Klasa A juniorów starszych grupa III

     Godzina   Termin  1 -   28  sierpień  2005 r.  - niedziela 

      15:00    WKS POLESIE Wiązownica         - BASZTA Rytwiany                 0 : 7         
      15:00    MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów      - PIAST Stopnica                  7 : 2         
      15:00    LZS Samborzec                  - WISŁA Nowy Korczyn              3 : 2         
      15:00    NIDZIANKA Bieliny              - LZS Koniemłoty                  4 : 3         


 
Godzina Termin 2 - 4 wrzesień 2005 r. - niedziela 14:00 WKS POLESIE Wiązownica - LZS Koniemłoty 1 : 1 14:00 WISŁA Nowy Korczyn - NIDZIANKA Bieliny 1 : 1 14:00 BASZTA Rytwiany - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 3 : 0 W
Godzina Termin 3 - 11 wrzesień 2005 r. - niedziela 14:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - WKS POLESIE Wiązownica 9 : 1 14:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - BASZTA Rytwiany 3 : 0 14:00 LZS Samborzec - PIAST Stopnica 2 : 2 14:00 LZS Koniemłoty - WISŁA Nowy Korczyn 3 : 0
Godzina Termin 4 - 18 wrzesień 2005 r. - niedziela 14:00 WKS POLESIE Wiązownica - WISŁA Nowy Korczyn 2 : 4 14:00 PIAST Stopnica - NIDZIANKA Bieliny 2 : 2 14:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 5
Godzina Termin 5 - 25 wrzesień 2005 r. - niedziela 13:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - WKS POLESIE Wiązownica 3 : 0 W 13:00 LZS Samborzec - BASZTA Rytwiany 1 : 1 13:00 LZS Koniemłoty - PIAST Stopnica 3 : 0
Godzina Termin 6 - 2 październik 2005 r. - niedziela 13:00 PIAST Stopnica - WISŁA Nowy Korczyn 1 : 2 13:00 BASZTA Rytwiany - NIDZIANKA Bieliny 1 : 1 13:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - LZS Samborzec 7 : 2
Godzina Termin 7 - 9 październik 2005 r. - niedziela 13:00 LZS Samborzec - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 :10 13:00 NIDZIANKA Bieliny - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 3 : 0 13:00 LZS Koniemłoty - BASZTA Rytwiany 2 : 3
Godzina Termin 8 - 16 październik 2005 r. - niedziela 12:00 WKS POLESIE Wiązownica - PIAST Stopnica 3 : 0 W 12:00 BASZTA Rytwiany - WISŁA Nowy Korczyn 2 : 1 12:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - LZS Koniemłoty 3 : 0 W 12:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - NIDZIANKA Bieliny 11 : 0
Godzina Termin 9 - 23 październik 2005 r. - niedziela 12:00 LZS Samborzec - WKS POLESIE Wiązownica 3 : 0 12:00 LZS Koniemłoty - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 4 12:00 WISŁA Nowy Korczyn - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 3 : 1
Godzina Termin 10 - 30 październik 2005 r. - niedziela 11:00 BASZTA Rytwiany - PIAST Stopnica 5 : 1 11:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - WISŁA Nowy Korczyn 3 : 0 W
Godzina Termin 11 - 6 listopad 2005 r. - niedziela 11:00 LZS Koniemłoty - LZS Samborzec 2 : 2 11:00 PIAST Stopnica - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 1 : 1
Godzina Termin 12 - 25 marzec 2006 r. - sobota 13:00 LZS Samborzec - NIDZIANKA Bieliny 3 : 0 W Godzina Termin 12 - 26 marzec 2006 r. - niedziela 13:00 NIDZIANKA Bieliny - WKS POLESIE Wiązownica 0 : 3 W Godzina Termin 12 - 2 kwiecień 2006 r. - niedziela 13:00 BASZTA Rytwiany - WKS POLESIE Wiązownica 4 : 4 13:00 PIAST Stopnica - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 4 13:00 WISŁA Nowy Korczyn - LZS Samborzec 3 : 2 13:00 LZS Koniemłoty - NIDZIANKA Bieliny 1 : 4
Godzina Termin 13 - 9 kwiecień 2006 r. - niedziela 13:00 LZS Koniemłoty - WKS POLESIE Wiązownica 8 : 0 13:00 NIDZIANKA Bieliny - WISŁA Nowy Korczyn 0 : 3 W 13:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - BASZTA Rytwiany 3 : 2
Godzina Termin 14 - 23 kwiecień 2006 r. - niedziela 14:00 WKS POLESIE Wiązownica - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 1 : 4 14:00 BASZTA Rytwiany - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 4 : 0 14:00 PIAST Stopnica - LZS Samborzec 1 : 4 14:00 WISŁA Nowy Korczyn - LZS Koniemłoty 0 : 1
Godzina Termin 15 - 30 kwiecień 2006 r. - niedziela 14:00 WISŁA Nowy Korczyn - WKS POLESIE Wiązownica 10 : 1 14:00 NIDZIANKA Bieliny - PIAST Stopnica 1 : 1 14:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 8 : 2
Godzina Termin 16 - 7 maj 2006 r. - niedziela 15:00 WKS POLESIE Wiązownica - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 3 W 15:00 BASZTA Rytwiany - LZS Samborzec 0 : 9 15:00 PIAST Stopnica - LZS Koniemłoty 3 : 0 W
Godzina Termin 17 - 14 maj 2006 r. - niedziela 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - PIAST Stopnica 3 : 0 15:00 NIDZIANKA Bieliny - BASZTA Rytwiany 2 : 0 15:00 LZS Samborzec - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 5 : 1
Godzina Termin 18 - 21 maj 2006 r. - niedziela 15:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - LZS Samborzec 2 : 3 15:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - NIDZIANKA Bieliny 3 : 5 15:00 BASZTA Rytwiany - LZS Koniemłoty 3 : 0
Godzina Termin 19 - 28 maj 2006 r. - niedziela 15:00 PIAST Stopnica - WKS POLESIE Wiązownica 3 : 0 W 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - BASZTA Rytwiany 3 : 1 15:00 LZS Koniemłoty - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 2 : 4 15:00 NIDZIANKA Bieliny - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2 : 1
Godzina Termin 20 - 4 czerwiec 2006 r. - niedziela 15:00 WKS POLESIE Wiązownica - LZS Samborzec 0 : 6 15:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - LZS Koniemłoty 3 : 0 W 15:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - WISŁA Nowy Korczyn 4 : 0 W
Godzina Termin 21 - 11 czerwiec 2006 r. - niedziela 15:00 PIAST Stopnica - BASZTA Rytwiany 4 : 1 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 3 W 15:00 NIDZIANKA Bieliny - LZS Samborzec 3 : 0
Godzina Termin 22 - 15 czerwiec 2006 r. - czwartek 15:00 WKS POLESIE Wiązownica - NIDZIANKA Bieliny 1 : 5 15:00 LZS Samborzec - LZS Koniemłoty 4 : 1 15:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - PIAST Stopnica 1 : 2