Klasa A grupa III

     Godzina   Termin  1 -   22  sierpień  2004 r.  - niedziela 

      17:00    GKS Łoniów                     - POGOŃ II Staszów                2 : 0         
      17:00    ZORZA TEMPO Pacanów            - VICTORIA Skalbmierz             0 : 3         
      17:00    BASZTA Rytwiany                - LZS Koniemłoty                  1 : 1         
      17:00    GKS Szydłów                    - GRÓD Wiślica                    0 : 2         
      17:00    ŚWIT Działoszyce               - PIAST Stopnica                  0 : 3  W      
      17:00    ŹRÓDŁO Solec Zdrój             - LEŚNIK Wiązownica               4 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 29 sierpień 2004 r. - niedziela 11:00 POGOŃ II Staszów - LEŚNIK Wiązownica 3 : 1 17:00 PIAST Stopnica - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 2 : 1 17:00 GRÓD Wiślica - ŚWIT Działoszyce 5 : 0 17:00 LZS Koniemłoty - GKS Szydłów 7 : 1 17:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - BASZTA Rytwiany 0 : 2 17:00 VICTORIA Skalbmierz - WISŁA Nowy Korczyn 9 : 0 17:00 GKS Łoniów - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 1
Godzina Termin 1 - 1 wrzesień 2004 r. - środa 17:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - WISŁA Nowy Korczyn 3 : 1
Godzina Termin 3 - 5 wrzesień 2004 r. - niedziela 16:00 ZORZA TEMPO Pacanów - POGOŃ II Staszów 1 : 0 16:00 GKS Łoniów - WISŁA Nowy Korczyn 5 : 0 16:00 BASZTA Rytwiany - VICTORIA Skalbmierz 2 : 6 16:00 GKS Szydłów - LZS VICTORIA Kurozwęki 0 : 2 16:00 ŚWIT Działoszyce - LZS Koniemłoty 3 : 1 16:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - GRÓD Wiślica 2 : 9 16:00 LEŚNIK Wiązownica - PIAST Stopnica 1 : 2
Godzina Termin 4 - 12 wrzesień 2004 r. - niedziela 16:00 POGOŃ II Staszów - PIAST Stopnica 2 : 2 16:00 GRÓD Wiślica - LEŚNIK Wiązownica 4 : 0 16:00 LZS Koniemłoty - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 2 : 0 16:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - ŚWIT Działoszyce 4 : 3 16:00 VICTORIA Skalbmierz - GKS Szydłów 2 : 0 16:00 GKS Łoniów - BASZTA Rytwiany 2 : 1 16:00 ZORZA TEMPO Pacanów - WISŁA Nowy Korczyn 2 : 0
Godzina Termin 5 - 19 wrzesień 2004 r. - niedziela 16:00 WISŁA Nowy Korczyn - POGOŃ II Staszów 2 : 2 16:00 BASZTA Rytwiany - ZORZA TEMPO Pacanów 1 : 1 16:00 GKS Szydłów - GKS Łoniów 0 : 4 16:00 ŚWIT Działoszyce - VICTORIA Skalbmierz 2 : 2 16:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - LZS VICTORIA Kurozwęki 0 : 0 16:00 LEŚNIK Wiązownica - LZS Koniemłoty 1 : 1 16:00 PIAST Stopnica - GRÓD Wiślica 0 : 2
Godzina Termin 6 - 26 wrzesień 2004 r. - niedziela 15:00 POGOŃ II Staszów - GRÓD Wiślica 4 : 0 15:00 LZS Koniemłoty - PIAST Stopnica 2 : 2 15:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - LEŚNIK Wiązownica 3 : 3 15:00 VICTORIA Skalbmierz - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 7 : 0 15:00 GKS Łoniów - ŚWIT Działoszyce 3 : 0 15:00 ZORZA TEMPO Pacanów - GKS Szydłów 4 : 1 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - BASZTA Rytwiany 0 : 2
Godzina Termin 7 - 3 październik 2004 r. - niedziela 15:00 BASZTA Rytwiany - POGOŃ II Staszów 0 : 3 W 15:00 GKS Szydłów - WISŁA Nowy Korczyn 1 : 1 15:00 ŚWIT Działoszyce - ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 3 W 15:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - GKS Łoniów 0 : 3 15:00 LEŚNIK Wiązownica - VICTORIA Skalbmierz 2 : 5 15:00 PIAST Stopnica - LZS VICTORIA Kurozwęki 3 : 0 W 15:00 GRÓD Wiślica - LZS Koniemłoty 1 : 1
Godzina Termin 8 - 10 październik 2004 r. - niedziela 15:00 POGOŃ II Staszów - LZS Koniemłoty 3 : 0 15:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - GRÓD Wiślica 3 : 3 15:00 VICTORIA Skalbmierz - PIAST Stopnica 2 : 3 15:00 GKS Łoniów - LEŚNIK Wiązownica 4 : 0 15:00 ZORZA TEMPO Pacanów - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 3 : 1 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - ŚWIT Działoszyce 1 : 2 15:00 BASZTA Rytwiany - GKS Szydłów 3 : 0
Godzina Termin 9 - 17 październik 2004 r. - niedziela 14:00 GKS Szydłów - POGOŃ II Staszów 0 : 1 14:00 ŚWIT Działoszyce - BASZTA Rytwiany 2 : 1 14:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - WISŁA Nowy Korczyn 0 : 0 14:00 LEŚNIK Wiązownica - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 3 14:00 PIAST Stopnica - GKS Łoniów 1 : 1 14:00 GRÓD Wiślica - VICTORIA Skalbmierz 0 : 2 14:00 LZS Koniemłoty - LZS VICTORIA Kurozwęki 0 : 2
Godzina Termin 10 - 24 październik 2004 r. - niedziela 14:00 POGOŃ II Staszów - LZS VICTORIA Kurozwęki 0 : 1 14:00 VICTORIA Skalbmierz - LZS Koniemłoty 1 : 1 14:00 GKS Łoniów - GRÓD Wiślica 1 : 2 14:00 ZORZA TEMPO Pacanów - PIAST Stopnica 2 : 1 14:00 WISŁA Nowy Korczyn - LEŚNIK Wiązownica 3 : 4 14:00 BASZTA Rytwiany - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 3 : 1 14:00 GKS Szydłów - ŚWIT Działoszyce 4 : 3
Godzina Termin 11 - 31 październik 2004 r. - niedziela 13:00 ŚWIT Działoszyce - POGOŃ II Staszów 2 : 1 13:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - GKS Szydłów 1 : 3 13:00 LEŚNIK Wiązownica - BASZTA Rytwiany 0 : 1 13:00 PIAST Stopnica - WISŁA Nowy Korczyn 3 : 1 13:00 GRÓD Wiślica - ZORZA TEMPO Pacanów 1 : 1 13:00 LZS Koniemłoty - GKS Łoniów 1 : 2 13:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - VICTORIA Skalbmierz 0 : 3
Godzina Termin 12 - 7 listopad 2004 r. - niedziela 13:00 POGOŃ II Staszów - VICTORIA Skalbmierz 0 : 1 13:00 GKS Łoniów - LZS VICTORIA Kurozwęki 5 : 1 13:00 ZORZA TEMPO Pacanów - LZS Koniemłoty 1 : 2 13:00 WISŁA Nowy Korczyn - GRÓD Wiślica 0 : 3 13:00 BASZTA Rytwiany - PIAST Stopnica 1 : 1 13:00 GKS Szydłów - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0 W 13:00 ŚWIT Działoszyce - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 3 : 1
Godzina Termin 13 - 11 listopad 2004 r. - czwartek 13:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - POGOŃ II Staszów 3 : 3 13:00 LEŚNIK Wiązownica - ŚWIT Działoszyce 0 : 3 W 13:00 PIAST Stopnica - GKS Szydłów 1 : 0 13:00 GRÓD Wiślica - BASZTA Rytwiany 3 : 0 13:00 LZS Koniemłoty - WISŁA Nowy Korczyn 2 : 1 13:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 2 13:00 VICTORIA Skalbmierz - GKS Łoniów 1 : 0
Godzina Termin 15 - 10 kwiecień 2005 r. - niedziela 16:00 LEŚNIK Wiązownica - POGOŃ II Staszów 0 : 1 16:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - PIAST Stopnica 0 : 4 16:00 ŚWIT Działoszyce - GRÓD Wiślica 2 : 1 16:00 GKS Szydłów - LZS Koniemłoty 2 : 3 16:00 BASZTA Rytwiany - LZS VICTORIA Kurozwęki 1 : 6 16:00 WISŁA Nowy Korczyn - VICTORIA Skalbmierz 0 : 3 16:00 ZORZA TEMPO Pacanów - GKS Łoniów 6 : 0
Godzina Termin 16 - 17 kwiecień 2005 r. - niedziela 16:00 POGOŃ II Staszów - ZORZA TEMPO Pacanów 1 : 1 16:00 WISŁA Nowy Korczyn - GKS Łoniów 1 : 3 16:00 VICTORIA Skalbmierz - BASZTA Rytwiany 4 : 1 16:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - GKS Szydłów 2 : 1 16:00 LZS Koniemłoty - ŚWIT Działoszyce 2 : 1 16:00 GRÓD Wiślica - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 6 : 1 16:00 PIAST Stopnica - LEŚNIK Wiązownica 10 : 0
Godzina Termin 17 - 24 kwiecień 2005 r. - niedziela 16:00 PIAST Stopnica - POGOŃ II Staszów 1 : 2 16:00 LEŚNIK Wiązownica - GRÓD Wiślica 1 : 4 16:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - LZS Koniemłoty 2 : 1 16:00 ŚWIT Działoszyce - LZS VICTORIA Kurozwęki 6 : 0 16:00 GKS Szydłów - VICTORIA Skalbmierz 0 : 1 16:00 BASZTA Rytwiany - GKS Łoniów 2 : 4 16:00 WISŁA Nowy Korczyn - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 4
Godzina Termin 18 - 30 kwiecień 2005 r. - sobota 17:00 POGOŃ II Staszów - WISŁA Nowy Korczyn 3 : 1 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - BASZTA Rytwiany 5 : 0 17:00 GKS Łoniów - GKS Szydłów 1 : 2 17:00 VICTORIA Skalbmierz - ŚWIT Działoszyce 3 : 0 17:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 2 : 0 17:00 LZS Koniemłoty - LEŚNIK Wiązownica 5 : 1 17:00 GRÓD Wiślica - PIAST Stopnica 3 : 0 W
Godzina Termin 14 - 3 maj 2005 r. - wtorek 17:00 POGOŃ II Staszów - GKS Łoniów 4 : 3 17:00 VICTORIA Skalbmierz - ZORZA TEMPO Pacanów 1 : 1 17:00 WISŁA Nowy Korczyn - LZS VICTORIA Kurozwęki 0 : 1 17:00 LZS Koniemłoty - BASZTA Rytwiany 2 : 0 17:00 GRÓD Wiślica - GKS Szydłów 2 : 0 17:00 PIAST Stopnica - ŚWIT Działoszyce 3 : 3 17:00 LEŚNIK Wiązownica - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 0 : 6
Godzina Termin 19 - 8 maj 2005 r. - niedziela 17:00 GRÓD Wiślica - POGOŃ II Staszów 6 : 1 17:00 PIAST Stopnica - LZS Koniemłoty 3 : 0 17:00 LEŚNIK Wiązownica - LZS VICTORIA Kurozwęki 3 : 7 17:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - VICTORIA Skalbmierz 3 : 3 17:00 ŚWIT Działoszyce - GKS Łoniów 7 : 0 17:00 GKS Szydłów - ZORZA TEMPO Pacanów 1 : 3 17:00 BASZTA Rytwiany - WISŁA Nowy Korczyn 0 : 2
Godzina Termin 20 - 15 maj 2005 r. - niedziela 17:00 POGOŃ II Staszów - BASZTA Rytwiany 3 : 0 17:00 WISŁA Nowy Korczyn - GKS Szydłów 3 : 0 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - ŚWIT Działoszyce 6 : 0 17:00 GKS Łoniów - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 1 : 1 17:00 VICTORIA Skalbmierz - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0 W 17:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - PIAST Stopnica 3 : 0 17:00 LZS Koniemłoty - GRÓD Wiślica 2 : 3
Godzina Termin 21 - 22 maj 2005 r. - niedziela 17:00 LZS Koniemłoty - POGOŃ II Staszów 5 : 1 17:00 GRÓD Wiślica - LZS VICTORIA Kurozwęki 2 : 1 17:00 PIAST Stopnica - VICTORIA Skalbmierz 0 : 2 17:00 LEŚNIK Wiązownica - GKS Łoniów 1 : 0 17:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 1 17:00 ŚWIT Działoszyce - WISŁA Nowy Korczyn 0 : 2 17:00 GKS Szydłów - BASZTA Rytwiany 3 : 3
Godzina Termin 22 - 26 maj 2005 r. - czwartek 17:00 POGOŃ II Staszów - GKS Szydłów 1 : 0 17:00 BASZTA Rytwiany - ŚWIT Działoszyce 2 : 3 17:00 WISŁA Nowy Korczyn - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 3 : 1 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - LEŚNIK Wiązownica 6 : 0 17:00 GKS Łoniów - PIAST Stopnica 1 : 3 17:00 VICTORIA Skalbmierz - GRÓD Wiślica 2 : 0 17:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - LZS Koniemłoty 3 : 0 W
Godzina Termin 23 - 29 maj 2005 r. - niedziela 17:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - POGOŃ II Staszów 0 : 3 W 17:00 LZS Koniemłoty - VICTORIA Skalbmierz 0 : 3 W 17:00 GRÓD Wiślica - GKS Łoniów 5 : 1 17:00 PIAST Stopnica - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 2 17:00 LEŚNIK Wiązownica - WISŁA Nowy Korczyn 3 : 2 17:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - BASZTA Rytwiany 3 : 0 17:00 ŚWIT Działoszyce - GKS Szydłów 3 : 2
Godzina Termin 24 - 5 czerwiec 2005 r. - niedziela 17:00 POGOŃ II Staszów - ŚWIT Działoszyce 0 : 3 W 17:00 GKS Szydłów - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 4 : 0 17:00 BASZTA Rytwiany - LEŚNIK Wiązownica 1 : 1 17:00 WISŁA Nowy Korczyn - PIAST Stopnica 0 : 2 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - GRÓD Wiślica 0 : 2 17:00 GKS Łoniów - LZS Koniemłoty 3 : 0 W 17:00 VICTORIA Skalbmierz - LZS VICTORIA Kurozwęki 3 : 0
Godzina Termin 25 - 12 czerwiec 2005 r. - niedziela 17:00 VICTORIA Skalbmierz - POGOŃ II Staszów 5 : 1 17:00 LZS VICTORIA Kurozwęki - GKS Łoniów 3 : 0 17:00 LZS Koniemłoty - ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 6 17:00 GRÓD Wiślica - WISŁA Nowy Korczyn 1 : 0 17:00 PIAST Stopnica - BASZTA Rytwiany 1 : 1 17:00 LEŚNIK Wiązownica - GKS Szydłów 0 : 3 W 17:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - ŚWIT Działoszyce 1 : 2
Godzina Termin 26 - 19 czerwiec 2005 r. - niedziela 17:00 POGOŃ II Staszów - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 1 : 1 17:00 ŚWIT Działoszyce - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0 W 17:00 GKS Szydłów - PIAST Stopnica 2 : 5 17:00 BASZTA Rytwiany - GRÓD Wiślica 2 : 5 17:00 WISŁA Nowy Korczyn - LZS Koniemłoty 3 : 0 W 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - LZS VICTORIA Kurozwęki 6 : 0 17:00 GKS Łoniów - VICTORIA Skalbmierz 1 : 2