Trampkarz starszy 1995 grupa I

     Godzina   Termin  1 -   28  sierpień  2009 r.  - piątek 

      14:00    ŁKS Łagów                      - ORLICZ Suchedniów               2 : 2         

     Godzina   Termin  1 -   29  sierpień  2009 r.  - sobota 

      11:30    KAMIENNA Brody                 - UKS TRÓJKA Sandomierz           3 : 1         
      11:30    GRANAT Skarżysko               - ORLĘTA Kielce                   4 : 2         


 
Godzina Termin 2 - 2 wrzesień 2009 r. - środa 17:00 ORLICZ Suchedniów - JUVENTA Starachowice 0 : 7 17:00 ORLĘTA Kielce - KKP KORONA Kielce 1 : 5 17:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 3 17:00 ŁKS Łagów - KAMIENNA Brody 1 : 4
Godzina Termin 3 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 11:30 KAMIENNA Brody - ORLICZ Suchedniów 3 : 1 12:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ŁKS Łagów 11 : 0 11:30 GRANAT Skarżysko - UKS TRÓJKA Sandomierz 1 : 1
Godzina Termin 4 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 11:30 ORLĘTA Kielce - JUVENTA Starachowice 4 : 5 13:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - KKP KORONA Kielce 1 : 2 11:30 ŁKS Łagów - GRANAT Skarżysko 1 : 5 11:30 KAMIENNA Brody - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 4
Godzina Termin 5 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 12:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ORLICZ Suchedniów 3 : 0 W 11:30 GRANAT Skarżysko - KAMIENNA Brody 1 : 1 11:30 KKP KORONA Kielce - ŁKS Łagów 7 : 0 11:30 LKS Bolmin - ORLĘTA Kielce 0 :11
Godzina Termin 4 - 22 wrzesień 2009 r. - wtorek 16:00 ORLICZ Suchedniów - LKS Bolmin 4 : 1
Godzina Termin 6 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 11:30 ORLICZ Suchedniów - ORLĘTA Kielce 2 : 2 15:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - JUVENTA Starachowice 1 : 4 11:30 KAMIENNA Brody - KKP KORONA Kielce 2 : 6 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GRANAT Skarżysko 5 : 0
Godzina Termin 3 - 30 wrzesień 2009 r. - środa 16:00 JUVENTA Starachowice - LKS Bolmin 3 : 0 W
Godzina Termin 7 - 3 październik 2009 r. - sobota 11:30 GRANAT Skarżysko - ORLICZ Suchedniów 1 : 1 11:30 KKP KORONA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 3 : 1 11:30 JUVENTA Starachowice - ŁKS Łagów 12 : 0 11:30 LKS Bolmin - UKS TRÓJKA Sandomierz 2 : 8
Godzina Termin 1 - 6 październik 2009 r. - wtorek 16:00 KKP KORONA Kielce - LKS Bolmin 19 : 1
Godzina Termin 8 - 10 październik 2009 r. - sobota 11:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - ORLĘTA Kielce 1 : 5 11:30 ŁKS Łagów - LKS Bolmin 5 : 0 11:30 KAMIENNA Brody - JUVENTA Starachowice 0 : 2 11:30 GRANAT Skarżysko - KKP KORONA Kielce 0 : 8
Godzina Termin 10 - 24 październik 2009 r. - sobota 11:30 ORLICZ Suchedniów - UKS TRÓJKA Sandomierz 0 : 1 11:30 KAMIENNA Brody - ORLĘTA Kielce 6 : 3 11:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - LKS Bolmin 31 : 0 11:30 GRANAT Skarżysko - JUVENTA Starachowice 2 : 1
Godzina Termin 11 - 31 październik 2009 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - KKP KORONA Kielce 2 : 4 10:00 LKS Bolmin - GRANAT Skarżysko 0 :13 09:30 ORLĘTA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 5 11:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - ŁKS Łagów 1 : 0
Godzina Termin 9 - 7 listopad 2009 r. - sobota 14:00 KKP KORONA Kielce - ORLICZ Suchedniów 3 : 0 11:30 JUVENTA Starachowice - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 5 11:30 ORLĘTA Kielce - ŁKS Łagów 8 : 0
Godzina Termin 12 - 27 marzec 2010 r. - sobota Godzina Termin 12 - 6 kwiecień 2010 r. - wtorek 11:30 ORLICZ Suchedniów - ŁKS Łagów 0 : 1 11:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - KAMIENNA Brody 1 : 0 10:00 ORLĘTA Kielce - GRANAT Skarżysko 5 : 0 10:00 LKS Bolmin - KKP KORONA Kielce 1 :19
Godzina Termin 13 - 10 kwiecień 2010 r. - sobota 11:30 JUVENTA Starachowice - ORLICZ Suchedniów 6 : 1 10:00 KKP KORONA Kielce - ORLĘTA Kielce 8 : 1 09:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - UKS TRÓJKA Sandomierz 13 : 0 11:30 KAMIENNA Brody - ŁKS Łagów 6 : 0
Godzina Termin 12 - 20 kwiecień 2010 r. - wtorek 17:00 LKS Bolmin - KAMIENNA Brody 1 : 6
Godzina Termin 15 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 10:00 LKS Bolmin - ORLICZ Suchedniów 4 : 4 11:30 JUVENTA Starachowice - ORLĘTA Kielce 7 : 0 11:30 KKP KORONA Kielce - UKS TRÓJKA Sandomierz 2 : 0 15:30 GRANAT Skarżysko - ŁKS Łagów 4 : 0 09:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KAMIENNA Brody 3 : 0 W
Godzina Termin 14 - 27 kwiecień 2010 r. - wtorek 17:00 ORLICZ Suchedniów - KAMIENNA Brody 1 : 2 17:00 ŁKS Łagów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 7 17:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - GRANAT Skarżysko 3 : 0 17:00 LKS Bolmin - JUVENTA Starachowice 0 :20
Godzina Termin 16 - 1 maj 2010 r. - sobota 11:30 KAMIENNA Brody - GRANAT Skarżysko 6 : 2 10:00 ŁKS Łagów - KKP KORONA Kielce 0 : 1 11:30 ORLĘTA Kielce - LKS Bolmin 10 : 0 Godzina Termin 16 - 2 maj 2010 r. - niedziela 11:00 ORLICZ Suchedniów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 8
Godzina Termin 17 - 8 maj 2010 r. - sobota 10:00 ORLĘTA Kielce - ORLICZ Suchedniów 2 : 2 11:30 JUVENTA Starachowice - UKS TRÓJKA Sandomierz 4 : 0 11:30 KKP KORONA Kielce - KAMIENNA Brody 6 : 1 11:30 GRANAT Skarżysko - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 5
Godzina Termin 18 - 15 maj 2010 r. - sobota 11:00 ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko 4 : 5 12:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KKP KORONA Kielce 1 : 0 11:30 ŁKS Łagów - JUVENTA Starachowice 1 : 5 11:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - LKS Bolmin 3 : 0 W
Godzina Termin 19 - 22 maj 2010 r. - sobota 16:00 JUVENTA Starachowice - KAMIENNA Brody 5 : 2 11:30 KKP KORONA Kielce - GRANAT Skarżysko 10 : 1
Godzina Termin 20 - 29 maj 2010 r. - sobota 11:00 ORLICZ Suchedniów - KKP KORONA Kielce 1 :10 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - JUVENTA Starachowice 5 : 0 11:00 KAMIENNA Brody - LKS Bolmin 10 : 1 11:30 ŁKS Łagów - ORLĘTA Kielce 2 : 1
Godzina Termin 21 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 11:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - ORLICZ Suchedniów 3 : 0 W 11:30 ORLĘTA Kielce - KAMIENNA Brody 5 : 2 10:00 LKS Bolmin - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 :11 16:00 JUVENTA Starachowice - GRANAT Skarżysko 8 : 1
Godzina Termin 22 - 12 czerwiec 2010 r. - sobota 14:00 KKP KORONA Kielce - JUVENTA Starachowice 10 : 0 11:30 GRANAT Skarżysko - LKS Bolmin 4 : 2 09:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ORLĘTA Kielce 14 : 0 11:00 ŁKS Łagów - UKS TRÓJKA Sandomierz 1 : 1
Godzina Termin 19 - 15 czerwiec 2010 r. - wtorek 17:30 ORLĘTA Kielce - UKS TRÓJKA Sandomierz 9 : 1 17:30 LKS Bolmin - ŁKS Łagów 3 : 1