Tabela rozgrywek o mistrzostwo: IV Liga Świętokrzyska
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  WIERNA Małogoszcz              30   68   61-19    40   42-11  13   1   1   28   19-8    8   4   3
  2.  NIDA Pińczów                   30   67   65-24    38   39-7   12   2   1   29   26-17   9   2   4
  3.  GKS Nowiny                     30   62   49-21    38   25-5   12   2   1   24   24-16   7   3   5
  4.  ORLĘTA Kielce                  30   60   40-22    33   23-9    9   6   0   27   17-13   8   3   4
  5.  WISŁA Sandomierz               30   50   44-31    31   28-13   9   4   2   19   16-18   5   4   6
  6.  GRANAT Skarżysko Kamienna      30   50   54-35    33   33-13  10   3   2   17   21-22   5   2   8
  7.  SPARTAKUS Daleszyce            30   46   40-30    32   27-9   10   2   3   14   13-21   3   5   7
  8.  NAPRZÓD Jędrzejów              30   39   35-36    29   26-14   9   2   4   10    9-22   2   4   9
  9.  ORLICZ Suchedniów              30   38   45-44    26   29-18   8   2   5   12   16-26   2   6   7
 10.  CZARNI Połaniec                30   37   36-43    25   23-15   8   1   6   12   13-28   3   3   9
 11.  ALIT Cementownia Ożarów        30   30   32-59    18   19-20   4   6   5   12   13-39   3   3   9
 12.  WICHER Miedziana Góra          30   29   32-42    17   19-19   4   5   6   12   13-23   3   3   9
 13.  HETMAN Włoszczowa              30   28   23-50    18   14-15   5   3   7   10    9-35   2   4   9
 14.  PIAST Chęciny                  30   25   25-51    15   16-23   3   6   6   10    9-28   2   4   9
 15.  ŁYSICA Bodzentyn               30   24   20-47    13    9-22   3   4   8   11   11-25   3   2  10
 16.  GKS Novico Świniary            30   13   19-66    11   11-24   2   5   8    2    8-42   0   2  13
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
 05.08.2007  Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych


  
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa seniorów ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. AKS Busko-Zdrój 30 77 85-22 42 44-7 14 0 1 35 41-15 11 2 2 2. PIASKOWIANKA Piaski 30 68 78-18 36 46-5 11 3 1 32 32-13 10 2 3 3. ZENIT Chmielnik 30 57 58-36 34 34-20 11 1 3 23 24-16 6 5 4 4. LECHIA Strawczyn 30 56 85-51 31 55-24 9 4 2 25 30-27 8 1 6 5. POLITECHNIKA Świętokrzyska 30 51 55-29 27 26-14 8 3 4 24 29-15 7 3 5 6. STAR Starachowice 30 46 59-39 27 36-18 8 3 4 19 23-21 5 4 6 7. MKS NEPTUN Końskie 30 46 55-51 29 32-24 9 2 4 17 23-27 5 2 8 8. PIAST Osiek 30 42 48-57 25 26-23 8 1 6 17 22-34 5 2 8 9. SKAŁA Tumlin 30 40 48-56 24 32-25 7 3 5 16 16-31 4 4 7 10. BUCOVIA Bukowa 30 38 57-48 24 32-20 7 3 5 14 25-28 3 5 7 11. SPARTA Dwikozy 30 38 49-57 21 25-24 6 3 6 17 24-33 5 2 8 12. LUBRZANKA Kajetanów 30 31 40-61 24 22-19 7 3 5 7 18-42 2 1 12 13. GÓRNIK Miedzianka 30 28 39-65 18 26-31 5 3 7 10 13-34 2 4 9 14. ŚWIT Ćmielów 30 25 37-74 18 29-31 5 3 7 7 8-43 2 1 12 15. GKS Łoniów 30 20 29-121 16 16-52 5 1 9 4 13-69 1 1 13 16. NIDZIANKA Bieliny 30 18 40-77 12 18-26 3 3 9 6 22-51 2 0 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA II Kielce 24 70 123-13 36 84-4 12 0 0 34 39-9 11 1 0 2. UNIA Sędziszów 24 60 62-19 31 39-10 10 1 1 29 23-9 9 2 1 3. MORAVIA Morawica 24 45 57-42 24 34-17 7 3 2 21 23-25 6 3 3 4. ZRYW Skroniów 24 34 37-47 18 20-23 5 3 4 16 17-24 4 4 4 5. CZARNOVIA Kielce 24 33 40-50 26 26-17 8 2 2 7 14-33 1 4 7 6. ATEST Kielce 24 30 44-53 25 33-19 8 1 3 5 11-34 1 2 9 7. POLANIE Pierzchnica 24 29 37-45 23 28-16 7 2 3 6 9-29 1 3 8 8. POLONIA Białogon 24 29 30-46 23 16-10 6 5 1 6 14-36 1 3 8 9. ORLĘTA II Kielce 24 26 30-46 19 19-18 5 4 3 7 11-28 2 1 9 10. AZS WSU Kielce 24 25 30-46 18 17-20 5 3 4 7 13-26 2 1 9 11. START Słupia Jędrzejowska 24 23 28-60 22 18-18 7 1 4 1 10-42 0 1 11 12. DĄB Nagłowice 24 18 28-51 14 14-17 4 2 6 4 14-34 1 1 10 13. PARTYZANT Wodzisław 24 16 27-55 12 17-19 3 3 6 4 10-36 0 4 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Rudki 22 52 68-14 26 47-9 8 2 1 26 21-5 8 2 1 2. ASTRA Piekoszów 22 45 67-29 27 37-12 8 3 0 18 30-17 5 3 3 3. GKS Kluczewsko 22 40 37-27 25 23-8 8 1 2 15 14-19 4 3 4 4. MKS Stąporków 22 39 50-16 25 33-4 8 1 2 14 17-12 3 5 3 5. ZRYW Łopuszno 22 36 31-25 21 17-10 6 3 2 15 14-15 4 3 4 6. VICTORIA Górki Szczukowskie 22 36 33-21 19 18-8 6 1 4 17 15-13 5 2 4 7. SAMSON Samsonów 22 32 37-38 15 17-15 3 6 2 17 20-23 5 2 4 8. RUCH Skarżysko 22 26 30-45 18 19-12 5 3 3 8 11-33 2 2 7 9. LEŚNIK Zagnańsk 22 25 22-34 14 13-18 4 2 5 11 9-16 2 5 4 10. TĘCZA Gowarczów 22 19 30-61 9 17-29 3 0 8 10 13-32 3 1 7 11. PARTYZANT Radoszyce 22 12 16-48 6 10-26 1 3 7 6 6-22 2 0 9 12. GKS Fałków 22 6 22-85 6 11-30 1 3 7 0 11-55 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 22 59 85-11 28 45-8 9 1 1 31 40-3 10 1 0 2. KSZO Ostrowiec 22 58 87-10 27 58-6 8 3 0 31 29-4 10 1 0 3. RODZINA Kielce 22 43 39-15 20 15-8 6 2 3 23 24-7 7 2 2 4. NIDA Pińczów 22 36 32-30 17 20-15 5 2 4 19 12-15 5 4 2 5. AKS Busko-Zdrój 22 29 25-39 15 12-17 5 0 6 14 13-22 4 2 5 6. STAR Starachowice 22 29 36-54 15 22-22 4 3 4 14 14-32 4 2 5 7. GRANAT Skarżysko 22 29 31-37 20 22-14 6 2 3 9 9-23 2 3 6 8. NAPRZÓD Jędrzejów 22 23 28-48 14 11-15 4 2 5 9 17-33 2 3 6 9. GKS Nowiny 22 20 27-57 13 12-19 4 1 6 7 15-38 2 1 8 10. CZARNI Połaniec 22 19 38-53 9 22-29 2 3 6 10 16-24 3 1 7 11. ŁYSICA Bodzentyn 22 18 27-50 15 19-22 4 3 4 3 8-28 0 3 8 12. SPARTAKUS Daleszyce 22 10 22-73 7 14-30 2 1 8 3 8-43 1 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 26 71 92-15 34 52-8 11 1 1 37 40-7 12 1 0 2. JUVENTA Starachowice 26 69 103-18 34 58-8 11 1 1 35 45-10 11 2 0 3. POGOŃ Staszów 26 59 78-32 34 50-12 11 1 1 25 28-20 8 1 4 4. KSZO Ostrowiec 26 58 93-23 26 48-15 8 2 3 32 45-8 10 2 1 5. AKS Busko-Zdrój 26 35 48-54 21 29-21 6 3 4 14 19-33 4 2 7 6. WISŁA Sandomierz 26 35 48-51 20 29-23 6 2 5 15 19-28 5 0 8 7. CZARNI Połaniec 26 33 44-57 24 28-20 7 3 3 9 16-37 2 3 8 8. GRANAT Skarżysko 26 30 41-76 18 20-25 6 0 7 12 21-51 4 0 9 9. ALIT Cementownia Ożarów 26 28 50-82 22 38-30 7 1 5 6 12-52 1 3 9 10. NIDA Pińczów 26 27 25-55 22 19-19 7 1 5 5 6-36 1 2 10 11. HETMAN Włoszczowa 26 22 35-75 12 20-30 3 3 7 10 15-45 3 1 9 12. RODZINA Kielce 26 21 24-58 15 15-24 4 3 6 6 9-34 1 3 9 13. STAR Starachowice 26 19 33-56 9 17-28 2 3 8 10 16-28 2 4 7 14. MKS NEPTUN Końskie 26 14 23-85 13 18-33 4 1 8 1 5-52 0 1 12 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr. I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 22 63 111-19 33 63-7 11 0 0 30 48-12 10 0 1 2. MKS NEPTUN Końskie 22 55 55-16 30 33-4 10 0 1 25 22-12 8 1 2 3. ORLICZ Suchedniów 22 45 67-42 25 39-18 8 1 2 20 28-24 6 2 3 4. WISŁA Sandomierz 22 41 59-37 23 37-9 7 2 2 18 22-28 6 0 5 5. LECHIA Strawczyn 22 31 79-51 14 40-29 4 2 5 17 39-22 5 2 4 6. PIASKOWIANKA Piaski 22 30 43-41 18 27-17 5 3 3 12 16-24 3 3 5 7. ZENIT Chmielnik 22 29 37-39 15 22-16 4 3 4 14 15-23 4 2 5 8. MKS Stąporków 22 20 25-45 12 14-19 3 3 5 8 11-26 1 5 5 9. GÓRNIK Miedzianka 22 18 30-65 11 15-23 3 2 6 7 15-42 1 4 6 10. POLONIA Białogon 22 15 22-62 10 15-22 3 1 7 5 7-40 1 2 8 11. SPARTA Dwikozy 22 13 21-50 11 20-24 3 2 6 2 1-26 0 2 9 12. GKS Rudki 22 13 23-105 10 16-43 2 4 5 3 7-62 1 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HEKO Czermno 18 43 57-18 25 35-4 8 1 0 18 22-14 5 3 1 2. WIERNA Małogoszcz 18 39 39-14 20 21-6 6 2 1 19 18-8 5 4 0 3. WICHER Miedziana Góra 18 31 35-25 19 23-12 6 1 2 12 12-13 3 3 3 4. ORLĘTA Kielce 18 27 21-18 20 16-9 6 2 1 7 5-9 1 4 4 5. UNIA Sędziszów 18 23 38-38 15 23-12 4 3 2 8 15-26 2 2 5 6. GKS Nowiny 18 23 29-33 16 18-8 4 4 1 7 11-25 2 1 6 7. VICTORIA Górki Szczukowskie 18 20 29-35 19 22-12 5 4 0 1 7-23 0 1 8 8. PIAST Chęciny 18 19 34-43 14 17-15 4 2 3 5 17-28 1 2 6 9. ZORZA TEMPO Pacanów 18 18 29-41 14 19-13 4 2 3 4 10-28 1 1 7 10. MORAVIA Morawica 18 5 20-66 4 11-35 1 1 7 1 9-31 0 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Junior młodszy B2-1988 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KSZO Ostrowiec 16 48 109-5 24 57-1 8 0 0 24 52-4 8 0 0 2. JUVENTA Starachowice 16 35 50-17 21 31-9 7 0 1 14 19-8 4 2 2 3. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 16 35 64-22 19 34-6 6 1 1 16 30-16 5 1 2 4. GKS Nowiny 16 25 35-50 13 17-18 4 1 3 12 18-32 4 0 4 5. RAZEM Daleszyce 16 24 45-36 12 26-17 4 0 4 12 19-19 4 0 4 6. RUCH Skarżysko 16 16 37-41 10 22-20 3 1 4 6 15-21 2 0 6 7. SKAŁA Tumlin 16 16 27-61 13 19-26 4 1 3 3 8-35 1 0 7 8. NIDZIANKA Bieliny 16 8 19-62 4 8-27 1 1 6 4 11-35 1 1 6 9. MORAVIA Morawica 16 3 15-107 1 8-55 0 1 7 2 7-52 0 2 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 22 61 125-21 31 81-7 10 1 0 30 44-14 10 0 1 2. JUVENTA Starachowice 22 56 143-22 31 86-10 10 1 0 25 57-12 8 1 2 3. KSZO Ostrowiec 22 51 143-26 27 76-12 9 0 2 24 67-14 8 0 3 4. MKS NEPTUN Końskie 22 45 108-41 24 54-15 8 0 3 21 54-26 7 0 4 5. ŁYSICA Bodzentyn 22 41 90-35 21 54-20 7 0 4 20 36-15 6 2 3 6. GRANAT Skarżysko 22 39 75-60 21 45-23 7 0 4 18 30-37 6 0 5 7. RODZINA Kielce 22 27 48-72 14 25-27 4 2 5 13 23-45 4 1 6 8. KOLPORTER KORONA II Kielce 22 27 60-69 15 35-28 5 0 6 12 25-41 3 3 5 9. UKS JEDYNKA Piekoszów 22 19 46-118 10 26-62 3 1 7 9 20-56 3 0 8 10. GKS Rudki 22 15 36-141 11 23-65 3 2 6 4 13-76 1 1 9 11. POLONIA Białogon 22 4 19-156 4 12-61 1 1 9 0 7-95 0 0 11 12. SPARTA Kielce 22 3 21-153 3 12-55 1 0 10 0 9-98 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1989 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NIDA Pińczów 26 66 123-14 34 78-7 11 1 1 32 45-7 10 2 1 2. UNIA Sędziszów 26 66 125-19 35 73-7 11 2 0 31 52-12 10 1 2 3. NAPRZÓD Jędrzejów 26 56 83-25 29 40-8 9 2 2 27 43-17 8 3 2 4. WIERNA Małogoszcz 26 55 99-39 32 58-16 10 2 1 23 41-23 7 2 4 5. POLANIE Pierzchnica 26 52 104-52 27 55-23 9 0 4 25 49-29 8 1 4 6. AKS Busko-Zdrój 26 51 75-29 30 39-11 10 0 3 21 36-18 6 3 4 7. PIASKOWIANKA Piaski 26 38 68-46 19 39-20 6 1 6 19 29-26 6 1 6 8. WICHER Miedziana Góra 26 38 73-70 23 40-26 7 2 4 15 33-44 5 0 8 9. ZENIT Chmielnik 26 32 65-74 20 37-40 6 2 5 12 28-34 3 3 7 10. PARTYZANT Wodzisław 26 30 52-65 15 26-30 4 3 6 15 26-35 5 0 8 11. SPARTA Kazimierza Wielka 26 18 25-101 8 11-42 2 2 9 10 14-59 3 1 9 12. BUCOVIA Bukowa 26 14 32-99 7 18-43 2 1 10 7 14-56 2 1 10 13. MORAVIA Morawica 26 8 35-161 7 24-76 2 1 10 1 11-85 0 1 12 14. NIDZICA Dobiesławice 26 3 26-191 3 17-81 1 0 12 0 9-110 0 0 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz młodszy 1990 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KSZO Ostrowiec 20 58 107-0 30 64-0 10 0 0 28 43-0 9 1 0 2. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 20 55 125-11 28 62-2 9 1 0 27 63-9 9 0 1 3. JUVENTA Starachowice 20 37 94-30 24 62-9 8 0 2 13 32-21 4 1 5 4. GKS Nowiny 20 32 57-30 19 25-12 6 1 3 13 32-18 4 1 5 5. STAR Starachowice 20 30 51-42 14 31-15 4 2 4 16 20-27 5 1 4 6. HETMAN Włoszczowa 20 29 65-33 11 30-18 3 2 5 18 35-15 6 0 4 7. RUCH Skarżysko 20 28 44-67 18 23-27 6 0 4 10 21-40 3 1 6 8. RAZEM Daleszyce 20 26 46-37 12 26-20 4 0 6 14 20-17 4 2 4 9. MKS Stąporków 20 21 43-66 11 24-20 3 2 5 10 19-46 3 1 6 10. UKS SOKÓŁ Rykoszyn 20 6 13-111 3 8-50 1 0 9 3 5-61 1 0 9 11. MORAVIA Morawica 20 0 6-224 0 5-118 0 0 10 0 1-106 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1991 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KSZO Ostrowiec 22 63 131-10 33 71-5 11 0 0 30 60-5 10 0 1 2. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 22 61 156-12 33 85-6 11 0 0 28 71-6 9 1 1 3. JUVENTA Starachowice 22 49 88-16 25 49-5 8 1 2 24 39-11 8 0 3 4. MKS NEPTUN Końskie 22 45 52-20 23 22-9 7 2 2 22 30-11 7 1 3 5. GRANAT Skarżysko 22 41 47-23 20 25-10 6 2 3 21 22-13 6 3 2 6. ŁYSICA Bodzentyn 22 40 39-49 22 24-17 7 1 3 18 15-32 6 0 5 7. STAR Starachowice 22 22 23-76 11 11-33 3 2 6 11 12-43 3 2 6 8. RUCH Skarżysko 22 22 29-41 12 12-17 4 0 7 10 17-24 3 1 7 9. UKS JEDYNKA Piekoszów 22 16 34-74 12 27-42 4 0 7 4 7-32 1 1 9 10. HEKO Czermno 22 11 29-98 10 19-44 3 1 7 1 10-54 0 1 10 11. PARTYZANT Radoszyce 22 9 18-142 9 12-60 3 0 8 0 6-82 0 0 11 12. POLONIA Białogon 22 7 16-101 7 12-45 2 1 8 0 4-56 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1991 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NIDA Pińczów 16 40 83-21 21 49-5 7 0 1 19 34-16 6 1 1 2. AKS Busko-Zdrój 16 38 61-17 19 36-7 6 1 1 19 25-10 6 1 1 3. NAPRZÓD Jędrzejów 16 34 67-22 16 40-11 5 1 2 18 27-11 6 0 2 4. ZENIT Chmielnik 16 32 59-28 19 33-12 6 1 1 13 26-16 4 1 3 5. SPARTA Kazimierza Wielka 16 22 30-45 12 16-18 4 0 4 10 14-27 3 1 4 6. WIERNA Małogoszcz 16 16 21-38 14 15-11 4 2 2 2 6-27 0 2 6 7. WICHER Miedziana Góra 16 13 24-52 6 11-21 1 3 4 7 13-31 2 1 5 8. POLANIE Pierzchnica 16 7 16-66 3 11-27 1 0 7 4 5-39 1 1 6 9. MORAVIA Morawica 16 5 16-88 1 9-45 0 1 7 4 7-43 1 1 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1992 ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KOLPORTER KORONA SSA Kielce 12 34 93-3 18 60-0 6 0 0 16 33-3 5 1 0 2. JUVENTA Starachowice 12 25 42-9 13 33-4 4 1 1 12 9-5 4 0 2 3. KSZO Ostrowiec 12 24 33-9 16 25-1 5 1 0 8 8-8 2 2 2 4. HETMAN Włoszczowa 12 17 15-33 10 10-10 3 1 2 7 5-23 2 1 3 5. SPARTAKUS Daleszyce 12 15 10-30 9 6-10 3 0 3 6 4-20 2 0 4 6. ŁYSICA Bodzentyn 12 7 13-68 4 6-19 1 1 4 3 7-49 1 0 5 7. STAR Starachowice 12 0 4-58 0 1-25 0 0 6 0 3-33 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTA Kazimierza Wielka 24 62 79-22 33 50-12 11 0 1 29 29-10 9 2 1 2. VICTORIA Skalbmierz 24 56 110-28 33 75-8 11 0 1 23 35-20 7 2 3 3. GRÓD Wiślica 24 53 72-39 31 40-16 10 1 1 22 32-23 6 4 2 4. BASZTA Rytwiany 24 44 56-30 26 34-11 8 2 2 18 22-19 6 0 6 5. ZORZA TEMPO Pacanów 24 43 69-37 22 45-20 7 1 4 21 24-17 7 0 5 6. LZS VICTORIA Kurozwęki 24 38 44-37 15 21-19 4 3 5 23 23-18 7 2 3 7. PIAST Stopnica 24 37 50-37 20 28-13 6 2 4 17 22-24 5 2 5 8. ŚWIT Działoszyce 24 29 51-60 18 33-25 6 0 6 11 18-35 3 2 7 9. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 24 21 25-57 8 11-27 2 2 8 13 14-30 4 1 7 10. LZS Koniemłoty 24 19 27-80 13 17-29 4 1 7 6 10-51 2 0 10 11. WISŁA Nowy Korczyn 24 17 26-62 11 12-27 3 2 7 6 14-35 2 0 10 12. LEŚNIK Wiązownica 24 16 29-85 9 17-28 2 3 7 7 12-57 2 1 9 13. GKS Szydłów 24 15 25-89 4 10-35 1 1 10 11 15-54 3 2 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OKS Opatów 26 65 75-22 36 38-5 12 0 1 29 37-17 9 2 2 2. KLIMONTOWIANKA Klimontów 26 59 65-28 35 37-10 11 2 0 24 28-18 7 3 3 3. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 26 54 77-42 27 37-19 8 3 2 27 40-23 9 0 4 4. CUKROWNIK Włostów 26 48 55-30 25 31-14 8 1 4 23 24-16 7 2 4 5. KS Tarłów 26 42 47-45 28 33-21 9 1 3 14 14-24 4 2 7 6. LZS Samborzec 26 42 53-26 23 30-14 7 2 4 19 23-12 5 4 4 7. MAROL Jacentów 26 40 53-41 24 37-21 8 0 5 16 16-20 5 1 7 8. GKS Iwaniska 26 33 53-59 14 23-26 4 2 7 19 30-33 6 1 6 9. KAMIENNA Brody 26 33 42-49 21 20-19 6 3 4 12 22-30 3 3 7 10. STAL Kunów 26 29 36-49 21 19-17 6 3 4 8 17-32 2 2 9 11. HURAGAN Wilczyce 26 26 24-52 17 15-24 5 2 6 9 9-28 2 3 8 12. SOKÓŁ Jachimowice 26 19 20-64 12 12-30 3 3 7 7 8-34 2 1 10 13. GKS Wojciechowice 26 18 31-74 8 15-40 2 2 9 10 16-34 3 1 9 14. ZRYW Zbigniewice 26 12 34-84 8 23-35 2 2 9 4 11-49 1 1 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTA Kazimierza Wielka 12 31 59-18 16 39-9 5 1 0 15 20-9 5 0 1 2. PIAST Stopnica 12 25 42-22 18 30-4 6 0 0 7 12-18 2 1 3 3. GKS Szydłów 12 21 37-27 15 22-9 5 0 1 6 15-18 2 0 4 4. WISŁA Nowy Korczyn 12 17 25-29 11 16-11 3 2 1 6 9-18 2 0 4 5. STRZELEC Chroberz 12 16 31-28 12 20-14 4 0 2 4 11-14 1 1 4 6. VICTORIA Skalbmierz 12 7 15-38 3 6-14 1 0 5 4 9-24 1 1 4 7. GRÓD Wiślica 12 6 17-64 3 8-24 1 0 5 3 9-40 1 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A juniorów starszych grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. STAL Kunów 18 50 72-28 25 34-9 8 1 0 25 38-19 8 1 0 2. ŚWIT Ćmielów 18 38 68-32 22 43-13 7 1 1 16 25-19 5 1 3 3. ZRYW Zbigniewice 18 33 39-28 20 23-8 6 2 1 13 16-20 4 1 4 4. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 18 30 63-38 18 41-19 6 0 3 12 22-19 3 3 3 5. LZS Samborzec 18 25 40-37 18 24-10 5 3 1 7 16-27 2 1 6 6. GKS Iwaniska 18 19 62-61 16 43-23 5 1 3 3 19-38 0 3 6 7. KAMIENNA Brody 18 18 36-52 17 30-21 5 2 2 1 6-31 0 1 8 8. MAROL Jacentów 18 17 44-79 13 26-31 4 1 4 4 18-48 1 1 7 9. SOKÓŁ Jachimowice 18 13 28-62 9 19-19 2 3 4 4 9-43 1 1 7 10. HURAGAN Wilczyce 18 13 32-67 12 23-25 4 0 5 1 9-42 0 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Junior młodszy B2-1988 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. CZARNI Połaniec 14 30 36-23 11 17-15 3 2 2 19 19-8 6 1 0 2. ALIT Cementownia Ożarów 14 28 45-17 14 24-8 4 2 1 14 21-9 4 2 1 3. CUKROWNIK Włostów 14 27 30-19 17 17-5 5 2 0 10 13-14 3 1 3 4. WISŁA Sandomierz 14 21 24-23 10 14-13 3 1 3 11 10-10 3 2 2 5. SPARTA Dwikozy 14 20 24-21 12 12-9 4 0 3 8 12-12 2 2 3 6. GKS Wojciechowice 14 20 31-16 9 19-8 2 3 2 11 12-8 3 2 2 7. KS Tarłów 14 11 20-39 4 8-17 1 1 5 7 12-22 2 1 4 8. GKS Łoniów 14 0 6-58 0 4-26 0 0 7 0 2-32 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1989 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OKS Opatów 16 41 91-18 24 48-5 8 0 0 17 43-13 5 2 1 2. POGOŃ Staszów 16 38 64-14 22 31-6 7 1 0 16 33-8 5 1 2 3. GKS Novico Świniary 16 21 42-47 14 27-25 4 2 2 7 15-22 2 1 5 4. KLIMONTOWIANKA Klimontów 16 11 28-69 7 12-19 2 1 5 4 16-50 1 1 6 5. PIAST Osiek 16 4 20-97 4 14-58 1 1 6 0 6-39 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz mlodszy 1990 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. CZARNI Połaniec 10 28 41-6 13 19-5 4 1 0 15 22-1 5 0 0 2. UKS TRÓJKA Sandomierz 10 20 28-19 9 15-14 3 0 2 11 13-5 3 2 0 3. ALIT Cementownia Ożarów 10 19 30-17 7 13-8 2 1 2 12 17-9 4 0 1 4. KS Tarłów 10 10 15-35 6 10-21 2 0 3 4 5-14 1 1 3 5. SPARTA Dwikozy 10 7 15-29 4 6-10 1 1 3 3 9-19 1 0 4 6. CUKROWNIK Włostów 10 3 12-35 3 6-14 1 0 4 0 6-21 0 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Junior młodszy B1-1987 ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OKS Opatów 16 36 51-30 19 27-20 6 1 1 17 24-10 5 2 1 2. KLIMONTOWIANKA Klimontów 16 28 34-28 18 20-10 6 0 2 10 14-18 3 1 4 3. POGOŃ Staszów 16 23 42-30 11 14-13 3 2 3 12 28-17 4 0 4 4. GKS Novico Świniary 16 20 28-27 11 16-14 3 2 3 9 12-13 2 3 3 5. PIAST Osiek 16 7 19-59 1 8-32 0 1 7 6 11-27 2 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 05.08.2007 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych