Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.I

     Godzina   Termin  1 -   29  sierpień  2009 r.  - sobota 

      13:00    KAMIENNA Brody                 - KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św.    1 : 0         
      13:00    ŁKS Łagów                      - ŁYSICA Bodzentyn                0 : 1         
      15:00    ARKA Pawłów                    - SPARTAKUS Daleszyce             3 : 4         

     Godzina   Termin  1 -   1  wrzesień  2009 r.  - wtorek 

      17:00    KKP KORONA II Kielce           - GTS Raków                       3 : 1         


 
Godzina Termin 2 - 4 wrzesień 2009 r. - piątek 17:30 ŁYSICA Bodzentyn - SPARTAKUS Daleszyce 7 : 0 Godzina Termin 2 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 GTS Raków - ARKA Pawłów 5 : 3 13:00 GKS Nowiny - ŁKS Łagów 0 : 3 W 13:00 KKP KORONA II Kielce - KAMIENNA Brody 1 : 0
Godzina Termin 3 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 KAMIENNA Brody - GTS Raków 0 : 1 13:00 ŁKS Łagów - KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. 0 : 0 13:00 SPARTAKUS Daleszyce - GKS Nowiny 0 : 2 11:00 ARKA Pawłów - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 3
Godzina Termin 4 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 GTS Raków - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 1 13:00 GKS Nowiny - ARKA Pawłów 7 : 0 13:00 KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. - SPARTAKUS Daleszyce 2 : 1 13:00 KKP KORONA II Kielce - ŁKS Łagów 1 : 0
Godzina Termin 5 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 ŁKS Łagów - KAMIENNA Brody 5 : 0 11:00 ARKA Pawłów - KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. 0 : 4 15:00 ŁYSICA Bodzentyn - GKS Nowiny 1 : 1 Godzina Termin 5 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela 14:00 SPARTAKUS Daleszyce - KKP KORONA II Kielce 0 : 4
Godzina Termin 6 - 3 październik 2009 r. - sobota 13:00 GTS Raków - GKS Nowiny 3 : 4 12:00 KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 1 13:00 KKP KORONA II Kielce - ARKA Pawłów 3 : 0 W 13:00 KAMIENNA Brody - SPARTAKUS Daleszyce 5 : 1
Godzina Termin 7 - 10 październik 2009 r. - sobota 13:00 ŁKS Łagów - GTS Raków 0 : 2 11:00 ARKA Pawłów - KAMIENNA Brody 0 : 3 W 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - KKP KORONA II Kielce 3 : 1 11:00 GKS Nowiny - KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. 2 : 1
Godzina Termin 9 - 24 październik 2009 r. - sobota 12:00 SPARTAKUS Daleszyce - GTS Raków 3 : 2 10:00 GKS Nowiny - KAMIENNA Brody 2 : 0 12:00 KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. - KKP KORONA II Kielce 4 : 1
Godzina Termin 8 - 7 listopad 2009 r. - sobota 10:00 GTS Raków - KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. 1 : 1 12:00 KKP KORONA II Kielce - GKS Nowiny 3 : 1 10:00 KAMIENNA Brody - ŁYSICA Bodzentyn 1 : 2 10:00 ŁKS Łagów - SPARTAKUS Daleszyce 7 : 1
Godzina Termin 9 - 10 kwiecień 2010 r. - sobota 13:00 ARKA Pawłów - ŁKS Łagów 0 : 1
Godzina Termin 10 - 19 kwiecień 2010 r. - poniedziałek 17:00 GTS Raków - KKP KORONA II Kielce 1 : 1 17:00 KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. - KAMIENNA Brody 8 : 0 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - ŁKS Łagów 0 : 1
Godzina Termin 11 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 13:00 ARKA Pawłów - GTS Raków 0 : 2 13:00 ŁKS Łagów - GKS Nowiny 1 : 3 13:00 KAMIENNA Brody - KKP KORONA II Kielce 5 : 4 Godzina Termin 11 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 3
Godzina Termin 12 - 1 maj 2010 r. - sobota 13:00 GTS Raków - KAMIENNA Brody 2 : 2 11:00 KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. - ŁKS Łagów 4 : 1 13:00 GKS Nowiny - SPARTAKUS Daleszyce 7 : 0 Godzina Termin 12 - 2 maj 2010 r. - niedziela 11:00 ŁYSICA Bodzentyn - ARKA Pawłów 0 : 1
Godzina Termin 13 - 8 maj 2010 r. - sobota 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - GTS Raków 4 : 1 13:00 ARKA Pawłów - GKS Nowiny 2 : 4 10:00 SPARTAKUS Daleszyce - KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. 0 : 3 13:00 ŁKS Łagów - KKP KORONA II Kielce 2 : 2
Godzina Termin 14 - 15 maj 2010 r. - sobota 13:00 KAMIENNA Brody - ŁKS Łagów 1 : 2 14:30 KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. - ARKA Pawłów 9 : 0 13:00 GKS Nowiny - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 1
Godzina Termin 15 - 22 maj 2010 r. - sobota 13:00 GKS Nowiny - GTS Raków 3 : 0 13:00 ARKA Pawłów - KKP KORONA II Kielce 9 : 1
Godzina Termin 10 - 25 maj 2010 r. - wtorek 17:30 SPARTAKUS Daleszyce - ARKA Pawłów 2 : 4
Godzina Termin 16 - 29 maj 2010 r. - sobota 13:00 GTS Raków - ŁKS Łagów 3 : 6 13:00 KAMIENNA Brody - ARKA Pawłów 1 : 5 12:00 KKP KORONA II Kielce - ŁYSICA Bodzentyn 2 : 2 13:00 KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. - GKS Nowiny 2 : 1
Godzina Termin 14 - 1 czerwiec 2010 r. - wtorek 16:00 KKP KORONA II Kielce - SPARTAKUS Daleszyce 4 : 3
Godzina Termin 17 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 13:00 KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. - GTS Raków 3 : 0 W 13:00 GKS Nowiny - KKP KORONA II Kielce 2 : 1 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - KAMIENNA Brody 2 : 1 11:00 SPARTAKUS Daleszyce - ŁKS Łagów 4 : 0
Godzina Termin 15 - 9 czerwiec 2010 r. - środa 17:30 ŁYSICA Bodzentyn - KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. 0 : 0 Godzina Termin 15 - 10 czerwiec 2010 r. - czwartek 17:45 SPARTAKUS Daleszyce - KAMIENNA Brody 5 : 0
Godzina Termin 18 - 12 czerwiec 2010 r. - sobota 11:00 GTS Raków - SPARTAKUS Daleszyce 4 : 2 13:00 ŁKS Łagów - ARKA Pawłów 5 : 2 11:00 KAMIENNA Brody - GKS Nowiny 3 : 2 12:00 KKP KORONA II Kielce - KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. 8 : 2