Klasa A seniorów grupa II

     Godzina   Termin  1 -   28  sierpień  2005 r.  - niedziela 

      17:00    VICTORIA Górki Szczukowskie    - POLONIA Białogon                8 : 0         
      17:00    SAMSON Samsonów                - PARTYZANT Radoszyce             3 : 4         
      17:00    GLKS Fałków                    - GKS Kluczewsko                  1 : 5         
      17:00    ZRYW Łopuszno                  - HEKO II Czermno                 0 : 1         
      17:00    TĘCZA Gowarczów                - LEŚNIK Zagnańsk                 1 : 0         
      17:00    GÓRNIK Miedzianka              - GKS GRÓD Ćmińsk                 3 : 1         


 
Godzina Termin 2 - 4 wrzesień 2005 r. - niedziela 16:00 POLONIA Białogon - GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 2 16:00 LEŚNIK Zagnańsk - GÓRNIK Miedzianka 1 : 4 16:00 HEKO II Czermno - TĘCZA Gowarczów 3 : 4 16:00 GKS Kluczewsko - ZRYW Łopuszno 2 : 6 16:00 PARTYZANT Radoszyce - GLKS Fałków 1 : 0 16:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - SAMSON Samsonów 3 : 1
Godzina Termin 3 - 11 wrzesień 2005 r. - niedziela 16:00 SAMSON Samsonów - POLONIA Białogon 4 : 2 16:00 GLKS Fałków - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 6 16:00 ZRYW Łopuszno - PARTYZANT Radoszyce 2 : 0 16:00 TĘCZA Gowarczów - GKS Kluczewsko 1 : 3 16:00 GÓRNIK Miedzianka - HEKO II Czermno 2 : 1 16:00 GKS GRÓD Ćmińsk - LEŚNIK Zagnańsk 1 : 1
Godzina Termin 4 - 18 wrzesień 2005 r. - niedziela 16:00 POLONIA Białogon - LEŚNIK Zagnańsk 1 : 1 16:00 HEKO II Czermno - GKS GRÓD Ćmińsk 2 : 5 16:00 GKS Kluczewsko - GÓRNIK Miedzianka 3 : 1 16:00 PARTYZANT Radoszyce - TĘCZA Gowarczów 6 : 5 16:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - ZRYW Łopuszno 4 : 2 16:00 SAMSON Samsonów - GLKS Fałków 3 : 0
Godzina Termin 5 - 25 wrzesień 2005 r. - niedziela 15:00 GLKS Fałków - POLONIA Białogon 2 : 5 15:00 ZRYW Łopuszno - SAMSON Samsonów 1 : 2 15:00 TĘCZA Gowarczów - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 2 15:00 GÓRNIK Miedzianka - PARTYZANT Radoszyce 1 : 4 15:00 GKS GRÓD Ćmińsk - GKS Kluczewsko 1 : 2 15:00 LEŚNIK Zagnańsk - HEKO II Czermno 1 : 4
Godzina Termin 6 - 2 październik 2005 r. - niedziela 15:00 POLONIA Białogon - HEKO II Czermno 1 : 5 15:00 GKS Kluczewsko - LEŚNIK Zagnańsk 10 : 0 15:00 PARTYZANT Radoszyce - GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 0 15:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - GÓRNIK Miedzianka 1 : 2 15:00 SAMSON Samsonów - TĘCZA Gowarczów 3 : 2 15:00 GLKS Fałków - ZRYW Łopuszno 0 : 8
Godzina Termin 7 - 9 październik 2005 r. - niedziela 15:00 ZRYW Łopuszno - POLONIA Białogon 3 : 0 15:00 TĘCZA Gowarczów - GLKS Fałków 2 : 0 15:00 GÓRNIK Miedzianka - SAMSON Samsonów 1 : 0 15:00 GKS GRÓD Ćmińsk - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 2 15:00 LEŚNIK Zagnańsk - PARTYZANT Radoszyce 2 : 0 15:00 HEKO II Czermno - GKS Kluczewsko 1 : 5
Godzina Termin 8 - 16 październik 2005 r. - niedziela 14:00 POLONIA Białogon - GKS Kluczewsko 0 : 1 14:00 PARTYZANT Radoszyce - HEKO II Czermno 7 : 2 14:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - LEŚNIK Zagnańsk 7 : 1 14:00 SAMSON Samsonów - GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 0 14:00 GLKS Fałków - GÓRNIK Miedzianka 0 : 3 14:00 ZRYW Łopuszno - TĘCZA Gowarczów 5 : 2
Godzina Termin 9 - 23 październik 2005 r. - niedziela 14:00 TĘCZA Gowarczów - POLONIA Białogon 1 : 0 14:00 GÓRNIK Miedzianka - ZRYW Łopuszno 2 : 3 14:00 GKS GRÓD Ćmińsk - GLKS Fałków 2 : 0 14:00 LEŚNIK Zagnańsk - SAMSON Samsonów 1 : 4 14:00 HEKO II Czermno - VICTORIA Górki Szczukowskie 2 : 1 14:00 GKS Kluczewsko - PARTYZANT Radoszyce 4 : 1
Godzina Termin 10 - 30 październik 2005 r. - niedziela 13:00 POLONIA Białogon - PARTYZANT Radoszyce 4 : 1 13:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - GKS Kluczewsko 1 : 1 13:00 SAMSON Samsonów - HEKO II Czermno 4 : 1 13:00 GLKS Fałków - LEŚNIK Zagnańsk 5 : 1 13:00 ZRYW Łopuszno - GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 0 13:00 TĘCZA Gowarczów - GÓRNIK Miedzianka 0 : 1
Godzina Termin 11 - 6 listopad 2005 r. - niedziela 13:00 GÓRNIK Miedzianka - POLONIA Białogon 8 : 2 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - TĘCZA Gowarczów 0 : 0 13:00 LEŚNIK Zagnańsk - ZRYW Łopuszno 1 : 3 13:00 HEKO II Czermno - GLKS Fałków 8 : 0 13:00 GKS Kluczewsko - SAMSON Samsonów 1 : 1 13:00 PARTYZANT Radoszyce - VICTORIA Górki Szczukowskie 2 : 1
Godzina Termin 12 - 2 kwiecień 2006 r. - niedziela 15:00 POLONIA Białogon - VICTORIA Górki Szczukowskie 1 : 2 15:00 PARTYZANT Radoszyce - SAMSON Samsonów 3 : 2 15:00 GKS Kluczewsko - GLKS Fałków 4 : 0 15:00 HEKO II Czermno - ZRYW Łopuszno 4 : 1 15:00 LEŚNIK Zagnańsk - TĘCZA Gowarczów 0 : 3 15:00 GKS GRÓD Ćmińsk - GÓRNIK Miedzianka 1 : 3
Godzina Termin 13 - 9 kwiecień 2006 r. - niedziela 15:00 GKS GRÓD Ćmińsk - POLONIA Białogon 1 : 0 15:00 GÓRNIK Miedzianka - LEŚNIK Zagnańsk 1 : 0 15:00 TĘCZA Gowarczów - HEKO II Czermno 2 : 7 15:00 ZRYW Łopuszno - GKS Kluczewsko 2 : 0 15:00 GLKS Fałków - PARTYZANT Radoszyce 0 : 1 15:00 SAMSON Samsonów - VICTORIA Górki Szczukowskie 2 : 2
Godzina Termin 14 - 23 kwiecień 2006 r. - niedziela 16:00 POLONIA Białogon - SAMSON Samsonów 0 : 1 16:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - GLKS Fałków 3 : 3 16:00 PARTYZANT Radoszyce - ZRYW Łopuszno 1 : 2 16:00 GKS Kluczewsko - TĘCZA Gowarczów 1 : 0 16:00 HEKO II Czermno - GÓRNIK Miedzianka 5 : 0 16:00 LEŚNIK Zagnańsk - GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 1
Godzina Termin 15 - 30 kwiecień 2006 r. - niedziela 16:00 LEŚNIK Zagnańsk - POLONIA Białogon 1 : 2 16:00 GKS GRÓD Ćmińsk - HEKO II Czermno 1 : 2 16:00 GÓRNIK Miedzianka - GKS Kluczewsko 2 : 2 16:00 TĘCZA Gowarczów - PARTYZANT Radoszyce 1 : 0 16:00 ZRYW Łopuszno - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 2 16:00 GLKS Fałków - SAMSON Samsonów 3 : 4
Godzina Termin 16 - 7 maj 2006 r. - niedziela 17:00 POLONIA Białogon - GLKS Fałków 4 : 3 17:00 SAMSON Samsonów - ZRYW Łopuszno 3 : 2 17:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - TĘCZA Gowarczów 4 : 0 17:00 PARTYZANT Radoszyce - GÓRNIK Miedzianka 0 : 2 17:00 GKS Kluczewsko - GKS GRÓD Ćmińsk 3 : 0 17:00 HEKO II Czermno - LEŚNIK Zagnańsk 16 : 0
Godzina Termin 17 - 14 maj 2006 r. - niedziela 17:00 HEKO II Czermno - POLONIA Białogon 4 : 0 17:00 LEŚNIK Zagnańsk - GKS Kluczewsko 0 : 6 17:00 GKS GRÓD Ćmińsk - PARTYZANT Radoszyce 1 : 1 17:00 GÓRNIK Miedzianka - VICTORIA Górki Szczukowskie 2 : 0 17:00 TĘCZA Gowarczów - SAMSON Samsonów 1 : 1 17:00 ZRYW Łopuszno - GLKS Fałków 5 : 0
Godzina Termin 18 - 21 maj 2006 r. - niedziela 17:00 POLONIA Białogon - ZRYW Łopuszno 1 : 3 17:00 GLKS Fałków - TĘCZA Gowarczów 2 : 1 17:00 SAMSON Samsonów - GÓRNIK Miedzianka 2 : 0 17:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - GKS GRÓD Ćmińsk 2 : 0 17:00 PARTYZANT Radoszyce - LEŚNIK Zagnańsk 2 : 0 17:00 GKS Kluczewsko - HEKO II Czermno 3 : 0
Godzina Termin 19 - 28 maj 2006 r. - niedziela 17:00 GKS Kluczewsko - POLONIA Białogon 3 : 0 17:00 HEKO II Czermno - PARTYZANT Radoszyce 1 : 0 17:00 LEŚNIK Zagnańsk - VICTORIA Górki Szczukowskie 3 : 0 W 17:00 GKS GRÓD Ćmińsk - SAMSON Samsonów 1 : 0 17:00 GÓRNIK Miedzianka - GLKS Fałków 2 : 1 17:00 TĘCZA Gowarczów - ZRYW Łopuszno 1 : 2
Godzina Termin 20 - 4 czerwiec 2006 r. - niedziela 17:00 POLONIA Białogon - TĘCZA Gowarczów 0 : 0 17:00 ZRYW Łopuszno - GÓRNIK Miedzianka 2 : 1 17:00 GLKS Fałków - GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 2 17:00 SAMSON Samsonów - LEŚNIK Zagnańsk 4 : 0 17:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - HEKO II Czermno 5 : 0 17:00 PARTYZANT Radoszyce - GKS Kluczewsko 1 : 1
Godzina Termin 21 - 11 czerwiec 2006 r. - niedziela 17:00 PARTYZANT Radoszyce - POLONIA Białogon 2 : 1 17:00 GKS Kluczewsko - VICTORIA Górki Szczukowskie 2 : 0 17:00 HEKO II Czermno - SAMSON Samsonów 0 : 3 17:00 LEŚNIK Zagnańsk - GLKS Fałków 0 : 3 17:00 GKS GRÓD Ćmińsk - ZRYW Łopuszno 0 : 1 17:00 GÓRNIK Miedzianka - TĘCZA Gowarczów 2 : 1
Godzina Termin 22 - 15 czerwiec 2006 r. - czwartek 17:00 POLONIA Białogon - GÓRNIK Miedzianka 2 : 1 17:00 TĘCZA Gowarczów - GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 2 17:00 ZRYW Łopuszno - LEŚNIK Zagnańsk 3 : 0 W 17:00 GLKS Fałków - HEKO II Czermno 0 : 1 17:00 SAMSON Samsonów - GKS Kluczewsko 1 : 2 17:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - PARTYZANT Radoszyce 5 : 1