Klasa A grupa I

     Godzina   Termin  1 -   17  sierpień  2003 r.  - niedziela

      17:00    MORAVIA Morawica               - PARTYZANT Wodzisław             6 : 0         
      17:00    ZRYW Skroniów                  - AZS WSU Kielce                  2 : 1         
      17:00    CZARNOVIA Kielce               - KOLPORTER KORONA II Kielce      1 : 3         
      17:00    ORLĘTA II Kielce               - START Słupia Jędrzejowska       1 : 0         
      17:00    UNIA Sędziszów                 - POLANIE Pierzchnica             3 : 1         
      17:00    DĄB Nagłowice                  - ATEST Kielce                    1 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 24 sierpień 2003 r. - niedziela 17:00 POLANIE Pierzchnica - DĄB Nagłowice 2 : 0 17:00 START Słupia Jędrzejowska - UNIA Sędziszów 0 : 2 17:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - ORLĘTA II Kielce 3 : 0 17:00 AZS WSU Kielce - CZARNOVIA Kielce 2 : 1 17:00 ZRYW Skroniów - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0 17:00 POLONIA Białogon - MORAVIA Morawica 2 : 2
Godzina Termin 3 - 31 sierpień 2003 r. - niedziela 17:00 ZRYW Skroniów - POLONIA Białogon 1 : 2 17:00 CZARNOVIA Kielce - PARTYZANT Wodzisław 3 : 2 17:00 ORLĘTA II Kielce - AZS WSU Kielce 2 : 0 17:00 UNIA Sędziszów - KOLPORTER KORONA II Kielce 1 : 4 17:00 DĄB Nagłowice - START Słupia Jędrzejowska 1 : 1 17:00 ATEST Kielce - POLANIE Pierzchnica 5 : 0
Godzina Termin 4 - 7 wrzesień 2003 r. - niedziela 16:00 START Słupia Jędrzejowska - ATEST Kielce 4 : 1 16:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - DĄB Nagłowice 9 : 0 16:00 AZS WSU Kielce - UNIA Sędziszów 1 : 4 16:00 PARTYZANT Wodzisław - ORLĘTA II Kielce 1 : 2 16:00 POLONIA Białogon - CZARNOVIA Kielce 2 : 1 16:00 MORAVIA Morawica - ZRYW Skroniów 4 : 0
Godzina Termin 5 - 14 wrzesień 2003 r. - niedziela 16:00 CZARNOVIA Kielce - MORAVIA Morawica 1 : 2 16:00 ORLĘTA II Kielce - POLONIA Białogon 3 : 0 16:00 UNIA Sędziszów - PARTYZANT Wodzisław 8 : 1 16:00 DĄB Nagłowice - AZS WSU Kielce 3 : 1 16:00 ATEST Kielce - KOLPORTER KORONA II Kielce 0 : 1 16:00 POLANIE Pierzchnica - START Słupia Jędrzejowska 2 : 1
Godzina Termin 6 - 21 wrzesień 2003 r. - niedziela 16:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - POLANIE Pierzchnica 5 : 1 16:00 AZS WSU Kielce - ATEST Kielce 2 : 1 16:00 PARTYZANT Wodzisław - DĄB Nagłowice 1 : 1 16:00 POLONIA Białogon - UNIA Sędziszów 0 : 0 16:00 MORAVIA Morawica - ORLĘTA II Kielce 2 : 1 16:00 ZRYW Skroniów - CZARNOVIA Kielce 1 : 1
Godzina Termin 7 - 28 wrzesień 2003 r. - niedziela 15:00 ORLĘTA II Kielce - ZRYW Skroniów 2 : 2 15:00 UNIA Sędziszów - MORAVIA Morawica 2 : 0 15:00 DĄB Nagłowice - POLONIA Białogon 3 : 1 15:00 ATEST Kielce - PARTYZANT Wodzisław 3 : 2 15:00 POLANIE Pierzchnica - AZS WSU Kielce 1 : 2 15:00 START Słupia Jędrzejowska - KOLPORTER KORONA II Kielce 1 : 1
Godzina Termin 8 - 5 październik 2003 r. - niedziela 15:00 AZS WSU Kielce - START Słupia Jędrzejowska 3 : 0 W 15:00 PARTYZANT Wodzisław - POLANIE Pierzchnica 3 : 0 15:00 POLONIA Białogon - ATEST Kielce 1 : 1 15:00 MORAVIA Morawica - DĄB Nagłowice 5 : 1 15:00 ZRYW Skroniów - UNIA Sędziszów 1 : 6 15:00 CZARNOVIA Kielce - ORLĘTA II Kielce 4 : 1
Godzina Termin 9 - 12 październik 2003 r. - niedziela 15:00 UNIA Sędziszów - CZARNOVIA Kielce 5 : 0 15:00 DĄB Nagłowice - ZRYW Skroniów 0 : 3 15:00 ATEST Kielce - MORAVIA Morawica 3 : 5 15:00 POLANIE Pierzchnica - POLONIA Białogon 5 : 3 15:00 START Słupia Jędrzejowska - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0 15:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - AZS WSU Kielce 3 : 0
Godzina Termin 10 - 19 październik 2003 r. - niedziela 14:00 PARTYZANT Wodzisław - KOLPORTER KORONA II Kielce 1 : 3 14:00 POLONIA Białogon - START Słupia Jędrzejowska 3 : 2 14:00 MORAVIA Morawica - POLANIE Pierzchnica 1 : 1 14:00 ZRYW Skroniów - ATEST Kielce 2 : 0 14:00 CZARNOVIA Kielce - DĄB Nagłowice 3 : 2 14:00 ORLĘTA II Kielce - UNIA Sędziszów 0 : 1
Godzina Termin 11 - 26 październik 2003 r. - niedziela 14:00 DĄB Nagłowice - ORLĘTA II Kielce 1 : 2 14:00 ATEST Kielce - CZARNOVIA Kielce 8 : 2 14:00 POLANIE Pierzchnica - ZRYW Skroniów 1 : 0 14:00 START Słupia Jędrzejowska - MORAVIA Morawica 0 : 4 14:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - POLONIA Białogon 11 : 1 14:00 AZS WSU Kielce - PARTYZANT Wodzisław 1 : 1
Godzina Termin 12 - 2 listopad 2003 r. - niedziela 13:00 POLONIA Białogon - AZS WSU Kielce 2 : 1 13:00 MORAVIA Morawica - KOLPORTER KORONA II Kielce 1 : 7 13:00 ZRYW Skroniów - START Słupia Jędrzejowska 3 : 2 13:00 CZARNOVIA Kielce - POLANIE Pierzchnica 1 : 0 13:00 ORLĘTA II Kielce - ATEST Kielce 5 : 2 13:00 UNIA Sędziszów - DĄB Nagłowice 3 : 2
Godzina Termin 13 - 9 listopad 2003 r. - niedziela 13:00 ATEST Kielce - UNIA Sędziszów 2 : 3 13:00 POLANIE Pierzchnica - ORLĘTA II Kielce 6 : 1 13:00 START Słupia Jędrzejowska - CZARNOVIA Kielce 2 : 1 13:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - ZRYW Skroniów 8 : 1 13:00 AZS WSU Kielce - MORAVIA Morawica 1 : 1 13:00 PARTYZANT Wodzisław - POLONIA Białogon 1 : 1
Godzina Termin 14 - 4 kwiecień 2004 r. - niedziela 15:00 PARTYZANT Wodzisław - MORAVIA Morawica 0 : 1 15:00 AZS WSU Kielce - ZRYW Skroniów 1 : 2 15:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - CZARNOVIA Kielce 4 : 0 15:00 START Słupia Jędrzejowska - ORLĘTA II Kielce 2 : 1 15:00 POLANIE Pierzchnica - UNIA Sędziszów 0 : 2 15:00 ATEST Kielce - DĄB Nagłowice 2 : 1
Godzina Termin 15 - 10 kwiecień 2004 r. - sobota 13:00 DĄB Nagłowice - POLANIE Pierzchnica 0 : 0 13:00 UNIA Sędziszów - START Słupia Jędrzejowska 4 : 0 13:00 ORLĘTA II Kielce - KOLPORTER KORONA II Kielce 0 : 7 13:00 CZARNOVIA Kielce - AZS WSU Kielce 2 : 1 13:00 PARTYZANT Wodzisław - ZRYW Skroniów 1 : 3 13:00 MORAVIA Morawica - POLONIA Białogon 1 : 1
Godzina Termin 16 - 18 kwiecień 2004 r. - niedziela 15:00 POLONIA Białogon - ZRYW Skroniów 0 : 0 15:00 PARTYZANT Wodzisław - CZARNOVIA Kielce 2 : 2 15:00 AZS WSU Kielce - ORLĘTA II Kielce 1 : 0 15:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - UNIA Sędziszów 3 : 0 15:00 START Słupia Jędrzejowska - DĄB Nagłowice 2 : 1 15:00 POLANIE Pierzchnica - ATEST Kielce 4 : 0
Godzina Termin 17 - 25 kwiecień 2004 r. - niedziela 16:00 ATEST Kielce - START Słupia Jędrzejowska 2 : 1 16:00 DĄB Nagłowice - KOLPORTER KORONA II Kielce 0 : 2 16:00 UNIA Sędziszów - AZS WSU Kielce 3 : 0 16:00 ORLĘTA II Kielce - PARTYZANT Wodzisław 0 : 0 16:00 CZARNOVIA Kielce - POLONIA Białogon 2 : 1 16:00 ZRYW Skroniów - MORAVIA Morawica 1 : 4
Godzina Termin 18 - 2 maj 2004 r. - niedziela 17:00 MORAVIA Morawica - CZARNOVIA Kielce 5 : 2 17:00 POLONIA Białogon - ORLĘTA II Kielce 2 : 1 17:00 PARTYZANT Wodzisław - UNIA Sędziszów 0 : 1 17:00 AZS WSU Kielce - DĄB Nagłowice 1 : 4 17:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - ATEST Kielce 6 : 1 17:00 START Słupia Jędrzejowska - POLANIE Pierzchnica 3 : 1
Godzina Termin 19 - 9 maj 2004 r. - niedziela 17:00 POLANIE Pierzchnica - KOLPORTER KORONA II Kielce 2 : 3 17:00 ATEST Kielce - AZS WSU Kielce 2 : 1 17:00 DĄB Nagłowice - PARTYZANT Wodzisław 3 : 1 17:00 UNIA Sędziszów - POLONIA Białogon 3 : 1 17:00 ORLĘTA II Kielce - MORAVIA Morawica 1 : 1 17:00 CZARNOVIA Kielce - ZRYW Skroniów 2 : 2
Godzina Termin 20 - 16 maj 2004 r. - niedziela 17:00 ZRYW Skroniów - ORLĘTA II Kielce 2 : 2 17:00 MORAVIA Morawica - UNIA Sędziszów 0 : 1 17:00 POLONIA Białogon - DĄB Nagłowice 1 : 0 17:00 PARTYZANT Wodzisław - ATEST Kielce 2 : 3 17:00 AZS WSU Kielce - POLANIE Pierzchnica 3 : 1 17:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - START Słupia Jędrzejowska 14 : 0
Godzina Termin 21 - 23 maj 2004 r. - niedziela 17:00 START Słupia Jędrzejowska - AZS WSU Kielce 1 : 3 17:00 POLANIE Pierzchnica - PARTYZANT Wodzisław 2 : 2 17:00 ATEST Kielce - POLONIA Białogon 3 : 1 17:00 DĄB Nagłowice - MORAVIA Morawica 1 : 2 17:00 UNIA Sędziszów - ZRYW Skroniów 3 : 0 17:00 ORLĘTA II Kielce - CZARNOVIA Kielce 1 : 1
Godzina Termin 22 - 30 maj 2004 r. - niedziela 17:00 CZARNOVIA Kielce - UNIA Sędziszów 1 : 1 17:00 ZRYW Skroniów - DĄB Nagłowice 3 : 1 17:00 MORAVIA Morawica - ATEST Kielce 4 : 0 17:00 POLONIA Białogon - POLANIE Pierzchnica 2 : 0 17:00 PARTYZANT Wodzisław - START Słupia Jędrzejowska 2 : 1 17:00 AZS WSU Kielce - KOLPORTER KORONA II Kielce 0 : 4
Godzina Termin 23 - 6 czerwiec 2004 r. - niedziela 17:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - PARTYZANT Wodzisław 7 : 0 17:00 START Słupia Jędrzejowska - POLONIA Białogon 2 : 1 17:00 POLANIE Pierzchnica - MORAVIA Morawica 2 : 1 17:00 ATEST Kielce - ZRYW Skroniów 2 : 2 17:00 DĄB Nagłowice - CZARNOVIA Kielce 0 : 2 17:00 UNIA Sędziszów - ORLĘTA II Kielce 3 : 0 W
Godzina Termin 24 - 10 czerwiec 2004 r. - czwartek 17:00 ORLĘTA II Kielce - DĄB Nagłowice 2 : 1 17:00 CZARNOVIA Kielce - ATEST Kielce 2 : 1 17:00 ZRYW Skroniów - POLANIE Pierzchnica 1 : 1 17:00 MORAVIA Morawica - START Słupia Jędrzejowska 3 : 1 17:00 POLONIA Białogon - KOLPORTER KORONA II Kielce 0 : 1 17:00 PARTYZANT Wodzisław - AZS WSU Kielce 3 : 1
Godzina Termin 25 - 13 czerwiec 2004 r. - niedziela 17:00 AZS WSU Kielce - POLONIA Białogon 1 : 1 17:00 KOLPORTER KORONA II Kielce - MORAVIA Morawica 11 : 0 17:00 START Słupia Jędrzejowska - ZRYW Skroniów 0 : 2 17:00 POLANIE Pierzchnica - CZARNOVIA Kielce 1 : 1 17:00 ATEST Kielce - ORLĘTA II Kielce 1 : 0 17:00 DĄB Nagłowice - UNIA Sędziszów 1 : 2
Godzina Termin 26 - 20 czerwiec 2004 r. - niedziela 17:00 UNIA Sędziszów - ATEST Kielce 1 : 1 17:00 ORLĘTA II Kielce - POLANIE Pierzchnica 2 : 3 17:00 CZARNOVIA Kielce - START Słupia Jędrzejowska 4 : 1 17:00 ZRYW Skroniów - KOLPORTER KORONA II Kielce 2 : 3 17:00 MORAVIA Morawica - AZS WSU Kielce 2 : 2 17:00 POLONIA Białogon - PARTYZANT Wodzisław 1 : 1