów 16 13 25-51 7 17-21 2 1 5 6 8-30 2 0 6 8. KS Tarłów 16 10 36-68 7 21-24 2 1 5 3 15-44 1 0 7 9. SPARTA Dwikozy 16 8 17-71 8 14-18 2 2 4 0 3-53 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1991 grupa V ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. WISŁA Sandomierz 12 28 55-15 10 20-11 3 1 2 18 35-4 6 0 0 2. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 12 28 39-18 13 12-10 4 1 1 15 27-8 5 0 1 3. ALIT Cementownia Ożarów 12 20 30-32 13 16-12 4 1 1 7 14-20 2 1 3 4. GKS Łoniów 12 18 31-24 12 21-11 4 0 2 6 10-13 2 0 4 5. PIAST Osiek 12 14 20-34 10 16-23 3 1 2 4 4-11 1 1 4 6. MAROL Jacentów 12 7 13-38 6 7-16 2 0 4 1 6-22 0 1 5 7. CZARNI Połaniec 12 6 5-32 4 3-15 1 1 4 2 2-17 0 2 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1993 grupa V ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 12 34 65-13 18 31-5 6 0 0 16 34-8 5 1 0 2. ALIT Cementownia Ożarów 12 31 82-15 16 40-5 5 1 0 15 42-10 5 0 1 3. UKS TRÓJKA II Sandomierz 12 22 34-22 12 13-11 4 0 2 10 21-11 3 1 2 4. CZARNI Połaniec 12 16 45-47 7 23-22 2 1 3 9 22-25 3 0 3 5. PIAST Osiek 12 7 15-64 1 7-36 0 1 5 6 8-28 2 0 4 6. BASZTA Rytwiany 12 7 29-64 3 16-35 1 0 5 4 13-29 1 1 4 7. GKS Łoniów 12 6 14-59 3 7-33 1 0 5 3 7-26 1 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.09.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych