Godzina   Termin  1 -   22  sierpień  2004 r.  - niedziela 

      15:00    STRZELEC Chroberz              - VICTORIA Skalbmierz             3 : 0         
      15:00    GKS Szydłów                    - GRÓD Wiślica                    4 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 29 sierpień 2004 r. - niedziela 15:00 PIAST Stopnica - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 3 : 1 15:00 GRÓD Wiślica - ŚWIT Działoszyce 3 : 0 W 15:00 LZS Koniemłoty - GKS Szydłów 0 : 3 W 15:00 VICTORIA Skalbmierz - WISŁA Nowy Korczyn 1 : 1
Godzina Termin 1 - 1 wrzesień 2004 r. - środa
Godzina Termin 3 - 5 wrzesień 2004 r. - niedziela 14:00 ŚWIT Działoszyce - LZS Koniemłoty 0 : 3 W 14:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - GRÓD Wiślica 7 : 1 14:00 LEŚNIK Wiązownica - PIAST Stopnica 3 : 5
Godzina Termin 4 - 12 wrzesień 2004 r. - niedziela 14:00 GRÓD Wiślica - LEŚNIK Wiązownica 0 : 3 W 14:00 LZS Koniemłoty - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 3 : 0 14:00 VICTORIA Skalbmierz - GKS Szydłów 3 : 2 14:00 STRZELEC Chroberz - WISŁA Nowy Korczyn 1 : 3
Godzina Termin 5 - 19 wrzesień 2004 r. - niedziela 14:00 ŚWIT Działoszyce - VICTORIA Skalbmierz 2 : 0 14:00 LEŚNIK Wiązownica - LZS Koniemłoty 1 : 8 14:00 PIAST Stopnica - GRÓD Wiślica 3 : 0
Godzina Termin 6 - 26 wrzesień 2004 r. - niedziela 13:00 LZS Koniemłoty - PIAST Stopnica 1 : 2 13:00 VICTORIA Skalbmierz - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 2 : 6 13:00 STRZELEC Chroberz - GKS Szydłów 2 : 3
Godzina Termin 7 - 3 październik 2004 r. - niedziela 13:00 GKS Szydłów - WISŁA Nowy Korczyn 2 : 3 13:00 ŚWIT Działoszyce - STRZELEC Chroberz 4 : 3 13:00 LEŚNIK Wiązownica - VICTORIA Skalbmierz 3 : 0 W 13:00 GRÓD Wiślica - LZS Koniemłoty 3 : 5
Godzina Termin 8 - 10 październik 2004 r. - niedziela 13:00 VICTORIA Skalbmierz - PIAST Stopnica 2 : 2 13:00 STRZELEC Chroberz - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 4 : 1 13:00 WISŁA Nowy Korczyn - ŚWIT Działoszyce 5 : 1
Godzina Termin 9 - 17 październik 2004 r. - niedziela 12:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - WISŁA Nowy Korczyn 3 : 0 W 12:00 LEŚNIK Wiązownica - STRZELEC Chroberz 1 : 4 12:00 GRÓD Wiślica - VICTORIA Skalbmierz __:__
Godzina Termin 10 - 24 październik 2004 r. - niedziela 12:00 VICTORIA Skalbmierz - LZS Koniemłoty 1 : 2 12:00 STRZELEC Chroberz - PIAST Stopnica 3 : 2 12:00 WISŁA Nowy Korczyn - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0 W 12:00 GKS Szydłów - ŚWIT Działoszyce 3 : 0 W
Godzina Termin 11 - 31 październik 2004 r. - niedziela 11:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - GKS Szydłów 4 : 2 11:00 PIAST Stopnica - WISŁA Nowy Korczyn 3 : 0 11:00 GRÓD Wiślica - STRZELEC Chroberz 2 : 8
Godzina Termin 12 - 7 listopad 2004 r. - niedziela 11:00 WISŁA Nowy Korczyn - GRÓD Wiślica 2 : 2 11:00 GKS Szydłów - LEŚNIK Wiązownica 11 : 0 11:00 ŚWIT Działoszyce - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 1 : 2
Godzina Termin 13 - 11 listopad 2004 r. - czwartek 11:00 LEŚNIK Wiązownica - ŚWIT Działoszyce 3 : 0 W 11:00 PIAST Stopnica - GKS Szydłów 1 : 3 11:00 LZS Koniemłoty - WISŁA Nowy Korczyn 0 : 3
Godzina Termin 1 - 29 marzec 2005 r. - wtorek 15:00 ŚWIT Działoszyce - PIAST Stopnica 3 : 3 15:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0 W 15:00 STRZELEC Chroberz - LZS Koniemłoty 3 : 0 W
Godzina Termin 15 - 10 kwiecień 2005 r. - niedziela 14:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - PIAST Stopnica 2 : 1 14:00 ŚWIT Działoszyce - GRÓD Wiślica 3 : 4 14:00 GKS Szydłów - LZS Koniemłoty 3 : 0 14:00 WISŁA Nowy Korczyn - VICTORIA Skalbmierz 2 : 1
Godzina Termin 16 - 17 kwiecień 2005 r. - niedziela 14:00 LZS Koniemłoty - ŚWIT Działoszyce 7 : 0 14:00 GRÓD Wiślica - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 1 : 3 14:00 PIAST Stopnica - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0
Godzina Termin 17 - 24 kwiecień 2005 r. - niedziela 14:00 LEŚNIK Wiązownica - GRÓD Wiślica 0 :10 14:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - LZS Koniemłoty 2 : 3 14:00 GKS Szydłów - VICTORIA Skalbmierz 3 : 0 14:00 WISŁA Nowy Korczyn - STRZELEC Chroberz 1 : 1
Godzina Termin 18 - 30 kwiecień 2005 r. - sobota 15:00 VICTORIA Skalbmierz - ŚWIT Działoszyce 0 : 1 15:00 LZS Koniemłoty - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0 W 15:00 GRÓD Wiślica - PIAST Stopnica 2 : 0
Godzina Termin 14 - 3 maj 2005 r. - wtorek 15:00 VICTORIA Skalbmierz - STRZELEC Chroberz 0 : 4 15:00 GRÓD Wiślica - GKS Szydłów 3 : 2 15:00 PIAST Stopnica - ŚWIT Działoszyce 1 : 0 15:00 LEŚNIK Wiązownica - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 0 : 6
Godzina Termin 19 - 8 maj 2005 r. - niedziela 15:00 PIAST Stopnica - LZS Koniemłoty 1 : 4 15:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - VICTORIA Skalbmierz 4 : 2 15:00 GKS Szydłów - STRZELEC Chroberz 3 : 0
Godzina Termin 20 - 15 maj 2005 r. - niedziela 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - GKS Szydłów 4 : 4 15:00 STRZELEC Chroberz - ŚWIT Działoszyce 3 : 1 15:00 VICTORIA Skalbmierz - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0 W 15:00 LZS Koniemłoty - GRÓD Wiślica 3 : 1
Godzina Termin 21 - 22 maj 2005 r. - niedziela 15:00 PIAST Stopnica - VICTORIA Skalbmierz 3 : 0 W 15:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - STRZELEC Chroberz 1 : 1 15:00 ŚWIT Działoszyce - WISŁA Nowy Korczyn 0 : 2
Godzina Termin 22 - 26 maj 2005 r. - czwartek 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 2 : 0 15:00 STRZELEC Chroberz - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0 W 15:00 VICTORIA Skalbmierz - GRÓD Wiślica 0 : 1
Godzina Termin 23 - 29 maj 2005 r. - niedziela 15:00 LZS Koniemłoty - VICTORIA Skalbmierz 3 : 0 W 15:00 PIAST Stopnica - STRZELEC Chroberz 2 : 1 15:00 LEŚNIK Wiązownica - WISŁA Nowy Korczyn 2 : 5 15:00 ŚWIT Działoszyce - GKS Szydłów 2 : 4
Godzina Termin 24 - 5 czerwiec 2005 r. - niedziela 15:00 GKS Szydłów - ŹRÓDŁO Solec Zdrój 6 : 1 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - PIAST Stopnica 2 : 6 15:00 STRZELEC Chroberz - GRÓD Wiślica 3 : 0 W
Godzina Termin 25 - 12 czerwiec 2005 r. - niedziela 15:00 LZS Koniemłoty - STRZELEC Chroberz 2 : 0 15:00 GRÓD Wiślica - WISŁA Nowy Korczyn 7 : 1 15:00 LEŚNIK Wiązownica - GKS Szydłów 0 : 3 W 15:00 ŹRÓDŁO Solec Zdrój - ŚWIT Działoszyce 0 : 0
Godzina Termin 26 - 19 czerwiec 2005 r. - niedziela 15:00 ŚWIT Działoszyce - LEŚNIK Wiązownica 3 : 0 W 15:00 GKS Szydłów - PIAST Stopnica 3 : 1 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - LZS Koniemłoty 4 : 4