Tabela rozgrywek o mistrzostwo: IV Liga Świętokrzyska
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  AKS Busko-Zdrój                30   66   52-22    39   34-12  13   0   2   27   18-10   7   6   2
  2.  GKS Nowiny                     30   62   45-21    28   22-9    7   7   1   34   23-12  11   1   3
  3.  ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 30   61   50-17    32   28-10  10   2   3   29   22-7    8   5   2
  4.  PIASKOWIANKA Piaski            30   53   51-24    34   30-10  10   4   1   19   21-14   3  10   2
  5.  ORLICZ Suchedniów              30   50   44-34    28   23-18   8   4   3   22   21-16   6   4   5
  6.  GRANAT Skarżysko               30   44   40-33    24   24-16   7   3   5   20   16-17   5   5   5
  7.  NAPRZÓD Jędrzejów              30   41   33-25    20   18-11   4   8   3   21   15-14   6   3   6
  8.  ORLĘTA Kielce                  30   38   38-39    26   28-18   8   2   5   12   10-21   3   3   9
  9.  WISŁA Sandomierz               30   37   37-42    21   19-11   6   3   6   16   18-31   5   1   9
 10.  CZARNI Połaniec                30   35   39-52    26   23-17   8   2   5    9   16-35   2   3  10
 11.  PIAST Chęciny                  30   34   23-41    24   17-15   6   6   3   10    6-26   2   4   9
 12.  ALIT Cementownia Ożarów        30   34   34-45    21   18-13   5   6   4   13   16-32   4   1  10
 13.  ŁYSICA Bodzentyn               30   33   39-58    25   22-19   7   4   4    8   17-39   1   5   9
 14.  SPARTAKUS Daleszyce            30   28   19-38     7    7-24   1   4  10   21   12-14   6   3   6
 15.  HETMAN Włoszczowa              30   23   25-45    19   20-17   5   4   6    4    5-28   0   4  11
 16.  WICHER Miedziana Góra          30   19   22-55    12   13-25   3   3   9    7    9-30   1   4  10
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
 05.08.2007  Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych


  
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa seniorów ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ZENIT Chmielnik 30 79 72-18 41 38-9 13 2 0 38 34-9 12 2 1 2. KOLPORTER KORONA II Kielce 30 78 80-14 43 43-1 14 1 0 35 37-13 11 2 2 3. LECHIA Strawczyn 30 61 73-35 30 34-15 9 3 3 31 39-20 10 1 4 4. SPARTA Dwikozy 30 47 54-58 34 40-16 11 1 3 13 14-42 3 4 8 5. MKS NEPTUN Końskie 30 45 54-34 26 34-19 8 2 5 19 20-15 4 7 4 6. SPARTA Kazimierza Wielka 30 39 39-43 24 23-16 7 3 5 15 16-27 4 3 8 7. OKS Opatów 30 39 43-58 23 23-21 7 2 6 16 20-37 4 4 7 8. GKS Novico Świniary 30 38 56-57 23 28-21 7 2 6 15 28-36 4 3 8 9. LUBRZANKA Kajetanów 30 38 44-53 28 28-17 8 4 3 10 16-36 2 4 9 10. GKS Rudki 30 38 45-51 25 25-20 7 4 4 13 20-31 3 4 8 11. POLITECHNIKA Świętokrzyska 30 36 46-53 23 24-20 7 2 6 13 22-33 4 1 10 12. SKAŁA Tumlin 30 34 31-47 25 26-20 7 4 4 9 5-27 2 3 10 13. BUCOVIA Bukowa 30 33 33-45 24 25-20 6 6 3 9 8-25 2 3 10 14. PIAST Osiek 30 33 44-56 24 27-17 6 6 3 9 17-39 2 3 10 15. STAR Starachowice 30 28 49-63 21 40-26 7 0 8 7 9-37 2 1 12 16. GÓRNIK Miedzianka 30 9 24-102 9 22-49 2 3 10 0 2-53 0 0 15 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MORAVIA Morawica 24 54 70-19 32 43-7 10 2 0 22 27-12 6 4 2 2. UNIA Sędziszów 24 52 55-26 33 33-12 11 0 1 19 22-14 5 4 3 3. NIDZIANKA Bieliny 24 51 65-16 32 47-7 10 2 0 19 18-9 5 4 3 4. ZRYW Skroniów 24 46 37-30 27 24-15 8 3 1 19 13-15 5 4 3 5. POLANIE Pierzchnica 24 35 42-38 22 21-11 6 4 2 13 21-27 3 4 5 6. AZS WSU Kielce 24 32 38-33 19 26-18 5 4 3 13 12-15 3 4 5 7. NAPRZÓD II Jędrzejów 24 29 40-44 20 24-15 6 2 4 9 16-29 2 3 7 8. PARTYZANT Wodzisław 24 29 35-35 17 24-20 4 5 3 12 11-15 3 3 6 9. CZARNOVIA Kielce 24 26 30-37 16 14-9 4 4 4 10 16-28 3 1 8 10. DĄB Nagłowice 24 25 35-45 22 23-14 6 4 2 3 12-31 0 3 9 11. POLONIA Białogon 24 25 26-44 16 11-15 4 4 4 9 15-29 2 3 7 12. ORLĘTA II Kielce 24 13 24-78 10 14-24 2 4 6 3 10-54 1 0 11 13. START Słupia Jędrzejowska 24 12 21-73 7 12-35 2 1 9 5 9-38 1 2 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ASTRA Piekoszów 24 58 74-15 32 44-6 10 2 0 26 30-9 8 2 2 2. MKS Stąporków 24 53 58-18 30 36-6 9 3 0 23 22-12 7 2 3 3. RUCH Skarżysko 24 52 51-10 31 34-2 10 1 1 21 17-8 5 6 1 4. GKS Kluczewsko 24 36 30-33 20 12-11 6 2 4 16 18-22 5 1 6 5. ZRYW Łopuszno 24 36 44-31 22 31-12 6 4 2 14 13-19 3 5 4 6. SAMSON Samsonów 24 35 48-45 21 25-17 6 3 3 14 23-28 4 2 6 7. HEKO II Czermno 24 34 66-43 25 49-14 7 4 1 9 17-29 2 3 7 8. VICTORIA Górki Szczukowskie 24 33 35-36 14 20-17 3 5 4 19 15-19 6 1 5 9. TĘCZA Gowarczów 24 22 23-60 14 12-24 4 2 6 8 11-36 2 2 8 10. LEŚNIK Zagnańsk 24 20 27-64 15 20-23 4 3 5 5 7-41 1 2 9 11. GKS GRÓD Ćmińsk 24 20 26-57 9 10-31 2 3 7 11 16-26 3 2 7 12. PARTYZANT Radoszyce 24 18 20-62 7 9-29 2 1 9 11 11-33 2 5 5 13. GLKS Fałków 24 15 14-42 12 9-13 3 3 6 3 5-29 0 3 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 26 73 101-12 37 54-7 12 1 0 36 47-5 12 0 1 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 26 70 115-17 36 62-7 12 0 1 34 53-10 11 1 1 3. JUVENTA Starachowice 26 61 104-33 33 58-13 11 0 2 28 46-20 9 1 3 4. RODZINA Kielce 26 54 65-31 31 31-12 10 1 2 23 34-19 7 2 4 5. AKS Busko-Zdrój 26 38 50-45 25 32-20 8 1 4 13 18-25 3 4 6 6. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 26 37 42-52 24 30-21 7 3 3 13 12-31 3 4 6 7. WIERNA Małogoszcz 26 35 36-46 21 19-12 5 6 2 14 17-34 4 2 7 8. NAPRZÓD Jędrzejów 26 32 35-59 22 23-16 6 4 3 10 12-43 2 4 7 9. SPARTAKUS Daleszyce 26 28 39-77 15 22-40 4 3 6 13 17-37 3 4 6 10. GKS Nowiny 26 26 36-68 14 20-30 4 2 7 12 16-38 3 3 7 11. GRANAT Skarżysko 26 23 48-70 19 31-26 5 4 4 4 17-44 1 1 11 12. ŁYSICA Bodzentyn 26 17 22-65 14 13-27 4 2 7 3 9-38 0 3 10 13. CZARNI Połaniec 26 12 31-78 8 23-40 2 2 9 4 8-38 1 1 11 14. HEKO Czermno 26 10 27-98 10 18-44 3 1 9 0 9-54 0 0 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 24 64 117-9 31 65-4 10 1 1 33 52-5 11 0 1 2. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 24 58 81-19 33 45-9 11 0 1 25 36-10 7 4 1 3. ALIT Cementownia Ożarów 24 50 43-24 28 26-7 8 4 0 22 17-17 7 1 4 4. JUVENTA Starachowice 24 46 44-21 31 34-8 10 1 1 15 10-13 3 6 3 5. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 24 36 33-45 22 22-17 7 1 4 14 11-28 4 2 6 6. HETMAN Włoszczowa 24 34 43-50 23 28-17 7 2 3 11 15-33 3 2 7 7. RODZINA Kielce 24 31 35-39 19 17-12 5 4 3 12 18-27 4 0 8 8. GRANAT Skarżysko 24 27 43-44 18 18-13 5 3 4 9 25-31 2 3 7 9. MKS NEPTUN Końskie 24 26 31-62 18 21-26 5 3 4 8 10-36 2 2 8 10. CZARNI Połaniec 24 23 24-54 14 14-27 4 2 6 9 10-27 2 3 7 11. POGOŃ Staszów 24 20 29-59 13 21-24 4 1 7 7 8-35 2 1 9 12. WISŁA Sandomierz 24 15 26-62 11 15-24 3 2 7 4 11-38 1 1 10 13. AKS Busko-Zdrój 24 12 17-78 2 5-47 0 2 10 10 12-31 3 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. WISŁA Sandomierz 18 42 70-21 22 35-10 7 1 1 20 35-11 6 2 1 2. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 18 41 57-22 23 25-8 7 2 0 18 32-14 6 0 3 3. LECHIA Strawczyn 18 38 54-30 22 34-17 7 1 1 16 20-13 5 1 3 4. ZENIT Chmielnik 18 35 52-25 19 26-11 6 1 2 16 26-14 5 1 3 5. ORLICZ Suchedniów 18 31 51-30 19 29-9 6 1 2 12 22-21 3 3 3 6. MKS NEPTUN Końskie 18 29 42-31 19 27-14 6 1 2 10 15-17 3 1 5 7. SPARTA Dwikozy 18 15 25-39 13 19-15 4 1 4 2 6-24 0 2 7 8. GKS Rudki 18 14 14-54 8 4-18 2 2 5 6 10-36 2 0 7 9. SPARTA Kazimierza Wielka 18 11 24-79 7 12-41 2 1 6 4 12-38 1 1 7 10. GÓRNIK Miedzianka 18 2 12-70 1 8-39 0 1 8 1 4-31 0 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. PIASKOWIANKA Piaski 16 45 76-16 24 43-7 8 0 0 21 33-9 7 0 1 2. VICTORIA Górki Szczukowskie 16 35 37-14 22 23-3 7 1 0 13 14-11 4 1 3 3. STAL Kunów 16 28 35-25 21 21-10 7 0 1 7 14-15 2 1 5 4. PIAST Chęciny 16 26 25-26 16 13-12 5 1 2 10 12-14 3 1 4 5. POLONIA Białogon 16 21 31-30 13 16-12 4 1 3 8 15-18 2 2 4 6. UNIA Sędziszów 16 20 40-40 14 29-17 4 2 2 6 11-23 2 0 6 7. ORLĘTA Kielce 16 15 19-53 11 13-18 3 2 3 4 6-35 1 1 6 8. MKS Stąporków 16 15 21-28 10 12-10 3 1 4 5 9-18 1 2 5 9. ULKS Łączna 16 3 16-68 0 8-33 0 0 8 3 8-35 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Nowiny 14 39 109-10 21 55-3 7 0 0 18 54-7 6 0 1 2. SKAŁA Tumlin 14 27 42-18 13 25-10 4 1 2 14 17-8 4 2 1 3. MORAVIA Morawica 14 24 52-36 13 29-21 4 1 2 11 23-15 3 2 2 4. NIDZIANKA Bieliny 14 22 50-30 17 34-12 5 2 0 5 16-18 1 2 4 5. BUCOVIA Bukowa 14 16 29-35 13 24-10 4 1 2 3 5-25 0 3 4 6. CZARNOVIA Kielce 14 13 27-72 7 13-30 2 1 4 6 14-42 2 0 5 7. START Słupia Jędrzejowska 14 9 15-86 6 6-26 1 3 3 3 9-60 1 0 6 8. POLONIA Białogon 14 7 14-51 5 8-32 1 2 4 2 6-19 0 2 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS GRÓD Ćmińsk 12 25 33-11 15 18-4 5 0 1 10 15-7 3 1 2 2. NIDA Oksa 12 21 28-19 14 16-7 4 2 0 7 12-12 2 1 3 3. PARTYZANT Radoszyce 12 16 26-22 9 13-9 2 3 1 7 13-13 2 1 3 4. ZRYW Skroniów 12 5 14-49 0 6-28 0 0 6 5 8-21 1 2 3 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 16 46 113-21 24 52-7 8 0 0 22 61-14 7 1 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 39 70-22 21 33-7 7 0 1 18 37-15 6 0 2 3. JUVENTA Starachowice 16 32 71-29 19 41-15 6 1 1 13 30-14 4 1 3 4. ŁYSICA Bodzentyn 16 27 57-50 15 40-27 5 0 3 12 17-23 4 0 4 5. RAZEM Daleszyce 16 24 48-40 18 30-11 6 0 2 6 18-29 2 0 6 6. UKS JEDYNKA Piekoszów 16 18 31-65 12 18-29 4 0 4 6 13-36 2 0 6 7. UMLKS Suchedniów 16 16 29-54 13 21-23 4 1 3 3 8-31 1 0 7 8. RUCH Skarżysko 16 9 20-58 3 11-33 1 0 7 6 9-25 2 0 6 9. SPARTA Kielce 16 3 11-111 3 6-46 1 0 7 0 5-65 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. WIERNA Małogoszcz 18 43 57-15 24 32-4 8 0 1 19 25-11 6 1 2 2. POLANIE Pierzchnica 18 41 64-26 25 41-9 8 1 0 16 23-17 5 1 3 3. NAPRZÓD Jędrzejów 18 39 64-24 25 45-9 8 1 0 14 19-15 4 2 3 4. ZENIT Chmielnik 18 32 46-30 15 23-15 4 3 2 17 23-15 5 2 2 5. AKS Busko-Zdrój 18 28 45-44 19 26-14 6 1 2 9 19-30 3 0 6 6. PIASKOWIANKA Piaski 18 20 30-39 13 13-13 4 1 4 7 17-26 2 1 6 7. LZS JAWORNIK Gorzków 18 18 23-33 10 11-17 2 4 3 8 12-16 2 2 5 8. PARTYZANT Wodzisław 18 15 25-42 10 15-24 3 1 5 5 10-18 1 2 6 9. WICHER Miedziana Góra 18 12 26-67 10 16-27 3 1 5 2 10-40 0 2 7 10. SPARTA Kazimierza Wielka 18 7 19-79 5 14-31 1 2 6 2 5-48 0 2 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 18 52 83-11 27 46-5 9 0 0 25 37-6 8 1 0 2. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 18 45 96-19 21 45-9 6 3 0 24 51-10 8 0 1 3. GRANAT Skarżysko 18 34 61-28 16 27-11 5 1 3 18 34-17 6 0 3 4. RAZEM Daleszyce 18 33 53-34 18 29-16 6 0 3 15 24-18 5 0 4 5. GKS Nowiny 18 29 69-45 19 39-14 6 1 2 10 30-31 3 1 5 6. STAR Starachowice 18 25 37-22 15 18-9 5 0 4 10 19-13 2 4 3 7. MKS Stąporków 18 18 42-57 13 29-26 4 1 4 5 13-31 1 2 6 8. UKS SOKÓŁ Rykoszyn 18 15 23-55 8 16-31 2 2 5 7 7-24 2 1 6 9. CZARNOVIA Kielce 18 6 22-124 3 14-59 1 0 8 3 8-65 1 0 8 10. LEŚNIK Zagnańsk 18 4 12-103 4 7-48 1 1 7 0 5-55 0 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HETMAN Włoszczowa 20 51 94-24 25 46-8 8 1 1 26 48-16 8 2 0 2. KKP KOLPORTER KORONA II Kielce 20 46 63-25 23 37-13 7 2 1 23 26-12 7 2 1 3. MORAVIA Morawica 20 26 50-54 13 25-30 4 1 5 13 25-24 4 1 5 4. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 20 26 49-67 16 25-29 5 1 4 10 24-38 3 1 6 5. UNIA Sędziszów 20 22 46-39 14 24-16 4 2 4 8 22-23 2 2 6 6. NIDZICA Dobiesławice 20 1 26-119 1 17-58 0 1 9 0 9-61 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 18 54 96-5 27 56-0 9 0 0 27 40-5 9 0 0 2. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 18 48 101-17 24 49-11 8 0 1 24 52-6 8 0 1 3. JUVENTA Starachowice 18 40 63-24 21 34-15 7 0 2 19 29-9 6 1 2 4. MKS NEPTUN Końskie 18 34 45-32 19 20-11 6 1 2 15 25-21 5 0 4 5. UKS JEDYNKA Piekoszów 18 21 33-81 15 18-36 5 0 4 6 15-45 1 3 5 6. SPARTA Kielce 18 19 37-66 18 27-20 6 0 3 1 10-46 0 1 8 7. ŁYSICA Bodzentyn 18 15 30-44 11 18-18 3 2 4 4 12-26 1 1 7 8. UMLKS Suchedniów 18 14 25-93 7 12-47 2 1 6 7 13-46 2 1 6 9. RUCH Skarżysko 18 12 16-44 6 8-27 1 3 5 6 8-17 2 0 7 10. STAR Starachowice 18 6 9-49 6 7-21 2 0 7 0 2-28 0 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NAPRZÓD Jędrzejów 20 46 69-25 25 38-7 8 1 1 21 31-18 6 3 1 2. AKS Busko-Zdrój 20 44 74-24 24 34-11 8 0 2 20 40-13 6 2 2 3. WIERNA Małogoszcz 20 44 51-25 27 29-6 9 0 1 17 22-19 5 2 3 4. PIAST Stopnica 20 40 72-30 22 41-14 7 1 2 18 31-16 5 3 2 5. ZENIT Chmielnik 20 33 58-26 17 36-10 4 5 1 16 22-16 5 1 4 6. PIASKOWIANKA Piaski 20 27 37-37 14 24-20 4 2 4 13 13-17 4 1 5 7. BUCOVIA Bukowa 20 27 40-38 16 29-22 5 1 4 11 11-16 3 2 5 8. WICHER Miedziana Góra 20 15 26-59 11 19-24 3 2 5 4 7-35 1 1 8 9. UKS CHORUS Nagłowice 20 15 32-71 12 22-24 4 0 6 3 10-47 1 0 9 10. SPARTA Kazimierza Wielka 20 13 28-81 7 14-40 2 1 7 6 14-41 2 0 8 11. POLANIE Pierzchnica 20 11 18-89 11 13-28 3 2 5 0 5-61 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ORLĘTA Kielce 20 56 92-18 28 47-9 9 1 0 28 45-9 9 1 0 2. SKAŁA Tumlin 20 37 58-35 18 30-20 5 3 2 19 28-15 6 1 3 3. POLONIA Białogon 20 35 71-35 19 41-17 6 1 3 16 30-18 5 1 4 4. HEKO Czermno 20 28 41-58 18 25-27 6 0 4 10 16-31 3 1 6 5. NIDZIANKA Bieliny 20 19 40-67 12 23-24 4 0 6 7 17-43 2 1 7 6. PIAST Chęciny 20 0 11-100 0 4-46 0 0 10 0 7-54 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 16 44 87-4 22 37-2 7 1 0 22 50-2 7 1 0 2. JUVENTA Starachowice 16 37 89-16 18 58-10 6 0 2 19 31-6 6 1 1 3. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 36 81-11 19 46-4 6 1 1 17 35-7 5 2 1 4. GRANAT Skarżysko 16 26 57-36 16 30-11 5 1 2 10 27-25 3 1 4 5. SPARTAKUS Daleszyce 16 25 32-39 16 19-10 5 1 2 9 13-29 3 0 5 6. GKS Nowiny 16 15 14-71 6 7-32 2 0 6 9 7-39 3 0 5 7. RUCH Skarżysko 16 15 18-68 9 8-31 3 0 5 6 10-37 2 0 6 8. STAR Starachowice 16 10 15-49 4 5-25 1 1 6 6 10-24 2 0 6 9. GKS Rudki 16 3 9-108 0 4-63 0 0 8 3 5-45 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MORAVIA Morawica 12 30 50-26 18 34-12 6 0 0 12 16-14 4 0 2 2. ASPN PKS PONIDZIE-NIDA Pińczów 12 27 54-24 21 36-8 7 0 0 6 18-16 2 0 3 3. HETMAN Włoszczowa 12 13 32-37 9 16-16 3 0 3 4 16-21 1 1 4 4. ZRYW Łopuszno 12 1 11-60 1 6-19 0 1 4 0 5-41 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1993 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 12 33 57-8 18 29-3 6 0 0 15 28-5 5 0 1 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 25 38-12 12 15-6 4 0 2 13 23-6 4 1 1 3. GRANAT Skarżysko 12 22 40-13 13 21-5 4 1 1 9 19-8 3 0 3 4. KKP KOLPORTER II KORONA Kielce 12 21 23-20 12 12-12 4 0 2 9 11-8 3 0 3 5. JUVENTA II Starachowice 12 16 44-20 7 23-10 2 1 3 9 21-10 3 0 3 6. ŁYSICA Bodzentyn 12 4 6-56 3 1-35 1 0 5 1 5-21 0 1 5 7. STAR Starachowice 12 3 5-84 3 3-38 1 0 5 0 2-46 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KOLPORTER KORONA Kielce 14 42 100-1 21 49-0 7 0 0 21 51-1 7 0 0 2. LUBRZANKA Kajetanów 14 34 78-24 18 42-13 6 0 1 16 36-11 5 1 1 3. AKS Busko-Zdrój 14 26 39-37 16 24-16 5 1 1 10 15-21 3 1 3 4. LECHIA Strawczyn 14 23 51-50 15 35-28 5 0 2 8 16-22 2 2 3 5. WICHER Miedziana Góra 14 15 22-37 6 15-13 2 0 5 9 7-24 3 0 4 6. UKS JEDYNKA Piekoszów 14 12 23-48 5 8-24 1 2 4 7 15-24 2 1 4 7. POLONIA Białogon 14 6 17-69 5 9-28 1 2 4 1 8-41 0 1 6 8. SAMSON Samsonów 14 4 15-79 4 10-31 1 1 5 0 5-48 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HEKO Czermno 12 28 28-13 15 12-5 5 0 1 13 16-8 4 1 1 2. GKS Kluczewsko 12 15 18-16 7 9-10 2 1 3 8 9-6 2 2 2 3. TĘCZA Gowarczów 12 14 16-19 11 10-5 3 2 1 3 6-14 1 0 5 4. MKS NEPTUN Końskie 12 12 17-31 3 7-21 1 0 5 9 10-10 3 0 3 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. VICTORIA Skalbmierz 26 67 79-17 32 43-7 10 2 1 35 36-10 11 2 0 2. GRÓD Wiślica 26 60 75-27 32 39-8 10 2 1 28 36-19 9 1 3 3. ZORZA TEMPO Pacanów 26 56 71-23 30 42-10 10 0 3 26 29-13 7 5 1 4. PIAST Stopnica 26 46 58-34 22 30-15 6 4 3 24 28-19 7 3 3 5. ŚWIT Działoszyce 26 44 56-51 28 33-17 9 1 3 16 23-34 5 1 7 6. LZS VICTORIA Kurozwęki 26 42 47-50 23 26-21 7 2 4 19 21-29 6 1 6 7. GKS Łoniów 26 41 52-45 25 31-13 8 1 4 16 21-32 5 1 7 8. POGOŃ II Staszów 26 41 44-41 24 25-14 7 3 3 17 19-27 5 2 6 9. LZS Koniemłoty 26 32 41-50 22 30-23 7 1 5 10 11-27 2 4 7 10. BASZTA Rytwiany 26 21 31-62 10 19-34 2 4 7 11 12-28 3 2 8 11. GKS Szydłów 26 20 33-58 11 20-28 3 2 8 9 13-30 3 0 10 12. WISŁA Nowy Korczyn 26 18 29-59 10 18-27 3 1 9 8 11-32 2 2 9 13. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 26 18 33-66 13 19-29 3 4 6 5 14-37 1 2 10 14. LEŚNIK Wiązownica 26 12 24-90 7 14-38 2 1 10 5 10-52 1 2 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ŚWIT Ćmielów 26 68 77-12 34 46-7 11 1 1 34 31-5 11 1 1 2. MAROL Jacentów 26 61 64-23 33 27-10 11 0 2 28 37-13 9 1 3 3. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 25 58 69-18 32 41-9 10 2 1 26 28-9 8 2 2 4. LZS Samborzec 26 51 56-21 28 30-7 9 1 3 23 26-14 7 2 4 5. KAMIENNA Brody 26 48 48-26 27 24-12 8 3 2 21 24-14 6 3 4 6. KLIMONTOWIANKA Klimontów 26 45 48-37 31 33-9 10 1 2 14 15-28 4 2 7 7. CUKROWNIK Włostów 26 42 37-42 24 21-25 8 0 5 18 16-17 5 3 5 8. STAL Kunów 25 34 40-39 22 26-17 7 1 4 12 14-22 4 0 9 9. KS Tarłów 26 33 38-47 17 17-19 5 2 6 16 21-28 5 1 7 10. ZRYW Zbigniewice 26 30 40-48 20 24-19 6 2 5 10 16-29 3 1 9 11. SOKÓŁ Jachimowice 26 19 25-61 7 11-30 2 1 10 12 14-31 4 0 9 12. HURAGAN Wilczyce 26 18 49-81 7 24-39 2 1 10 11 25-42 3 2 8 13. GKS Wojciechowice 25 15 17-62 12 11-25 3 3 7 3 6-37 1 0 11 14. GKS Iwaniska 25 0 6-97 0 3-48 0 0 12 0 3-49 0 0 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KLIMONTOWIANKA Klimontów 18 43 60-24 24 32-13 8 0 2 22 29-11 7 1 1 2. CUKROWNIK Włostów 18 41 54-25 24 27-12 8 0 2 20 29-14 6 2 1 3. ZORZA TEMPO Pacanów 18 31 63-36 14 25-18 4 2 3 17 39-20 5 2 3 4. SPARTA Dwikozy 18 31 49-30 16 26-16 5 1 3 18 24-14 6 0 4 5. KS Tarłów 18 30 43-38 15 23-17 4 3 2 15 21-24 5 0 5 6. GKS Novico Świniary 18 28 37-36 18 24-16 6 0 4 13 17-20 4 1 4 7. OKS Opatów 18 27 50-42 17 27-19 5 2 3 13 26-24 4 1 4 8. BASZTA Rytwiany 18 15 34-53 12 26-23 4 0 5 3 9-33 1 0 9 9. GKS Łoniów 18 10 16-51 6 6-30 2 0 7 4 10-26 1 1 8 10. PIAST Osiek 18 6 15-86 9 10-46 3 0 7 0 8-40 0 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Szydłów 18 40 64-24 24 38-5 8 0 1 16 26-19 5 1 3 2. LZS Koniemłoty 18 37 51-27 18 22-9 6 0 3 19 29-18 6 1 2 3. PIAST Stopnica 18 32 42-30 21 20-9 7 0 2 11 22-21 3 2 4 4. STRZELEC Chroberz 18 32 47-26 21 25-10 7 0 2 11 22-16 3 2 4 5. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 18 32 46-32 20 26-10 6 2 1 12 20-22 4 0 5 6. WISŁA Nowy Korczyn 18 32 43-38 16 25-19 4 4 1 16 18-19 5 1 3 7. GRÓD Wiślica 17 22 40-47 12 21-22 4 0 4 10 19-25 3 1 5 8. ŚWIT Działoszyce 18 14 21-46 10 18-21 3 1 5 4 3-25 1 1 7 9. LEŚNIK Wiązownica 18 9 16-73 6 13-41 2 0 7 3 3-32 1 0 8 10. VICTORIA Skalbmierz 17 8 15-42 8 12-19 2 2 5 0 3-23 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ZRYW Zbigniewice 16 42 62-21 24 30-6 8 0 0 18 32-15 6 0 2 2. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 16 34 80-33 18 35-15 6 0 2 16 45-18 5 1 2 3. SOKÓŁ Jachimowice 16 30 49-40 18 33-19 6 0 2 12 16-21 4 0 4 4. KAMIENNA Brody 16 29 51-24 16 21-10 5 1 2 13 30-14 4 1 3 5. LZS Samborzec 16 28 61-43 16 36-20 5 1 2 12 25-23 4 0 4 6. HURAGAN Wilczyce 16 16 42-50 13 26-26 4 1 3 3 16-24 1 0 7 7. GKS Iwaniska 16 15 18-44 15 18-22 5 0 3 0 0-22 0 0 8 8. ŚWIT Ćmielów 16 13 37-64 6 15-28 2 0 6 7 22-36 2 1 5 9. MAROL Jacentów 16 6 26-107 6 14-52 2 0 6 0 12-55 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. CZARNI Połaniec 20 50 76-17 25 41-10 8 1 1 25 35-7 8 1 1 2. ALIT Cementownia Ożarów 20 44 98-38 27 51-13 9 0 1 17 47-25 5 2 3 3. WISŁA Sandomierz 20 42 101-38 18 53-17 6 0 4 24 48-21 8 0 2 4. POGOŃ Staszów 20 37 68-38 22 38-16 7 1 2 15 30-22 5 0 5 5. KS Tarłów 20 34 45-39 19 30-17 6 1 3 15 15-22 5 0 5 6. GKS Novico Świniary 20 29 68-46 16 37-19 5 1 4 13 31-27 4 1 5 7. OKS Opatów 20 23 38-59 12 18-21 4 0 6 11 20-38 3 2 5 8. SPARTA Dwikozy 20 23 28-58 16 18-22 5 1 4 7 10-36 2 1 7 9. BASZTA Rytwiany 20 18 44-94 12 29-50 4 0 6 6 15-44 2 0 8 10. CUKROWNIK Włostów 20 15 25-50 8 18-27 2 2 6 7 7-23 2 1 7 11. KLIMONTOWIANKA Klimontów 20 7 19-133 7 14-51 2 1 7 0 5-82 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. CZARNI Połaniec 10 25 58-8 13 35-7 4 1 0 12 23-1 4 0 1 2. UKS TRÓJKA Sandomierz 10 22 49-15 12 26-5 4 0 1 10 23-10 3 1 1 3. ALIT Cementownia Ożarów 10 18 47-19 9 24-9 3 0 2 9 23-10 3 0 2 4. GKS Novico Świniary 10 18 34-23 12 22-5 4 0 1 6 12-18 2 0 3 5. UKS TRÓJKA II Sandomierz 10 6 28-38 3 15-15 1 0 4 3 13-23 1 0 4 6. PIAST Osiek 10 0 0-113 0 0-53 0 0 5 0 0-60 0 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych