ZINA IV LIGA ŚWIĘTOKRZYSKA

     Godzina   Termin  1 -   8  sierpień  2009 r.  - sobota 

      11:00    HEKO Czermno                   - SPARTA Kazimierza Wielka        1 : 0         

     Godzina   Termin  1 -   9  sierpień  2009 r.  - niedziela 

      17:00    PIASKOWIANKA Piaski            - WISŁA Sandomierz                1 : 1         
      17:00    MKS Stąporków                  - GRANAT Skarżysko                2 : 1         
      17:00    ŁKS Łagów                      - ORLĘTA Kielce                   3 : 0         
      17:00    OLIMPIA-POGOŃ Staszów          - SPARTAKUS Daleszyce             0 : 1         
      17:00    ŁYSICA Bodzentyn               - MKS NEPTUN Końskie              3 : 1         
      17:00    ALIT Ożarów                    - PARTYZANT Radoszyce             2 : 0         
      17:00    SPARTA Dwikozy                 - KSZO II SSA Ostrowiec Św.       1 : 4         


 
Godzina Termin 2 - 15 sierpień 2009 r. - sobota 17:30 MKS NEPTUN Końskie - ALIT Ożarów 0 : 4 11:00 SPARTAKUS Daleszyce - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 1 Godzina Termin 2 - 16 sierpień 2009 r. - niedziela 11:00 WISŁA Sandomierz - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 1 : 2 17:00 PARTYZANT Radoszyce - SPARTA Dwikozy 2 : 0 17:00 ORLĘTA Kielce - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2 : 1 17:00 GRANAT Skarżysko - ŁKS Łagów 0 : 1 17:00 SPARTA Kazimierza Wielka - MKS Stąporków 0 : 3 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - HEKO Czermno 1 : 2
Godzina Termin 3 - 22 sierpień 2009 r. - sobota 11:00 HEKO Czermno - WISŁA Sandomierz 1 : 0 15:00 ŁYSICA Bodzentyn - ORLĘTA Kielce 2 : 2 14:00 ALIT Ożarów - SPARTAKUS Daleszyce 1 : 2 Godzina Termin 3 - 23 sierpień 2009 r. - niedziela 17:00 MKS Stąporków - PIASKOWIANKA Piaski 6 : 2 17:00 ŁKS Łagów - SPARTA Kazimierza Wielka 0 : 0 17:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GRANAT Skarżysko 3 : 2 17:00 SPARTA Dwikozy - MKS NEPTUN Końskie 0 : 1 17:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - PARTYZANT Radoszyce 0 : 0
Godzina Termin 4 - 29 sierpień 2009 r. - sobota 17:00 MKS NEPTUN Końskie - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 1 : 4 11:00 SPARTAKUS Daleszyce - SPARTA Dwikozy 4 : 0 Godzina Termin 4 - 30 sierpień 2009 r. - niedziela 11:00 WISŁA Sandomierz - PARTYZANT Radoszyce 1 : 0 17:00 ORLĘTA Kielce - ALIT Ożarów 1 : 2 17:00 GRANAT Skarżysko - ŁYSICA Bodzentyn 3 : 1 17:00 SPARTA Kazimierza Wielka - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 3 : 1 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - ŁKS Łagów 5 : 1 17:00 HEKO Czermno - MKS Stąporków 1 : 0
Godzina Termin 5 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 16:00 ALIT Ożarów - GRANAT Skarżysko 3 : 0 Godzina Termin 5 - 6 wrzesień 2009 r. - niedziela 16:00 MKS Stąporków - WISŁA Sandomierz 2 : 2 16:00 ŁKS Łagów - HEKO Czermno 1 : 0 16:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 5 16:00 SPARTA Dwikozy - ORLĘTA Kielce 0 : 1 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - SPARTAKUS Daleszyce 2 : 1 16:00 PARTYZANT Radoszyce - MKS NEPTUN Końskie 4 : 0
Godzina Termin 6 - 13 wrzesień 2009 r. - niedziela 11:00 WISŁA Sandomierz - MKS NEPTUN Końskie 3 : 0 11:30 SPARTAKUS Daleszyce - PARTYZANT Radoszyce 0 : 1 16:00 ORLĘTA Kielce - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 2 : 7 16:00 GRANAT Skarżysko - SPARTA Dwikozy 2 : 0 16:00 SPARTA Kazimierza Wielka - ALIT Ożarów 2 : 1 16:00 PIASKOWIANKA Piaski - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 2 16:00 HEKO Czermno - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 4 : 2 16:00 MKS Stąporków - ŁKS Łagów 4 : 2
Godzina Termin 7 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 11:00 ALIT Ożarów - PIASKOWIANKA Piaski 0 : 0 16:00 MKS NEPTUN Końskie - SPARTAKUS Daleszyce 1 : 0 Godzina Termin 7 - 20 wrzesień 2009 r. - niedziela 16:00 ŁKS Łagów - WISŁA Sandomierz 3 : 4 16:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - MKS Stąporków 2 : 0 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - HEKO Czermno 1 : 1 16:00 SPARTA Dwikozy - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 4 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - GRANAT Skarżysko 1 : 1 16:00 PARTYZANT Radoszyce - ORLĘTA Kielce 1 : 2
Godzina Termin 8 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 16:00 SPARTA Kazimierza Wielka - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 2 : 3 Godzina Termin 8 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela 11:00 WISŁA Sandomierz - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 0 15:00 ORLĘTA Kielce - MKS NEPTUN Końskie 4 : 1 15:00 GRANAT Skarżysko - PARTYZANT Radoszyce 1 : 1 15:00 PIASKOWIANKA Piaski - SPARTA Dwikozy 4 : 0 15:00 HEKO Czermno - ALIT Ożarów 0 : 2 15:00 MKS Stąporków - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 0 15:00 ŁKS Łagów - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 2
Godzina Termin 9 - 3 październik 2009 r. - sobota 15:00 ŁYSICA Bodzentyn - ŁKS Łagów 3 : 2 15:00 ALIT Ożarów - MKS Stąporków 1 : 0 15:00 MKS NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko 4 : 0 Godzina Termin 9 - 4 październik 2009 r. - niedziela 15:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - WISŁA Sandomierz 1 : 1 15:00 SPARTA Dwikozy - HEKO Czermno 1 : 5 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 0 15:00 PARTYZANT Radoszyce - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 3 15:00 SPARTAKUS Daleszyce - ORLĘTA Kielce 1 : 3
Godzina Termin 10 - 10 październik 2009 r. - sobota 14:00 HEKO Czermno - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 0 : 1 Godzina Termin 10 - 11 październik 2009 r. - niedziela 10:00 WISŁA Sandomierz - ORLĘTA Kielce 1 : 1 14:00 GRANAT Skarżysko - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 2 14:00 SPARTA Kazimierza Wielka - MKS NEPTUN Końskie 5 : 1 14:00 PIASKOWIANKA Piaski - PARTYZANT Radoszyce 3 : 0 14:00 MKS Stąporków - SPARTA Dwikozy 9 : 1 14:00 ŁKS Łagów - ALIT Ożarów 6 : 2 14:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 0
Godzina Termin 12 - 24 październik 2009 r. - sobota 11:00 WISŁA Sandomierz - GRANAT Skarżysko 4 : 0 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - ALIT Ożarów 2 : 0 Godzina Termin 12 - 25 październik 2009 r. - niedziela 13:00 SPARTA Kazimierza Wielka - ORLĘTA Kielce 1 : 2 13:00 PIASKOWIANKA Piaski - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 3 13:00 HEKO Czermno - MKS NEPTUN Końskie 6 : 0 13:00 MKS Stąporków - PARTYZANT Radoszyce 3 : 1 13:00 ŁKS Łagów - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 2 : 0 13:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTA Dwikozy 4 : 0
Godzina Termin 11 - 28 październik 2009 r. - środa 14:00 ŁYSICA Bodzentyn - WISŁA Sandomierz 2 : 0 14:00 ALIT Ożarów - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 1 14:00 SPARTA Dwikozy - ŁKS Łagów 3 : 2 14:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - MKS Stąporków 3 : 1 14:00 PARTYZANT Radoszyce - HEKO Czermno 3 : 2 14:00 MKS NEPTUN Końskie - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 0 14:00 SPARTAKUS Daleszyce - SPARTA Kazimierza Wielka 4 : 0 14:00 ORLĘTA Kielce - GRANAT Skarżysko 6 : 1
Godzina Termin 13 - 31 październik 2009 r. - sobota 13:00 ALIT Ożarów - WISŁA Sandomierz 1 : 1 13:00 SPARTA Dwikozy - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 4 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 3 13:00 PARTYZANT Radoszyce - ŁKS Łagów 3 : 1 13:00 MKS NEPTUN Końskie - MKS Stąporków 2 : 1 13:00 SPARTAKUS Daleszyce - HEKO Czermno 1 : 2 13:00 ORLĘTA Kielce - PIASKOWIANKA Piaski 2 : 0 13:00 GRANAT Skarżysko - SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 1
Godzina Termin 14 - 7 listopad 2009 r. - sobota 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 2 : 2 12:00 ALIT Ożarów - SPARTA Dwikozy 1 : 0 Godzina Termin 14 - 8 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 WISŁA Sandomierz - SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 2 13:00 PIASKOWIANKA Piaski - GRANAT Skarżysko 1 : 0 12:00 HEKO Czermno - ORLĘTA Kielce 1 : 1 12:00 MKS Stąporków - SPARTAKUS Daleszyce 4 : 1 12:00 ŁKS Łagów - MKS NEPTUN Końskie 3 : 1 12:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - PARTYZANT Radoszyce 1 : 0
Godzina Termin 15 - 11 listopad 2009 r. - środa 12:00 SPARTA Dwikozy - WISŁA Sandomierz 0 : 2 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - ALIT Ożarów 1 : 0 12:00 MKS NEPTUN Końskie - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 4 : 1 12:00 ORLĘTA Kielce - MKS Stąporków 2 : 1 12:00 GRANAT Skarżysko - HEKO Czermno 0 : 3 12:00 SPARTA Kazimierza Wielka - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 1 Godzina Termin 15 - 21 listopad 2009 r. - sobota 12:00 SPARTAKUS Daleszyce - ŁKS Łagów 0 : 0 Godzina Termin 15 - 22 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 PARTYZANT Radoszyce - ŁYSICA Bodzentyn 3 : 1
Godzina Termin 17 - 27 marzec 2010 r. - sobota 15:00 ALIT Ożarów - MKS NEPTUN Końskie 2 : 0 Godzina Termin 17 - 28 marzec 2010 r. - niedziela 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - WISŁA Sandomierz 1 : 3 15:00 SPARTA Dwikozy - PARTYZANT Radoszyce 1 : 3 15:00 ŁYSICA Bodzentyn - SPARTAKUS Daleszyce 1 : 1 15:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ORLĘTA Kielce 3 : 2 15:00 ŁKS Łagów - GRANAT Skarżysko 0 : 0 15:00 MKS Stąporków - SPARTA Kazimierza Wielka 4 : 1 15:00 HEKO Czermno - PIASKOWIANKA Piaski 0 : 3 W
Godzina Termin 18 - 3 kwiecień 2010 r. - sobota 11:00 WISŁA Sandomierz - HEKO Czermno 3 : 0 W 11:00 PIASKOWIANKA Piaski - MKS Stąporków 0 : 2 11:00 SPARTA Kazimierza Wielka - ŁKS Łagów 0 : 2 11:00 GRANAT Skarżysko - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 3 : 0 11:00 ORLĘTA Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 0 11:00 SPARTAKUS Daleszyce - ALIT Ożarów 0 : 0 11:00 MKS NEPTUN Końskie - SPARTA Dwikozy 1 : 2 11:00 PARTYZANT Radoszyce - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 1 : 1
Godzina Termin 16 - 7 kwiecień 2010 r. - środa 16:30 WISŁA Sandomierz - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 0 16:30 SPARTA Kazimierza Wielka - HEKO Czermno 3 : 0 W 16:30 GRANAT Skarżysko - MKS Stąporków 0 : 0 16:30 ORLĘTA Kielce - ŁKS Łagów 4 : 0 16:30 SPARTAKUS Daleszyce - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 3 16:30 MKS NEPTUN Końskie - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 1 16:30 PARTYZANT Radoszyce - ALIT Ożarów 0 : 4 16:30 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - SPARTA Dwikozy 9 : 1
Godzina Termin 19 - 21 kwiecień 2010 r. - środa 17:00 PARTYZANT Radoszyce - WISŁA Sandomierz 2 : 1 17:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - MKS NEPTUN Końskie 2 : 2 17:00 SPARTA Dwikozy - SPARTAKUS Daleszyce 2 : 0 17:00 ALIT Ożarów - ORLĘTA Kielce 1 : 0 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko 0 : 0 17:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 1 17:00 ŁKS Łagów - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 2 17:00 MKS Stąporków - HEKO Czermno 3 : 0 W
Godzina Termin 21 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 17:00 ALIT Ożarów - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 2 Godzina Termin 21 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela 17:00 MKS NEPTUN Końskie - WISŁA Sandomierz 0 : 3 17:00 PARTYZANT Radoszyce - SPARTAKUS Daleszyce 5 : 0 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - ORLĘTA Kielce 3 : 2 17:00 SPARTA Dwikozy - GRANAT Skarżysko 0 : 2 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 17:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - HEKO Czermno 3 : 0 W 17:00 ŁKS Łagów - MKS Stąporków 4 : 2
Godzina Termin 22 - 1 maj 2010 r. - sobota 13:00 MKS Stąporków - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 3 : 2 17:00 GRANAT Skarżysko - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 3 : 0 Godzina Termin 22 - 2 maj 2010 r. - niedziela 17:00 WISŁA Sandomierz - ŁKS Łagów 0 : 2 17:00 HEKO Czermno - ŁYSICA Bodzentyn 0 : 3 W 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - ALIT Ożarów 1 : 2 17:00 SPARTA Kazimierza Wielka - SPARTA Dwikozy 2 : 0 17:00 ORLĘTA Kielce - PARTYZANT Radoszyce 1 : 0 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - MKS NEPTUN Końskie 2 : 1
Godzina Termin 23 - 8 maj 2010 r. - sobota 17:00 ALIT Ożarów - HEKO Czermno 3 : 0 W Godzina Termin 23 - 9 maj 2010 r. - niedziela 17:00 MKS NEPTUN Końskie - ORLĘTA Kielce 0 : 5 17:00 PARTYZANT Radoszyce - GRANAT Skarżysko 0 : 2 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 0 17:00 SPARTA Dwikozy - PIASKOWIANKA Piaski 0 : 1 13:30 ŁYSICA Bodzentyn - MKS Stąporków 2 : 1 17:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ŁKS Łagów 3 : 1
Godzina Termin 20 - 12 maj 2010 r. - środa 17:30 WISŁA Sandomierz - MKS Stąporków 2 : 4 17:30 HEKO Czermno - ŁKS Łagów 0 : 3 W 17:30 PIASKOWIANKA Piaski - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2 : 4 17:30 SPARTA Kazimierza Wielka - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 3 17:30 GRANAT Skarżysko - ALIT Ożarów 0 : 0 17:30 ORLĘTA Kielce - SPARTA Dwikozy 2 : 1 17:30 SPARTAKUS Daleszyce - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 0 : 0 17:30 MKS NEPTUN Końskie - PARTYZANT Radoszyce 2 : 0
Godzina Termin 24 - 15 maj 2010 r. - sobota 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 1 : 0 Godzina Termin 24 - 16 maj 2010 r. - niedziela 17:00 HEKO Czermno - SPARTA Dwikozy 0 : 3 W
Godzina Termin 25 - 22 maj 2010 r. - sobota 11:30 ALIT Ożarów - ŁKS Łagów 2 : 1 Godzina Termin 25 - 23 maj 2010 r. - niedziela 17:00 ORLĘTA Kielce - WISŁA Sandomierz 3 : 2 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - GRANAT Skarżysko 1 : 2 17:00 MKS NEPTUN Końskie - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 2 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - HEKO Czermno 3 : 0 W 13:30 ŁYSICA Bodzentyn - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 0
Godzina Termin 23 - 26 maj 2010 r. - środa 17:30 SPARTAKUS Daleszyce - WISŁA Sandomierz 0 : 0
Godzina Termin 25 - 27 maj 2010 r. - czwartek 17:30 PARTYZANT Radoszyce - PIASKOWIANKA Piaski 1 : 1 17:30 SPARTA Dwikozy - MKS Stąporków 1 : 2
Godzina Termin 26 - 30 maj 2010 r. - niedziela 17:00 WISŁA Sandomierz - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 1 17:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ALIT Ożarów 1 : 4 17:00 ŁKS Łagów - SPARTA Dwikozy 4 : 1 17:00 MKS Stąporków - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 3 : 1 17:00 HEKO Czermno - PARTYZANT Radoszyce 0 : 3 W 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - MKS NEPTUN Końskie 3 : 2 17:00 SPARTA Kazimierza Wielka - SPARTAKUS Daleszyce 5 : 0 17:00 GRANAT Skarżysko - ORLĘTA Kielce 4 : 1
Godzina Termin 27 - 3 czerwiec 2010 r. - czwartek 17:00 GRANAT Skarżysko - WISŁA Sandomierz 1 : 1 17:00 ORLĘTA Kielce - SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 1 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - PIASKOWIANKA Piaski 5 : 2 17:00 MKS NEPTUN Końskie - HEKO Czermno 3 : 0 W 17:00 PARTYZANT Radoszyce - MKS Stąporków 1 : 1 11:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - ŁKS Łagów 3 : 1 17:00 SPARTA Dwikozy - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 2 17:00 ALIT Ożarów - ŁYSICA Bodzentyn 3 : 1
Godzina Termin 28 - 6 czerwiec 2010 r. - niedziela 17:00 WISŁA Sandomierz - ALIT Ożarów 1 : 1 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - SPARTA Dwikozy 2 : 0 11:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 4 : 1 17:00 ŁKS Łagów - PARTYZANT Radoszyce 1 : 1 17:00 MKS Stąporków - MKS NEPTUN Końskie 3 : 2 17:00 HEKO Czermno - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 3 W 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - ORLĘTA Kielce 0 : 1 17:00 SPARTA Kazimierza Wielka - GRANAT Skarżysko 0 : 2
Godzina Termin 24 - 9 czerwiec 2010 r. - środa 17:30 WISŁA Sandomierz - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 : 0 17:30 ŁKS Łagów - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 4 17:30 MKS Stąporków - ALIT Ożarów 2 : 2 17:30 SPARTA Kazimierza Wielka - PARTYZANT Radoszyce 3 : 3 17:30 GRANAT Skarżysko - MKS NEPTUN Końskie 4 : 0 17:30 ORLĘTA Kielce - SPARTAKUS Daleszyce 2 : 0
Godzina Termin 29 - 13 czerwiec 2010 r. - niedziela 17:00 SPARTA Kazimierza Wielka - WISŁA Sandomierz 3 : 0 W 17:00 GRANAT Skarżysko - PIASKOWIANKA Piaski 4 : 0 17:00 ORLĘTA Kielce - HEKO Czermno 3 : 0 W 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - MKS Stąporków 0 : 2 17:00 MKS NEPTUN Końskie - ŁKS Łagów 0 : 4 17:00 PARTYZANT Radoszyce - OLIMPIA-POGOŃ Staszów 0 : 3 17:00 KSZO II SSA Ostrowiec Św. - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 1 17:00 SPARTA Dwikozy - ALIT Ożarów 2 : 1
Godzina Termin 30 - 20 czerwiec 2010 r. - niedziela 17:00 WISŁA Sandomierz - SPARTA Dwikozy 3 : 0 17:00 ALIT Ożarów - KSZO II SSA Ostrowiec Św. 1 : 4 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - PARTYZANT Radoszyce 3 : 1 17:00 OLIMPIA-POGOŃ Staszów - MKS NEPTUN Końskie 9 : 0 17:00 ŁKS Łagów - SPARTAKUS Daleszyce 6 : 2 17:00 MKS Stąporków - ORLĘTA Kielce 2 : 0 17:00 HEKO Czermno - GRANAT Skarżysko 0 : 3 W 17:00 PIASKOWIANKA Piaski - SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 4