Klasa A grupa I

     Godzina   Termin  1 -   22  sierpień  2004 r.  - niedziela 

      17:00    CZARNOVIA Kielce               - PARTYZANT Wodzisław             0 : 0         
      17:00    POLANIE Pierzchnica            - NIDZIANKA Bieliny               1 : 1         
      17:00    UNIA Sędziszów                 - START Słupia Jędrzejowska       2 : 1         
      17:00    ZRYW Skroniów                  - AZS WSU Kielce                  4 : 2         
      17:00    DĄB Nagłowice                  - MORAVIA Morawica                1 : 1         
      17:00    ORLĘTA II Kielce               - NAPRZÓD II Jędrzejów            1 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 29 sierpień 2004 r. - niedziela 17:00 PARTYZANT Wodzisław - NAPRZÓD II Jędrzejów 2 : 2 17:00 MORAVIA Morawica - ORLĘTA II Kielce 6 : 1 17:00 AZS WSU Kielce - DĄB Nagłowice 2 : 0 17:00 START Słupia Jędrzejowska - ZRYW Skroniów 0 : 1 17:00 POLONIA Białogon - UNIA Sędziszów 2 : 1 17:00 CZARNOVIA Kielce - POLANIE Pierzchnica 2 : 0
Godzina Termin 3 - 5 wrzesień 2004 r. - niedziela 16:00 POLANIE Pierzchnica - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0 16:00 UNIA Sędziszów - NIDZIANKA Bieliny 1 : 3 16:00 ZRYW Skroniów - POLONIA Białogon 1 : 0 16:00 DĄB Nagłowice - START Słupia Jędrzejowska 2 : 1 16:00 ORLĘTA II Kielce - AZS WSU Kielce 0 : 1 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - MORAVIA Morawica 1 : 2
Godzina Termin 4 - 12 wrzesień 2004 r. - niedziela 16:00 PARTYZANT Wodzisław - MORAVIA Morawica 2 : 1 16:00 AZS WSU Kielce - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 4 16:00 START Słupia Jędrzejowska - ORLĘTA II Kielce 4 : 1 16:00 POLONIA Białogon - DĄB Nagłowice 4 : 1 16:00 NIDZIANKA Bieliny - ZRYW Skroniów 4 : 0 16:00 CZARNOVIA Kielce - UNIA Sędziszów 0 : 0
Godzina Termin 5 - 19 wrzesień 2004 r. - niedziela 16:00 UNIA Sędziszów - POLANIE Pierzchnica 3 : 0 W 16:00 ZRYW Skroniów - CZARNOVIA Kielce 3 : 2 16:00 DĄB Nagłowice - NIDZIANKA Bieliny 2 : 2 16:00 ORLĘTA II Kielce - POLONIA Białogon 2 : 2 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - START Słupia Jędrzejowska 0 : 2 16:00 MORAVIA Morawica - AZS WSU Kielce 2 : 1
Godzina Termin 6 - 26 wrzesień 2004 r. - niedziela 15:00 PARTYZANT Wodzisław - AZS WSU Kielce 1 : 1 15:00 START Słupia Jędrzejowska - MORAVIA Morawica 0 : 4 15:00 POLONIA Białogon - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 0 15:00 NIDZIANKA Bieliny - ORLĘTA II Kielce 7 : 0 15:00 CZARNOVIA Kielce - DĄB Nagłowice 1 : 1 15:00 POLANIE Pierzchnica - ZRYW Skroniów 1 : 1
Godzina Termin 7 - 3 październik 2004 r. - niedziela 15:00 UNIA Sędziszów - PARTYZANT Wodzisław 2 : 0 15:00 DĄB Nagłowice - POLANIE Pierzchnica 0 : 1 15:00 ORLĘTA II Kielce - CZARNOVIA Kielce 1 : 5 15:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - NIDZIANKA Bieliny 1 : 1 15:00 MORAVIA Morawica - POLONIA Białogon 2 : 2 15:00 AZS WSU Kielce - START Słupia Jędrzejowska 5 : 0
Godzina Termin 8 - 10 październik 2004 r. - niedziela 15:00 PARTYZANT Wodzisław - START Słupia Jędrzejowska 2 : 0 15:00 POLONIA Białogon - AZS WSU Kielce 0 : 0 15:00 NIDZIANKA Bieliny - MORAVIA Morawica 1 : 1 15:00 CZARNOVIA Kielce - NAPRZÓD II Jędrzejów 4 : 2 15:00 POLANIE Pierzchnica - ORLĘTA II Kielce 3 : 0 15:00 UNIA Sędziszów - ZRYW Skroniów 1 : 0
Godzina Termin 9 - 17 październik 2004 r. - niedziela 14:00 ZRYW Skroniów - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0 14:00 DĄB Nagłowice - UNIA Sędziszów 0 : 4 14:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - POLANIE Pierzchnica 2 : 2 14:00 MORAVIA Morawica - CZARNOVIA Kielce 1 : 0 14:00 AZS WSU Kielce - NIDZIANKA Bieliny 1 : 0 14:00 START Słupia Jędrzejowska - POLONIA Białogon 1 : 4
Godzina Termin 10 - 24 październik 2004 r. - niedziela 14:00 PARTYZANT Wodzisław - POLONIA Białogon 2 : 2 14:00 NIDZIANKA Bieliny - START Słupia Jędrzejowska 10 : 1 14:00 CZARNOVIA Kielce - AZS WSU Kielce 1 : 2 14:00 POLANIE Pierzchnica - MORAVIA Morawica 0 : 2 14:00 UNIA Sędziszów - ORLĘTA II Kielce 9 : 2 14:00 ZRYW Skroniów - DĄB Nagłowice 2 : 1
Godzina Termin 11 - 31 październik 2004 r. - niedziela 13:00 DĄB Nagłowice - PARTYZANT Wodzisław 2 : 2 13:00 ORLĘTA II Kielce - ZRYW Skroniów 1 : 2 13:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - UNIA Sędziszów 1 : 2 13:00 AZS WSU Kielce - POLANIE Pierzchnica 1 : 1 13:00 START Słupia Jędrzejowska - CZARNOVIA Kielce 2 : 0 13:00 POLONIA Białogon - NIDZIANKA Bieliny 2 : 1
Godzina Termin 12 - 7 listopad 2004 r. - niedziela 13:00 PARTYZANT Wodzisław - NIDZIANKA Bieliny 0 : 1 13:00 CZARNOVIA Kielce - POLONIA Białogon 0 : 1 13:00 POLANIE Pierzchnica - START Słupia Jędrzejowska 2 : 2 13:00 UNIA Sędziszów - MORAVIA Morawica 3 : 1 13:00 ZRYW Skroniów - NAPRZÓD II Jędrzejów 2 : 2 13:00 DĄB Nagłowice - ORLĘTA II Kielce 5 : 0
Godzina Termin 13 - 11 listopad 2004 r. - czwartek 13:00 ORLĘTA II Kielce - PARTYZANT Wodzisław 0 : 2 13:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - DĄB Nagłowice 2 : 1 13:00 MORAVIA Morawica - ZRYW Skroniów 3 : 1 13:00 AZS WSU Kielce - UNIA Sędziszów 3 : 3 13:00 POLONIA Białogon - POLANIE Pierzchnica 1 : 1 13:00 NIDZIANKA Bieliny - CZARNOVIA Kielce 7 : 1
Godzina Termin 15 - 10 kwiecień 2005 r. - niedziela 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - PARTYZANT Wodzisław 2 : 1 16:00 ORLĘTA II Kielce - MORAVIA Morawica 2 : 5 16:00 DĄB Nagłowice - AZS WSU Kielce 2 : 1 16:00 ZRYW Skroniów - START Słupia Jędrzejowska 1 : 1 16:00 UNIA Sędziszów - POLONIA Białogon 4 : 1 16:00 POLANIE Pierzchnica - CZARNOVIA Kielce 1 : 0
Godzina Termin 16 - 17 kwiecień 2005 r. - niedziela 16:00 PARTYZANT Wodzisław - POLANIE Pierzchnica 3 : 4 16:00 NIDZIANKA Bieliny - UNIA Sędziszów 1 : 0 16:00 POLONIA Białogon - ZRYW Skroniów 0 : 1 16:00 START Słupia Jędrzejowska - DĄB Nagłowice 2 : 2 16:00 AZS WSU Kielce - ORLĘTA II Kielce 5 : 1 16:00 MORAVIA Morawica - NAPRZÓD II Jędrzejów 4 : 0
Godzina Termin 17 - 24 kwiecień 2005 r. - niedziela 16:00 MORAVIA Morawica - PARTYZANT Wodzisław 4 : 0 16:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - AZS WSU Kielce 2 : 0 16:00 ORLĘTA II Kielce - START Słupia Jędrzejowska 2 : 1 16:00 DĄB Nagłowice - POLONIA Białogon 4 : 1 16:00 ZRYW Skroniów - NIDZIANKA Bieliny 1 : 0 16:00 UNIA Sędziszów - CZARNOVIA Kielce 2 : 1
Godzina Termin 18 - 30 kwiecień 2005 r. - sobota 17:00 POLANIE Pierzchnica - UNIA Sędziszów 1 : 4 17:00 CZARNOVIA Kielce - ZRYW Skroniów 0 : 1 17:00 NIDZIANKA Bieliny - DĄB Nagłowice 2 : 1 17:00 POLONIA Białogon - ORLĘTA II Kielce 0 : 1 17:00 START Słupia Jędrzejowska - NAPRZÓD II Jędrzejów 0 : 4 17:00 AZS WSU Kielce - MORAVIA Morawica 0 : 3
Godzina Termin 14 - 3 maj 2005 r. - wtorek 17:00 PARTYZANT Wodzisław - CZARNOVIA Kielce 1 : 2 17:00 NIDZIANKA Bieliny - POLANIE Pierzchnica 4 : 1 17:00 START Słupia Jędrzejowska - UNIA Sędziszów 1 : 4 17:00 AZS WSU Kielce - ZRYW Skroniów 2 : 2 17:00 MORAVIA Morawica - DĄB Nagłowice 6 : 0 17:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - ORLĘTA II Kielce 4 : 1
Godzina Termin 19 - 8 maj 2005 r. - niedziela 17:00 AZS WSU Kielce - PARTYZANT Wodzisław 1 : 1 17:00 MORAVIA Morawica - START Słupia Jędrzejowska 9 : 0 17:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - POLONIA Białogon 4 : 1 17:00 ORLĘTA II Kielce - NIDZIANKA Bieliny 0 : 1 17:00 DĄB Nagłowice - CZARNOVIA Kielce 2 : 0 17:00 ZRYW Skroniów - POLANIE Pierzchnica 4 : 3
Godzina Termin 20 - 15 maj 2005 r. - niedziela 17:00 PARTYZANT Wodzisław - UNIA Sędziszów 1 : 1 17:00 POLANIE Pierzchnica - DĄB Nagłowice 3 : 0 17:00 CZARNOVIA Kielce - ORLĘTA II Kielce 3 : 0 17:00 NIDZIANKA Bieliny - NAPRZÓD II Jędrzejów 7 : 0 17:00 POLONIA Białogon - MORAVIA Morawica 0 : 5 17:00 START Słupia Jędrzejowska - AZS WSU Kielce 0 : 2
Godzina Termin 21 - 22 maj 2005 r. - niedziela 17:00 START Słupia Jędrzejowska - PARTYZANT Wodzisław 1 : 2 17:00 AZS WSU Kielce - POLONIA Białogon 4 : 0 17:00 MORAVIA Morawica - NIDZIANKA Bieliny 0 : 0 17:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - CZARNOVIA Kielce 5 : 1 17:00 ORLĘTA II Kielce - POLANIE Pierzchnica 3 : 3 17:00 ZRYW Skroniów - UNIA Sędziszów 1 : 2
Godzina Termin 22 - 26 maj 2005 r. - czwartek 17:00 PARTYZANT Wodzisław - ZRYW Skroniów 2 : 2 17:00 UNIA Sędziszów - DĄB Nagłowice 2 : 1 17:00 POLANIE Pierzchnica - NAPRZÓD II Jędrzejów 4 : 0 17:00 CZARNOVIA Kielce - MORAVIA Morawica 1 : 1 17:00 NIDZIANKA Bieliny - AZS WSU Kielce 1 : 1 17:00 POLONIA Białogon - START Słupia Jędrzejowska 1 : 0
Godzina Termin 23 - 29 maj 2005 r. - niedziela 17:00 POLONIA Białogon - PARTYZANT Wodzisław 0 : 3 17:00 START Słupia Jędrzejowska - NIDZIANKA Bieliny 0 : 7 17:00 AZS WSU Kielce - CZARNOVIA Kielce 2 : 3 17:00 MORAVIA Morawica - POLANIE Pierzchnica 3 : 1 17:00 ORLĘTA II Kielce - UNIA Sędziszów 0 : 0 17:00 DĄB Nagłowice - ZRYW Skroniów 1 : 1
Godzina Termin 24 - 5 czerwiec 2005 r. - niedziela 17:00 PARTYZANT Wodzisław - DĄB Nagłowice 3 : 2 17:00 ZRYW Skroniów - ORLĘTA II Kielce 3 : 1 17:00 UNIA Sędziszów - NAPRZÓD II Jędrzejów 3 : 2 17:00 POLANIE Pierzchnica - AZS WSU Kielce 1 : 1 17:00 CZARNOVIA Kielce - START Słupia Jędrzejowska 2 : 0 17:00 NIDZIANKA Bieliny - POLONIA Białogon 2 : 1
Godzina Termin 25 - 12 czerwiec 2005 r. - niedziela 17:00 NIDZIANKA Bieliny - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0 17:00 POLONIA Białogon - CZARNOVIA Kielce 1 : 1 17:00 START Słupia Jędrzejowska - POLANIE Pierzchnica 1 : 4 17:00 MORAVIA Morawica - UNIA Sędziszów 3 : 1 17:00 NAPRZÓD II Jędrzejów - ZRYW Skroniów 0 : 1 17:00 ORLĘTA II Kielce - DĄB Nagłowice 2 : 2
Godzina Termin 26 - 19 czerwiec 2005 r. - niedziela 17:00 PARTYZANT Wodzisław - ORLĘTA II Kielce 5 : 2 17:00 DĄB Nagłowice - NAPRZÓD II Jędrzejów 2 : 0 17:00 ZRYW Skroniów - MORAVIA Morawica 1 : 1 17:00 UNIA Sędziszów - AZS WSU Kielce 1 : 0 17:00 POLANIE Pierzchnica - POLONIA Białogon 3 : 0 17:00 CZARNOVIA Kielce - NIDZIANKA Bieliny 0 : 1