Godzina   Termin  1 -   30  sierpień  2003 r.  - sobota 

      11:30    POLONIA Białogon               - JUVENTA Starachowice            1 :10         
      11:30    KOLPORTER KORONA SSA Kielce    - KSZO Ostrowiec                  1 : 0         
      11:30    RODZINA Kielce                 - KOLPORTER KORONA II Kielce      4 : 4         
      11:30    UKS JEDYNKA Piekoszów          - MKS NEPTUN Końskie              0 : 7         
      11:30    ŁYSICA Bodzentyn               - SPARTA Kielce                  14 : 2         
      11:30    GKS Rudki                      - GRANAT Skarżysko                4 : 2         


 
Godzina Termin 2 - 2 wrzesień 2003 r. - wtorek 17:00 JUVENTA Starachowice - GRANAT Skarżysko 5 : 0 17:00 SPARTA Kielce - GKS Rudki 1 : 3 17:00 MKS NEPTUN Końskie - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 3 17:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - UKS JEDYNKA Piekoszów 2 : 0 17:00 KSZO Ostrowiec - RODZINA Kielce 7 : 1 17:00 POLONIA Białogon - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 0 : 7
Godzina Termin 3 - 6 wrzesień 2003 r. - sobota 11:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - JUVENTA Starachowice 4 : 4 11:30 RODZINA Kielce - POLONIA Białogon 6 : 0 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - KSZO Ostrowiec 0 :13 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - KOLPORTER KORONA II Kielce 6 : 2 11:30 GKS Rudki - MKS NEPTUN Końskie 1 :11 11:30 GRANAT Skarżysko - SPARTA Kielce 14 : 0
Godzina Termin 4 - 10 wrzesień 2003 r. - środa 16:30 JUVENTA Starachowice - SPARTA Kielce 13 : 0 16:30 MKS NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko 5 : 0 16:30 KOLPORTER KORONA II Kielce - GKS Rudki 11 : 0 16:30 KSZO Ostrowiec - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 0 16:30 POLONIA Białogon - UKS JEDYNKA Piekoszów 3 : 5 16:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - RODZINA Kielce 15 : 0
Godzina Termin 5 - 13 wrzesień 2003 r. - sobota 11:30 RODZINA Kielce - JUVENTA Starachowice 0 : 2 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 2 : 7 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - POLONIA Białogon 9 : 0 11:30 GKS Rudki - KSZO Ostrowiec 0 :19 11:30 GRANAT Skarżysko - KOLPORTER KORONA II Kielce 1 : 4 11:30 SPARTA Kielce - MKS NEPTUN Końskie 2 : 7
Godzina Termin 6 - 20 wrzesień 2003 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - MKS NEPTUN Końskie 5 : 1 11:30 KOLPORTER KORONA II Kielce - SPARTA Kielce 6 : 0 11:30 KSZO Ostrowiec - GRANAT Skarżysko 7 : 0 11:30 POLONIA Białogon - GKS Rudki 3 : 3 11:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 0 11:30 RODZINA Kielce - UKS JEDYNKA Piekoszów 3 : 0
Godzina Termin 7 - 27 wrzesień 2003 r. - sobota 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - JUVENTA Starachowice 0 :10 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - RODZINA Kielce 4 : 1 11:30 GKS Rudki - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 2 : 6 11:30 GRANAT Skarżysko - POLONIA Białogon 6 : 2 11:30 SPARTA Kielce - KSZO Ostrowiec 1 : 9 11:30 MKS NEPTUN Końskie - KOLPORTER KORONA II Kielce 4 : 1
Godzina Termin 8 - 4 październik 2003 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - KOLPORTER KORONA II Kielce 11 : 2 11:30 KSZO Ostrowiec - MKS NEPTUN Końskie 10 : 1 11:30 POLONIA Białogon - SPARTA Kielce 3 : 0 W 11:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - GRANAT Skarżysko 9 : 0 11:30 RODZINA Kielce - GKS Rudki 4 : 0 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 9
Godzina Termin 9 - 11 październik 2003 r. - sobota 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - JUVENTA Starachowice 1 : 4 11:30 GKS Rudki - UKS JEDYNKA Piekoszów 1 : 2 11:30 GRANAT Skarżysko - RODZINA Kielce 1 : 0 11:30 SPARTA Kielce - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 1 : 5 11:30 MKS NEPTUN Końskie - POLONIA Białogon 9 : 1 11:30 KOLPORTER KORONA II Kielce - KSZO Ostrowiec 0 : 5
Godzina Termin 10 - 18 październik 2003 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - KSZO Ostrowiec 2 : 0 11:30 POLONIA Białogon - KOLPORTER KORONA II Kielce 0 : 2 11:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - MKS NEPTUN Końskie 4 : 1 11:30 RODZINA Kielce - SPARTA Kielce 4 : 2 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - GRANAT Skarżysko 4 : 7 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - GKS Rudki 9 : 1
Godzina Termin 11 - 25 październik 2003 r. - sobota 11:30 GKS Rudki - JUVENTA Starachowice 0 :13 11:30 GRANAT Skarżysko - ŁYSICA Bodzentyn 5 : 2 11:30 SPARTA Kielce - UKS JEDYNKA Piekoszów 0 : 8 11:30 MKS NEPTUN Końskie - RODZINA Kielce 7 : 0 11:30 KOLPORTER KORONA II Kielce - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 1 : 2 11:30 KSZO Ostrowiec - POLONIA Białogon 9 : 0
Godzina Termin 12 - 3 kwiecień 2004 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - POLONIA Białogon 15 : 1 11:30 KSZO Ostrowiec - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 0 : 1 11:30 KOLPORTER KORONA II Kielce - RODZINA Kielce 2 : 4 11:30 MKS NEPTUN Końskie - UKS JEDYNKA Piekoszów 5 : 0 11:30 SPARTA Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 3 W 11:30 GRANAT Skarżysko - GKS Rudki 6 : 0
Godzina Termin 13 - 13 kwiecień 2004 r. - wtorek 11:30 GRANAT Skarżysko - JUVENTA Starachowice 0 : 3 11:30 GKS Rudki - SPARTA Kielce 3 : 0 W 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - MKS NEPTUN Końskie 2 : 0 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - KOLPORTER KORONA II Kielce 1 : 1 11:30 RODZINA Kielce - KSZO Ostrowiec 0 : 3 11:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - POLONIA Białogon 16 : 0
Godzina Termin 14 - 17 kwiecień 2004 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 3 : 1 11:30 POLONIA Białogon - RODZINA Kielce 0 : 4 11:30 KSZO Ostrowiec - UKS JEDYNKA Piekoszów 8 : 1 11:30 KOLPORTER KORONA II Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 5 11:30 MKS NEPTUN Końskie - GKS Rudki 12 : 1 11:30 SPARTA Kielce - GRANAT Skarżysko 0 : 3 W
Godzina Termin 15 - 24 kwiecień 2004 r. - sobota 11:30 SPARTA Kielce - JUVENTA Starachowice 0 : 3 W 11:30 GRANAT Skarżysko - MKS NEPTUN Końskie 0 : 1 11:30 GKS Rudki - KOLPORTER KORONA II Kielce 3 : 3 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - KSZO Ostrowiec 1 : 3 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - POLONIA Białogon 6 : 1 11:30 RODZINA Kielce - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 1 : 3
Godzina Termin 16 - 1 maj 2004 r. - sobota 13:00 JUVENTA Starachowice - RODZINA Kielce 4 : 2 11:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - UKS JEDYNKA Piekoszów 12 : 1 11:30 POLONIA Białogon - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 3 W 11:30 KSZO Ostrowiec - GKS Rudki 9 : 1 13:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - GRANAT Skarżysko 0 : 4 11:30 MKS NEPTUN Końskie - SPARTA Kielce 5 : 1
Godzina Termin 17 - 8 maj 2004 r. - sobota 11:30 MKS NEPTUN Końskie - JUVENTA Starachowice 2 : 1 11:30 SPARTA Kielce - KOLPORTER KORONA II Kielce 1 : 6 11:30 GRANAT Skarżysko - KSZO Ostrowiec 5 : 2 11:30 GKS Rudki - POLONIA Białogon 7 : 0 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 2 : 3 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - RODZINA Kielce 1 : 2
Godzina Termin 18 - 15 maj 2004 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - UKS JEDYNKA Piekoszów 13 : 1 11:30 RODZINA Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 2 11:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - GKS Rudki 3 : 0 W 11:30 POLONIA Białogon - GRANAT Skarżysko 1 : 7 11:30 KSZO Ostrowiec - SPARTA Kielce 19 : 2 13:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - MKS NEPTUN Końskie 1 : 5
Godzina Termin 19 - 22 maj 2004 r. - sobota 11:30 KOLPORTER KORONA II Kielce - JUVENTA Starachowice 4 : 2 11:30 MKS NEPTUN Końskie - KSZO Ostrowiec 3 : 5 11:30 SPARTA Kielce - POLONIA Białogon 4 : 1 11:30 GRANAT Skarżysko - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 2 : 7 11:30 GKS Rudki - RODZINA Kielce 2 : 2 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - UKS JEDYNKA Piekoszów 4 : 0
Godzina Termin 20 - 29 maj 2004 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 2 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - GKS Rudki 5 : 4 11:30 RODZINA Kielce - GRANAT Skarżysko 0 : 3 11:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - SPARTA Kielce 11 : 1 11:30 POLONIA Białogon - MKS NEPTUN Końskie 0 :12 11:30 KSZO Ostrowiec - KOLPORTER KORONA II Kielce 5 : 0
Godzina Termin 21 - 5 czerwiec 2004 r. - sobota 11:30 KSZO Ostrowiec - JUVENTA Starachowice 0 : 5 11:30 KOLPORTER KORONA II Kielce - POLONIA Białogon 8 : 1 11:30 MKS NEPTUN Końskie - KOLPORTER KORONA SSA Kielce 0 : 2 11:30 SPARTA Kielce - RODZINA Kielce 2 : 7 11:30 GRANAT Skarżysko - UKS JEDYNKA Piekoszów 5 : 2 11:30 GKS Rudki - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 7
Godzina Termin 22 - 12 czerwiec 2004 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - GKS Rudki 13 : 0 11:30 ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko 2 : 4 11:30 UKS JEDYNKA Piekoszów - SPARTA Kielce 6 : 1 11:30 RODZINA Kielce - MKS NEPTUN Końskie 1 : 8 11:30 KOLPORTER KORONA SSA Kielce - KOLPORTER KORONA II Kielce 5 : 0 11:30 POLONIA Białogon - KSZO Ostrowiec 1 : 8