Klasa A seniorów grupa I

     Godzina   Termin  1 -   28  sierpień  2005 r.  - niedziela 

      17:00    ORLĘTA II Kielce               - NAPRZÓD II Jędrzejów            0 : 1         
      17:00    AZS WSU Kielce                 - DĄB Nagłowice                   3 : 0         
      17:00    PARTYZANT Wodzisław            - ŚWIT Działoszyce                6 : 2         
      17:00    LZS JAWORNIK Gorzków           - START Słupia Jędrzejowska       4 : 1         
      17:00    STRZELEC Chroberz              - PIASKOWIANKA II Piaski          1 : 3         
      17:00    ZRYW Skroniów                  - CZARNOVIA Kielce                2 : 3         


 
Godzina Termin 2 - 4 wrzesień 2005 r. - niedziela 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - CZARNOVIA Kielce 4 : 1 16:00 PIASKOWIANKA II Piaski - ZRYW Skroniów 3 : 5 16:00 START Słupia Jędrzejowska - STRZELEC Chroberz 0 : 1 16:00 ŚWIT Działoszyce - LZS JAWORNIK Gorzków 2 : 2 16:00 DĄB Nagłowice - PARTYZANT Wodzisław 1 : 3 16:00 ORLĘTA II Kielce - AZS WSU Kielce 3 : 1
Godzina Termin 3 - 11 wrzesień 2005 r. - niedziela 16:00 AZS WSU Kielce - NAPRZÓD II Jędrzejów 4 : 3 16:00 PARTYZANT Wodzisław - ORLĘTA II Kielce 1 : 2 16:00 LZS JAWORNIK Gorzków - DĄB Nagłowice 5 : 1 16:00 STRZELEC Chroberz - ŚWIT Działoszyce 1 : 4 16:00 ZRYW Skroniów - START Słupia Jędrzejowska 4 : 2 16:00 CZARNOVIA Kielce - PIASKOWIANKA II Piaski 1 : 0
Godzina Termin 4 - 18 wrzesień 2005 r. - niedziela 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - PIASKOWIANKA II Piaski 5 : 0 16:00 START Słupia Jędrzejowska - CZARNOVIA Kielce 0 : 2 16:00 ŚWIT Działoszyce - ZRYW Skroniów 1 : 2 16:00 DĄB Nagłowice - STRZELEC Chroberz 1 : 1 16:00 ORLĘTA II Kielce - LZS JAWORNIK Gorzków 1 : 1 16:00 AZS WSU Kielce - PARTYZANT Wodzisław 0 : 2
Godzina Termin 5 - 25 wrzesień 2005 r. - niedziela 15:00 PARTYZANT Wodzisław - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 0 15:00 LZS JAWORNIK Gorzków - AZS WSU Kielce 1 : 0 15:00 STRZELEC Chroberz - ORLĘTA II Kielce 0 : 2 15:00 ZRYW Skroniów - DĄB Nagłowice 3 : 0 15:00 CZARNOVIA Kielce - ŚWIT Działoszyce 2 : 1 15:00 PIASKOWIANKA II Piaski - START Słupia Jędrzejowska 6 : 0
Godzina Termin 6 - 2 październik 2005 r. - niedziela 15:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - START Słupia Jędrzejowska 7 : 0 15:00 ŚWIT Działoszyce - PIASKOWIANKA II Piaski 2 : 2 15:00 DĄB Nagłowice - CZARNOVIA Kielce 0 : 1 15:00 ORLĘTA II Kielce - ZRYW Skroniów 1 : 0 15:00 AZS WSU Kielce - STRZELEC Chroberz 3 : 0 15:00 PARTYZANT Wodzisław - LZS JAWORNIK Gorzków 2 : 2
Godzina Termin 7 - 9 październik 2005 r. - niedziela 15:00 LZS JAWORNIK Gorzków - NAPRZÓD II Jędrzejów 1 : 2 15:00 STRZELEC Chroberz - PARTYZANT Wodzisław 1 : 2 15:00 ZRYW Skroniów - AZS WSU Kielce 2 : 0 15:00 CZARNOVIA Kielce - ORLĘTA II Kielce 1 : 3 15:00 PIASKOWIANKA II Piaski - DĄB Nagłowice 9 : 0 15:00 START Słupia Jędrzejowska - ŚWIT Działoszyce 0 : 3 W
Godzina Termin 8 - 16 październik 2005 r. - niedziela 14:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - ŚWIT Działoszyce 7 : 1 14:00 DĄB Nagłowice - START Słupia Jędrzejowska 1 : 3 14:00 ORLĘTA II Kielce - PIASKOWIANKA II Piaski 3 : 1 14:00 AZS WSU Kielce - CZARNOVIA Kielce 3 : 1 14:00 PARTYZANT Wodzisław - ZRYW Skroniów 1 : 0 14:00 LZS JAWORNIK Gorzków - STRZELEC Chroberz 4 : 1
Godzina Termin 9 - 23 październik 2005 r. - niedziela 14:00 STRZELEC Chroberz - NAPRZÓD II Jędrzejów 1 : 3 14:00 ZRYW Skroniów - LZS JAWORNIK Gorzków 1 : 0 14:00 CZARNOVIA Kielce - PARTYZANT Wodzisław 0 : 0 14:00 PIASKOWIANKA II Piaski - AZS WSU Kielce 6 : 2 14:00 START Słupia Jędrzejowska - ORLĘTA II Kielce 0 : 2 14:00 ŚWIT Działoszyce - DĄB Nagłowice 4 : 1
Godzina Termin 10 - 30 październik 2005 r. - niedziela 13:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - DĄB Nagłowice 5 : 1 13:00 ORLĘTA II Kielce - ŚWIT Działoszyce 4 : 1 13:00 AZS WSU Kielce - START Słupia Jędrzejowska 1 : 0 13:00 PARTYZANT Wodzisław - PIASKOWIANKA II Piaski 3 : 0 13:00 LZS JAWORNIK Gorzków - CZARNOVIA Kielce 3 : 0 13:00 STRZELEC Chroberz - ZRYW Skroniów 1 : 3
Godzina Termin 11 - 6 listopad 2005 r. - niedziela 13:00 ZRYW Skroniów - NAPRZÓD II Jędrzejów 1 : 4 13:00 CZARNOVIA Kielce - STRZELEC Chroberz 0 : 0 13:00 PIASKOWIANKA II Piaski - LZS JAWORNIK Gorzków 2 : 4 13:00 START Słupia Jędrzejowska - PARTYZANT Wodzisław 0 : 4 13:00 ŚWIT Działoszyce - AZS WSU Kielce 7 : 2 13:00 DĄB Nagłowice - ORLĘTA II Kielce 1 : 5
Godzina Termin 12 - 2 kwiecień 2006 r. - niedziela 15:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - ORLĘTA II Kielce 0 : 0 15:00 DĄB Nagłowice - AZS WSU Kielce 2 : 3 15:00 ŚWIT Działoszyce - PARTYZANT Wodzisław 1 : 1 15:00 START Słupia Jędrzejowska - LZS JAWORNIK Gorzków 0 : 2 15:00 PIASKOWIANKA II Piaski - STRZELEC Chroberz 7 : 1 15:00 CZARNOVIA Kielce - ZRYW Skroniów 1 : 0
Godzina Termin 13 - 9 kwiecień 2006 r. - niedziela 15:00 CZARNOVIA Kielce - NAPRZÓD II Jędrzejów 1 : 3 15:00 ZRYW Skroniów - PIASKOWIANKA II Piaski 2 : 7 15:00 STRZELEC Chroberz - START Słupia Jędrzejowska 2 : 2 15:00 LZS JAWORNIK Gorzków - ŚWIT Działoszyce 2 : 1 15:00 PARTYZANT Wodzisław - DĄB Nagłowice 5 : 2 15:00 AZS WSU Kielce - ORLĘTA II Kielce 1 : 0
Godzina Termin 14 - 23 kwiecień 2006 r. - niedziela 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - AZS WSU Kielce 1 : 0 16:00 ORLĘTA II Kielce - PARTYZANT Wodzisław 0 : 1 16:00 DĄB Nagłowice - LZS JAWORNIK Gorzków 0 : 4 16:00 ŚWIT Działoszyce - STRZELEC Chroberz 2 : 0 16:00 START Słupia Jędrzejowska - ZRYW Skroniów 2 : 5 16:00 PIASKOWIANKA II Piaski - CZARNOVIA Kielce 5 : 0
Godzina Termin 15 - 30 kwiecień 2006 r. - niedziela 16:00 PIASKOWIANKA II Piaski - NAPRZÓD II Jędrzejów 1 : 2 16:00 CZARNOVIA Kielce - START Słupia Jędrzejowska 1 : 0 16:00 ZRYW Skroniów - ŚWIT Działoszyce 1 : 1 16:00 STRZELEC Chroberz - DĄB Nagłowice 0 : 2 16:00 LZS JAWORNIK Gorzków - ORLĘTA II Kielce 1 : 2 16:00 PARTYZANT Wodzisław - AZS WSU Kielce 2 : 7
Godzina Termin 16 - 7 maj 2006 r. - niedziela 17:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0 17:00 AZS WSU Kielce - LZS JAWORNIK Gorzków 0 : 1 17:00 ORLĘTA II Kielce - STRZELEC Chroberz 3 : 0 17:00 DĄB Nagłowice - ZRYW Skroniów 1 : 2 17:00 ŚWIT Działoszyce - CZARNOVIA Kielce 3 : 1 17:00 START Słupia Jędrzejowska - PIASKOWIANKA II Piaski 0 : 0
Godzina Termin 17 - 14 maj 2006 r. - niedziela 17:00 START Słupia Jędrzejowska - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 3 17:00 PIASKOWIANKA II Piaski - ŚWIT Działoszyce 0 : 0 17:00 CZARNOVIA Kielce - DĄB Nagłowice 3 : 0 17:00 ZRYW Skroniów - ORLĘTA II Kielce 1 : 1 17:00 STRZELEC Chroberz - AZS WSU Kielce 0 : 4 17:00 LZS JAWORNIK Gorzków - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0
Godzina Termin 18 - 21 maj 2006 r. - niedziela 17:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - LZS JAWORNIK Gorzków 1 : 1 17:00 PARTYZANT Wodzisław - STRZELEC Chroberz 5 : 3 17:00 AZS WSU Kielce - ZRYW Skroniów 5 : 0 17:00 ORLĘTA II Kielce - CZARNOVIA Kielce 2 : 0 17:00 DĄB Nagłowice - PIASKOWIANKA II Piaski 2 : 4 17:00 ŚWIT Działoszyce - START Słupia Jędrzejowska 3 : 2
Godzina Termin 19 - 28 maj 2006 r. - niedziela 17:00 ŚWIT Działoszyce - NAPRZÓD II Jędrzejów 2 : 0 17:00 START Słupia Jędrzejowska - DĄB Nagłowice 3 : 0 17:00 PIASKOWIANKA II Piaski - ORLĘTA II Kielce 1 : 1 17:00 CZARNOVIA Kielce - AZS WSU Kielce 3 : 4 17:00 ZRYW Skroniów - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0 17:00 STRZELEC Chroberz - LZS JAWORNIK Gorzków 0 : 3
Godzina Termin 20 - 4 czerwiec 2006 r. - niedziela 17:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - STRZELEC Chroberz 6 : 0 17:00 LZS JAWORNIK Gorzków - ZRYW Skroniów 2 : 1 17:00 PARTYZANT Wodzisław - CZARNOVIA Kielce 1 : 1 17:00 AZS WSU Kielce - PIASKOWIANKA II Piaski 1 : 0 17:00 ORLĘTA II Kielce - START Słupia Jędrzejowska 3 : 1 17:00 DĄB Nagłowice - ŚWIT Działoszyce 0 : 5
Godzina Termin 21 - 11 czerwiec 2006 r. - niedziela 17:00 DĄB Nagłowice - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 4 17:00 ŚWIT Działoszyce - ORLĘTA II Kielce 2 : 1 17:00 START Słupia Jędrzejowska - AZS WSU Kielce 1 : 2 17:00 PIASKOWIANKA II Piaski - PARTYZANT Wodzisław 5 : 2 17:00 CZARNOVIA Kielce - LZS JAWORNIK Gorzków 3 : 2 17:00 ZRYW Skroniów - STRZELEC Chroberz 0 : 0
Godzina Termin 22 - 15 czerwiec 2006 r. - czwartek 17:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - ZRYW Skroniów 4 : 2 17:00 STRZELEC Chroberz - CZARNOVIA Kielce 3 : 2 17:00 LZS JAWORNIK Gorzków - PIASKOWIANKA II Piaski 3 : 0 17:00 PARTYZANT Wodzisław - START Słupia Jędrzejowska 3 : 1 17:00 AZS WSU Kielce - ŚWIT Działoszyce 7 : 0 17:00 ORLĘTA II Kielce - DĄB Nagłowice 1 : 0