Klasa Okręgowa juniorów starszych gr. I

     Godzina   Termin  1 -   10  sierpień  2003 r.  - niedziela 

      15:00    GKS Rudki                      - POLONIA Białogon                2 : 0         
      15:00    ZENIT Chmielnik                - JUVENTA Starachowice            0 : 3         
      15:00    WISŁA Sandomierz               - GÓRNIK Miedzianka               3 : 0  W      
      15:00    PIASKOWIANKA Piaski            - SPARTA Dwikozy                  2 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 17 sierpień 2003 r. - niedziela 15:00 POLONIA Białogon - LECHIA Strawczyn 0 : 5 15:00 MKS Stąporków - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 W 15:00 GÓRNIK Miedzianka - ORLICZ Suchedniów 0 : 0 15:00 JUVENTA Starachowice - WISŁA Sandomierz 3 : 0 15:00 GKS Rudki - MKS NEPTUN Końskie 2 : 3
Godzina Termin 3 - 24 sierpień 2003 r. - niedziela 15:00 MKS NEPTUN Końskie - POLONIA Białogon 3 : 0 W 15:00 ZENIT Chmielnik - GKS Rudki 10 : 0 15:00 ORLICZ Suchedniów - JUVENTA Starachowice 2 : 5 15:00 LECHIA Strawczyn - SPARTA Dwikozy 6 : 0
Godzina Termin 4 - 27 sierpień 2003 r. - środa 15:00 POLONIA Białogon - SPARTA Dwikozy 3 : 0 15:00 MKS Stąporków - LECHIA Strawczyn 1 : 6 15:00 GÓRNIK Miedzianka - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 2 15:00 GKS Rudki - WISŁA Sandomierz 4 : 2 15:00 MKS NEPTUN Końskie - ZENIT Chmielnik 3 : 0
Godzina Termin 5 - 31 sierpień 2003 r. - niedziela 15:00 ZENIT Chmielnik - POLONIA Białogon 2 : 0 15:00 WISŁA Sandomierz - MKS NEPTUN Końskie 1 : 2 15:00 ORLICZ Suchedniów - GKS Rudki 8 : 2 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - JUVENTA Starachowice 0 : 6 15:00 SPARTA Dwikozy - MKS Stąporków 2 : 2
Godzina Termin 6 - 7 wrzesień 2003 r. - niedziela 14:00 POLONIA Białogon - MKS Stąporków 0 : 1 14:00 GÓRNIK Miedzianka - LECHIA Strawczyn 1 : 6 14:00 MKS NEPTUN Końskie - ORLICZ Suchedniów 6 : 1 14:00 ZENIT Chmielnik - WISŁA Sandomierz 1 : 4
Godzina Termin 7 - 14 wrzesień 2003 r. - niedziela 14:00 WISŁA Sandomierz - POLONIA Białogon 8 : 0 14:00 ORLICZ Suchedniów - ZENIT Chmielnik 1 : 3 14:00 PIASKOWIANKA Piaski - GKS Rudki 4 : 1 14:00 LECHIA Strawczyn - JUVENTA Starachowice 2 : 4 14:00 SPARTA Dwikozy - GÓRNIK Miedzianka 5 : 2
Godzina Termin 8 - 21 wrzesień 2003 r. - niedziela 14:00 GÓRNIK Miedzianka - MKS Stąporków 2 : 2 14:00 JUVENTA Starachowice - SPARTA Dwikozy 2 : 0 14:00 MKS NEPTUN Końskie - PIASKOWIANKA Piaski 2 : 0 14:00 WISŁA Sandomierz - ORLICZ Suchedniów 7 : 2
Godzina Termin 9 - 28 wrzesień 2003 r. - niedziela 13:00 ORLICZ Suchedniów - POLONIA Białogon 3 : 0 13:00 PIASKOWIANKA Piaski - ZENIT Chmielnik 0 : 1 13:00 LECHIA Strawczyn - GKS Rudki 9 : 1 13:00 MKS Stąporków - JUVENTA Starachowice 2 : 3
Godzina Termin 10 - 5 październik 2003 r. - niedziela 13:00 POLONIA Białogon - GÓRNIK Miedzianka 1 : 3 13:00 GKS Rudki - SPARTA Dwikozy 1 : 1 13:00 MKS NEPTUN Końskie - LECHIA Strawczyn 3 : 1 13:00 WISŁA Sandomierz - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 W
Godzina Termin 11 - 12 październik 2003 r. - niedziela 13:00 PIASKOWIANKA Piaski - ORLICZ Suchedniów 0 : 3 13:00 LECHIA Strawczyn - ZENIT Chmielnik 0 : 0 13:00 SPARTA Dwikozy - MKS NEPTUN Końskie 1 : 3 13:00 MKS Stąporków - GKS Rudki 3 : 0 13:00 GÓRNIK Miedzianka - JUVENTA Starachowice 1 : 6
Godzina Termin 12 - 19 październik 2003 r. - niedziela 12:00 POLONIA Białogon - JUVENTA Starachowice 1 : 2 12:00 MKS NEPTUN Końskie - MKS Stąporków 2 : 0 12:00 ZENIT Chmielnik - SPARTA Dwikozy 2 : 0 12:00 WISŁA Sandomierz - LECHIA Strawczyn 3 : 0 W
Godzina Termin 13 - 26 październik 2003 r. - niedziela 12:00 PIASKOWIANKA Piaski - POLONIA Białogon 1 : 1 12:00 LECHIA Strawczyn - ORLICZ Suchedniów 3 : 4 12:00 SPARTA Dwikozy - WISŁA Sandomierz 0 : 2 12:00 MKS Stąporków - ZENIT Chmielnik 0 : 0 12:00 GÓRNIK Miedzianka - GKS Rudki 3 : 0
Godzina Termin 14 - 2 listopad 2003 r. - niedziela 11:00 GKS Rudki - JUVENTA Starachowice 2 :13 11:00 MKS NEPTUN Końskie - GÓRNIK Miedzianka 4 : 0 11:00 WISŁA Sandomierz - MKS Stąporków 2 : 2 11:00 ORLICZ Suchedniów - SPARTA Dwikozy 5 : 0
Godzina Termin 15 - 9 listopad 2003 r. - niedziela 11:00 LECHIA Strawczyn - PIASKOWIANKA Piaski 5 : 6 11:00 MKS Stąporków - ORLICZ Suchedniów 1 : 2 11:00 GÓRNIK Miedzianka - ZENIT Chmielnik 0 : 2 11:00 JUVENTA Starachowice - MKS NEPTUN Końskie 2 : 1
Godzina Termin 16 - 21 marzec 2004 r. - niedziela 13:00 GÓRNIK Miedzianka - WISŁA Sandomierz 2 : 3 13:00 SPARTA Dwikozy - PIASKOWIANKA Piaski 0 : 0
Godzina Termin 17 - 28 marzec 2004 r. - niedziela 13:00 ORLICZ Suchedniów - GÓRNIK Miedzianka 3 : 0 13:00 WISŁA Sandomierz - JUVENTA Starachowice 0 : 3
Godzina Termin 18 - 4 kwiecień 2004 r. - niedziela 13:00 POLONIA Białogon - MKS NEPTUN Końskie 1 : 3 13:00 GKS Rudki - ZENIT Chmielnik 0 : 5 13:00 JUVENTA Starachowice - ORLICZ Suchedniów 5 : 3 13:00 SPARTA Dwikozy - LECHIA Strawczyn 1 : 3
Godzina Termin 19 - 10 kwiecień 2004 r. - sobota 11:00 SPARTA Dwikozy - POLONIA Białogon 0 : 2 11:00 LECHIA Strawczyn - MKS Stąporków 3 : 1 11:00 PIASKOWIANKA Piaski - GÓRNIK Miedzianka 7 : 1 11:00 WISŁA Sandomierz - GKS Rudki 7 : 0 11:00 ZENIT Chmielnik - MKS NEPTUN Końskie 0 : 1
Godzina Termin 20 - 18 kwiecień 2004 r. - niedziela 14:00 POLONIA Białogon - ZENIT Chmielnik 3 : 2 14:00 MKS NEPTUN Końskie - WISŁA Sandomierz 0 : 2 14:00 GKS Rudki - ORLICZ Suchedniów 0 : 5 14:00 JUVENTA Starachowice - PIASKOWIANKA Piaski 4 : 2 14:00 MKS Stąporków - SPARTA Dwikozy 1 : 0
Godzina Termin 16 - 21 kwiecień 2004 r. - środa 16:30 POLONIA Białogon - GKS Rudki 1 : 2 16:30 JUVENTA Starachowice - ZENIT Chmielnik 9 : 0 16:30 PIASKOWIANKA Piaski - MKS Stąporków 4 : 0
Godzina Termin 21 - 25 kwiecień 2004 r. - niedziela 14:00 MKS Stąporków - POLONIA Białogon 1 : 1 14:00 LECHIA Strawczyn - GÓRNIK Miedzianka 2 : 2 14:00 ORLICZ Suchedniów - MKS NEPTUN Końskie 2 : 1 14:00 WISŁA Sandomierz - ZENIT Chmielnik 3 : 0 W
Godzina Termin 17 - 28 kwiecień 2004 r. - środa 17:00 MKS NEPTUN Końskie - GKS Rudki 7 : 0
Godzina Termin 22 - 2 maj 2004 r. - niedziela 15:00 POLONIA Białogon - WISŁA Sandomierz 3 : 0 15:00 ZENIT Chmielnik - ORLICZ Suchedniów 1 : 1 15:00 GKS Rudki - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 1 15:00 JUVENTA Starachowice - LECHIA Strawczyn 4 : 1 15:00 GÓRNIK Miedzianka - SPARTA Dwikozy 2 : 0
Godzina Termin 17 - 9 maj 2004 r. - niedziela 11:00 LECHIA Strawczyn - POLONIA Białogon 4 : 3 15:00 MKS Stąporków - GÓRNIK Miedzianka 2 : 2 15:00 SPARTA Dwikozy - JUVENTA Starachowice 1 : 3 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - MKS NEPTUN Końskie 1 : 1 15:00 ORLICZ Suchedniów - WISŁA Sandomierz 5 : 1
Godzina Termin 24 - 16 maj 2004 r. - niedziela 15:00 POLONIA Białogon - ORLICZ Suchedniów 1 : 3 15:00 ZENIT Chmielnik - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 4 15:00 GKS Rudki - LECHIA Strawczyn 0 : 9 15:00 JUVENTA Starachowice - MKS Stąporków 6 : 0
Godzina Termin 25 - 23 maj 2004 r. - niedziela 15:00 GÓRNIK Miedzianka - POLONIA Białogon 2 : 0 15:00 SPARTA Dwikozy - GKS Rudki 6 : 1 15:00 LECHIA Strawczyn - MKS NEPTUN Końskie 1 : 2 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - WISŁA Sandomierz 5 : 0
Godzina Termin 26 - 30 maj 2004 r. - niedziela 15:00 ORLICZ Suchedniów - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 W 15:00 ZENIT Chmielnik - LECHIA Strawczyn 1 : 1 15:00 MKS NEPTUN Końskie - SPARTA Dwikozy 2 : 0 15:00 GKS Rudki - MKS Stąporków 1 : 1 15:00 JUVENTA Starachowice - GÓRNIK Miedzianka 10 : 0
Godzina Termin 27 - 6 czerwiec 2004 r. - niedziela 15:00 JUVENTA Starachowice - POLONIA Białogon 14 : 0 15:00 MKS Stąporków - MKS NEPTUN Końskie 0 : 3 15:00 SPARTA Dwikozy - ZENIT Chmielnik 4 : 2 15:00 LECHIA Strawczyn - WISŁA Sandomierz 5 : 6
Godzina Termin 28 - 10 czerwiec 2004 r. - czwartek 15:00 POLONIA Białogon - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 1 15:00 ORLICZ Suchedniów - LECHIA Strawczyn 5 : 4 15:00 WISŁA Sandomierz - SPARTA Dwikozy 0 : 0 15:00 ZENIT Chmielnik - MKS Stąporków 2 : 0 15:00 GKS Rudki - GÓRNIK Miedzianka 3 : 3
Godzina Termin 29 - 13 czerwiec 2004 r. - niedziela 15:00 JUVENTA Starachowice - GKS Rudki 4 : 0 15:00 GÓRNIK Miedzianka - MKS NEPTUN Końskie 1 : 2 15:00 MKS Stąporków - WISŁA Sandomierz 0 : 2 15:00 SPARTA Dwikozy - ORLICZ Suchedniów 0 : 4
Godzina Termin 30 - 20 czerwiec 2004 r. - niedziela 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - LECHIA Strawczyn 3 : 3 15:00 ORLICZ Suchedniów - MKS Stąporków 2 : 2 15:00 ZENIT Chmielnik - GÓRNIK Miedzianka 2 : 2 15:00 MKS NEPTUN Końskie - JUVENTA Starachowice 1 : 0