Trampkarz młodszy 1996 grupa II

     Godzina   Termin  1 -   29  sierpień  2009 r.  - sobota 

      10:00    WIERNA Małogoszcz              - TS 1946 NIDA Pińczów            0 : 2         
      10:00    MKS ZDRÓJ Busko                - PIAST Stopnica                  8 : 1         

     Godzina   Termin  1 -   30  sierpień  2009 r.  - niedziela 

      10:00    ZENIT Chmielnik                - NAPRZÓD Jędrzejów               3 : 1         


 
Godzina Termin 2 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 10:00 TS 1946 NIDA Pińczów - NAPRZÓD Jędrzejów 1 : 0 10:00 PIAST Stopnica - ZENIT Chmielnik 2 : 3 10:00 KKP KORONA II Kielce - MKS ZDRÓJ Busko 0 : 0 10:00 WIERNA Małogoszcz - MORAVIA Morawica 3 : 0
Godzina Termin 1 - 9 wrzesień 2009 r. - środa 17:00 BASZTA Rytwiany - KKP KORONA II Kielce 2 : 6
Godzina Termin 3 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 12:30 BASZTA Rytwiany - WIERNA Małogoszcz 3 : 2 10:00 ZENIT Chmielnik - KKP KORONA II Kielce 0 : 3 10:00 NAPRZÓD Jędrzejów - PIAST Stopnica 2 : 2
Godzina Termin 4 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 10:00 TS 1946 NIDA Pińczów - PIAST Stopnica 8 : 1 09:00 KKP KORONA II Kielce - NAPRZÓD Jędrzejów 7 : 0 10:00 WIERNA Małogoszcz - MKS ZDRÓJ Busko 2 : 1 10:00 MORAVIA Morawica - BASZTA Rytwiany 6 : 2
Godzina Termin 3 - 24 wrzesień 2009 r. - czwartek 17:00 MORAVIA Morawica - TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 2
Godzina Termin 5 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 10:00 BASZTA Rytwiany - TS 1946 NIDA Pińczów 4 : 1 11:00 MKS ZDRÓJ Busko - MORAVIA Morawica 5 : 1 10:00 ZENIT Chmielnik - WIERNA Małogoszcz 1 : 2 10:00 PIAST Stopnica - KKP KORONA II Kielce 1 : 7
Godzina Termin 6 - 3 październik 2009 r. - sobota 10:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KKP KORONA II Kielce 0 : 0 10:00 WIERNA Małogoszcz - NAPRZÓD Jędrzejów 1 : 1 10:00 MORAVIA Morawica - ZENIT Chmielnik 5 : 2 12:30 BASZTA Rytwiany - MKS ZDRÓJ Busko 2 : 3
Godzina Termin 7 - 10 październik 2009 r. - sobota 10:00 MKS ZDRÓJ Busko - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 2 10:00 ZENIT Chmielnik - BASZTA Rytwiany 2 : 3 10:00 NAPRZÓD Jędrzejów - MORAVIA Morawica 3 : 2 10:00 PIAST Stopnica - WIERNA Małogoszcz 0 : 5
Godzina Termin 9 - 24 październik 2009 r. - sobota 10:00 ZENIT Chmielnik - TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 2 10:00 NAPRZÓD Jędrzejów - MKS ZDRÓJ Busko 1 : 2 10:00 PIAST Stopnica - BASZTA Rytwiany 6 : 4 10:00 KKP KORONA II Kielce - MORAVIA Morawica 4 : 3
Godzina Termin 8 - 7 listopad 2009 r. - sobota 10:00 WIERNA Małogoszcz - KKP KORONA II Kielce 1 : 2 10:00 MORAVIA Morawica - PIAST Stopnica 3 : 1 13:00 BASZTA Rytwiany - NAPRZÓD Jędrzejów 8 : 3 10:00 MKS ZDRÓJ Busko - ZENIT Chmielnik 2 : 0
Godzina Termin 10 - 19 kwiecień 2010 r. - poniedziałek 15:30 NAPRZÓD Jędrzejów - ZENIT Chmielnik 1 : 1
Godzina Termin 11 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 10:00 NAPRZÓD Jędrzejów - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 3 10:00 ZENIT Chmielnik - PIAST Stopnica 3 : 0 W 10:00 MKS ZDRÓJ Busko - KKP KORONA II Kielce 2 : 1 10:00 MORAVIA Morawica - WIERNA Małogoszcz 0 : 6
Godzina Termin 10 - 27 kwiecień 2010 r. - wtorek 16:00 TS 1946 NIDA Pińczów - WIERNA Małogoszcz 2 : 2 16:00 KKP KORONA II Kielce - BASZTA Rytwiany 9 : 1 17:00 PIAST Stopnica - MKS ZDRÓJ Busko 0 : 3 W
Godzina Termin 12 - 29 kwiecień 2010 r. - czwartek 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MORAVIA Morawica 0 : 0 Godzina Termin 12 - 1 maj 2010 r. - sobota 10:00 WIERNA Małogoszcz - BASZTA Rytwiany 1 : 1 09:00 KKP KORONA II Kielce - ZENIT Chmielnik 3 : 3 10:00 PIAST Stopnica - NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 3 W
Godzina Termin 13 - 8 maj 2010 r. - sobota 10:00 PIAST Stopnica - TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 3 W 10:00 NAPRZÓD Jędrzejów - KKP KORONA II Kielce 0 : 5 10:00 MKS ZDRÓJ Busko - WIERNA Małogoszcz 9 : 1
Godzina Termin 14 - 15 maj 2010 r. - sobota 10:00 TS 1946 NIDA Pińczów - BASZTA Rytwiany 0 : 4 10:00 MORAVIA Morawica - MKS ZDRÓJ Busko 0 : 1 10:00 KKP KORONA II Kielce - PIAST Stopnica 3 : 0 W
Godzina Termin 15 - 22 maj 2010 r. - sobota 12:00 KKP KORONA II Kielce - TS 1946 NIDA Pińczów 5 : 1 10:00 ZENIT Chmielnik - MORAVIA Morawica 2 : 2 10:00 MKS ZDRÓJ Busko - BASZTA Rytwiany 5 : 2
Godzina Termin 13 - 25 maj 2010 r. - wtorek 17:30 BASZTA Rytwiany - MORAVIA Morawica 7 : 2
Godzina Termin 16 - 29 maj 2010 r. - sobota 10:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS ZDRÓJ Busko 2 : 2 10:00 MORAVIA Morawica - NAPRZÓD Jędrzejów 4 : 3 10:00 WIERNA Małogoszcz - PIAST Stopnica 3 : 0 W Godzina Termin 16 - 30 maj 2010 r. - niedziela 10:30 BASZTA Rytwiany - ZENIT Chmielnik 10 : 3
Godzina Termin 17 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 10:00 KKP KORONA II Kielce - WIERNA Małogoszcz 3 : 0 10:00 PIAST Stopnica - MORAVIA Morawica 0 : 3 W 10:00 NAPRZÓD Jędrzejów - BASZTA Rytwiany 2 : 6 10:00 ZENIT Chmielnik - MKS ZDRÓJ Busko 0 : 4
Godzina Termin 14 - 8 czerwiec 2010 r. - wtorek 18:30 WIERNA Małogoszcz - ZENIT Chmielnik 1 : 4
Godzina Termin 18 - 12 czerwiec 2010 r. - sobota 10:00 TS 1946 NIDA Pińczów - ZENIT Chmielnik 1 : 1 10:00 MKS ZDRÓJ Busko - NAPRZÓD Jędrzejów 3 : 0 10:00 BASZTA Rytwiany - PIAST Stopnica 3 : 0 W 10:00 MORAVIA Morawica - KKP KORONA II Kielce 1 : 3 Godzina Termin 18 - 13 czerwiec 2010 r. - niedziela
Godzina Termin 15 - 16 czerwiec 2010 r. - środa 16:00 NAPRZÓD Jędrzejów - WIERNA Małogoszcz 3 : 2