III Liga małopolsko-świętokrzyska

     Godzina   Termin  1 -   8  sierpień  2009 r.  - sobota 

      17:00    KS GÓRNIK Wieliczka            - KKS ASPN JUVENTA Starachowice   5 : 0         
      11:00    RKS GARBARNIA Kraków           - LKS KMITA Zabierzów             1 : 0         
      17:30    MKS PUSZCZA Niepołomice        - LKS LUBRZANKA Kajetanów         4 : 0         
      17:00    KS DALIN Myślenice             - MZKS Alwernia                   4 : 0         
      15:00    HUTNIK SSA Kraków              - KS NAPRZÓD Jędrzejów            5 : 1         

     Godzina   Termin  1 -   9  sierpień  2009 r.  - niedziela 

      18:00    MKS ORLICZ Suchedniów          - KS GLINIK Gorlice               3 : 2         
      18:00    AKS BESKID Andrychów           - MKS WIERNA Małogoszcz           2 : 0         
      18:00    KS HETMAN Włoszczowa           - ZKS UNIA Tarnów                 2 : 2         
      17:00    MKS CZARNI Połaniec            - TS 1946 NIDA Pińczów            0 : 2         


 
Godzina Termin 2 - 12 sierpień 2009 r. - środa 18:00 MKS ORLICZ Suchedniów - KS NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 0 18:00 MZKS Alwernia - HUTNIK SSA Kraków 0 : 0 18:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - KS DALIN Myślenice 0 : 0 18:00 LKS KMITA Zabierzów - MKS PUSZCZA Niepołomice 2 : 3 18:00 TS 1946 NIDA Pińczów - RKS GARBARNIA Kraków 2 : 0 18:00 ZKS UNIA Tarnów - MKS CZARNI Połaniec 0 : 2 18:00 KS GÓRNIK Wieliczka - KS HETMAN Włoszczowa 7 : 2 18:00 MKS WIERNA Małogoszcz - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 0 : 1 18:00 AKS BESKID Andrychów - KS GLINIK Gorlice 5 : 0
Godzina Termin 3 - 15 sierpień 2009 r. - sobota 18:00 AKS BESKID Andrychów - MKS ORLICZ Suchedniów 1 : 0 17:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - KS GLINIK Gorlice 1 : 0 11:00 RKS GARBARNIA Kraków - ZKS UNIA Tarnów 1 : 2 17:30 MKS PUSZCZA Niepołomice - TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 1 17:00 KS DALIN Myślenice - LKS KMITA Zabierzów 2 : 3 15:00 HUTNIK SSA Kraków - LKS LUBRZANKA Kajetanów 9 : 0 Godzina Termin 3 - 16 sierpień 2009 r. - niedziela 17:00 KS HETMAN Włoszczowa - MKS WIERNA Małogoszcz 0 : 2 17:00 MKS CZARNI Połaniec - KS GÓRNIK Wieliczka 3 : 0 17:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - MZKS Alwernia 1 : 1
Godzina Termin 4 - 22 sierpień 2009 r. - sobota 17:30 LKS KMITA Zabierzów - HUTNIK SSA Kraków 0 : 4 17:00 ZKS UNIA Tarnów - MKS PUSZCZA Niepołomice 2 : 1 17:30 KS GÓRNIK Wieliczka - RKS GARBARNIA Kraków 0 : 0 17:30 MKS WIERNA Małogoszcz - MKS CZARNI Połaniec 0 : 0 17:00 KS GLINIK Gorlice - KS HETMAN Włoszczowa 2 : 2 17:00 AKS BESKID Andrychów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 2 : 3 Godzina Termin 4 - 23 sierpień 2009 r. - niedziela 17:00 MKS ORLICZ Suchedniów - MZKS Alwernia 0 : 0 17:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - KS NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 7 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KS DALIN Myślenice 0 : 0
Godzina Termin 5 - 26 sierpień 2009 r. - środa 17:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - MKS ORLICZ Suchedniów 2 : 3 17:00 KS HETMAN Włoszczowa - AKS BESKID Andrychów 2 : 3 17:00 MKS CZARNI Połaniec - KS GLINIK Gorlice 0 : 0 17:00 RKS GARBARNIA Kraków - MKS WIERNA Małogoszcz 3 : 1 17:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - KS GÓRNIK Wieliczka 3 : 1 17:00 KS DALIN Myślenice - ZKS UNIA Tarnów 3 : 1 17:00 HUTNIK SSA Kraków - TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 1 17:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - LKS KMITA Zabierzów 1 : 1 17:00 MZKS Alwernia - LKS LUBRZANKA Kajetanów 1 : 1
Godzina Termin 6 - 29 sierpień 2009 r. - sobota 17:00 LKS KMITA Zabierzów - MZKS Alwernia 1 : 1 17:00 ZKS UNIA Tarnów - HUTNIK SSA Kraków 1 : 0 17:00 KS GÓRNIK Wieliczka - KS DALIN Myślenice 0 : 2 17:00 KS GLINIK Gorlice - RKS GARBARNIA Kraków 1 : 3 17:00 AKS BESKID Andrychów - MKS CZARNI Połaniec 1 : 3 Godzina Termin 6 - 30 sierpień 2009 r. - niedziela 17:00 MKS ORLICZ Suchedniów - LKS LUBRZANKA Kajetanów 4 : 0 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KS NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 3 17:00 MKS WIERNA Małogoszcz - MKS PUSZCZA Niepołomice 0 : 0 17:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - KS HETMAN Włoszczowa 2 : 0
Godzina Termin 7 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 11:00 RKS GARBARNIA Kraków - AKS BESKID Andrychów 5 : 2 16:30 MKS PUSZCZA Niepołomice - KS GLINIK Gorlice 2 : 1 17:00 KS DALIN Myślenice - MKS WIERNA Małogoszcz 2 : 1 15:00 HUTNIK SSA Kraków - KS GÓRNIK Wieliczka 8 : 2 17:00 MZKS Alwernia - TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 0 12:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - LKS KMITA Zabierzów 1 : 1 Godzina Termin 7 - 6 wrzesień 2009 r. - niedziela 17:00 KS HETMAN Włoszczowa - MKS ORLICZ Suchedniów 0 : 3 17:00 MKS CZARNI Połaniec - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 1 : 2 17:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - ZKS UNIA Tarnów 0 : 1
Godzina Termin 8 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 16:00 ZKS UNIA Tarnów - MZKS Alwernia 0 : 0 17:00 KS GÓRNIK Wieliczka - KS NAPRZÓD Jędrzejów 5 : 1 16:00 MKS WIERNA Małogoszcz - HUTNIK SSA Kraków 0 : 2 16:00 KS GLINIK Gorlice - KS DALIN Myślenice 2 : 1 17:00 AKS BESKID Andrychów - MKS PUSZCZA Niepołomice 0 : 0 16:00 KS HETMAN Włoszczowa - MKS CZARNI Połaniec 0 : 2 Godzina Termin 8 - 13 wrzesień 2009 r. - niedziela 17:00 MKS ORLICZ Suchedniów - LKS KMITA Zabierzów 1 : 0 16:00 TS 1946 NIDA Pińczów - LKS LUBRZANKA Kajetanów 4 : 1 16:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - RKS GARBARNIA Kraków 2 : 1
Godzina Termin 9 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 11:00 RKS GARBARNIA Kraków - KS HETMAN Włoszczowa 2 : 1 16:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 2 : 1 16:00 KS DALIN Myślenice - AKS BESKID Andrychów 2 : 0 15:00 HUTNIK SSA Kraków - KS GLINIK Gorlice 4 : 2 16:30 MZKS Alwernia - KS GÓRNIK Wieliczka 0 : 2 16:30 LKS KMITA Zabierzów - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 2 Godzina Termin 9 - 20 wrzesień 2009 r. - niedziela 16:00 MKS CZARNI Połaniec - MKS ORLICZ Suchedniów 3 : 1 16:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - MKS WIERNA Małogoszcz 1 : 2 16:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - ZKS UNIA Tarnów 1 : 3
Godzina Termin 10 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 16:00 ZKS UNIA Tarnów - LKS KMITA Zabierzów 1 : 0 16:30 KS GÓRNIK Wieliczka - LKS LUBRZANKA Kajetanów 5 : 1 14:00 MKS WIERNA Małogoszcz - MZKS Alwernia 0 : 0 15:00 KS GLINIK Gorlice - KS NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 1 16:00 AKS BESKID Andrychów - HUTNIK SSA Kraków 2 : 3 Godzina Termin 10 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela 16:00 MKS ORLICZ Suchedniów - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 0 16:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - KS DALIN Myślenice 1 : 0 16:00 KS HETMAN Włoszczowa - MKS PUSZCZA Niepołomice 0 : 2 16:00 MKS CZARNI Połaniec - RKS GARBARNIA Kraków 3 : 1
Godzina Termin 11 - 3 październik 2009 r. - sobota 11:00 RKS GARBARNIA Kraków - MKS ORLICZ Suchedniów 0 : 1 15:30 MKS PUSZCZA Niepołomice - MKS CZARNI Połaniec 0 : 2 15:30 KS DALIN Myślenice - KS HETMAN Włoszczowa 2 : 1 15:00 HUTNIK SSA Kraków - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 3 : 0 15:30 MZKS Alwernia - KS GLINIK Gorlice 0 : 2 15:30 LKS KMITA Zabierzów - KS GÓRNIK Wieliczka 2 : 2 Godzina Termin 11 - 4 październik 2009 r. - niedziela 15:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - AKS BESKID Andrychów 0 : 1 15:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - MKS WIERNA Małogoszcz 2 : 0 15:00 TS 1946 NIDA Pińczów - ZKS UNIA Tarnów 0 : 2
Godzina Termin 12 - 10 październik 2009 r. - sobota 15:00 KS GÓRNIK Wieliczka - TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 2 14:00 KS GLINIK Gorlice - LKS LUBRZANKA Kajetanów 0 : 0 11:00 RKS GARBARNIA Kraków - MKS PUSZCZA Niepołomice 0 : 2 Godzina Termin 12 - 11 październik 2009 r. - niedziela 15:00 MKS ORLICZ Suchedniów - ZKS UNIA Tarnów 1 : 4 15:00 MKS WIERNA Małogoszcz - LKS KMITA Zabierzów 1 : 1 15:00 AKS BESKID Andrychów - MZKS Alwernia 1 : 0 15:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - KS NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 0 15:00 KS HETMAN Włoszczowa - HUTNIK SSA Kraków 0 : 2 15:00 MKS CZARNI Połaniec - KS DALIN Myślenice 1 : 1
Godzina Termin 14 - 24 październik 2009 r. - sobota 14:00 KS GLINIK Gorlice - TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 2 14:00 AKS BESKID Andrychów - LKS KMITA Zabierzów 2 : 3 11:00 RKS GARBARNIA Kraków - HUTNIK SSA Kraków 1 : 1 14:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - KS DALIN Myślenice 2 : 2 Godzina Termin 14 - 25 październik 2009 r. - niedziela 14:00 MKS ORLICZ Suchedniów - KS GÓRNIK Wieliczka 2 : 1 13:00 MKS WIERNA Małogoszcz - ZKS UNIA Tarnów 2 : 1 14:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - LKS LUBRZANKA Kajetanów 5 : 0 14:00 KS HETMAN Włoszczowa - MZKS Alwernia 1 : 0 14:00 MKS CZARNI Połaniec - KS NAPRZÓD Jędrzejów 4 : 1
Godzina Termin 15 - 30 październik 2009 r. - piątek 13:00 LKS KMITA Zabierzów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 2 : 1 13:00 KS GÓRNIK Wieliczka - MKS WIERNA Małogoszcz 0 : 2 Godzina Termin 15 - 31 październik 2009 r. - sobota 13:00 KS DALIN Myślenice - MKS ORLICZ Suchedniów 2 : 0 11:00 HUTNIK SSA Kraków - MKS PUSZCZA Niepołomice 2 : 1 13:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - RKS GARBARNIA Kraków 1 : 3 13:00 MZKS Alwernia - MKS CZARNI Połaniec 3 : 1 13:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - KS HETMAN Włoszczowa 1 : 1 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - AKS BESKID Andrychów 1 : 0 13:00 ZKS UNIA Tarnów - KS GLINIK Gorlice 0 : 1
Godzina Termin 16 - 7 listopad 2009 r. - sobota 13:00 KS GLINIK Gorlice - KS GÓRNIK Wieliczka 1 : 3 13:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 3 13:00 MKS CZARNI Połaniec - LKS LUBRZANKA Kajetanów 1 : 2 11:00 RKS GARBARNIA Kraków - MZKS Alwernia 2 : 2 13:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - KS NAPRZÓD Jędrzejów 7 : 1 13:00 KS DALIN Myślenice - HUTNIK SSA Kraków 1 : 0 Godzina Termin 16 - 8 listopad 2009 r. - niedziela 13:00 MKS ORLICZ Suchedniów - MKS WIERNA Małogoszcz 0 : 2 13:00 KS HETMAN Włoszczowa - LKS KMITA Zabierzów 2 : 0
Godzina Termin 17 - 11 listopad 2009 r. - środa 11:00 HUTNIK SSA Kraków - MKS ORLICZ Suchedniów 5 : 1 13:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - KS DALIN Myślenice 3 : 3 12:00 MZKS Alwernia - MKS PUSZCZA Niepołomice 2 : 4 12:00 LKS KMITA Zabierzów - MKS CZARNI Połaniec 3 : 0 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KS HETMAN Włoszczowa 2 : 1 13:00 ZKS UNIA Tarnów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 2 : 1 13:00 MKS WIERNA Małogoszcz - KS GLINIK Gorlice 2 : 0
Godzina Termin 13 - 14 listopad 2009 r. - sobota 13:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - MKS ORLICZ Suchedniów 2 : 0 11:00 KS DALIN Myślenice - RKS GARBARNIA Kraków 2 : 2 11:00 HUTNIK SSA Kraków - MKS CZARNI Połaniec 2 : 0 13:00 MZKS Alwernia - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 1 : 0 12:00 LKS KMITA Zabierzów - KS GLINIK Gorlice 4 : 0 13:00 ZKS UNIA Tarnów - KS GÓRNIK Wieliczka 4 : 2 Godzina Termin 13 - 15 listopad 2009 r. - niedziela 13:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - KS HETMAN Włoszczowa 1 : 0 13:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - AKS BESKID Andrychów 3 : 4 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS WIERNA Małogoszcz 0 : 0
Godzina Termin 16 - 18 listopad 2009 r. - środa 13:00 AKS BESKID Andrychów - ZKS UNIA Tarnów 4 : 3
Godzina Termin 17 - 21 listopad 2009 r. - sobota 13:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - RKS GARBARNIA Kraków 0 : 3 13:00 KS GÓRNIK Wieliczka - AKS BESKID Andrychów 1 : 2
Godzina Termin 19 - 20 marzec 2010 r. - sobota 14:00 KS GLINIK Gorlice - AKS BESKID Andrychów 1 : 1 Godzina Termin 19 - 21 marzec 2010 r. - niedziela 14:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - LKS KMITA Zabierzów 2 : 0 14:00 MKS CZARNI Połaniec - ZKS UNIA Tarnów 1 : 0 14:00 KS HETMAN Włoszczowa - KS GÓRNIK Wieliczka 1 : 3 14:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - MKS WIERNA Małogoszcz 0 : 0
Godzina Termin 20 - 27 marzec 2010 r. - sobota 15:00 KS GLINIK Gorlice - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 2 : 3 15:00 KS GÓRNIK Wieliczka - MKS CZARNI Połaniec 0 : 0 15:00 ZKS UNIA Tarnów - RKS GARBARNIA Kraków 0 : 2 15:00 LKS KMITA Zabierzów - KS DALIN Myślenice 1 : 0 15:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - HUTNIK SSA Kraków 1 : 0 15:00 MZKS Alwernia - KS NAPRZÓD Jędrzejów 1 : 0 Godzina Termin 20 - 28 marzec 2010 r. - niedziela 15:00 MKS ORLICZ Suchedniów - AKS BESKID Andrychów 1 : 2 16:00 MKS WIERNA Małogoszcz - KS HETMAN Włoszczowa 1 : 1 16:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS PUSZCZA Niepołomice 0 : 1
Godzina Termin 21 - 3 kwiecień 2010 r. - sobota 13:00 MZKS Alwernia - MKS ORLICZ Suchedniów 2 : 0 15:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - LKS LUBRZANKA Kajetanów 4 : 1 15:00 HUTNIK SSA Kraków - LKS KMITA Zabierzów 1 : 2 13:00 KS DALIN Myślenice - TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 2 16:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - ZKS UNIA Tarnów 3 : 0 11:00 RKS GARBARNIA Kraków - KS GÓRNIK Wieliczka 2 : 0 15:00 MKS CZARNI Połaniec - MKS WIERNA Małogoszcz 1 : 1 16:00 KS HETMAN Włoszczowa - KS GLINIK Gorlice 0 : 0 16:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - AKS BESKID Andrychów 2 : 0
Godzina Termin 22 - 9 kwiecień 2010 r. - piątek 16:30 LKS LUBRZANKA Kajetanów - MZKS Alwernia 1 : 1 Godzina Termin 22 - 21 kwiecień 2010 r. - środa 17:00 MKS ORLICZ Suchedniów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 4 : 0 17:00 AKS BESKID Andrychów - KS HETMAN Włoszczowa 2 : 1 17:00 KS GLINIK Gorlice - MKS CZARNI Połaniec 0 : 1 17:00 MKS WIERNA Małogoszcz - RKS GARBARNIA Kraków 1 : 1 17:00 KS GÓRNIK Wieliczka - MKS PUSZCZA Niepołomice 0 : 2 17:00 ZKS UNIA Tarnów - KS DALIN Myślenice 3 : 0 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - HUTNIK SSA Kraków 2 : 5 17:00 LKS KMITA Zabierzów - KS NAPRZÓD Jędrzejów 1 : 0
Godzina Termin 24 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 17:00 AKS BESKID Andrychów - RKS GARBARNIA Kraków 1 : 3 17:00 KS GLINIK Gorlice - MKS PUSZCZA Niepołomice 2 : 1 16:30 KS GÓRNIK Wieliczka - HUTNIK SSA Kraków 1 : 1 17:00 ZKS UNIA Tarnów - KS NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 1 17:00 LKS KMITA Zabierzów - LKS LUBRZANKA Kajetanów 3 : 0 Godzina Termin 24 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela 17:00 MKS ORLICZ Suchedniów - KS HETMAN Włoszczowa 4 : 0 17:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - MKS CZARNI Połaniec 2 : 0 17:00 MKS WIERNA Małogoszcz - KS DALIN Myślenice 2 : 0 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MZKS Alwernia 2 : 1
Godzina Termin 23 - 27 kwiecień 2010 r. - wtorek 17:30 RKS GARBARNIA Kraków - KS GLINIK Gorlice 1 : 0 Godzina Termin 23 - 28 kwiecień 2010 r. - środa 17:30 LKS LUBRZANKA Kajetanów - MKS ORLICZ Suchedniów 0 : 3 17:30 MZKS Alwernia - LKS KMITA Zabierzów 1 : 1 17:30 KS NAPRZÓD Jędrzejów - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 3 17:30 KS DALIN Myślenice - KS GÓRNIK Wieliczka 2 : 0 17:30 MKS PUSZCZA Niepołomice - MKS WIERNA Małogoszcz 0 : 1 17:30 MKS CZARNI Połaniec - AKS BESKID Andrychów 2 : 1 17:30 KS HETMAN Włoszczowa - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 0 : 4
Godzina Termin 25 - 1 maj 2010 r. - sobota 17:00 LKS KMITA Zabierzów - MKS ORLICZ Suchedniów 0 : 3 17:00 MZKS Alwernia - ZKS UNIA Tarnów 1 : 2 17:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - KS GÓRNIK Wieliczka 1 : 2 17:00 KS DALIN Myślenice - KS GLINIK Gorlice 6 : 1 17:30 MKS PUSZCZA Niepołomice - AKS BESKID Andrychów 2 : 2 13:00 RKS GARBARNIA Kraków - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 1 : 0 Godzina Termin 25 - 2 maj 2010 r. - niedziela 16:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 1 11:00 HUTNIK SSA Kraków - MKS WIERNA Małogoszcz 1 : 1 17:00 MKS CZARNI Połaniec - KS HETMAN Włoszczowa 7 : 0
Godzina Termin 26 - 8 maj 2010 r. - sobota 17:00 AKS BESKID Andrychów - KS DALIN Myślenice 2 : 4 17:00 KS GLINIK Gorlice - HUTNIK SSA Kraków 1 : 2 17:00 KS GÓRNIK Wieliczka - MZKS Alwernia 0 : 2 Godzina Termin 26 - 9 maj 2010 r. - niedziela 17:00 MKS ORLICZ Suchedniów - MKS CZARNI Połaniec 1 : 0 17:00 KS HETMAN Włoszczowa - RKS GARBARNIA Kraków 0 : 1 17:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - MKS PUSZCZA Niepołomice 2 : 0 17:00 MKS WIERNA Małogoszcz - KS NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 2 17:00 ZKS UNIA Tarnów - LKS LUBRZANKA Kajetanów 2 : 1 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - LKS KMITA Zabierzów 1 : 1
Godzina Termin 19 - 12 maj 2010 r. - środa 17:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - MKS ORLICZ Suchedniów 1 : 0 17:00 HUTNIK SSA Kraków - MZKS Alwernia 3 : 0 17:00 KS DALIN Myślenice - LKS LUBRZANKA Kajetanów 1 : 2 17:00 RKS GARBARNIA Kraków - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 1
Godzina Termin 27 - 15 maj 2010 r. - sobota 17:00 LKS KMITA Zabierzów - ZKS UNIA Tarnów 1 : 2 17:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - KS GÓRNIK Wieliczka 1 : 3
Godzina Termin 28 - 20 maj 2010 r. - czwartek 17:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - HUTNIK SSA Kraków 2 : 1 17:00 KS GLINIK Gorlice - MZKS Alwernia 2 : 0 17:00 MKS WIERNA Małogoszcz - LKS LUBRZANKA Kajetanów 3 : 0 17:00 KS GÓRNIK Wieliczka - LKS KMITA Zabierzów 2 : 5
Godzina Termin 29 - 23 maj 2010 r. - niedziela 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KS GÓRNIK Wieliczka 1 : 1 17:00 LKS KMITA Zabierzów - MKS WIERNA Małogoszcz 4 : 0 17:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - KS GLINIK Gorlice 0 : 0 17:00 HUTNIK SSA Kraków - KS HETMAN Włoszczowa 1 : 0 17:00 KS DALIN Myślenice - MKS CZARNI Połaniec 3 : 1 17:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - RKS GARBARNIA Kraków 2 : 0 Godzina Termin 29 - 25 maj 2010 r. - wtorek 17:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 3 : 1
Godzina Termin 23 - 26 maj 2010 r. - środa 18:00 HUTNIK SSA Kraków - ZKS UNIA Tarnów 0 : 3
Godzina Termin 30 - 29 maj 2010 r. - sobota 11:00 RKS GARBARNIA Kraków - KS DALIN Myślenice 2 : 1 12:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - MZKS Alwernia 0 : 1 17:00 AKS BESKID Andrychów - LKS LUBRZANKA Kajetanów 2 : 3 17:00 KS GLINIK Gorlice - LKS KMITA Zabierzów 0 : 1 17:00 KS GÓRNIK Wieliczka - ZKS UNIA Tarnów 4 : 3 Godzina Termin 30 - 30 maj 2010 r. - niedziela 17:00 MKS ORLICZ Suchedniów - MKS PUSZCZA Niepołomice 0 : 1 17:00 MKS CZARNI Połaniec - HUTNIK SSA Kraków 4 : 1 17:00 KS HETMAN Włoszczowa - KS NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 0 17:00 MKS WIERNA Małogoszcz - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 0
Godzina Termin 27 - 2 czerwiec 2010 r. - środa 18:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - KS GLINIK Gorlice 4 : 1 18:00 HUTNIK SSA Kraków - AKS BESKID Andrychów 1 : 2 18:00 KS DALIN Myślenice - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 2 : 2 18:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - KS HETMAN Włoszczowa 4 : 1 18:00 RKS GARBARNIA Kraków - MKS CZARNI Połaniec 2 : 1 17:30 ZKS UNIA Tarnów - MKS ORLICZ Suchedniów 1 : 0
Godzina Termin 31 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 17:00 KS GÓRNIK Wieliczka - MKS ORLICZ Suchedniów 2 : 0 17:00 ZKS UNIA Tarnów - MKS WIERNA Małogoszcz 1 : 1 17:00 MZKS Alwernia - KS HETMAN Włoszczowa 1 : 1 17:00 HUTNIK SSA Kraków - RKS GARBARNIA Kraków 2 : 4 17:00 KS DALIN Myślenice - MKS PUSZCZA Niepołomice 0 : 1 Godzina Termin 31 - 6 czerwiec 2010 r. - niedziela 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KS GLINIK Gorlice 3 : 0 W 17:00 LKS KMITA Zabierzów - AKS BESKID Andrychów 4 : 1 17:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 1 : 3 17:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - MKS CZARNI Połaniec 3 : 0
Godzina Termin 27 - 9 czerwiec 2010 r. - środa 18:00 MZKS Alwernia - MKS WIERNA Małogoszcz 0 : 4 18:00 MKS ORLICZ Suchedniów - RKS GARBARNIA Kraków 1 : 0 18:00 MKS CZARNI Połaniec - MKS PUSZCZA Niepołomice 0 : 1 18:00 KS HETMAN Włoszczowa - KS DALIN Myślenice 3 : 6 18:00 AKS BESKID Andrychów - KS NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 4 18:00 ZKS UNIA Tarnów - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 0
Godzina Termin 18 - 12 czerwiec 2010 r. - sobota 18:00 KS GLINIK Gorlice - MKS ORLICZ Suchedniów 0 : 4 17:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - KS GÓRNIK Wieliczka 1 : 2 18:00 ZKS UNIA Tarnów - KS HETMAN Włoszczowa 1 : 2 18:00 LKS KMITA Zabierzów - RKS GARBARNIA Kraków 0 : 0 18:00 MZKS Alwernia - KS DALIN Myślenice 2 : 3 Godzina Termin 18 - 13 czerwiec 2010 r. - niedziela 11:30 MKS WIERNA Małogoszcz - AKS BESKID Andrychów 1 : 0 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS CZARNI Połaniec 2 : 0 17:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - MKS PUSZCZA Niepołomice 1 : 0 17:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - HUTNIK SSA Kraków 2 : 1
Godzina Termin 27 - 16 czerwiec 2010 r. - środa 18:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS ORLICZ Suchedniów 0 : 1 18:00 MZKS Alwernia - AKS BESKID Andrychów 3 : 1
Godzina Termin 32 - 17 czerwiec 2010 r. - czwartek 18:00 RKS GARBARNIA Kraków - KS NAPRZÓD Jędrzejów 3 : 0 Godzina Termin 32 - 18 czerwiec 2010 r. - piątek 18:00 MKS WIERNA Małogoszcz - KS GÓRNIK Wieliczka 0 : 0 Godzina Termin 32 - 19 czerwiec 2010 r. - sobota 17:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - HUTNIK SSA Kraków 2 : 0 17:00 AKS BESKID Andrychów - TS 1946 NIDA Pińczów 5 : 2 17:00 KS GLINIK Gorlice - ZKS UNIA Tarnów 0 : 1 Godzina Termin 32 - 20 czerwiec 2010 r. - niedziela 17:00 MKS ORLICZ Suchedniów - KS DALIN Myślenice 2 : 4 17:00 MKS CZARNI Połaniec - MZKS Alwernia 2 : 1 18:00 KS HETMAN Włoszczowa - LKS LUBRZANKA Kajetanów 2 : 1 18:15 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - LKS KMITA Zabierzów 1 : 0
Godzina Termin 33 - 23 czerwiec 2010 r. - środa 18:00 MKS WIERNA Małogoszcz - MKS ORLICZ Suchedniów 0 : 0 18:00 KS GÓRNIK Wieliczka - KS GLINIK Gorlice 5 : 0 18:00 ZKS UNIA Tarnów - AKS BESKID Andrychów 2 : 0 18:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KKS ASPN JUVENTA Starachowice 1 : 2 18:00 LKS KMITA Zabierzów - KS HETMAN Włoszczowa 4 : 0 18:00 LKS LUBRZANKA Kajetanów - MKS CZARNI Połaniec 1 : 4 18:00 MZKS Alwernia - RKS GARBARNIA Kraków 0 : 0 18:00 KS NAPRZÓD Jędrzejów - MKS PUSZCZA Niepołomice 1 : 2 18:00 HUTNIK SSA Kraków - KS DALIN Myślenice 3 : 2
Godzina Termin 34 - 26 czerwiec 2010 r. - sobota 18:00 MKS ORLICZ Suchedniów - HUTNIK SSA Kraków 4 : 1 18:00 KS DALIN Myślenice - KS NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 1 18:00 MKS PUSZCZA Niepołomice - MZKS Alwernia 6 : 0 18:00 RKS GARBARNIA Kraków - LKS LUBRZANKA Kajetanów 3 : 1 18:00 MKS CZARNI Połaniec - LKS KMITA Zabierzów 2 : 1 18:00 KS HETMAN Włoszczowa - TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 1 18:00 KKS ASPN JUVENTA Starachowice - ZKS UNIA Tarnów 0 : 1 18:00 AKS BESKID Andrychów - KS GÓRNIK Wieliczka 3 : 1 18:00 KS GLINIK Gorlice - MKS WIERNA Małogoszcz 0 : 1